Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

Я навпаки, тільки за те, щоб мої діти перехворіли на дитячі хвороби, отримали пожиттєвий імунітет, а в бонус отримали підвищенні шанси не захворіти на онкологічні захворювання та хвороби серця. Бо так, ті, хто в дитинстві перехворів на дитячі хвороби - ті набагато менше хворіють на смертельно небезпечні хвороби в дорослому віці. Бо в них правильно формується імунітет. Не знали цього? То уважніше читайте те, що я пишу. Я намагаюся тут всіх підтягнути до вивчення наукових досліджень доказової медицини, а Ви несете якусь відверту антинаукову маячню.

 

Так нет ничего более простого, едете в инфекционную больницу и даёте своему ребенку поиграть с больным корью. Дальше лечите своего хорошим питанием и уходом и вуаля, пожизненный иммунитет, защита от болезней и все под вашим контролем. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так нет ничего более простого, едете в инфекционную больницу и даёте своему ребенку поиграть с больным корью. Дальше лечите своего хорошим питанием и уходом и вуаля, пожизненный иммунитет, защита от болезней и все под вашим контролем. :D

 

Взагалі то це не прикол - деякі з вакцинодисидентів так і роблять. Ось наприклад з вітрянкою так робили коли ще прививки не було Ветряночные вечеринки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі то це не прикол - деякі з вакцинодисидентів так і роблять. Ось наприклад з вітрянкою так робили коли ще прививки не було Ветряночные вечеринки

С ветрянкой, я несколько понимаю родителей. Иногда проще переболеть планово чем заболеть перед поездкой. Но ветрянка это несколько другое, риск осложнений ниже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

едете в инфекционную больницу и даёте своему ребенку поиграть с больным корью.

Не все так просто. Ми двічі намагалися "підчепити" вітрянку - безрезультатно. Але і це не головне. Розумієте, мені в дитинстві батьки не дали можливості захворіти на кір. І я тепер можу просто банально померти, якщо захворію на кір. Розумієте чи ні? Я був вакцинований і тепер в мене немає імунітету проти кору. І я можу померти, якщо підчеплю кір. Йти в такій ситуації в інфекційку - не найрозумніший крок, чи не так?

хто від народження мав слабше здоров'я просто не переживали ці цілющі і корисні дитячі хвороби і відповідно не попадали в подальшу статистику.

Це не так. Подивіться статистику смертності за рік-два до початку масової вакцинації.

Але всерівно навіть в США це були тисячі смертей.

Не було. Яка була смертність в 1959-1960 роках?

Плюс не забувайте ще той момент, що науково доведено, що ті, хто в дитинстві перехворів на кір, мають на 30% менше вірогідність померти від інфаркту: www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16780845. Скільки за рік помирає від цього? А якби не вакцинували, то помирало би на третину менше. Щорічно в Україні реєструється 50 тисяч випадків інфаркту міокарда. При цьому статистика смертності від цієї хвороби залишається стабільно високою - від гострого інфаркту міокарда вмирають 30% пацієнтів dt.ua/HEALTH/vid_gostrogo_infarktu_miokarda_v_ukrayini_vmirayut_30_patsientiv,_u_krayinah_zahodu_-_5.html. За скільки інфарктів і смертей відповідальна вакцинація? За третину, тобто 15 тисяч інфарктів і 5 тисяч смертей. 5 тисяч осіб помирають щорічно від інфаркту тільки тому, що в дитинстві не хворіли на кір. Це адекватна ціна?

Але не тільки інфаркти. "Корь ассоциирована с уменьшением риска рака яичника на 53%, свинка на 39%, краснуха на 38%, ветрянка на 34%". www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC479015/ А лімфома Ходжкіна? А інша онкологія? Ну і там багато чого. Розумієте, ми, людство, замінили достатньо безпечну хворобу, яка не потребувала специфічного лікування, з якою чудово були знайомі педіатри, яка була корисною для популяції, з край низькою смертністю на велику купу проблем, яку розгребти тепер не можливо. І єдиний підтримуючий спосіб хоч щось робити - перестати вакцинувати дітей і почати НЕГАЙНУ масову примусову вакцинацію дорослих. Іншого шляху, на жаль, немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не все так просто. Ми двічі намагалися "підчепити" вітрянку - безрезультатно. Але і це не головне. Розумієте, мені в дитинстві батьки не дали можливості захворіти на кір. І я тепер можу просто банально померти, якщо захворію на кір. Розумієте чи ні? Я був вакцинований і тепер в мене немає імунітету проти кору. І я можу померти, якщо підчеплю кір. Йти в такій ситуації в інфекційку - не найрозумніший крок, чи не так?

 

Не соглашусь. Вы же специалист! Хорошее питание, уход и вы получаете пожизненный иммунитет вместе с ребенком!

Вы писали что корь это не смертельная болезнь, так что не понимаю откуда такие громкие слова: "І я можу померти, якщо підчеплю кір".

В общем вся ваша антивакцинация это шарлатанство чистой воды. Ответственный родитель должен думать о своем ребенке, а не прекрыватся какими то страхами.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ну і родзинка на тортик.

Для тих, хто свято вірує в інформацію від ВООЗ.

Ось одне посилання на сайт ВООЗ з "достовірною але трохи рекламною інформацією": www.who.int/ru/news-room/fact-sheets/detail/measles

Цитую: Несмотря на наличие безопасной и затратоэффективной вакцины, в 2017 г. корь стала причиной 100 000 смертей в мире, в основном детей в возрасте до 5 лет.

І тепер інше посилання, як не дивно, на той же сайт ВООЗ, але вже не з рекламною, а статистичною інформацією: apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

І що ми там бачимо? Правильно, додавши всі випадки зареєстрованого кору (не випадки смерті, а випадки зараження. Це важливе уточнення!), ми отримуємо 173330 випадків. Тобто, при 173 тисячах - смертність 100 тисяч? Серйозно? Тобто, помирає від кору більше половини захворівших???

Ви ще досі вірите рекламі від ВООЗ?

 

Добавлено через 1 минуту

Вы писали что корь это не смертельная болезнь, так что не понимаю откуда такие громкие слова: "І я можу померти, якщо підчеплю кір".

Звісно, не розумієте. Я навіть не дивуюся. Тому що дітям це - абсолютно безпечна хвороба. Дорослим - купа проблем зі здоров"ям. Все просто, коли розумієш те, про що пишеш.

 

Добавлено через 1 минуту

Ответственный родитель должен думать о своем ребенке

Саме так! І думати про здоров"я дитини після 20, а не про власний спокій, щоб діти не хворіли. Ви думаєте тільки про власний спокій, я - турбуюся про життя та здоров"я своїх дітей.

 

Ой, а як, виявляється, цікавенно читати сайт ВООЗ!:ROFL: У них для кожної аудиторії - свої побрехеньки. Ось тут для англомовних: www.who.int/immunization/diseases/measles/en/

Цитую: While global measles deaths have decreased by 84 percent worldwide in recent years — from 550,100 deaths in 2000 to 89,780 in 2016

Тобто, у 2000 було 550 тисяч смертей. Дивимося статистику того ж таки ВООЗ на їхньому ж сайті: apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

І що ми там бачимо у 2000 році? 853 тисячі захворівших! А померло - 550 тисяч! Слухайте, мені вже страшно, чума просто курить в коридорі, порівняно з кором. 65% смертності!

 

Добавлено через 14 минут

Уха-ха:lol:

Веселуха з ВООЗ продовжується. Там же читаємо: An estimated 7 million people were affected by measles in 2016. www.who.int/immunization/diseases/measles/en/

Шта??? :o 7 мільйонів випадків за 2016 рік? Але тут apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html, в статистиці 132 тисячі випадків кору.

Ніфігово так підбрехнули, в 53 рази:lol::fool:

Адепти секти Святої вакцинації та віруючі в ВООЗ - як ви поясните таке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ну і родзинка на тортик.

Для тих, хто свято вірує в інформацію від ВООЗ.

Ось одне посилання на сайт ВООЗ з "достовірною але трохи рекламною інформацією": www.who.int/ru/news-room/fact-sheets/detail/measles

Цитую: Несмотря на наличие безопасной и затратоэффективной вакцины, в 2017 г. корь стала причиной 100 000 смертей в мире, в основном детей в возрасте до 5 лет.

І тепер інше посилання, як не дивно, на той же сайт ВООЗ, але вже не з рекламною, а статистичною інформацією: apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

І що ми там бачимо? Правильно, додавши всі випадки зареєстрованого кору (не випадки смерті, а випадки зараження. Це важливе уточнення!), ми отримуємо 173330 випадків. Тобто, при 173 тисячах - смертність 100 тисяч? Серйозно? Тобто, помирає від кору більше половини захворівших???

Ви ще досі вірите рекламі від ВООЗ?

 

Ой, а як, виявляється, цікавенно читати сайт ВООЗ!:ROFL: У них для кожної аудиторії - свої побрехеньки. Ось тут для англомовних: www.who.int/immunization/diseases/measles/en/

Цитую: While global measles deaths have decreased by 84 percent worldwide in recent years — from 550,100 deaths in 2000 to 89,780 in 2016

Тобто, у 2000 було 550 тисяч смертей. Дивимося статистику того ж таки ВООЗ на їхньому ж сайті: apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

І що ми там бачимо у 2000 році? 853 тисячі захворівших! А померло - 550 тисяч! Слухайте, мені вже страшно, чума просто курить в коридорі, порівняно з кором. 65%

 

Адепти секти Святої вакцинації та віруючі в ВООЗ - як ви поясните таке?

 

Не вижу никакого противоречия в данных ВООЗ. Родители которые осознанно не вакцинировали своих детей, после заражения продолжают лечить своих детей уходом и хорошим питанием. Так что смертность в 65 % считаю объективной. А если у них еще есть волшебная коробочка с гомеопатией, то шанс на выживание ребенка значительно уменьшается.

Также считаю что лечение иконками, заговорами, святой водой, шаманским бубном и гомеопатией негативно влияет на лечение осложнений кори.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, невеличке доповнення. Все по тих же даних. А ви знали, що смертність від кору з 2000 року по 2016 ЗБІЛЬШИЛАСЯ на 3%? Була 65%, а стала 68%:lol::D:D:D

Дійсно, як я помилявся, страшна смертельна хвороба, куди там чумі:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, невеличке доповнення. Все по тих же даних. А ви знали, що смертність від кору з 2000 року по 2016 ЗБІЛЬШИЛАСЯ на 3%? Була 65%, а стала 68%:lol::D:D:D

Дійсно, як я помилявся, страшна смертельна хвороба, куди там чумі:D:D:D

 

Так чего же вы боитесь? Все так весело, а вы не хотите опровергнуть данные ВООЗ личным примером?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вижу никакого противоречия в данных ВООЗ. Родители которые осознанно не вакцинировали своих детей, после заражения продолжают лечить своих детей уходом и хорошим питанием. Так что смертность в 65 % считаю объективной.
:o

Ви оце серйозно написали?

Тобто, Ви оцейво дійно не стібаєтеся? 65% смертність від кору?

Навіть не знаю, плакати чи сміятися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o

Ви оце серйозно написали?

Тобто, Ви оцейво дійно не стібаєтеся? 65% смертність від кору?

Навіть не знаю, плакати чи сміятися.

 

Да я серьезна. Прививка противопоказана детям с проблемами здоровья. Так почему вас удивляет что смертность среди заболевших детей с ослабленным здоровьем не 30 %, а выше? Также не прививаются сильно умные родители, которые потом самостоятельно лечат своих детей. Что удивительного что они обращаются ( если обращаются) к врачам когда уже поздно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ще раз: Ви дійсно вважаєте, що цифра смертності від кору, яку я вирахував з показників, представлених на сайті ВООЗ і яка коливається від 65% у 2000 році до 68% у 2016 році - це нормальна адекватна цифра? У Вас особисто вона ніяк не визвала ніяких підозр? Ну, тобто 65%-68% смертності від кору - то в порядку речей?

Я Вас абсолютно правильно зрозумів?

 

Добавлено через 6 минут

Ой, ну чо я такий занудний? Ну сказано ж сто тищщ - значить сто тищщ. Ан нєт, сто десять. Здавалося би, туди 10 тисяч трупіков, сюди 10 тисяч трупіков - така ж дрібниця...

ВООЗ продовжує жечь...

Несмотря на наличие безопасной и затратоэффективной вакцины, в 2017 г. корь стала причиной 100 000 смертей в мире, в основном детей в возрасте до 5 лет.

По оценкам, в 2017 г. от кори умерло 110 000 человек, большинство из которых дети в возрасте до пяти лет

І це все на одній сторінці... www.who.int/ru/news-room/fact-sheets/detail/measles

Дебіли, блд (с)

 

Нє, ну я розумію, що цифри вони взагалі від фонаря беруть, критерій там один: побільше трупів, аби налякати.

Але ж блін, ну як так можна, на одній і тій же сторінці різна кількість "трупів" від кору за один і той же рік... Ну це навіть не смішно. Хоча ні, смішно :D:D:D:lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адепти секти Святої вакцинації

Не путайте. У нас официально признанная церьковь. А секта - у противников вакцинации.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та перестаньте. Людина, яка вірить в смертність від кору в 65% - це тупо сектант. Там що хочеш кажи - всьому повірить.

Он у нас смертність дещо нижча в Україні lb.ua/society/2018/06/05/399554_ukraine_zafiksirovana_desyataya.html

С 1 января по 29 мая 2018 года в Украине корью заболели 18144 человека

В Украине зафиксирована десятая смерть от кори с начала года

0,05%

Нє, ну я розумію, що у нас сама передова медицина в країні, всі діла. Але ж не в 1300 разів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та перестаньте. Людина, яка вірить в смертність від кору в 65% - це тупо сектант. Там що хочеш кажи - всьому повірить.

А в церкви что? Не так же?:D

 

Что Вы прицепились к этим процентам? Люди от кори умирают - это факт. Для меня этого достаточно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди і від джему помирають, коли не в те горло попаде. Достатньо Вам цього факту, щоб від джему відмовитися? І з хлібом та ж штука. Більше того, іноді і борщем можна вдавитися.

І Ви мені не відповіли про те, чи знищили Ви вже всіх ос та бджіл в радіусі 20 км від місця проживання Вашої дитини. Тому що вірогідність отримати інвалідність від кору приблизно дорівнює вірогідності отримати смерть від нападу комах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що вірогідність отримати інвалідність від кору приблизно дорівнює вірогідності отримати смерть від нападу комах.

 

Статистические данные приведите этого вашего заявления, а то больше похоже на ля-ля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что Вы прицепились к этим процентам?

Показати, що не варто довіряти всьому, що вигадує ВООЗ. Тільки і всього.

 

Добавлено через 1 минуту

Статистические данные приведите этого вашего заявления,

В Штатах щорічно помирають від укусів комах від 50 до 150 осіб щорічно.

 

КЛІНІЧНІ ПРОЯВИ ТА ТАКТИКА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ УКУСАХ

ОТРУТНИХ ЗМІЙ ТА КОМАХ

УДК 616.001.49

Недашківський С.М.,* Іващенко О.В.,** Падалка В.М.,*** Струк В.Ф.,****.

Богомол А.Г. ***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой еще скажите дорогу не переходить, а то машина собьет.

Где логика? Если рисков и так полно, то зачем к ним добавлять еще корь?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а то больше похоже на ля-ля.

Вибачте, але після Вашої заяви

смертность в 65 % считаю объективной
я взагалі не впевнений, чи варто Вам тут щось писати. Всякі байки про знайомих, які ось буквально недавно знову на вітрянку захворіли і т.д.

Не позортеся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Штатах щорічно помирають від укусів комах від 50 до 150 осіб щорічно.

 

КЛІНІЧНІ ПРОЯВИ ТА ТАКТИКА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ УКУСАХ

ОТРУТНИХ ЗМІЙ ТА КОМАХ

УДК 616.001.49

Недашківський С.М.,* Іващенко О.В.,** Падалка В.М.,*** Струк В.Ф.,****.

Богомол А.Г. ***

 

Вы писали что инвалидность от кори и от укусов пчел и ос сопоставима с инвалидностью от кори. Прошу дать подтвержденную статистику, а не перекрученной вами информацией.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если рисков и так полно, то зачем к ним добавлять еще корь?

Тому що додавши кір, Ви не збільшите, а зменшите загальні ризики. Ризики отримати онкологію, ризики передчасної смерті і т.д. Загальний баланс буде саме на користь дитини, якщо вона захворіє на кір та інші дитячі хвороби.

Давайте не забувати, що у нас же є ще й абсолютно безглузда вакцинація від таких смертельних хвороб (ВООЗ теж намалює 65% смертності при потребі) як краснуха та свинка. Від них-то чого вакцинувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але після Вашої заяви

я взагалі не впевнений, чи варто Вам тут щось писати. Всякі байки про знайомих, які ось буквально недавно знову на вітрянку захворіли і т.д.

Не позортеся.

 

Не знакомый, а родственник, а еще точнее отчим.

Позоритесь пока Вы своими нападками на ВООЗ, и при этом боитесь умереть от нестрашной болезни кори :lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу дать подтвержденную статистику, а не перекрученной вами информацией.

Так пора***те і побачите. Я от не полінувався, порахував статистику ВООЗ і виявив смертність в 65% від кору. А Ви активно захищали цю цифру.

Тепер все самі, самі...

Який сенс Вас тикати носом в цифри, коли Ви вірите відвертій маячні, головне щоб вона на сайті ВООЗ була написана? Тепер самі ра***те, шукайте... Може тоді дойде.

Сектанти...

 

Добавлено через 47 секунд

Позоритесь пока Вы своими нападками на ВООЗ

Боже збав, які нападки? Просто перерахував трошки ЇХНІ ж цифри. Кумедно вийшло, правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що додавши кір, Ви не збільшите, а зменшите загальні ризики. Ризики отримати онкологію, ризики передчасної смерті і т.д. Загальний баланс буде саме на користь дитини, якщо вона захворіє на кір та інші дитячі хвороби.

Давайте не забувати, що у нас же є ще й абсолютно безглузда вакцинація від таких смертельних хвороб (ВООЗ теж намалює 65% смертності при потребі) як краснуха та свинка. Від них-то чого вакцинувати?

 

Свинка одна из причин мужского бесплодия :cry:

 

Добавлено через 2 минуты

Так пора***те і побачите. Я от не полінувався, порахував статистику ВООЗ і виявив смертність в 65% від кору. А Ви активно захищали цю цифру.

Тепер все самі, самі...

Який сенс Вас тикати носом в цифри, коли Ви вірите відвертій маячні, головне щоб вона на сайті ВООЗ була написана? Тепер самі ра***те, шукайте...

 

Понятно, все кроме данных ВООЗ ля-ля и данные о сопоставимости инвалидности от кори с инвалидностью от укусов пчел и ос взятые с потолка. :lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...