Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

nataliko, Ви адекватна? Я Вам написав назву роботи, звідки я дані взяв. Почитайте хоча б...

Свинка одна из причин мужского бесплодия

Якщо перехворіти ПІСЛЯ початку статтевого дозрівання. До - вона абсолютно безпечна. А вакцинація призводить саме до переносу хвороби на дорослий вік.

Боже, ну це ж елементарно... Чому я маю це пояснювати? Невже Ви така не дуже розумна, що навіть таких простих, блін примітивних речей не розумієте?

 

Добавлено через 4 минуты

Не знакомый, а родственник, а еще точнее отчим.

О, шикарно. Якщо вітчим, то він напевно не відмовиться показати Вам свою медкартку, де буде зазначена і перша хвороба, і друга - вітрянка... А Ви нам тут покажете всім скан чи фотографію. Бо, в принципі, досить рідкісний, я би навіть сказав, дуже рідкісний випадок.

Вангую, що зараз почнуться відмазки:

1. То було давно і картка не збереглася.

2. Першу вітрянку навіть в карту не занесли.

3. Чого це я повинна щось комусь показувати?

4. Він взагалі в лікарні не ходить і картки не має.

Щось забув? Давайте, доповнюйте...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

nataliko, Ви адекватна? Я Вам написав назву роботи, звідки я дані взяв. Почитайте хоча б...

 

Якщо перехворіти ПІСЛЯ початку статтевого дозрівання. До - вона абсолютно безпечна. А вакцинація призводить саме до переносу хвороби на дорослий вік.

Боже, ну це ж елементарно... Чому я маю це пояснювати? Невже Ви така не дуже розумна, що навіть таких простих, блін примітивних речей не розумієте?

Понятно, дать ссылку на первоисточник чего то про насекомых без привязки к иинформации об инвалидности от кори. Это не ссылка на статистически подтвержденные данные.

Вакцинация от свинки дает пожизненный имунитет, а не переносит болезнь на более взрослый возраст. Вам как специалисту стыдно в таком не разбираться, еще и с родителями врачами.

 

О, шикарно. Якщо вітчим, то він напевно не відмовиться показати Вам свою медкартку, де буде зазначена і перша хвороба, і друга - вітрянка... А Ви нам тут покажете всім скан чи фотографію. Бо, в принципі, досить рідкісний, я би навіть сказав, дуже рідкісний випадок.

Вангую, що зараз почнуться відмазки:

1. То було давно і картка не збереглася.

2. Першу вітрянку навіть в карту не занесли.

3. Чого це я повинна щось комусь показувати?

4. Він взагалі в лікарні не ходить і картки не має.

Щось забув? Давайте, доповнюйте...

Хм. 1. карточка есть.

2. Ветрянка и первая и вторая занесены.

4. Он в поликлиннику ходит, карточку имеет, даже несколько ксерокопий на случай если потеряет. Патологическая страсть к сохранению документов и информации :lol:

Но по поводу п.3 я с вами соглашусь, я на форуме не собираюсь что то кому то доказывать публикуя личные данные человека без его согласия. Тем более что на счет ветрянки, кори и других болезней с "пожизненым" имунитетом это общедоступная информация.

 

От темы отписываюсь в связи с отсутствием адекватной подтвержденной информативности, так что можете не утруждать себя ответом на мой пост. :angel:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вакцинация от свинки дает пожизненный имунитет

Не дає. У Вас дані 50-ти річної давнини.

От темы отписываюсь

А що ж так? Я розумію, дуже важко, коли все, в що вірили, виявляється мильною булькою...

 

Добавлено через 1 минуту

я на форуме не собираюсь что то кому то доказывать публикуя личные данные человека без его согласия

То спитайте, може людина погодиться?

Хоча ні, звісно. Не погодиться, а потім виявиться, що всі копії згоріли в пожежі, а оригінал з"їли миші. Хіба ж вперше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свинка одна из причин мужского бесплодия :cry:

То шо, правильно мусульмане свинку не едят?

А у нас шашлычки на каждый праздник, но вроде всьо норм, детки есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, Вы что-то не то начитали в статистике, давайте разбираться вместе. Поменяете свое мнение по поводу вакцинации если в статистике ВОЗ все будет ок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не було. Яка була смертність в 1959-1960 роках?

 

За штати по цих роках щось не можу знайти статистики (хоча раніше ніби читав якраз про стан перед самим початком масової вакцинації), буду радий якщо дасте лінк де глянути. Натомість найшов Смертность и летальность от кори в РСФСР в 1953 – 1967 годы.

Capture.JPG.b95e462e47d3b4f6988b0a939b25f0f1.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не все так просто. Ми двічі намагалися "підчепити" вітрянку - безрезультатно. Але і це не головне. Розумієте, мені в дитинстві батьки не дали можливості захворіти на кір. І я тепер можу просто банально померти, якщо захворію на кір. Розумієте чи ні? Я був вакцинований і тепер в мене немає імунітету проти кору. І я можу померти, якщо підчеплю кір. Йти в такій ситуації в інфекційку - не найрозумніший крок, чи не так?

 

Ну якщо ви дійсно хочете для своєї дитини максимально покращити здоров'я - я навчу як вам мінімізувати ризики для вашого власного здоров'я. Робіть собі вакцину від кору і можете йти з дитиною в інфекційку. На рік же будете мати імунитет, зато дитина отримає мегакорисний НАТУРАЛЬНИЙ імунітет на все життя!

 

Заради дитини для такого свідомого і відповідального тата яким є ви - це реальний план. Не дякуйте :).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робіть собі вакцину від кору і можете йти з дитиною в інфекційку. На рік же будете мати імунитет, зато дитина отримає мегакорисний НАТУРАЛЬНИЙ імунітет на все життя!

Дурниця ж... Третя вакцинація від кору створює (в того, в кого створює) імунітет на 1 рік. Але ця вакцина дає ДУЖЕ багато ускладнень. І там скоріше можна померти від самої вакцини, аніж від кору.

Ви думаєте, ми не розглядали такий варіант? Розглядали. Але ризики від вакцинації переважають ризики від хвороби. На жаль.

Натомість найшов Смертность и летальность от кори в РСФСР в 1953 – 1967 годы.

Ну, які там " тисячі смертей " в останні три - чотири роки перед початком масової вакцинації? І ми говорили про США, взагалі-то... Немає там тисяч смертей.

Поменяете свое мнение по поводу вакцинации если в статистике ВОЗ все будет ок?
Звісно. Якщо користь від вакцинації буде більшою, ніж шкода від неї - звісно зміню свою думку. Навіть не сумнівайтеся. Я ж не сектант.

То які там ідеї щодо статистики? Де там 500 тисяч смертей від кору в 2000 році?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде разобрался, как вытащить нужные ссылки с Вашего сообщения.

 

По первой притензии - что в 2000м умерло 550 тысяч, в 2017 - 110 тысяч

 

Давайте откроем английскую википедию, ссылки на статистику там не из ВОЗа, можете посмотреть источники

 

en.wikipedia.org/wiki/Measles

Measles affects about 20 million people a year,[3] primarily in the developing areas of Africa and Asia.[6] No other vaccine-preventable disease causes as many deaths.[11] In 1980, 2.6 million people died of it,[6] and in 1990, 545,000 died; by 2014, global vaccination programs had reduced the number of deaths from measles to 73,000.[8][12] Rates of disease and deaths, however, increased in 2017 due to a decrease in immunization.[13] The risk of death among those infected is usually 0.2%,[5] but may be up to 10% in people with malnutrition.[6] Most of those who die from the infection are less than five years old.[6] Measles is not believed to affect other animals.[6] Before immunization in the United States, between three and four million cases occurred each year.[5] As a result of widespread vaccination, the disease was declared eliminated from the Americas in 2016.[14] It, however, occurred again in 2017 and 2018 in this region.[15]

 

Как видите, цифры по смертям приблизительно "бъются", в краткосрочной истории умирало 100тысяч в год, +-. 20 лет назад умирало в 5 раз больше. в 80х умерло миллионы.

 

Пока по смертям претензий нет, по смертям верим статистике ВОЗа? Можем продвигаться дальше или нужны еще дополнительные источники?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фігасє, як це нема претензій? Прочитайте ЩЕ РАЗ те моє повідомлення. Там чорним по білому написана цитата з сайта ВООЗ про кількість смертей від кору. І про ЗАГАЛЬНУ кількість захворівших на кір в ті ж самісінькі роки. Теж інформація взята з того ж самого сайту ВООЗ. Там же є всі посилання!!!

І виходить, що якщо вірити інформації з сайту ВООЗ, то смертність від кору зросла з 65% у 2000 році до 68% у 2017.

Це все дані з сайту ВООЗ. Не з Вікіпедії, не з сайту антипрививочників, не з сайту гомеопатів. Нащо Ви взагалі приводите дані з сайту Вікі, якщо ми говоримо про дані, яким Ви персонально довіряєте - дані від ВООЗ.

Так от Вас не дивують такі цифри? Ну, 65% смертності від кору - якось дивно, погодьтеся. Чи нє, нормально?

І не дивує різниця в 10 тисяч "трупів" за один рік на одній сторінці? Ви досі вважаєте дані від ВООЗ - правдивими?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не торопитесь. Еще раз, по количеству смертей согласны? По общей заболеваемости пойдем как согласитесь с количеством смертей, все по порядку.

 

в краткосрочной истории умирало 100тысяч в год, +-. 20 лет назад умирало в 5 раз больше. в 80х умерло миллионы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не згоден, звісно. Тому що кір не дає смертність в 65%. Це не можливо. Навіть в 50-тих роках минулого сторіччя смертність була (якщо не помиляюся) 1 на 10 тисяч захворівших. Тобто, щоб померло 550 тисяч, хворіти повинно 5 500 000 000 осіб у 2000 році. Ну, це якщо медицина весь час стагнувала і не розвивалася. А хворіло, згідно з даними ВООЗ - біля 800 тисяч.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хворіло, згідно з даними ВООЗ - біля 800 тисяч.

 

Давайте посмотрим эти данные, не поделитесь ссылкой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смертність від кору в Україні, як я вирахував в одному з попередніх повідомлень, базуючися на даних, надрукованих в ЗН - десь біля 0,05%.

Ну, якось дуже відрізняється від 65% смертності від ВООЗ, нє? В 1300 разів, на хвилинку.

 

Добавлено через 1 минуту

Давайте посмотрим эти данные, не поделитесь ссылкой?

Так давав же ж!!!

Ще раз дати? Ну от, мені не шкода: apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

Сплюсуйте там всі випадки кору за 2000 і 2017 рік і отримаєте загальну кількість.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

Сплюсуйте там всі випадки кору за 2000 і 2017 рік і отримаєте загальну кількість.

 

У меня много вопросов к этой статистике. Там очень точные цифры, как я понимаю - официально-подтвержденная анализами статистика. Вам не кажется, что официально регистрируют малую часть реально болевших?

 

Давайте поищем статистику заболевших на других источниках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не кажется, что официально регистрируют малую часть реально болевших?

Так, погоджуюся, реально ЗАВЖДИ фіксувалося не більше 10% хворих на кір - хвороба легка, що там фіксувати. І от смертність вираховували завжди саме від офіційно зафіксованих випадків (я навіть виділю, для наглядності). Тобто що давно колись, що зараз, що ВООЗ, що наш МОЗ - оперують тільки офіційно зафіксованими випадками. І смертність в 1 на 10 тисяч захворівших - це теж по офіційно зафіксованим випадкам. Реальна смертність в районі 1 на сто тисяч. Але ж ми говоримо про офіційну статистику, давайте про неї і говорити.

Але мені подобається, що Ви вже починаєте шукати статистику, відмінну від офіційної ВООЗ. Це правильно, у них статистика - така, скажем так, відіграє більше рекламну роль. Мільйони трупів, мільярди врятованих, вотетовсьо...

 

Добавлено через 7 минут

У меня много вопросов к этой статистике.

І головне: Ви довіряєте статистиці ВООЗ? Чи не довіряєте? Ви вважаєте їхні дані правдою чи брехнею?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, погоджуюся, реально ЗАВЖДИ фіксувалося не більше 10% хворих на кір - хвороба легка, що там фіксувати.

Ну вот, даже по Вашим словам, если государства подают в ВОЗ 215тыс. заболевших в 2015г., то реальная картина могла быть в районе 2,2 млн. заболевших в 2015 году.

 

І от смертність вираховували завжди саме від офіційно зафіксованих випадків (я навіть виділю, для наглядності). Тобто що давно колись, що зараз, що ВООЗ, що наш МОЗ - оперують тільки офіційно зафіксованими випадками. І смертність в 1 на 10 тисяч захворівших - це теж по офіційно зафіксованим випадкам. Реальна смертність в районі 1 на сто тисяч. Але ж ми говоримо про офіційну статистику, давайте про неї і говорити.

А вот тут уже много манипуляций и неправды (я навіть виділю, для наглядності). Я полез по многим источникам, и везде смертность от кори декларируют на уровне

Case fatality is 1–3 per 1000 cases

Дам ссылку на один из них, European Centre for Disease Prevention and Control

 

Итого, если заболело 2 200 000в 2015г., то СТАТИСТИЧЕСКИ погибнуть могло 2 200-6 600

 

Але мені подобається, що Ви вже починаєте шукати статистику, відмінну від офіційної ВООЗ. Це правильно, у них статистика - така, скажем так, відіграє більше рекламну роль. Мільйони трупів, мільярди врятованих, вотетовсьо...

Я достаточно хороший аналитик, и прекрасно понимаю, как "харвестят" все такие "big data". В больших листах там большие и точные официальные данные. Хотя бы посмотрите, сколько стран 3го мира в нем показывали заболеваемость от кори на уровне 0, и все станет понятно.

В текстовых (как Вы называете "рекламных") материалах они дают уже не сухие официальные цифры, а их (ВОЗа) умозаключения (ну не могут все страны мира вдруг взять и подать 100% правильную информацию по количеству заболевших корью).

 

І головне: Ви довіряєте статистиці ВООЗ? Чи не довіряєте? Ви вважаєте їхні дані правдою чи брехнею?

Да, доверяю. И это не значит, что Вы посчитали кол-во заболевших во всем мире корью правильно, или не правильно. Я говорю о том, что у нас недостаточно информации чтобы понять реальную картину заболевших. Поэтому и предложил поискать на других источниках.

 

В крайнем случае, напишем в ВОЗ с просьбой разъяснить. Пускай сами ответят, почему декларируют так много смертей. Фиг их знает, может в зажопенской африке смертность не 0,1% как в развитой Европе, а 30-40%. Я пока не знаю, какие они делали допущения декларируя 100 000 смертей в год, для этого надо разобраться и копнуть глубже. А не кричать что ВОЗ-говно и их статистика фуфло. Может там 1-2 страны дали по 40 000, я не знаю. Надо разобраться, потому что они не один год пишут про эти цифры. Значит, ошибки быть не должно, действительно пишут про 100 000 погибших в год.

 

Measles cases are defined differently in different countries. Some countries define

measles cases as those that are laboratory confirmed or epidemiologically confirmed; other countries define measles cases as laboratory confirmed, epidemiologically confirmed, or clinically compatible. Laboratory-confirmed cases are suspected

measles cases with detectable measles virus-specific immunoglobulin class M (IgM)

antibodies, or from whom measles virus can be isolated or measles virus genome

can be detected in appropriate clinical specimens by a proficient laboratory. Epidemiologically linked confirmed measles cases are suspected measles cases that have

not been confirmed by a laboratory but are geographically and temporally related

to a laboratory-confirmed case or, in the event of a chain of transmission, to another

epidemiologically confirmed measles case, with dates of rash onset between cases

occurring 7–21 days apart. Clinically compatible measles cases are suspected

measles cases with fever and maculopapular rash and at least one of cough, coryza,

or conjunctivitis, for which no adequate clinical specimen was taken and which

have not been linked epidemiologically to a laboratory-confirmed case of measles

or to laboratory-confirmed case of another communicable disease.

 

Добавлено через 17 минут

Вот кстати еще по статистике смертей, см. жирным

 

Estimated global measles mortality decreased 74% from 535,300 deaths (95% CI 347,200-976,400) in 2000 to 139,300 (71,200-447,800) in 2010. Measles mortality was reduced by more than three-quarters in all WHO regions except the WHO southeast Asia region. India accounted for 47% of estimated measles mortality in 2010, and the WHO African region accounted for 36%.

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22534001

 

А теперь дайте подтверждающие Ваши слова статистику смертей. Если я правильно Вас понял, Вы считаете, что в мире ежегодно от кори умирает порядка 1 (одного) человека. Верно??? 100 000 заболевших при смертности 1 на 100 000 дает аж одну смерть (2017г.). Даже если оперировать ранними годами, то по Вашему в мире не должно умирать более 10 человек в году (при 800 000 заболевших, как Вы писали ранее).

 

Напомню, ОФИЦИАЛЬНО только в Украине за 6 мес. 2018г. умерло 13 человек.

Змінено користувачем Dex-paketa
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Case fatality is 1–3 per 1000 cases Дам ссылку на один из них, European Centre for Disease Prevention and Control

В Україні з не найкращою медициною, смертність на рівні 0,05%.

В текстовых (как Вы называете "рекламных") материалах они дают уже не сухие официальные цифры, а их (ВОЗа) умозаключения (ну не могут все страны мира вдруг взять и подать 100% правильную информацию по количеству заболевших корью).
А на чому грунтуються "умозаключєнія" ВООЗа? Не на статистиці, нє? Не смішіть, народ просто активно постить пугалки з мільйонами трупів, а Ви ведетеся. Мало того, ще й намагаєтеся їх захищати.

 

Итого, если заболело 2 200 000в 2015г., то СТАТИСТИЧЕСКИ погибнуть могло 2 200-6 600
А скільки ВООЗ дає смертності в 2015 році? Бо в 2017 році дає 110 тисяч! Якось трохи відрізняється від Ваших 6600, не знаходите?

В крайнем случае, напишем в ВОЗ с просьбой разъяснить. Пускай сами ответят, почему декларируют так много смертей.
Не пояснять. В кращому разі, поміняють втіхаря статистику на сайті. Вже їм писали, причому оформлювали журналістським запитом - вони тупо відморожуються. Але якщо Ви то будете робити - робіть скріншоти їх "реклами", щоб потім, коли вони трохи цифри поміняють, Ви самі побачили, що хлопці тупо підтасовують дані.

 

Я пока не знаю, какие они делали допущения декларируя 100 000 смертей в год, для этого надо разобраться и копнуть глубже.
Ви мені нагадуєте одного мого ФБ друга, статистика з нашого МОЗу, який теж казав, що треба подивитися їх методику, треба перерахувати... Потім він просто почав відморожуватися. Але давайте, робіть. Може, прийдете до тих висновків, до яких прийшов і я.

Вы считаете, что в мире ежегодно от кори умирает порядка 1 (одного) человека. Верно??? 100 000 заболевших при смертности 1 на 100 000 дает аж одну смерть (2017г.).
1 на 10 тисяч. Не на сто. І при кількості зафіксованих випадків у 2016 році в 173330 смертність має бути десь 17-18 осіб. Це згідно офіційно прийнятого рівня смертності. Я оперую тільки і виключно офіційними цифрами. За 2017 рік треба рахувати, скільки там захворіло.

Напомню, ОФИЦИАЛЬНО только в Украине за 6 мес. 2018г. умерло 13 человек.

А скільки захворіло за 6 місяців?

 

Фиг их знает, может в зажопенской африке смертность не 0,1% как в развитой Европе, а 30-40%

І оцей момент - ключовий! Мруть не від кору, а від того, що внаслідок поганих санітарних хвороб, поганого харчування, поганої екології приєднуються хвороби, від яких і мруть. В Африці мруть від відсутності чистої води, тому там актуальним єкопання колодязів та биття свердловин. Але чи варто казати, що це є таким необхідним у нас і переносити африканські проблеми на Україну? І так само з вакцинацією.

 

Добавлено через 4 минуты

За 6 місяців даних по Україні не знайшов, ось тут life.pravda.com.ua/health/2018/11/1/233795/ дані за 9 місяців.

Отже, захворіло 35 233 людини, померло 15. Отримуємо летальність в районі 0,042%. В принципі, я так десь і писав раніше. 1 на 2350. В розвинутих країнах цифра приймається на рівні 1 на 10 тисяч. Смертельно небезпечна хвороба, звісно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, доверяю. И это не значит, что Вы посчитали кол-во заболевших во всем мире корью правильно, или не правильно. Я говорю о том, что у нас недостаточно информации чтобы понять реальную картину заболевших. Поэтому и предложил поискать на других источниках.

Да уж... Ось що значить, полазити трохи по сайту ВООЗ. Не варто навіть на йоту довіряти їхній писанині...

www.who.int/mediacentre/news/releases/2007/pr62/ru/

29 ноября 2007 г. | Атланта/Женева/Нью-Йорк/Вашингтон - За период с 2000 по 2006 годы смертность от кори в Африке снизилась на 91% - по оценкам, с 396 000 до 36 000. Это означает, что цель Организации Объединенных Наций по снижению к 2010 году смертности от кори на 90% достигнута на четыре года раньше. Замечательные успехи Африки способствовали значительному снижению глобальной смертности от кори, которая снизилась на 68% - по оценкам, с 757 000 до 242 000 за этот же период времени.

www.who.int/immunization/diseases/measles/en/

While global measles deaths have decreased by 84 percent worldwide in recent years — from 550,100 deaths in 2000 to 89,780 in 2016

ТА ШО Ж ЕТО ТАКОЄ???

То скільки ж людей, за версією ВООЗ, померло у 2000 році? 757 тисяч чи 550 тисяч? Нагадую, згідно їх статистики apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html у 2000 році було 853 тисячі захворівших!

Розумієте, про що я, шановний Dex-paketa? Про те, що пацани з ВООЗ крутять даними, як циган сонцем. Треба їм сьогодні, щоб цифра померлих у 2000 році була сто тисяч - напишуть сто тисяч, треба завтра 550 тисяч померлих у 2000 році- напишуть 550 тисяч, треба 757 тисяч - нетє, нам не жалко, будемо писати, що у 2000 році померло 757 тисяч.

І якщо вони таке крутять зі статистикою, то яка віра може бути цим шулерам з усим іншим?

А Ви вірите в ці казки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тут - КАРДИНАЛЬНО інші цифри, ні про які тисячі навіть не йдеться...

ЮНИСЕФ обнародовал данные об эпидемии кори в 16 странах, расположенных в Западной и Центральной Африке, сообщает AP.

 

По данным детского фонда ООН, за этот год в пораженных эпидемией странах корью заразились более чем 22 тысячи человек, подавляющее большинство из которых дети. В 185 случаях болезнь привела к летальному исходу.

medportal.ru/mednovosti/news/2010/04/22/measles/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пан Вомбат, Вы предаете анафеме ВОЗ, но не даете ничего взамен.

 

Мы не в состоянии понять реальную ситуацию сами из-за:

- мы не разбираемся в предмете досконально

- мы не работаем в данной области

- у нас нет первоисточников.

 

Поэтому, есть 2 варианта

1. Поверить в чьи-то цифры, кто в этом разбирается и у кого есть авторитет

2. Решить, что я - самый умный и меня неепёт что пишут другие.

 

По-моему Вы пошли вторым путем, альтернативных источников Вы не даете. ВОЗ посылаете на 3 буквы. Сами себе решили и нихрена никто Вам не докажет, верно?

 

Я понял, ВОЗ не авторитет. Не вижу смысла разбираться с статистикой ВОЗа, Ваше мнение это не изменит. Бо у Вас либо самый запущенный случай когнитивного диссонанса, либо троллинга, уже не знаю что выбрать.

 

Давайте свою статистику, подкрепленную данными из нормального источника. Давайте попробуем так.

 

ЗЫ увидел про ООН, дайте время почитать и вникнуть. Отпишусь.

 

Добавлено через 4 минуты

По данным детского фонда ООН, за этот год в пораженных эпидемией странах корью заразились более чем 22 тысячи человек, подавляющее большинство из которых дети. В 185 случаях болезнь привела к летальному исходу.

medportal.ru/mednovosti/news/2010/04/22/measles/

 

А теперь смотрим на дату новости - 22 апреля 2010 года

То есть, 22 тысячи за 1 квартал 2010 года? Или как это понять? Это же мАскальские новости - надо искать первоисточник и читать его.

Кстати по смертности - 185 на 22к это даже больше, чем 1-3 на 1000. Это 8,4 случая на 1000.

 

 

И жирный ЗЫ

Да, смертность в бедных странах больше, где нет нормального ухода для пациентов. Но в реальности Вы таковым пациентом и являетесь. Если начнете лечить корь гомеопатией и прочим шаманством, то у Вас будут похожие шансы, как и у индусов и африканцев.

Смертность низкая где верят врачам и современной медицине, Вам это не грозит.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы предаете анафеме ВОЗ, но не даете ничего взамен.

Даю. Здоровий глузд, критичне ставлення та логіку. І найголовніше - ПЕРШОДЖЕРЕЛА. Беріть їх, читайте, аналізуйте. А не рекламні матеріали.

Сами себе решили и нихрена никто Вам не докажет, верно?

Я понял, ВОЗ не авторитет. Не вижу смысла разбираться с статистикой ВОЗа, Ваше мнение это не изменит.

Так, ВООЗ - не авторитет в рекламних статтях, тому що вони брешуть в своїх викладках, що я більш ніж ясно показав. Хоча їх суха статистика може використовуватися. Але я ще раз повторюю свою відповідь на питання, яке Ви задали раніше: будуть факти - я поміняю свою точку зору. Логіка і факти. Факти і логіка. А не рекламні писульки. На жаль, досі Ви не змогли надати фактів, які б могли змінити мою точку зору.

Давайте свою статистику, подкрепленную данными из нормального источника.
Та скільки ж можна? Вже двічі давав, третій раз треба? Статистика від ВООЗ. Не реклама з мільйонами трупів, а статистика. Ви вірите рекламі, я - статистиці. Статистика від ВООЗ показує повну нікчемність їх же реклами. Це є так тому, що готують ті речі різні департаменти, відділи, люди. Статистики збирають статистику. І нею можна користуватися. Але саме статистикою! Не "пєрєпєвкам" статистики, які готують маркетологи ВООЗ, а статистиці з першоджерел.

То есть, 22 тысячи за 1 квартал 2010 года? Или как это понять?

Ну да, чому ні? Під сто тисяч за рік. Біля 800 смертей. І це - в епідемію, що важливо. Де там сотні тисяч смертей?

 

Да, смертность в бедных странах больше, где нет нормального ухода для пациентов. Но в реальности Вы таковым пациентом и являетесь.

Знову помилка. Смертність від кору залежить не від якості лікування - проти кору немає специфічного лікування. А залежить від якості харчування. Повноцінне харчування - це легка хвороба. Харчування як в Африці - це смертельно небезпечна хвороба зі смертністю не 68%, звісно, а "8,4 случая на 1000". І саме тому я в принципі не можу бути таким пацієнтом. В мене інша небезпека - вік. Тому що дорослі хворіють в рази важче.

Если начнете лечить корь гомеопатией и прочим шаманством, то у Вас будут похожие шансы, как и у индусов и африканцев.
Слухайте, ну Ви хоч би почитали - кір не має специфічного лікування. Найкращі ліки - спокій та відсутність контактів з хворими, щоб нічого не підчепити на фоні ослаблення імунітету.
Смертность низкая где верят врачам и современной медицине
Та шо ж Ви все про віру? Ви теж з секти свідків Святої вакцинації? До чого віра до факту, що КІР НЕ ЛІКУЄТЬСЯ??? Не лікується кір, і ніколи не лікувався! Це легка хвороба для нормальних суспільств, яка дає купу корисних речей після того, як нею перехворіти в дитинстві.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не могу понять, Вы верите одной информации ВОЗа, а другой не верите? Как-то выборочно. Давайте попробуем разобраться без ВОЗа, там же в любом департаменте могут работать шарлатаны, раз подкручивают количество смертей.

 

Что можем еще использовать, есть еще идеи?

 

Нас интересует

- заболеваемость общая

- смертность от кори

Все в динамике, с охватом даты, когда начали глобальное вакцинирование.

 

Ведь по этим данным можно понять, стоит ли вакцинироваться или нет. Или не так?

 

Я могу ошибаться, напомните, почему Вы против прививок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не могу понять, Вы верите одной информации ВОЗа, а другой не верите?
Cаме так. Я вірю ПЕРШОДЖЕРЕЛАМ, якими є статистичні дані. І не вірю рекламі. Ви - навпаки. І це хибна точка зору.

Нас интересует

- заболеваемость общая

- смертность от кори

Захворюваність можна брати з СТАТИСТИКИ ВООЗ. Смертність можна самому вирахувати, вона вар"юється в залежності від таких факторів як сангігієна та харчування. Відповідно, найбільша буде в бідних країнах Азії та Африки, найменша - в розвинутих країнах Європи та Америки.

Загальноприйнята статистика в розвинутих країнах 1 смерть на 10 тисяч офіційно зареєстрованих випадків.

Все в динамике, с охватом даты, когда начали глобальное вакцинирование.

Ведь по этим данным можно понять, стоит ли вакцинироваться или нет. Или не так?

Це занадто просте рішення. Для повної картини обов"язково треба ввести в модель користь від кору для тих, хто в дитинстві ним перехворів. А це - на 30% зниження смертності від інфарктів, зменшення ризику отримати онкологічні хвороби і т.д.

Я могу ошибаться, напомните, почему Вы против прививок?

Я не проти вакцинації. Я проти масової вакцинації дітей від дитячих хвороб, я проти такої вакцинації, яка дискредитувала себе (БЦЖ), я проти вакцинації від правця (тому що при щонайменшій підозрі на правець НІКОЛИ вакцинний статус в лікарні не питають, одразу вакцину колють), я проти абсолютно дебільної вакцинації від хвороб, якими діти не можуть захворіти, якщо їх навмисно не заразять. І я за обов"язкову масову вакцинацію дорослих проти дитячих хвороб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це занадто просте рішення. Для повної картини обов"язково треба ввести в модель користь від кору для тих, хто в дитинстві ним перехворів. А це - на 30% зниження смертності від інфарктів, зменшення ризику отримати онкологічні хвороби і т.д.

 

А где-то такое написано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...