Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По-моему, график для всех один. Да, судя по графику, делают дифтерию вместе с правцем. Примуса никакого нет. Мне просто напоминают, что нужно сделать прививку. Могу не делать. Но я считаю раз надо - значит надо.

Давайте уже не томите. Хватит ходить кругами своими вопросами. Чем Вы там собрались меня положить на лопатки?

novyj-kalendar-pryvyvok-1024x712.thumb.jpg.c5fbb47e675cd3636af9cecb72bb9428.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Курение ежегодно становится причиной смерти около 6 миллионов человек, каждый десятый из которых является пассивным курильщиком.
..... ..........
Смертность от алкоголя выше, чем от СПИДа, насилия и дорожно-транспортных происшествий вместе взятых. От последствий употребления алкоголя в мире ежегодно погибает около трех миллионов человек.

...По оценкам, иммунизация позволяет ежегодно предотвращать от 2 до 3 миллионов случаев смерти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хватит ходить кругами своими вопросами. Чем Вы там собрались меня положить на лопатки?

Та нічим... Просто хочу зрозуміти Вашу мотивацію.

І все ж, якби не обов"язковість ревакцинації від дифтерії та правця - Ви би їх робили, якби вони були не обов"язковими? З якої причини чи яких причин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане Вомбат, якщо я не помиляюся то ви прихильних гомеопатії. Якщо так - як це не конфліктує у вашому сприйнятті з тим що офіційно ніби гомеопатія не належить до доказової медицини і не показує ефективності вище за плацебо в коректно поставлених подвійно сліпих випробуваннях?

 

Ну і щодо аргументу наживи, який тут часто використовується проти вакцин:

- світовий ринок вакцин в 2013 році це 25.6 мільярдів долларів США;

- світовий ринок гомеопатії в 2015 році - 155 мільярдів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нічим... Просто хочу зрозуміти Вашу мотивацію.

І все ж, якби не обов"язковість ревакцинації від дифтерії та правця - Ви би їх робили, якби вони були не обов"язковими? З якої причини чи яких причин?

 

Я понял. Вы, наверное, хотите взять измором. Сказал же, что прививки добровольные, и я соглашаюсь на них. Сам бы не следил за графиком. А так если тебе разжевали и в рот положили, то почему нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив дитині всі щеплення згідно календаря.

Довіряю Супрун і команді, бачу якісні зміни принаймні в поліклініці ( в роддомі рік назад ще не дуже їх було видно).

Все робилось в поліклініці по місцю проживання. Не платив ні копійки, вакцини є.

 

Результати цього опитування з 2009 року станом на сьогодні можуть бути іншими.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюся досвідом з мого життя.

Старша дитина. Якщо зранку починалися соплі, то з імовірністю 85% ввечері був отит. Соплі завжди були вірусні, а от коротка і широка євстахієва труба сприяла вторинний інфекції. До лорів ми ходили як на роботу, мали кілька госпіталізацій, перепробували безліч різних антибіотиків. З віком ситуація трошки покращилася, але не в рази.

Молодша дитина. Неймовірно, але кожні соплі почали закінчуватися бронхітом чи отитом. Набридло. В жовтні зробила обом щеплення Превенар 13. Вакцина дорога, але скільки ж можна пити антибіотики?

Хворіти діти менше не стали, адже ця вакцина не захищає від вірусних інфекцій. Вона від отих вторинних бактеріальних ускладнень, типу отит чи бронхіт.

Зараз грудень, можна заявляти, що статистичних даних недостатньо. Але, у старшого соплі за цей період були один раз, у меншого тричі. Але тільки соплі, нічого більше. Найсерйозніші ліки, які я купувала, це аквамаріс для промивання носів.

І собі я цього року вперше зробила вакцинацію від грипу.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может просто неправильная и несвоевременная диагностика? Наш малой в садик ходит максимум неделю, потом сопли и т.д., лечимся и не ходим. Сейчас из всей группы ходят 2 ребенка, т.е. это типичная ситуация для детей этого возраста, при чем большинство детей вакцинированы всем чем можно, никакой разницы. Но разве это повод колоть ребенку якусь гыдоту?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может просто неправильная и несвоевременная диагностика? Наш малой в садик ходит максимум неделю, потом сопли и т.д., лечимся и не ходим. Сейчас из всей группы ходят 2 ребенка, т.е. это типичная ситуация для детей этого возраста, при чем большинство детей вакцинированы всем чем можно, никакой разницы. Но разве это повод колоть ребенку якусь гыдоту?

Ви трошки не зрозуміли. Я маю можливість купити на дітей страховку, і з дитинства вони спостерігаються в хороших клініках, у дійсно хороших спеціалістів. У обох моїх дітей спадкова особливість будови носових ходів і вух. І гидота - то антибіотики, які їм доводилося приймати кожен раз, як звичайні соплі оберталися на ускладнення у вигляді важкого отиту. Гидота - то лежати у лікарні під крапельницею, тому що отит нагнав граничну температуру, яка не збивається парацетамолом і ібупрофеном. А Превенар (як і Синфлорікс) - то лікарські препарати. Перевірені, сертифіковані, і ефективність яких доведена клінічно. І ефективніше все ж зробити одне щеплення, аніж вчетверте за півроку пити антибіотики (теж лікарські препарати, теж перевірені і сертифіковані, але вчетверте). Хіба ні?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....спостерігаються в хороших клініках, у дійсно хороших спеціалістів....

 

В частных клиниках? Я бы не питал иллюзий ) Когда между врачем и пациентом становятся деньги, там медицина заканчивается, только бизнес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив дитині всі щеплення згідно календаря.

Нащо? Ну, захистите Ви дитину від дитячих хвороб років до 18. А потім що, здоров"я дитини Вас вже не цікавить? Бо людина, яка не перехворіла на кір, краснуху, свинку, вітрянку в дитинстві - вже після 18 років (максимум) втрачають вакцинний імунітет і є абсолютно беззахистними перед цими хворобами. А дорослі на них хворіють набагато важче. Вам так важливий власний спокій, що вирішили ризикнути здоров"ям дитини у дорослому віці? Он goliyhlopec змушений ревакцинуватися кожні 10 років. Хоча чому він не робить ревакцинацію від інших дитячих хвороб, на які він не хворів - для мене не зрозуміло. Мало того, що сам не захищений, так ще й джерело всякої зарази для оточуючих. Бо не вакцинований і не перехворів в дитинстві.

 

Пане Вомбат, якщо я не помиляюся то ви прихильних гомеопатії. Якщо так - як це не конфліктує у вашому сприйнятті з тим що офіційно ніби гомеопатія не належить до доказової медицини і не показує ефективності вище за плацебо в коректно поставлених подвійно сліпих випробуваннях?
Я не прихильник, я користувач. Але, розумієте, я навмисно в суперечках про необхідність чи злочинність вакцинації ніяк не використовую гомеопатичні ідеї чи підходи. Саме тому, щоб мене не звинувачували в тому, я використовую в суперечках ВИКЛЮЧНО дані доказової медицини. Виключно. Дослідження, які були проведені НЕ ГОМЕОПАТАМИ, за всіма правилами і процедурами доказової медицини. Тому що вакцинація теж повинна відповідати стандартам доказової медицини, але ні, не відповідає.

Розумієте іронію ситуації? Теорія вакцинації не підтверджується доказовою медициною. І всі дослідження, які би мали показати позитивну роль вакцинації свідчать, що навіть сама ідея масової вакцинації була абсолютно хибною.

- світовий ринок вакцин в 2013 році це 25.6 мільярдів долларів США;

- світовий ринок гомеопатії в 2015 році - 155 мільярдів.

Проблема в тому, що до гомеопатії статистика зараховує те, що гомеопатією не являється. Тобто, виробники пишуть, що то - гомеопатія, але на паркані теж багато чого пишуть.

Справжня гомеопатія якраз і відрізняється тим, що ціна за 10 грам (яких вистачить на пару років інтенсивного використання) - приблизно 1 долар. На сотню доларів купується аптечка, якої вистачає сім"ї з 4 осіб на довгі роки, в моєму випадку - 11 рік пішов і навіть половини не використали. Тому я дуже скептично ставлюся до Ваших даних про об"єм світового ринку гомеопатичних засобів.

Але це специфічна тема, треба бути в неї досить сильно заглибленим, щоб розуміти. Так само, як і з вакцинацією. Воно на перший погляд наче одне, а коли починаєш дивитися ісходніки - зовсім інша картина, прямо протилежна іноді тому, що нам розказують. Саме тому я і намагаюся всіх в темі підтягнути до ідеї необхідності дивитися саме ісходніки, а не інтерпретації.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В частных клиниках? Я бы не питал иллюзий ) Когда между врачем и пациентом становятся деньги, там медицина заканчивается, только бизнес.

Так, тут Ви абсолютно праві. Коли на прийомі в державній клініці лікар думає, скільки грошей він зможе з мене витрусити, медицина закінується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он goliyhlopec змушений ревакцинуватися кожні 10 років.

Да-да змушений... Саме так. :good:

Знатный троллинг, молодец!

 

Хоча чому він не робить ревакцинацію від інших дитячих хвороб, на які він не хворів - для мене не зрозуміло.

Ну когда Вам показывают график вакцинации, а Вам все равно "не зрозуміло", то кто Вам лекарь? :fool:

 

Мало того, що сам не захищений, так ще й джерело всякої зарази для оточуючих. Бо не вакцинований і не перехворів в дитинстві.

Пишите ИМХО. Это Ваши личные "забобоны".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, шановний, це не мої забобони. Якщо Ви НЕ перехворіли на кір, краснуху, свинку і т.д. в дитинстві, то після 16-18 років вакцинного імунітету у Вас немає. Все, він зник. Це навіть в МОЗ України визнають. Чому зараз до половини хворих на кір - дорослі? А от саме тому. І далі буде ще гірше, частка дорослих, які будуть хворіти на дитячі хвороби, буде постійно збільшуватися.

І от персонально Ви дійсно є потенційним розплідником різних хвороб, від яких не маєте приробнього імунітету, а вакцинний вже щез. І саме Ви несете персональну відповідальність, дякуючи як Вашій безвідповідальній позиції щодо ревакцинацій від дитячих хвороб, на які Ви в дитинстві не перехворіли, так і безвідповідальній позиції Ваших батьків, які заради власного спокою провакцинували Вас в дитинстві і не дали змоги отримати Вам пожиттєвий природній імунітет.

Якщо Ви відповідальна людина - Ви повинні робити ревакцинацію від дитячих хвороб кожні 5-7 років, а від кору - щорічно, тому як третя ревакцинація від кору створює захист всього на рік. Але Ви цього чомусь не робите. Бо ніхто не змушує. Типова поведінка безвідповідальної людини, яка, до того ж, не хоче думати про наслідки своїх дій та бездіяльності.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так і безвідповідальній позиції Ваших батьків, які заради власного спокою провакцинували Вас в дитинстві і не дали змоги отримати Вам пожиттєвий природній імунітет.

 

Или пожизненную инвалидность....:fool:

Смените пластинку. Вы повторяете это свое убеждение уже не один десяток раз.

Если б было так, уже б вакцинировали взрослых. Ведь это еще бОльшие деньги чем вакцинация детей. И еще... Кто заражает корью взрослых? Правильно - дети. Если б все дети были вовремя привиты - никто бы не болел.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или пожизненную инвалидность....
Від кору, свинки, краснухи чи вітрянки? Бачу, Ви великий спеціаліст в цих питаннях. Бо отримати інвалідність від цих хвороб можна, звичайно, але вірогідність десь приблизно як померти від нападу бджіл. Чи там акул яких.

Если б было так, уже б вакцинировали взрослых.
Так УЖЕ вакцинують. Ви просто не в темі. Ви людина віруюча в непорочність Святої Вакцинації і факти, які то заперечують - просто не бачите. А від кору ВЖЕ вакцинують ПРИМУСОВО дорослих, там де можуть то зробити, звісно. Що, не знали?

Кто заражает корью взрослых? Правильно - дети. Если б все дети были вовремя привиты - никто бы не болел.
А тут було смішно. У Вас уявлення про ці речі пів столітньої давнини. Так, дійсно, РАНІШЕ справді діти були основним джерелом зараження. Тому що кір - то дитяча хвороба, яка є АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНОЮ СКЛАДОВОЮ для правильного формування дитячого імунітету. Ну так еволюційно склалося, що тут зробиш. Але ж людина розумніша від еволюції та природи, людина перенесла кір з дитячого віку на дорослий... І тепер основним джерелом зараження є саме дорослі. А у дорослих уже в тому віці букет хвороб, в т.ч. хронічних. А кір просаджує імунітет і дорослі хворіють важче в рази від дітей.

Ось тут мабуть теж дітки кір занесли? :D

www.ukrinform.ua/rubric-regions/2474020-u-castini-nacgvardii-na-odesini-zafiksuvali-spalah-koru.html

І зауважте, це досить закрита структура з молодими, здоровими хлопцями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І зауважте, це досить закрита структура з молодими, здоровими хлопцями.

 

Почему вы решили что они все были вакцинированы? Заболевшие могли быть вакцинированы только на бумаге.

В школе у сына второе заболевание корью с сентября, опять заболел непривитый мальчик. Все продолжают ходить в школу, других заболевших пока нет ( по желанию родителей, непривитые дети могут не посещать школу на время карантина).

Кстати о пожизненном иммунитете после ветрянки. Родственник в 65 лет повторно заболел ветрянкой перенесенной в 12 лет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від кору, свинки, краснухи чи вітрянки? Бачу, Ви великий спеціаліст в цих питаннях. Бо отримати інвалідність від цих хвороб можна, звичайно, але вірогідність десь приблизно як померти від нападу бджіл. Чи там акул яких.

Для меня этого достаточно. Я не собираюсь рисковать своим ребенком.

 

Так УЖЕ вакцинують. Ви просто не в темі. А від кору ВЖЕ вакцинують ПРИМУСОВО дорослих, там де можуть то зробити, звісно. Що, не знали?

Вам еще раз график показать? Правильно, остальное - Ваши фантазии. У нас в принципе нет принудительной вакцинации, к сожалению. Пишешь отказ - и гуляй на все четыре, стороны. Шо? Не знали?

 

кір - то дитяча хвороба, яка є АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНОЮ СКЛАДОВОЮ для правильного формування дитячого імунітету.

Але ж людина розумніша від еволюції та природи, людина перенесла кір з дитячого віку на дорослий...

Может хватит а? Самого не тошнит еще? Одно и то же... Вомбат, наверное, самый розумниший. Щас все расставит на свои места.

Не скажу про корь, но от дифтерии точно нет пожизненного иммунитета после болезни. Вон от ветрянки тоже. Так что вопрос достаточно спорный. Выключайте свою шарманку.

 

Ось тут мабуть теж дітки кір занесли? :D

www.ukrinform.ua/rubric-regions/2474020-u-castini-nacgvardii-na-odesini-zafiksuvali-spalah-koru.html

І зауважте, це досить закрита структура з молодими, здоровими хлопцями.

Совсем закрытая.... Прям никто из них не контактирует с детьми. И ни у кого из персонала нет детей. Ну не бред?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для меня этого достаточно. Я не собираюсь рисковать своим ребенком.

 

 

Вам еще раз график показать? Правильно, остальное - Ваши фантазии. У нас в принципе нет принудительной вакцинации, к сожалению. Пишешь отказ - и гуляй на все четыре, стороны. Шо? Не знали?

 

 

Может хватит а? Самого не тошнит еще? Одно и то же... Вомбат, наверное, самый розумниший. Щас все расставит на свои места.

Не скажу про корь, но от дифтерии точно нет пожизненного иммунитета после болезни. Вон от ветрянки тоже. Так что вопрос достаточно спорный. Выключайте свою шарманку.

 

 

Совсем закрытая.... Прям никто из них не контактирует с детьми. И ни у кого из персонала нет детей. Ну не бред?

 

Согласно данных Всемирной организации здравоохранения, частота случаев повторного инфицирования корью в настоящее время составляет 2-4 процента. Причем наиболее часто повторно заболевают люди, которые в прошлом перенесли корь в легкой форме, вследствие чего иммунитет оказался нестойким и не пожизненным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему вы решили что они все были вакцинированы? Заболевшие могли быть вакцинированы только на бумаге.

1. Тому що якби захворіли не вакциновані - уже б на всіх ресурсах трубили про те, що знову невакциновані винні в епідемії, ату їх! А так - мовчать. ЧОМУСЬ.

2. Ну да, вакциновані тільки на папері... Відома відмазка. А почитати сучасні наукові дослідження про те, що вакцинація від кору дає тимчасовий імунітет МАКСИМУМ (тобто дуже рідко, дуже малій частині вакцинованих) до 10 років - то є проблемою для Вас? Та навіть в МОЗ це вже визнають, ВООЗ це подає як доконаний факт... І тільки Ви оперуєте уявленнями 50-ти річної давнини.

Я не собираюсь рисковать своим ребенком.
Тоді я би особисто Вам рекомендував знищити всіх бджіл та ос в радіусі 20-ти кілометрів від місця, де живе Ваша дитина. Тому що ризики отримати інвалідність від "вакцино-контрольованої" хвороби та померти від укусу бджоли чи оси - десь рівні. Чому Ви досі не знищили всіх бджіл?

Не скажу про корь, но от дифтерии точно нет пожизненного иммунитета после болезни. Вон от ветрянки тоже.
То все винятки, які лише підтверджують правило. А правило таке: у переважної більшості перехворівших на дитячі хвороби імунітет пожиттєвий. Є особи, які не отримують такий пожиттєвий імунітет (отримують просто на дуже довгий термін) внаслідок якихось особливостей організму, але їх настільки мізерна кількість, що кожен такий випадок вивчається дослідниками і їх кількістю можна знехтувати.

Вакцинація ж дає захист (не всім вакцинованим, звісно, в деяких взагалі ніякий імунітет не виробляється) максимум на 10 років, а в середньому на 3-5 років. Тому вакцинація в дитинстві просто переносить хворобу на більш пізній час.

Совсем закрытая.... Прям никто из них не контактирует с детьми. И ни у кого из персонала нет детей. Ну не бред?
Були комісією встановлені факти контакту з хворими дітьми? Ні. А кожен випадок спалаху чи епідемії дуже детально розглядається. Тому що коли захворіли виключно дорослі в дорослому колективі, який не контактує з дітьми - це НП. Тому що кір - це дитяча хвороба. Тому що якщо на кір хворіють дорослі - це не нормально. Тому що такий факт повністю, я підкреслюю, ПОВНІСТЮ, закреслює всю користь від вакцинації - ми отримуємо саме те, про що криком кричать розумні люди: елімінація кору з дитячих колективів не знищує уір. А просто механічно переносить його в інші колективи - дорослі. А це в рази гірше для епідеміологічної ситуації в країні.

Якщо у Вас виникло враження, що я категорично проти вакцинації, томаю написати, що ні. Я кардинально змінив свою думку протягом останніх кількох років під тиском нових фактів та досліджень.

Зараз я категорично проти вакцинації дітей, але категорично ЗА вакцинацію дорослих. Тому що епідеміологічна ситуація змінилася. Зараз на дитячі хвороби хворіють дорослі. Зараз вакциновані та не перехворівші матері не передають своїм дітям антитіла проти хвороб, як то було раніше. Розумієте, про що я? Ситуація кардинально змінилася. І тепер треба примусово вакцинувати саме дорослих. Так, примусово. Нема відмітки про вакцинацію - не можеш влаштуватися на роботу, прописатися, зареєструватися підприємцем, оформити право власності на себе. Тому що саме вакциновані в дитинстві та не перехворівші дорослі і є найбільшою небезпекою для епідситуації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Тому що якби захворіли не вакциновані - уже б на всіх ресурсах трубили про те, що знову невакциновані винні в епідемії, ату їх! А так - мовчать. ЧОМУСЬ.

2. Ну да, вакциновані тільки на папері... Відома відмазка. А почитати сучасні наукові дослідження про те, що вакцинація від кору дає тимчасовий імунітет МАКСИМУМ (тобто дуже рідко, дуже малій частині вакцинованих) до 10 років - то є проблемою для Вас? Та навіть в МОЗ це вже визнають, ВООЗ це подає як доконаний факт... І тільки Ви оперуєте уявленнями 50-ти річної давнини.

 

Зараз я категорично проти вакцинації дітей, але категорично ЗА вакцинацію дорослих. Тому що епідеміологічна ситуація змінилася. Зараз на дитячі хвороби хворіють дорослі. Зараз вакциновані та не перехворівші матері не передають своїм дітям антитіла проти хвороб, як то було раніше. Розумієте, про що я? Ситуація кардинально змінилася. І тепер треба примусово вакцинувати саме дорослих. Так, примусово. Нема відмітки про вакцинацію - не можеш влаштуватися на роботу, прописатися, зареєструватися підприємцем, оформити право власності на себе. Тому що саме вакциновані в дитинстві та не перехворівші дорослі і є найбільшою небезпекою для епідситуації.

1. Ату говорят всем нашим заробитчанам в Польше и Чехии, так как 90% заболевших в этих странах приходиться на наших.

2. Я оперирую здравым смыслом. В странах Европы антитела после прививок формируются у 97%, и только у нас 80%. Особенности физиологии или здравого смысла?

 

Т.е. вы вакцинировались от кори?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В странах Европы антитела после прививок формируются у 97%

Ні, такого немає. Від 2 до 10% дітей не отримують імунітет взагалі навіть після 2 дози вакцини. www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3905323/

Т.е. вы вакцинировались от кори?

Ні, тому що третя вакцинація від кору дає захист на 1 рік і є надзвичайно небезпечною сама по собі. Але батькам (вони в мене медики) я вже давно подякував, що не дали мені отримати стійкий, скоріш за все, пожиттєвий імунітет.

Так, я тепер в групі ризику. Ну, я хоча б це розумію і не ховаю голову в пісок. І не виступаю за вакцинацію дітей - я не хочу, щоб і вони в майбутньому були в групі ризику. Бо я людина - відповідальна.

Ату говорят всем нашим заробитчанам в Польше и Чехии, так как 90% заболевших в этих странах приходиться на наши

А як же так вийшло, що основна маса - наші заробітчани? Вони ж вже дорослі, а кір - то дитяча хвороба?

Нате ось, почитайте про майбутнє.

The future of measles in highly immunized populations. A modeling approach.

Levy DL.

Abstract

 

Little is known about how an intensive measles elimination program changes the overall immune status of the population. A computer model was created to study the effect of the measles elimination program in the United States on the number of susceptibles in the population. The simulation reveals that in the prevaccine era, approximately 10.6% of the population was susceptible to measles, most of whom were children less than 10 years of age. With the institution of the measles immunization program, the proportion of susceptibles in the population fell to 3.1% from 1978 through 1981, but then began to rise by approximately 0.1% per year to reach about 10.9% in the year 2050. The susceptibles at this time were distributed evenly throughout all age groups. The model did not consider the potential effect of waning immunity. The results of this study suggest that measles elimination in the United States has been achieved by an effective immunization program aimed at young susceptibles combined with a highly, naturally immunized ***** population. However, despite short-term success in eliminating the disease, long-range projections demonstrate that the proportion of susceptibles in the year 2050 may be greater than in the prevaccine era. Present vaccine technology and public health policy must be altered to deal with this eventuality.

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6741921

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, тому що третя вакцинація від кору дає захист на 1 рік і є надзвичайно небезпечною сама по собі. Але батькам (вони в мене медики) я вже давно подякував, що не дали мені отримати стійкий, скоріш за все, пожиттєвий імунітет.

Так, я тепер в групі ризику. Ну, я хоча б це розумію і не ховаю голову в пісок. І не виступаю за вакцинацію дітей - я не хочу, щоб і вони в майбутньому були в групі ризику. Бо я людина - відповідальна.

Зараз я категорично проти вакцинації дітей, але категорично ЗА вакцинацію дорослих. Тому що епідеміологічна ситуація змінилася. Зараз на дитячі хвороби хворіють дорослі. Зараз вакциновані та не перехворівші матері не передають своїм дітям антитіла проти хвороб, як то було раніше. Розумієте, про що я? Ситуація кардинально змінилася. І тепер треба примусово вакцинувати саме дорослих. Так, примусово. Нема відмітки про вакцинацію - не можеш влаштуватися на роботу, прописатися, зареєструватися підприємцем, оформити право власності на себе. Тому що саме вакциновані в дитинстві та не перехворівші дорослі і є найбільшою небезпекою для епідситуації.

Сами себе противоречие, категорически за вакцинацию взрослых, но пусть это делают другие. Так же и к детям относитесь, пусть другие вакцинируют, а там даст бог и до моего ребенка вирус не доберется.

Это ваша хитроделаная позиция, а не убеждения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно не протирічю. В мене цілком зважена позиція - я категорично проти вакцинації ВСІХ дітей, і своїх в тому числі. І категорично за вакцинацію дорослих, примусову, оскільки он же goliyhlopec робить тільки обов"язкові щеплення, не розуміючи, нащо вони і чого їх робити треба. Сказано робити - він і робить. І таких - 95%. Я ж чудово розумію небезпеку для дорослих як робити щеплення, так і не робити його. І це мій осмислений вибір, я свідомо йду на певний ризик, не роблячи щеплень. А той же goliyhlopec робить те, що йому кажуть. Він, можливо, просто не хоче заглиблюватися в тему, оцінювати ризики, прораховувати наслідки... То досить складно і потребує часу. Я цим займався професійно, мене тому вчили. І я бачу тенденцію і наслідки. Тому я маю можливість прийняти виважене рішення. Більшість - ні, не мають, тому треба примусова вакцинація для дорослих, як зараз є для дітей.

Все дуже просто.

 

Добавлено через 2 минуты

Это ваша хитроделаная позиция, а не убеждения.

Хитрозроблена позиція у тих дорослих, хто хоче у дітей забрати можливість отримати пожиттєвий імунітет в обмін на нестійкий вакцинний. Цим вони думають, що зменшать СОБІ ризик підчепити хворобу. Але ні, не зменшать. І останні події це чітко показують. А далі буде ще більш показово. Я прогнозую це на наступне десятиріччя. Подивитеся.

 

Добавлено через 1 час 35 минут

пусть другие вакцинируют, а там даст бог и до моего ребенка вирус не доберется.

Слухайте, а це вже відверта брехня. Я навпаки, тільки за те, щоб мої діти перехворіли на дитячі хвороби, отримали пожиттєвий імунітет, а в бонус отримали підвищенні шанси не захворіти на онкологічні захворювання та хвороби серця. Бо так, ті, хто в дитинстві перехворів на дитячі хвороби - ті набагато менше хворіють на смертельно небезпечні хвороби в дорослому віці. Бо в них правильно формується імунітет. Не знали цього? То уважніше читайте те, що я пишу. Я намагаюся тут всіх підтягнути до вивчення наукових досліджень доказової медицини, а Ви несете якусь відверту антинаукову маячню.

Змінено користувачем Вомбат
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо так, ті, хто в дитинстві перехворів на дитячі хвороби - ті набагато менше хворіють на смертельно небезпечні хвороби в дорослому віці. Бо в них правильно формується імунітет

 

Щодо цього моменту я тут вже з вами дискутував. Навіть якщо статистично ви і праві - перехворівші діти здоровіші і менше хворіють на онкологію, то пояснення може бути інше. Ті хто від народження мав слабше здоров'я просто не переживали ці цілющі і корисні дитячі хвороби і відповідно не попадали в подальшу статистику.

Про ваш аргумент що перед самим початком вакцинування рівень смертності від того самого кору суттєво впав - пам'ятаю. Але всерівно навіть в США це були тисячі смертей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...