Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

хочу газон!

=YaSto=

Рекомендовані повідомлення

Дуже вдячний за розгорнуту відповідь.

 

Тепер правимо все вище описане під мене.

Вся земля на якій планується газон, це не поросша недоглянута ділянка. Зона майбутнього газону роками готувалася саме під газон. Ввесь період будівництва. Ми постійно знищували на ній бур"яни. В минулому році окропив Дуал голдом весною. Все що сходило, обробляв ураганом або знищували фізично. Вся земля в основному насипна. Досить чиста. Не містить товстого коріння бір"янів.

Враховуючи вище описане небачу необхідності перекопувати її. Ділянка досить чиста.

Як краще садити траву? Я думав полити трохи землю, щоб вона зверху підрозкисла, пом"якшала. подерти верх граблями і сіяти траву, закатувати катком. Цього достатньо? Можу наняти мотоблок і пройти неглибоко фрезою. В цьому є сенс чи ні?

 

Якщо Ви роками так наполегливо готували справу, - то точно вийде!

Примітка.

Земля під город і грунт під газон - то трохи різні речі.

Для газону, якщо я не помиляюсь. то в ідеалі суміш повинна складатись з трьох однакових частин грунту, піску і торфу.

Виходячи з цього, я би добавив на Вашу ділянку піску та торфу, а потім по цьому легко пройшовся б мотоблоком.

Потім граблі, дошка, каток. Якщо з'являться нерівності - знову вирівняти.

Перед посівом знову граблі, після посіву - знову ті самі граблі + каток.

На граблі бажано не наступати.:)

Забув нагадати про автополив, Вам вище писали.

Звичайно, це треба облаштувати перед засіванням.

 

Перед посівом земля не повинна бути зовсім сухою, але і не "розкислою", за необхідності попередньо просто включите автополив. Без фанатизму, - основний полив після посіву.

Успіхів!:beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання єкології можна обговорити у новій темі https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=241808
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто роз"яснить про наступне:

Зверху мені радять додати в грунт пісок.

Питання - навіщо? Поспілкувався з парочкою людей по сусідству у яких нормальні газони. Пісок, торф і тому подібне ніхто не завозив. Трава нормально зійшла і вже роками росте. Скажу відверто - роботи багато і не хочеться гемороїться ще з піском, тому цікавить доцільність його додавання в грунт.

 

ПС: якщо додають, то в якій кількості? 50мм зверху насипати і перелопатити, 20, 70???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто роз"яснить про наступне:

Зверху мені радять додати в грунт пісок.

Питання - навіщо? Поспілкувався з парочкою людей по сусідству у яких нормальні газони. Пісок, торф і тому подібне ніхто не завозив. Трава нормально зійшла і вже роками росте. Скажу відверто - роботи багато і не хочеться гемороїться ще з піском, тому цікавить доцільність його додавання в грунт.

 

ПС: якщо додають, то в якій кількості? 50мм зверху насипати і перелопатити, 20, 70???

Залежить від того, якого класу газон Ви плануєте отримати.

Якщо «лужок», то краще мінімізувати грунтові роботи, обмежившись вірівнюванням та трамбуванням. Якщо Ви плануєте Газон, то пісок потрібен, та ще й річковий, просіяний, таким чином щоб верхній шар (сантиметрів 20) мав хоч би 30% піску. Зважте на той грунт, що вже маєте. Можливо, у Ваших сусідів грунт і так з піском.

Всі ці « танці» не лише заради краси газону. Чим якісніше Ви підготуєте грунт, тим простішим буде догляд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю таке запитання,чи оприскував хтось місця на газоні ле є мох залізним купоросом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю таке запитання,чи оприскував хтось місця на газоні ле є мох залізним купоросом?

Я використовував коронет, досить швидко допомогло. Але перед цим вичесав аератором або просто веєрними граблями, щоб максимально видалити мох механічним спомобом, а потім вже хімія добила остаточно. Але якщо місце вологе, без сонячного світла, то проблема буде постійно. У мене на прикінці сезону знову почав з'являтися мох. Просто в тому місці, поки були маленьки дерева був самий гарний газон, а як повиростали почалися проблеми. Буду по максимому обрізувати дерева.

 

Добавлено через 3 минуты

ОЙ. Рятуйте.

Пошел к хвойникам. Спасибо.

Моїм туям Смарагдам так само біля 7 років, але кожен рік добрива для хвойних для гарного кольору + нітроамофоска+ перекопка 2 рази. Минулого року вперше повичосував з середини сухі гілки, їх там було досить багато. Тепер там в середині просторо, нема павутиння і вони провітрюються.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ярос - не ведитесь. Это шарлатантство. Специалисты разбирали действующие вещества, а ландшафтники ради прикола оттестировали и сейчас это мем.

Мегафол работает замечательно, но это больше антистрессовый препарат, а не про решение проблемы на дистанции.

Причин может быть много. Площадь их питания, внесение удобрений, чистки хвои, стрижки, вредители, орошение.

Тут есть два пути: 1) задать вопрос профильному садовнику (можно Паше @planetasad прислать фото в инсту или как советовали выше в ленту профильную на форуме. Правда я не знаю как вы будете фильтровать ответы)

2) По списку, который я перечислил выше, просто начать делать действия. Запланировать пару подкормок на сезон удобрением для хвойных, почистить хвою внутри (не чаще 3р/год), хотя бы раз в год стричь туи, посмотреть не замокает ли почва и не пересыхает ли на большие периоды времени, поливать пару раз в месяц тую по хвое летом, внимательно следить за состоянием, так как на слабые растения очень активно цепляются вредители.

 

Добавлено через 28 минут

Хто роз"яснить про наступне:

Зверху мені радять додати в грунт пісок.

Питання - навіщо? Поспілкувався з парочкою людей по сусідству у яких нормальні газони. Пісок, торф і тому подібне ніхто не завозив. Трава нормально зійшла і вже роками росте. Скажу відверто - роботи багато і не хочеться гемороїться ще з піском, тому цікавить доцільність його додавання в грунт.

 

ПС: якщо додають, то в якій кількості? 50мм зверху насипати і перелопатити, 20, 70???

 

Річковий! пісок в першу чергу забезпечує хорошу дренацію грунта. Необхідність/бажаність його залежить від того, що у вас з рідним/насипаним грунтом. Якщо рідний грунт - важкі суглинки, на які зверху додали чорнозем чи глей (досить поширена ситуація), то пісок вносити обов'язково. Якщо грунт водопроникний, то можете обійтися без піску. В деяких випадках пісок взагалі шкодить.

Зараз якраз тане сніг і ви можете відслідкувати наскільки нормальна дренація на вашій ділянці і визначитись.

Змінено користувачем irina1969
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Річковий! пісок в першу чергу забезпечує хорошу дренацію грунта. Необхідність/бажаність його залежить від того, що у вас з рідним/насипаним грунтом. Якщо рідний грунт - важкі суглинки, на які зверху додали чорнозем чи глей (досить поширена ситуація), то пісок вносити обов'язково. Якщо грунт водопроникний, то можете обійтися без піску. В деяких випадках пісок взагалі шкодить.

Зараз якраз тане сніг і ви можете відслідкувати наскільки нормальна дренація на вашій ділянці і визначитись.

 

Калюж на грунті немає, все що тане впитується. Ще є така річ, грунт весь наче потріскався зверху на шматки 20х20 - 30х30см. Так як в кіно в пустелі при засухі. Суглинком не назву, все таки ближче до чорнозему. В засуху земля стає дуже твердою. При намоканні (коли просто волога, а не сезон без поливу і дощу) м"яка і копається без проблем.

З цього можна зробити висновки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Калюж на грунті немає, все що тане впитується. Ще є така річ, грунт весь наче потріскався зверху на шматки 20х20 - 30х30см. Так як в кіно в пустелі при засухі. Суглинком не назву, все таки ближче до чорнозему. В засуху земля стає дуже твердою. При намоканні (коли просто волога, а не сезон без поливу і дощу) м"яка і копається без проблем.

З цього можна зробити висновки?

 

Высновок, что у вас глиняный грунт. Песок маст хэв

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Калюж на грунті немає, все що тане впитується. Ще є така річ, грунт весь наче потріскався зверху на шматки 20х20 - 30х30см. Так як в кіно в пустелі при засухі. Суглинком не назву, все таки ближче до чорнозему. В засуху земля стає дуже твердою. При намоканні (коли просто волога, а не сезон без поливу і дощу) м"яка і копається без проблем.

З цього можна зробити висновки?

 

Складно сказати однозначно. За описом схоже на пластичні грунти. Пісок бажаний. Але я б додавав шар невеликий. 2-3см, не більше 5см точно. Бажано перемішати верхній шар перед посівом, бо якщо зверху буде лише пісок, то волога швидко буде опускатися і насіння гірше проросте.

І раджу у подальшому використовувати безхлорні добрива, бо хлорні призводять до ще більшого ущільнення. А ваші грунти до цього схильні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сошел снег, и на газоне показались очаги снежной плесени, парочка больших участков (30*30 см) остальные поменьше (10*10) но почти по всему газону разбросаны.

 

Какие сейчас мои действия? Впереди еще заморозки и снег, поэтому обрабатывать и т.д. еще рано? Что делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сошел снег, и на газоне показались очаги снежной плесени, парочка больших участков (30*30 см) остальные поменьше (10*10) но почти по всему газону разбросаны.

 

Какие сейчас мои действия? Впереди еще заморозки и снег, поэтому обрабатывать и т.д. еще рано? Что делать?

Я би почекала сталих +7 і провела обробку Коронет і за тиждень Квадріс.

 

Добавлено через 24 минуты

Ще додам, що я буду оприскувати Фальконом. Вперше спробувала в минулому сезоні і дуже задоволена результатом.

 

Добавлено через 43 секунды

Я пропустила внесення азоту по талому снігу. Забула...:pozor:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сошел снег, и на газоне показались очаги снежной плесени, парочка больших участков (30*30 см) остальные поменьше (10*10) но почти по всему газону разбросаны.

 

Какие сейчас мои действия? Впереди еще заморозки и снег, поэтому обрабатывать и т.д. еще рано? Что делать?

Против снежной плесени "Фундазол", он же и для роз подходит. Перед опрыскиванием вычесать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Против снежной плесени "Фундазол", он же и для роз подходит. Перед опрыскиванием вычесать.

Я повністю викреслила Фундазол з моєї садової аптечки. Цей препарат був популярним саме для грунтового застосування, але має пригнічувальну дію на рослини. Свого роду, дешевий аналог Магнікур Енержі.

Фалькон діє ще й як стимулятор розвитку рослин.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сніг зійшов вже днів десять тому, газон підсох. Можу впевнено сказати, що на ньому немає плісняви і решту грибків я теж не помічаю. На моєму газоні інша проблема - ущільнений суглинистий грунт і дуже багато сухої трави. Підшесток - суцільна мочалка.:(

Але грибків немає.

Проаналізувала минулорічні обробки. Квадріс, Фалькон і передзимна обробка Фітал (на кінець сезону вже не мала в наявності інших препаратів).

Передивилася фотки весни позаминулого року. Там теж немає плісняви. Остання обробка була Квадріс. Отже, роблю висновок, що саме Квадріс дуже добре працює по газону. Згідно з описами, Квадріс працює по 6-ти з 7-ми аскоміцетів, 5-ти з 7-ми базідіоміцетів, 2-х з 3-х ооміцетів, + антракноз, рожева сніжна пліснява, пірікуляріоз, та коричневі кільця. В тому числі , Квадріс працює проти коріневих проблем.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чого почати годувати газон після зими?

 

Аміачна селітра по мокро-талому грунту. 2 кг. на сотку газону. І так буде до червня.

З червня дам комплексні лонги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аміачна селітра по мокро-талому грунту. 2 кг. на сотку газону. І так буде до червня.

З червня дам комплексні лонги.

 

где заказываете? инет или по местности?

явки, пароли плиз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где заказываете? инет или по местности?

явки, пароли плиз

Я вирішила поекспериментувати і порівняти результати.

Маю три сектори газону. Всі три годуватиму за різними схемами. На головний взяла Осмокот лонг для газонів. Тут.

Другий сектор годуватиму СОМРО. Мені ці добрива не подобаються, тому що скільки не сип, газон голодний. Але, ще маю запас з минулого року. Мушу використати. :pozor:

Ще планую придбати лонг від POZITIFF.

Бачитиму, що краще.

Перші роки використовувала польські комплексні лонги від ТARGET. Не мала жодного клопоту з газоном. Але наразі не ввозять.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аміачна селітра по мокро-талому грунту. 2 кг. на сотку газону. І так буде до червня.

З червня дам комплексні лонги.

 

Просто розкидати? Як часто? Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не рановато?

Надо смотреть по своим грунтам и прогнозу погоды.

Спецы спорят на эту тему.

Я даю по тающему снегу. В прошлом году опоздала. Снег растаял, а дождей не было. Система полива еще не расконсервирована и чтобы внести азот пришлось лить из шланга. Неудобно.

 

Добавлено через 2 минуты

Просто розкидати? Як часто? Дякую!!!

Так, просто розкидати.

Перший раз по талому, а потім з початком вегетації раз на 2 тижні і дуже обережно, без передозування. Селітра може спровокувати Мучнисту росу.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Доброго дня. Восени 2019 року засіяв газон. Минулий сезон 2020 газон був в гарному стані, але восени 2020 на ньому з’явився грибок. Провели обробку мідним купоросом та інсектицидами. Наразі хочу перекопати та пересіяти, оскільки стан газону не викликиє позитивних емоцій. Що можете порадити? 1. Пересіяти - який сорт/тип краще вибрати. Які добрива використати. 2. Залишите те що є та додати добрива.

4ACE7C2D-658A-48EF-AE94-40F7C22FBB65.thumb.jpeg.043bd7cae6431ac13208380cbc23201a.jpeg

2EB71729-6749-45A5-B94D-3619576D22B9.thumb.jpeg.6bed74dc4da6660094db911614449288.jpeg

688F5C63-80CB-4AB4-86E7-4CDDC3D61479.thumb.jpeg.f9e807c2d1b7a055c5d83682874a63ee.jpeg

01ECBBD0-19E6-4EF2-8C94-48C8502AE2C5.thumb.jpeg.c72796e4b83433a2e03e71e66503b10f.jpeg

C22F43CB-60E8-4166-B833-3600BB2F51B9.thumb.jpeg.9e017fe240b6aaf01dc2074fc144c122.jpeg

4F6F403F-20FD-42F0-885A-8F8643A8D5C0.thumb.jpeg.40ad34db8d117f528b03a63469c027d5.jpeg

2224B869-E811-43FF-86A0-950FC63B74BA.thumb.jpeg.e2269f98991195fbf75006bc2a639f41.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...