Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Давайте знакомиться

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Привіт, постійно маю справу, якщо не з професійними будівельними роботами, то з внутрішнім облаштуванням приміщень. З цього приводу вирішив зареєструватися на даному порталі, оскільки знайшов тут декілька цікавих для себе рішень Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Мене звати Віктор. Я трошки захопився столяркою (на любительському рівні). У вільний від роботи час експериментую з деревом: трошки точу (маю токарний деревообробний станок). На форумі читав про інструмент, власне може виникне потреба з кимось порадитись при виборі електроінструменту - тому і вирішив зареєструватися.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Мене звати Максим, в житті займаюсь цифрами, та трішки творчістю, для душі садок яблуневий. На форумі для спілкування з людьми що побудувались, будуються або прагнуть побудувати свій будинок.

 

Від гена що тягне до свого маленького шматочка землі та природи не можливо позбутися! :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Меня зовут Таня. Вот и мы с моей семьей, в ожидании пополнения, решили оставить квартиру в шумном городе и перебраться в собственный домик.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поруч із своїм будинком хочу побудувати гостьовий двох поверховий будинок для приїзду онуків. Які документи потрібні, куди треба йти і скільки це буде коштувати????
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я драмер 04 зовут меня Толик .... строю дачу в данный момент....работаю и получаю удовольствие от всего ......желаю всем позитива
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет, тоже обожаю дачу, строительные дела и секреты нужны т.к. в этом году планирую работы на участке по оборудованию бани и гаража, думаю все получится!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт, мене звати Данило. Якось так сталось, що я постійно маю справу з будівництвом та облаштуванням приміщень. Вирішив приєднатись до цієї інтернет спільноти, оскільки хочу бути в будівельному тренді Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет.

Я - Владимир.

Дом не строю.

Но собираюсь делать ремонт в квартире в новострое.

Про строительство не знаю вообще ничего. Вообще.

Поэтому, если не забанят, буду задавать тут элементарные вопросы про ремонт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день чи вечір мене звуть Юрий я будівельник вже 20 років сам з міста Кременчук можу робить все по внутрешніх роботах і наружніх шукаю роботу :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, я прораб , звати Володимир. маю декілька бригад різнопрофільних майстрів , а часом навіть сам беруся за цікаву роботу , коли маю вільний час . Займаємося створенням затишку в родинах Київського регіону , тобто будуємо будинки та робимо ремонти під ключ. на форум потрапив по рекомендації товариша , від форума очікую отримати досвід в ситуаціях , з якими не доводилося зустрічатися. Також можу бути комусь корисним. Проживаю в Ірпені
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, меня зовут Лара Квинт, я психолог, живу в Харькове. Года 3-4 назад мы с мужем начали перепланировку трёхкомнатной квартиры и застряли - поняли, что исходная идея перепланировки нас не устраивает, знаний и опыта о том, как и в какой последовательности делать, у нас нет, а мастера нам попались такие, как мы сами - недоучки. Вот пришла к вам разобраться, что к чему в ремонте и, возможно, у вас и найду хороших мастеров.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишу статьи по строительству. Имею строительное образование и практику.Пришел, чтобы быть в курсе новинок из первых рук.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет))

Я Катя) работаю не связана со строительством и ремонтом, но мечтаем о своем доме)) на сайт заглядываю не первый раз, есть много полезной и интересной информации))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет! Я Alex OrangeTown. В жизни Алексей.

Я организатор мероприятий и вело туров комфорт уровня по Украине.

Здесь по простой и банальной причине.

У меня квартира в новострое.

Ищу здесь хороших специалистов, которые помогут мне с ее ремонтом и обустройством.

 

Тема мне очень нравится. С удовольствием разбираюсь в ней самостоятельно. Можно сказать, я подкованный заказчик. Мира всем! :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я ТОМАТ! Жив у Луганську (тепер лугандон). Працюю над дерев"яними зрубами, а раніше працював у сервісному з ремонту принтерів та ноутів. Усім дякую за увагу. :flag1:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живу с семьёй в пригороде Одессы,вернее на дачах.Только вчера перевели дом из садового в жилой. Интересует что делать с землёй так, как не соответствует дому
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте ! Я Lk.Light или Василий

профессионально связан со строительством (оконщик)

Каждый день возникают новые вопросы по материалам и технологиям

при наличии времени буду рад поделится и обсудить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет, я Маргарита. Занимаюсь строительством.

 

Добавлено через 4 минуты

(068)742-13-02, помогу со строительством

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...