Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Откосы. Как (из чего) сделать (нарастить) откосы?

DimitriyD

Рекомендовані повідомлення

Якщо не помиляюся, вони мають бути закріплені турбошурупами через раму і кількість точок кріплення достатня. І все одно люфт 3 мм?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, вони закріплені турбошурупами 4 шт на велику сторону. Але рама всерівно при закриванні вібрує як жива. Вчора поставив дощечку і закрив двері захлопуванням (не надто сильно). На краю рами, який ближче до стіни, дощечка відскочила на 1мм. А край, який до середини гуляє однозначно більше. Це все діло було і на самому початку (відразу після встановлення), але про відкоси тоді не подумав. "Меня терзают смутные сомнения" щодо самої рами, бо двері з кухні на вулицю зовсім не вібрували. Хоча і там є нюанс з завісом, який весь час вилазить. Він там під верхом, запхати з верху не виходило (заважала перемичка), запхали знизу. Раз 5 його підбивав. Як вилізе - погано закриваються двері.

Перепрошую що те, що можливо можна вирішити телефоном, полізло сюди, але це було ненавмисно. Щоб не плодити нових тем, через пошук знайшов тему про відкоси і задав питання.

Змінено користувачем Polll
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без проблем.:) Подумаємо, чим можна допомогти. Можливо є сенс замінити турбошурупи на довші.

 

Щодо верхньої петлі, то штіфт завжди вставляється знизу, а для того, щоб не вилітав, він має загострений виступ на "шляпці" і шліци під викрутку. просто поверніть його так, щоб виступ зайшов у паз на петлі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю довший турбошуруп питання не віришить. В стіні все тримається добре. Вібрує частина, яка не в стіні. Могло б помогти зміщення дверей в сторону стіни, але думаю не надто. Ще міг би помогти грубший турбошуруп, але не знаю чи такі існують. Рама геть не має жорсткості, тому думав про дерев’яний відкос, який би зафіксував раму по усій висоті.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо турбошурупи не заглиблені в раму і мало заходять в стіну. Можливо піна не дуже приклеїлась. Можливо поверхня, до якої закріпили, трохи вібрує. У будь якому питанні треба дивитись і перезакріпити, можливо перепінити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Турбошурупи трошки втопились/прогнули пластик рами. Дальше думаю просто продавлять і проваляться.

Можу самостійно поставити довші шурупи. В понеділок спробую. Але сумніваюсь що це поможе.

Піна візуально від стіни не відстає і сама при стіні не рухається.

Поверхня не вібрує. Там фактично кут перестінків, стінка не рухається взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Турбошурупи трошки втопились/прогнули пластик рами. Дальше думаю просто продавлять і проваляться.

Можу самостійно поставити довші шурупи. В понеділок спробую. Але сумніваюсь що це поможе.

Піна візуально від стіни не відстає і сама при стіні не рухається.

Поверхня не вібрує. Там фактично кут перестінків, стінка не рухається взагалі.

Рама розсверлюється і ця дірка закриваються заглушкою, а турбошуруп буде прижиматись до більш твердого за пластик металу.

Змінено користувачем okna-design
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це може допомогти. Зазвичай, турбошурупи коли проходять через армування нарізають у ньому щось на кшталт різьби, завдяки якій тримають конструкцію в усіх площинах. Якщо шурупи не розхиталися, то можливо в даному випадку щось пішло не так. Пригадую ті двері, там ще сторону відкривання довелось міняти, вірно? Рама 64 мм, армування 20х35х20х1,5 мм, двері балконного типу з алюмінієвим порогом і нажимною ручкою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Докрутити шуру аж до металевого профілю дійсно може помогти. Тоді зменшиться довжина шурупу, що виступає поза стіною. Коротший виступ шурупа зі стіни однозначно менш піддатливий вібрації.

 

Ще батько порадив дати кілька твердих вставок між стіною і рамою. Тоді рама прижметься не до піни, а до вставок, які, на відміну від піни, не дозволятимуть рамі вібрувати.

 

Так, це ті двері. Шурупи не розхитались, що могло піти не так не маю уявлення. Але ця рама мені не подобалась з самого початку. Вона була, як жива. Надіюсь, вдасться її закріпити і в подальшому все буде добре)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вона відрізняється від тої, що на вулиці - там дверна група, а це віконка, але має бути все добре. З вікнами ж проблем немає?

 

Розпорки, зазвичай, після монтажу знімаються, лишаються тільки опорні колодки, але в даному випадку (двері знаходяться всередині приміщення) вони нічим не зашкодять і, дійсно, можуть допомогти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Доброго ранку.

Хочу встановити теплі відкоси з сендвіч-панелей(Stadur). 3 вікна і балконні двері. Квартира в Києві.

Шукаю хто б виконав дану роботу якісно.

Буду вдячний за пропозиції або рекомендації хороших виконавців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо турбошурупи не заглиблені в раму і мало заходять в стіну. Можливо піна не дуже приклеїлась. Можливо поверхня, до якої закріпили, трохи вібрує. У будь якому питанні треба дивитись і перезакріпити, можливо перепінити.

 

Шановні, що значить " піна не дуже приклеїлась"? І що за рекомендація - " перепеінити"? Піна це тільки теплова ізоляція і все!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Турбошурупи трошки втопились/прогнули пластик рами. Дальше думаю просто продавлять і проваляться.

 

Отвір в рамі засверлили перед закручуванням по зовнішньому діаметру турбошурупа? Якщо ні, то турбошуруп там лише як декорація, яка стягує элементи рами, і ніяк не притягує до стіни.

 

Добавлено через 7 минут

Піна це тільки теплова ізоляція і все!!!

 

Підскажіть, звідки такі висновки? Чув таке вже не раз. Але на практиці, металеві двері без додаткових кріплень - на піні - не зрушити з місця зусиллям в 500-800кг с сторону вулиці/приміщення, і більше 2000кг в напрямку зтискання піни. Цифри приблизні, Ставив експеремент домкратами на кривих дверях )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підскажіть, звідки такі висновки? Чув таке вже не раз. Але на практиці, металеві двері без додаткових кріплень - на піні - не зрушити з місця зусиллям в 500-800кг с сторону вулиці/приміщення, і більше 2000кг в напрямку зтискання піни. Цифри приблизні, Ставив експеремент домкратами на кривих дверях )))

Что подсказать? Подсказать Вам, что у нас в стране лучший крепежный инструмент - это изолента, скотч, суперклей, силикон, ляпухи вместо клея и конечно же пена???)))

Уважаемый, тут нечего Вам подсказывать. Такие глупые вопросы (не в оюиду) уже много раз на этом форуме обсуждались. Это даже не то, что плохо или хорошо пена держит - это просто маразм, ну маразм и все. Даже не понятно, что тут обсуждать или подсказывать/доказывать. Есть крепежные детали: шурупы, дюбеля, саморезы, анкера - вот они держать "на века". А вот пена.. держит/не держит, как держит - это просто тупой вопрос (прошу без обид). Или что-то "клеят", даже тут слово кривое клеят на силикон или на ляпухи влеят гипсокартон и багеты - отстой.

Вот и мастера такие ходят, горе-мастера и убеждают, как в старом мультике - итак сойдет.

НО! Все это от лукавого - чтобы не утруждать себя.

Есть 4 отверстия - крепят на 2 - ведь и так хорошо держит. ну и так далее.

Никто не будет тут Вам доказывать/подсказывать. Пена - это пена, она даже клеящими св-вами не обладает. Хотя, клей вместо крепежа никогда не подходит и не заменит, также, как и силикон или штукатурка вместо клея

Не делайте глупостей и не смешите людей такими вопросами

 

Добавлено через 7 минут

Але на практиці, металеві двері без додаткових кріплень - на піні - не зрушити з місця зусиллям в 500-800кг і більше 2000кг в напрямку зтискання піни

Вы даже не представляете, что такое усилие 500-800 кг, тем более, что давление усилием в 2000 кг. ..без шурупов,дюбелей или анкеров.

Не несите чушь, ведь часто такие темы читают люди, еоторые совершенно в этом не разбираются и сделают то, что Вы пишете :fool:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такие глупые вопросы (не в оюиду) уже много раз на этом форуме обсуждались. Это даже не то, что плохо или хорошо пена держит - это просто маразм, ну маразм и все. Даже не понятно, что тут обсуждать или подсказывать/доказывать. Есть крепежные детали: шурупы, дюбеля, саморезы, анкера - вот они держать "на века".

А вот пена.. держит/не держит, как держит - это просто тупой вопрос (прошу без обид). Или что-то "клеят", даже тут слово кривое клеят на силикон или на ляпухи влеят гипсокартон и багеты - отстой.

Вот и мастера такие ходят, горе-мастера и убеждают, как в старом мультике - итак сойдет.

НО! Все это от лукавого - чтобы не утруждать себя.

Есть 4 отверстия - крепят на 2 - ведь и так хорошо держит. ну и так далее.

Никто не будет тут Вам доказывать/подсказывать. Пена - это пена, она даже клеящими св-вами не обладает. Хотя, клей вместо крепежа никогда не подходит и не заменит, также, как и силикон или штукатурка вместо клея

Не делайте глупостей и не смешите людей такими вопросами

 

Добавлено через 7 минут

 

Вы даже не представляете, что такое усилие 500-800 кг, тем более, что давление усилием в 2000 кг. ..без шурупов,дюбелей или анкеров.

Не несите чушь, ведь часто такие темы читают люди, еоторые совершенно в этом не разбираются и сделают то, что Вы пишете :fool:

 

Давайте якось спокійніше - без бризгов соплей чи виразів "ви дурак извините пожалуйста".

 

Не виривайте з контексту і не вважайте опонента дурнем апріорі.

 

Двері, які я перевіряв на міцність, штатно прикручені до 12/200 дюбелів боковими повернями і приварені вухами до арматури зверху і знизу. Піна тут більше як ущільнюючий матеріал, навіть не теплоізоляція.

 

Але зусилля домкрата 2т, яким я трьома пальцями піднімаю 500кг машини, не змогли змістити кут рами вверх ні наяку видиму величину з прикладанням всієї сили моїх 100, трохи спортивних(в силовому значенні:lol:) кілограмів - без всіх додаткових кріплень.

 

І нікого і ніде я незакликав кріпити вікна/двері лише на піну, для цього існують відповідні до випадку кріплення. Не потрібно приписувати мені те, що вам здалося. Я, навпаки, звернув увагу, що закручений в раму турбошуруп без її засверлювання приводить до того, що рама тримається лише на піні.

 

Я і сам вельми любитель замість 10/120 використати 12/200 під "глухаря" :flag1:

 

Але - при чистій і не крихкій поверхні, без пилу, зволоженій і площі контакту шириною 80-100 піна тримає надзвичайно міцно, в рази міцніше від "кріплення" стандартними жестяними вухами через шуруп 70-ку в газоблок, що я часто спостерігав у "майстрів". Без піни такий "монтаж" лиш фіксує, поки не поклали піну, яка далі робить те, щоб не мала робити, якщо вірити вам.

 

Про газоблок - краще піни тут працює хім. анкер чи металеві закладні.

 

Якщо якись спец з прапором :flag1: "пєна - только утеплітель" буде вкручувати анкер/турбошуруп в "Кератерм" чи газоблок - він такий самий галімий аматор, який садить тільки на піну.

 

Хоча останній варіант для міжкімнатних дверей багато хто і хвалить на ютубах. Потім откоси, да обої поклеїти - тоді і лєса можна знімати ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте якось спокійніше - без бризгов соплей чи виразів "ви дурак извините пожалуйста".

 

Не виривайте з контексту і не вважайте опонента дурнем апріорі.

 

Двері, які я перевіряв на міцність, штатно прикручені до 12/200 дюбелів боковими повернями і приварені вухами до арматури зверху і знизу. Піна тут більше як ущільнюючий матеріал, навіть не теплоізоляція.

 

Але зусилля домкрата 2т, яким я трьома пальцями піднімаю 500кг машини, не змогли змістити кут рами вверх ні наяку видиму величину з прикладанням всієї сили моїх 100, трохи спортивних(в силовому значенні:lol:) кілограмів - без всіх додаткових кріплень.

 

І нікого і ніде я незакликав кріпити вікна/двері лише на піну, для цього існують відповідні до випадку кріплення. Не потрібно приписувати мені те, що вам здалося. Я, навпаки, звернув увагу, що закручений в раму турбошуруп без її засверлювання приводить до того, що рама тримається лише на піні.

 

Я і сам вельми любитель замість 10/120 використати 12/200 під "глухаря" :flag1:

 

Але - при чистій і не крихкій поверхні, без пилу, зволоженій і площі контакту шириною 80-100 піна тримає надзвичайно міцно, в рази міцніше від "кріплення" стандартними жестяними вухами через шуруп 70-ку в газоблок, що я часто спостерігав у "майстрів". Без піни такий "монтаж" лиш фіксує, поки не поклали піну, яка далі робить те, щоб не мала робити, якщо вірити вам.

 

Про газоблок - краще піни тут працює хім. анкер чи металеві закладні.

 

Якщо якись спец з прапором :flag1: "пєна - только утеплітель" буде вкручувати анкер/турбошуруп в "Кератерм" чи газоблок - він такий самий галімий аматор, який садить тільки на піну.

 

Хоча останній варіант для міжкімнатних дверей багато хто і хвалить на ютубах. Потім откоси, да обої поклеїти - тоді і лєса можна знімати ;)

 

Про галимых аниматоров - это Вы круто! Не несите бред!!!! Пена - это только тепловая изоляция ! Запросите протоколы у производителей! Сопли тоже держат что-то , но стоит ли на них клеять? И ещё, есть ДСТУ -Н Б В .2.6-146:2010 и прямая сылка на него в новом ДБН В.2.6.-31:2016, который вступил в силу с 1мая 2017 года, изучайте! И будьте любезны соблюдайте! Так как ДБН - это ЗАКОН!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про галимых аниматоров - это Вы круто! Не несите бред!!!! Пена - это только тепловая изоляция ! Запросите протоколы у производителей! Сопли тоже держат что-то , но стоит ли на них клеять? И ещё, есть ДСТУ -Н Б В .2.6-146:2010 и прямая сылка на него в новом ДБН В.2.6.-31:2016, который вступил в силу с 1мая 2017 года, изучайте! И будьте любезны соблюдайте! Так как ДБН - это ЗАКОН!

 

По перше, ще раз повторюся, що не вважаю піну матеріалом, що замінює одночасно конструкційні матеріали і кріплення.

 

Навіть навпаки - наголосив, що я ЗА обов"язкове кріплення, в данному випадку, дверних/віконних рам, але кріплення правильне і таке, що відповідає для кожного конкретного випадку.

 

І відомий жарт на тему додав в кінці )) Читайте уважно, можна навіть подумати головою.

 

 

З чим, ви власне не погоджуєтеся? З тим, що кріпити рами лише на піну - галіме аматорство? Ви ж це саме кажете, хіба ні?

 

Чи ви не згодні с тим, що турбошурупом крізь раму в газоблок кріпити те саме, що кашкета цвяхами до неба?

 

Якщо ви з тих(а такі тут вже відзначилися), хто закручує турбошуруп без повереднього засверлювання рами по зовнішньому отвору різьби, а в стіні - пілотного отвору відповідного діаметру, то для вас погана новина - ваші вікна тримаються лише на піні :lol::lol: Точно та сама ситуація з вухами стандартними, прикрученими до стіни чОрним шурупом без дюбеля. Блогословен, хто вірує в такі кріплення, розставлені рулеточкою згідно норм ДСТУ -Н Б В .

Слава Богу, в таких випадках приходить на допомогу ацкая міцність піни :wink:

 

Наскільки я бачу, ви слабо сприймаєте складні тексти, тому резюмую:

 

- кріплення згідно норм - обов"язкове

 

- але обовязковий правильний вибір таких кріплень

 

- піна є ущільнющий і теплоізоляційний матеріал, її надзвичайна міцність має роглядатись лише як додаткова.

 

- турбошуруп надійно тримає лише в бетоні, при умові свердління пілотного отвору. Ну і в дереві, само собою. В газоблоці чи цеглі без засверлювання його роль зводиться просто до ролі цвяха.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По перше, ще раз повторюся, що не вважаю піну матеріалом, що замінює одночасно конструкційні матеріали і кріплення.

 

Навіть навпаки - наголосив, що я ЗА обов"язкове кріплення, в данному випадку, дверних/віконних рам, але кріплення правильне і таке, що відповідає для кожного конкретного випадку.

 

І відомий жарт на тему додав в кінці )) Читайте уважно, можна навіть подумати головою.

 

 

З чим, ви власне не погоджуєтеся? З тим, що кріпити рами лише на піну - галіме аматорство? Ви ж це саме кажете, хіба ні?

 

Чи ви не згодні с тим, що турбошурупом крізь раму в газоблок кріпити те саме, що кашкета цвяхами до неба?

 

Якщо ви з тих(а такі тут вже відзначилися), хто закручує турбошуруп без повереднього засверлювання рами по зовнішньому отвору різьби, а в стіні - пілотного отвору відповідного діаметру, то для вас погана новина - ваші вікна тримаються лише на піні :lol::lol: Точно та сама ситуація з вухами стандартними, прикрученими до стіни чОрним шурупом без дюбеля. Блогословен, хто вірує в такі кріплення, розставлені рулеточкою згідно норм ДСТУ -Н Б В .

Слава Богу, в таких випадках приходить на допомогу ацкая міцність піни :wink:

 

Наскільки я бачу, ви слабо сприймаєте складні тексти, тому резюмую:

 

- кріплення згідно норм - обов"язкове

 

- але обовязковий правильний вибір таких кріплень

 

- піна є ущільнющий і теплоізоляційний матеріал, її надзвичайна міцність має роглядатись лише як додаткова.

 

- турбошуруп надійно тримає лише в бетоні, при умові свердління пілотного отвору. Ну і в дереві, само собою. В газоблоці чи цеглі без засверлювання його роль зводиться просто до ролі цвяха.

Я не погоджуюсь тільки з одним, і як Ви бачите не тільки я - піна не є елементом кріплення. Бо якщо рухатись по Вашій логіці, то ми ніколи не перейдемо на використання Trio ПСУЛів в якості теплоізоляції. Що, до речі зробила вже добра половина Европи. Про те як і куди закручувати турбогвинт мені розказувати не потрібно, то Ваша справа. Про це мова не йшла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не погоджуюсь тільки з одним, і як Ви бачите не тільки я - піна не є елементом кріплення.

 

Що ви там сам чи командою прифантазовуєте - то ваша справа, як ви кажете, я ж сказав чітко і ясно:

 

По перше, ще раз повторюся, що не вважаю піну матеріалом, що замінює одночасно конструкційні матеріали і кріплення.

 

Бо якщо рухатись по Вашій логіці,

 

 

Моя логіка проста і знову ж прямим текстом:

 

 

я ЗА обов"язкове кріплення, в данному випадку, дверних/віконних рам, але кріплення правильне і таке, що відповідає для кожного конкретного випадку.

 

 

Про те як і куди закручувати турбогвинт мені розказувати не потрібно, то Ваша справа. Про це мова не йшла.

 

Ви являєтесь поставщиком товарів та послуг, в тому числі, форумчанам. А, отже, публічна особа. Тому мій обов"язок звернути увагу на можливу некомпетентність вас, як спеціаліста. Дома ви можете турбошуруп закручувати в газоблок, на об"єкті - це ламерство.

 

 

Я не раз бачив, як монтажніки "да ми вже 20 років на ринку!" тримали в руках хім. анкер, як якись чудо пристрій, явно чи не вперше.

 

А газоблок в бюджетному будівництві матеріал №1, але замысть правильного, як кріплення використовують фосфатовані шурупи, а для "важких" випадків - турбошуруп.

Змінено користувачем kastor666
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Як правильніше зробити откос в даній ситуації?

 

З гіпсокартона заклеїти, а потім для страховки за дюбилити в пару місцях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...