Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен совет от плиточников!

ArtemMays

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Потребую поради стосовно укладання плитки. На фото сходи в приватний будинок, ширина сходинки 32см, для зручності хотілось би зберегти цю ширину сходинки. В продажі бачив плитку з капіносом, все влаштовує крім ціни 300-400грн/шт. Власне питання, чи є якісь альтернативи, бо як я розумію, якщо купувати звичайну прямокутну плитку, то на сходинках їх потрібно укладати під прямим кутом, а це зменшить ширину сходинки з 32 до 26 см, і буде не зручно. Які є варіанти? Дякую!

*20190916_180128_800.jpgi.gif v_shape_cottage_chili_0682_0_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что бы уменьшить размер ступени ее нужно будет резать.

По другому размер никак не уменьшится.

В свете этого непонятен вопрос..

Берете любую плитку со стороной больше 32см.

И всё прекрасно укладывается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, Ви говорите за реалізацію 2 варіанту як на малюнку. Як бути з цим зазором який утворюється? цей зазор можна естетичним зробити?, є можливо спецпрофіль який укладується в стик плиток, чи все простіше, кутову плитку спилюють (підганяють) по місцю.

*20190917_163212_800.jpgi.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз обробляю тераси.

Плитка парадіз семір беж.

Підсходинка накриває сходинку на 5 мм. Виходить чистих 295 мм. Це якщо Підсходинка зверху на сходинці. Якщо вона ховається за сходинку то буде 300 мм. Але я не думаю що такий варіант правильний.

 

Якщо хочете 320 мм то беріть плитку або з сторонами 320 або більше й пиліть.

 

Клінкер з капіносом має чистих не 330. Там же загин є а рівна частина менше. Тому повністю сходинку шириною 320 не накриє.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Це я розумію, що плитку потрібно 32+см купувати, я не практик :), можливо не зовсім точно висловився, мене цікавить як стикувати сходинку і підсходинку не під прямим кутом (на малюнку варіант 2).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Воможно не в тему, но всё же.

 

В своем ремонте я еще не добрался до темы с плиткой и очень далёк от этого. Провожу заливку пола в комнате и мастер интересуется какой толщины будет у меня плитка на коридоре и ламинат в комнате.

 

Пока я смотрю интернет магазины и пытаюсь для себя понять что представленно на рынке.

 

Паралельно, я бы узнать ваше мнение: какая плитка самая популярная по толщине и имеет множество вариантов выбора по размерам, рисунку, фактуре и тд.? Каких производителей / страны производителей, вы можете посоветовать и почему?

 

Интересует средне-бюджетный ценовой сегмент, с обрезным краем, матовая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вангую

Не вгадаєте Ви. :beer:

10000% що потім в магазині Вам сподобається не середньо статистична товщина.

Ламінат нам сподобався 10 мм. Так це товстіше за середню, але так вийшло. Хоча середня товщина 8. Але є ще 6ка.

Плитка є 10 (2 вида), є 7(1 вид), а є 8 (3 вида). 7 правда в котельній та гаражі, але все ж.

А от 10ка межує з 8.

Не бачу жодних проблем в переходах по 2 мм, з плитки на ламінат. Плитка підрівнялась по висоті клеєм. Добре що 10ки під 70 квадратів, а 8ки всього 12+15+14

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-electron-, спасибо за ответ.

 

Начал копаться в плитках и заинтересовал меня производитель Zeus Ceramica, у них есть серия Concrete, ректификат матовая рисунок под бетон, в принципе то что меня интересует.

Кто занимался такой плиткой, как она? Достаточно ли качественная / ровная? Предлагают 350 грн. кв.м., это дорого или приемлимо? За такую стоимость или дешевле кого из производителей еще стоит рассматривать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самый ходовой вариант плитка плюс клей 14мм.

Ламинат какой хотите. Уровень потом добьете толщиной подложки.

Вывод, льёте стяжку в один уровень.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Zeus -это лидер на укр рынке по плитке в плане качества и стильных/современных коллекций. Ректификат у них очень хорошего качества.

Атем ректификат,так же неплох. Недавняя "доска" 900*160 легла на 1,5мм крестики без каких либо нюансов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрый день, господа форумчане!

Я не мастер, стараюсь делать ремонт сам, своими силами, поэтому задаю вопросы и в очередной раз нужен совет и коллективная помощь.

 

Делаю ремонт у мамы в старой хрущевке, после демонтажа старой плитки в ванной и масляной краске в туалете и на кухне увидел что гипсовые перегородки, как мне показалось, достаточно в плачевном состоянии (в трещенах). Их, этих трещин, не много и они не сквозные, но все же...

 

Вопрос: Как правильно подготовить стенки перед укладкой плитки, надо ли их штукатурить, может достаточно будет просто набить/натянуть сетку и по ней уже класть плитку.

 

Заранее благодарен всем за помощь!!!

1155447462_1.thumb.jpg.70970f33a9eca601c20afcfa6a23f262.jpg

1009074782_1.thumb.jpg.1ccfb03e2d5573becdcbc222f0804885.jpg

1367439332_3.thumb.jpg.e2fd4cb50e7beeea3eb162d552535249.jpg

1597973097_4.thumb.jpg.fbdffd0febc9b56a00adf70abaf55d17.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо бити сітку то я б наніс клей в нього втопив сітку по свіжому задюбелив дюбелями для пінопласту (грибки) зверху мокрим по мокрому наніс шар клею.

Загалом подивіться техкарту Церезіта з утеплення.

Можна грибки дати коли висохне шар з сіткою.

Загалом ідея в тому щоб сітку прикріпити до стіни. Бо вона може разом з клеєм та тонким шаром гіпсу відвалитись.

Або рівняти гіпсокартоном. Й теж дюбелити.

Це якщо не хочеться збивати гіпс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сбивать гипс в моем случае не выйдет, это не гипсовая штукатурка, а гипсовая перегородка.

На счет варианта сетки, клея и грибков - понял, спасибо.

А чем посоветуете выровнять стенку, одна из них оказалась завалиной, с учетом того что это гипсовые перегородки и это ванная.

И технологию, хотя бы в пару строк.

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если стена ещё не превратилась в труху то ротбант. Змінено користувачем Vitaliy67
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсові основи штукатурити, гіпсовими штукатурками, потім гідра, потім клей + плитка.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсові основи штукатурити, гіпсовими штукатурками, потім гідра, потім клей + плитка.
Добавлю. Гидра только на акриловой/латексной основе (готовая в ведрах) и клей высокополимерный.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем большое спасибо за помощь и советы.

Еще, если можно, подскажите (посоветуйте) какие именно гидру и клей для плитки брать, чтобы спецы в ЭЦ не начали мне рассказывать что-то свое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем большое спасибо за помощь и советы.

Еще, если можно, подскажите (посоветуйте) какие именно гидру и клей для плитки брать, чтобы спецы в ЭЦ не начали мне рассказывать что-то свое.

Формат плитки? Керамика?

В ЭЦ сейчас скидка на гидру Ceresit CL51.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плитку еще не покупал, но думаю что это будет самая обычная плитку, не мозаика и не керамогранит, по крайней мере на стены так точно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акрилові гідри бажано застосовувати по сухим поверхням, бо паропроникність не дозволяє. Особисто я використовую гібрідну від форумчанина ( Пропеллер), так як вона паропроникна. Прошу не рахувати за рекламу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...