Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ви мене знову неприємно дивуєте. Я оце скільки приводив тут досліджень, проведених за всіма правилами доказової медицини відомими дослідниками, які публікувалися в шанованих реферованих журналах, є в найбільш поважних медичних базах знань... Призивав всіх читачів форуму не читати агітки від ВООЗу, а читати першоджерела...

А Ви так бац: "А де це таке написано?"

Тобто, Ви не маєте навіть базових знань, не знайомі з сучасними дослідженнями, але доводите мені, що вакцинація - це благо? Ну от як так можна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня иное мнение - Вы нахватались всякого бреда из бульварных газетёнок (или шаманов), и считаете все свои мысли истенно верными, которые все должны воспринимать как догму.

 

При этом, Вы изберательно верите данным ВОЗа (что подходит под Вашу религию, тому и верите) и не можете предоставить ни одного нормального источника, который бы подтверждал Ваши маразматические теории о всемирном заговоре.

 

Типа надо всем не вакцинироваться а болеть краснухой в детстве, тогда все будет заебцом, и "30% зниження смертності від інфарктів, зменшення ризику отримати онкологічні хвороби і т.д."?

 

Лучше я буду продолжать верить ВОЗу, нормальной альтернативы я от Вас так и не услышал. А верить Вам наслово - уж извините, лучше ВОЗу с его "несостыковками" по смертности от краснухи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня иное мнение - Вы нахватались всякого бреда из бульварных газетёнок (или шаманов), и считаете все свои мысли истенно верными, которые все должны воспринимать как догму.

Важко з Вами, українську Ви поганенько розумієте. Ще раз - всі висновки я роблю на підставі вивчення наукових досліджень, які відповідають критеріям доказової медицини. Я не вірю в щось, я беру і вивчаю першоджерела. Це Ви -

Лучше я буду продолжать верить ВОЗу
, вірніше їх агіткам. Тому що їх статистиці - Ви не вірите. А вірите агіткам, яким, як я вже показав з цитатами та посиланнями, вірити не можна.

Але добре, нехай буде так. Мені завжди важко спілкуватися с свідками секти Святої Вакцинації, у них в головах логіка - то рідкісний гість і вони його намагаються пошвидше вигнати.

Вірте в рекламу від ВООЗ! Так жити простіше. Принаймні, поки що.

 

Добавлено через 5 минут

который бы подтверждал Ваши маразматические теории о всемирном заговоре.
Попереджую, за наклеп можете і бан отримати. Ви мені як співрозмовник вже тут не цікаві, Ваш рівень аргументації "нахватались всякого бреда из бульварных газетёнок (или шаманов)", "Ваши маразматические теории", "все будет заебцом" мені не цікавий.

Ви там обіцяли показати, що зі статистикою ВООЗ все нормально? То показуйте, бо поки я аргументів, чому статистика міняється навіть в межах одного повідомлення ВООЗ, що вже казати про їх рекламу в різні роки, не отримав. Поясніть, чому так. Тільки чемно, з фактами та логікою, а не соплями та слиною.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко з Вами, українську Ви поганенько розумієте. Ще раз - всі висновки я роблю на підставі вивчення наукових досліджень, які відповідають критеріям доказової медицини. Я не вірю в щось, я беру і вивчаю першоджерела. Це Ви -

, вірніше їх агіткам. Тому що їх статистиці - Ви не вірите. А вірите агіткам, яким, як я вже показав з цитатами та посиланнями, вірити не можна.

 

Поганенько у Вас з російською, тому ще раз попрошу рідною - будь ласка, дайте посилання на першоджерела, чому Ви саме так думаєте. Дайте посилання на наукаве дослідження, що дозволяє писати що хвороба (а не вакцинація) дає "30% зниження смертності від інфарктів, зменшення ризику отримати онкологічні хвороби і т.д.".

 

Бо я дуже хочу відійти від "секти Святої Вакцинації". Але я ж, як людина розумна, не можу повірити на слово людині в інтернеті, якої я навіть не бачив. Мені потрібні "вивчення наукових досліджень, які відповідають критеріям доказової медицини". Буль ласка, врятуйте мене від цієї Церкви!

 

Бо поки що я читав що вакцинація тільки допомогає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте посилання на наукаве дослідження, що дозволяє писати що хвороба (а не вакцинація) дає "30% зниження смертності від інфарктів,

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4791627&postcount=5903

Це сторінкою раніше.

Ок, посилання я дав. Давайте тепер Ви мені поясніть, чому ВООЗ у своїх рекламних матеріалах, які я описав у цьому пості https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4793354&postcount=5943 цифру померших від кору змінює від 757 тисяч до 550 тисяч у 2000 році при загальній кількості захворівших у 853 тисячі осіб. Ви грозилися показати мені, що зі статистикою там все нормально. То що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, посилання я дав. Давайте тепер Ви мені поясніть, чому ВООЗ у своїх рекламних матеріалах, які я описав у цьому пості https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4793354&postcount=5943 цифру померших від кору змінює від 757 тисяч до 550 тисяч у 2000 році при загальній кількості захворівших у 853 тисячі осіб. Ви грозилися показати мені, що зі статистикою там все нормально. То що?

 

Ну мы же решили, что раз не понимаем ВОЗ то не верим ВОЗу вообще. Тем более, если Вы не понимаете значения слова "estimated".

 

Давайте будем верить чему-то другому.

 

Добавлено через 2 минуты

Плюс не забувайте ще той момент, що науково доведено, що ті, хто в дитинстві перехворів на кір, мають на 30% менше вірогідність померти від інфаркту: www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16780845. Скільки за рік помирає від цього? А якби не вакцинували, то помирало би на третину менше. Щорічно в Україні реєструється 50 тисяч випадків інфаркту міокарда. При цьому статистика смертності від цієї хвороби залишається стабільно високою - від гострого інфаркту міокарда вмирають 30% пацієнтів

 

Давайте с этим разберемся, где именно Вы это вычитали, что переболевшие в профите? Можно цитату?

Кстати, очень неправильно писать "науково доведено" опираясь на работу нескольких медиков из Швеции.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну мы же решили, что раз не понимаем ВОЗ то не верим ВОЗу вообще.
ОМГ. Це Ви так вирішили, певно тому, що погано вмієте читати. Але для підсліпуватих я вчергове, втретє вже, мабуть, продублюю свою точку зору: "ВООЗ - не авторитет в рекламних статтях, тому що вони брешуть в своїх викладках, що я більш ніж ясно показав. Тому їх рекламним лякалкам з сотнями тисяч трупів і т.д. я не вірю. Але їх статистику можна використовувати."

Тем более, если Вы не понимаете значения слова "estimated".

Тобто, це слово все виправдовує? От саме воно і пояснює різницю в 200 тисяч зайвих трупів? Ок, цікава позиція. Нерозумна і нелогічна, проте цікава. Тепер поясніть різницю в 10 тисяч трупів на ОДНІЙ сторінці реклами від ВООЗ. Посилання я вже давав в попередніх повідомленнях.

Кстати, очень неправильно писать "науково доведено" опираясь на работу нескольких медиков из Швеции.
О, Господи, дай мені сил... Корисність кору доводять з десяток досліджень по всьому світі. Але ж Вам то без толку доводити...

где именно Вы это вычитали, что переболевшие в профите? Можно цитату?
Ні, не можна. Почитайте вже хоч щось самі.

Я дам Вам цитату - Ви або проігнорите, або знову напишете про

работу нескольких медиков из Швеции.

Наукові дослідження - це саме робота "кількох медиків". Чи кількох фізиків. Чи кількох хіміків. І, уявіть собі, буває людина робить наукові відкриття сам. Один. І не тільки в Швеції. А і в Штатах. Чи Австралії. Важко уявити, правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, Господи, дай мені сил... Корисність кору доводять з десяток досліджень по всьому світі. Але ж Вам то без толку доводити...

Ні, не можна. Почитайте вже хоч щось самі.

Я дам Вам цитату - Ви або проігнорите, або знову напишете про

Наукові дослідження - це саме робота "кількох медиків". Чи кількох фізиків. Чи кількох хіміків. І, уявіть собі, буває людина робить наукові відкриття сам. Один. І не тільки в Швеції. А і в Штатах. Чи Австралії. Важко уявити, правда?

 

Та я вот пытаюсь, но бесплатно оно мне статью не дает

You are logged in, but your profile does not have access to this content.

 

Мне вот интересно, как Вы получили полный доступ к данному ресурсу, скачали статью и изучили её. Или хапнули пару фраз с шапки и сделали выводы?

 

И цитату Вы мне так и не дали, или Вам дать ссылку на википедию, что такое цитата?

 

И в догонку - я ничего не имею против, когда 1-2-3 медика что-то хорошее придумывают или изучают. Если их работы потом подтверждаются другими людьми.

 

А так - есть люди, которые подтвердили, что земля плоская. Их работам тоже верить?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dzvin.media/news/374-vipadki-koru-zafiksuvali-na-cherkashhini/

За останні три тижні відмічається загострення епідемічної ситуації з захворюваності на кір в області, загалом захворіло 59 осіб. В основному на кір хворіє доросле населення, зокрема студентська молодь, військовослужбовці та інші.

Власне, це те, про що я і кажу. Перетворили безпечну і корисну дитячу хворобу на небезпечну дорослу.

А далі буде ще гірше.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажется в теме уже идет чистый оффтоп. Вообще не вижу желания разобраться в вопросе, а чисто поболтать, причем на очень не грамотном уровне.

 

У меня иное мнение - Вы нахватались всякого бреда из бульварных газетёнок (или шаманов), и считаете все свои мысли истенно верными, которые все должны воспринимать как догму.

 

При этом, Вы изберательно верите данным ВОЗа (что подходит под Вашу религию, тому и верите) и не можете предоставить ни одного нормального источника, который бы подтверждал Ваши маразматические теории о всемирном заговоре.

 

Типа надо всем не вакцинироваться а болеть краснухой в детстве, тогда все будет заебцом, и "30% зниження смертності від інфарктів, зменшення ризику отримати онкологічні хвороби і т.д."?

 

Лучше я буду продолжать верить ВОЗу, нормальной альтернативы я от Вас так и не услышал. А верить Вам наслово - уж извините, лучше ВОЗу с его "несостыковками" по смертности от краснухи.

 

со странным после такого поста заявлением

Поганенько у Вас з російською...

 

О чем можно дискутировать? Знаете, невозможно разобраться совсем не прочитав множество ссылок, которые есть в этой теме. И вообще на множество доступных в инете. А так получается с категории: "Не читал, но осуждаю."

С ключевым словом в верю. Словно мы в церкви. Здесь не нужно верить. вообще. Никому. Нужно читать и анализировать. Как Вомбат и предлагает. Он указывает уже множество раз на противоречивые данные только от одного источника, а ему в ответ: Что? Где? Не верю! Какой-то троллинг уже идет. Ссылки все отлично открываются. Откройте, почитайте. Не надо верить. Надо думать. Захожу увидеть новую для себя информацию, а через пост- мамо, де море..

 

Вомбат, Вам спасибо за много информации и неравнодушие. Вообще поражаюсь Вашему терпению.

У нас здесь у всех цель быть самим здоровым и видеть здоровыми наших детей. Давайте делиться информацией, а не забивать эфир- ну уговорите меня поверить. Очевидно, что медицина далеко не достигла пика своего развития. Много открытий еще будет. Революционных и противоречащих нынешнему представлению о здоровье, в том числе. Как уже много раз было в истории. Что-то народ узнает, что-то спрячется под сукно, как прятали много полезных, но не выгодных мировой экономике открытий. Давайте делиться интересными статьями об иммунитете, личными наблюдениями. С уважением к друг другу. Честно, никогда бы стала подчеркивать многочисленные ошибки, если бы автор тех строк не стал обвинять здравомыслящего и грамотного человека в бреде, шаманстве и языковой безграмотности. Человек, который не пишет свои вымыслы и религиозные убеждения, а дает ссылки, информацию. А наше дело читать, думать, фильтровать. Без нападок друг на друга.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

gordonua.com/news/society/s-nachala-2019-goda-v-ukraine-ot-kori-umerlo-dva-cheloveka-minzdrav-646759.html

По данным ведомства, в 2018 году корью заболели 54 481 человек (20 204 взрослых и 34 277 детей), 16 из них умерли от последствий этого заболевания.

Страшна, смертельна хвороба! Смертність складає аж цілих 0,03% !!!

Ми всі помремо :(

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

hromadske.ua/posts/vid-uskladnen-koru-na-rivnenshini-pomer-cholovik

Від ускладнень кору помер 49-річний житель Рівненського району. Про це повідомили в прес-службі Рівненського обласного лабораторного центру.

 

Чоловік захворів на кір 19 грудня та не мав щеплення проти кору.

От мені цікаво, людині було 49 років. Тобто він був 1970 року народження. Тоді вакцинували всіх, не питали нікого, хочеш-не хочеш. Вивели клас, всім вліпили - і гуляйте. Да, комусь і погано ставало, і мерли діти, але вакцинували всіх.

А тут - людина не була вакцинована. От мені подобається, коли людина помирає і в неї "нотаріально завіреної довідки про вакцинацію" - одразу записувати її в не вакциновані. От як так можна?

 

Добавлено через 3 минуты

У Житомирській обласній дитячій лікарні від кору помер хлопчик віком приблизно 2 роки і 8 місяців з міста Бердичева. Про це повідомило місцеве видання berdichev.biz.

 

За словами лікарів, дитина проходила клінічне лікування від ускладнення кору. Хлопчик отримав перше щеплення від кору, але друге йому не робили, оскільки дитина не досягнула потрібного віку.

hromadske.ua/posts/na-zhitomirshini-vid-koru-pomerla-ditina

А це до того, що вакцинація якщо і не попереджує хворобу, то полегшує перебіг. Точно-точно...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нові шокуючі факти про кір!

Я переглянув кардинально свою точку зору на кір. Це дійсно смертельно небезпечна хвороба, від якої помираю людей більше, ніж на неї хворіє. Так, відповідно до данних ВООЗ www.who.int/mediacentre/news/releases/2007/pr02/ru/ , у 1999 році від кору померло 873 000 людей, а хворіло в той же рік 752 407 людини apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html. Тобто, від кору у 1999 році померло на 120 тисяч осіб більше, ніж захворіло!

Боже, яка підступна хвороба!!!111

1516433968_.thumb.JPG.73be072eb68ec273a2861470f47cf8c5.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Львові від ускладнень кору померла 36-річна жінка. За інформацією центру громадського здоров'я від початку року це вже четвертий випадок смерті.

 

Про це повідомив кореспондент "Прямого" Ольга Зеліско.

 

"Жінка померла від кору. В неї було ускладнення пневмонії. Також в неї була генетична патологія. Це перша смерть на Львівщині серед дорослих. Торік від кору померло двоє дітей. Загалом на Львівщині захворіло на кір 12 тисяч мешканців. Також вже чимало захворіло і цього року. Медики б'ють на сполох, кажуть, що на Львівщині найбільше хворих серед усіх областей України.", - розповіла вона.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

m.facebook.com/story.php?story_fbid=2198992620145293&id=100001037306216

Деякі епідеміологи намагаються зупинити примусове щеплення від кору під час епідемії грипу.

Чомусь ніхто не говорить про заборону масових заходів (корпоративи, дитячі та шкільні свята, вистави, концерти), ніхто не закриває зимові курорти, навіть в школах не подовжили канікули. Торік подовжені канікули значно скоротили кількість хворих, і грипом також.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и испортить высокий сезон всем аптекам? Они в каждом доме, а то и не по одной. Им жить как-то нужно. Сейчас самый сезон для заработка у них. А так все работает, массовые мероприятия проводятся, людей массово вакцинируют. Все, чтоб подорвать и без того зимой не очень сильный иммунитет.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В наступній новині чудово все.

 

Через численні випадки захворювання на кір у Київському слідчому ізоляторі (Лук’янівське СІЗО) оголошено карантин.

24tv.ua/ukrayina_tag1119

 

Звідки він там взявся? Невже хтось потягнув хвору на кір дитину в СІЗО? І чому дорослі люди взагалі масово хворіють на кір - на ДИТЯЧУ хворобу?

Ось саме те, про що я кажу вже не перший рік: своїми дебільними вакцинаціями дітей від кору ми їх не захищаємо, а просто ТУПО переносимо хворобу на дорослий вік, коли вона набагато небезпечніша, ніж в дитинстві. І зараз ми бачимо квіточки. А ягідки можуть з"явитися вже наступного епідеміологічного під"йому - кір штука циулічна, повторюється кожні 6 років не залежно від того, вакциновані діти чи ні. От наступний під"йом покаже, що більше і важче хворітимуть саме дорослі, які були вакциновані в дитинстві.

Вакцинація дітей від кору, краснухи та свинки - то однозначний злочин перед людством.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чего вы напрягаетесь, все адекватные люди уже давно в эту тему не заходят. Прям кружок маразматиков, начните собираться за пивком и обсуждать вред прививок - вам так будет интересней.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки він там взявся? Невже хтось потягнув хвору на кір дитину в СІЗО

А по-Вашему весь персонал СИЗО бездетный? Или не мог кто-то из "тролейбуса" принести в СИЗО "бацилу"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рям кружок маразматиков

І це каже людина, яка свято віре всьому, що йому розказують діячі з ВООЗ :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І це каже людина, яка свято віре всьому, що йому розказують діячі з ВООЗ :D :D :D

 

Кстати, у меня к Вам вопрос. А откуда это все у Вас взялось? Я про ненависть к прививкам. Просто когда весь цивилизованный мир говорит, что это НАДО. Когда в Германии по телевизору показывают, как канцлер делает прививку от гриппа (!!!) для популяризации прививок среди населения. Когда все врачи говорят, что это надо, а в Европе и США это уже давно даже не обсуждается.

 

Откуда у Вас такое видение по прививкам? Это Вам что, гомеопаты нашептали? Я не могу понять, объясните пожалуйста.

 

Мне правда очень интересно, как у человека, без медицинского образования, формируется такое мировозрение, что он решает идти против подавляющего большинства современного развитого мира... И ведь речь идет о здоровье, ладно Вашим рискуете, но ведь еще и детей.

 

И совсем-совсем не страшно, что можете ошибиться? Даже малейшей вероятности не допускаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречный вопрос. А Вам не страшно, что тоже можете ошибаться? Кивание, что все так делают, не довод правоты.

Вы знаете сколько ошибочных представлений о лечении человека прошло человечество? Чуть ли не самый действенным методом было очень долго кровопускание. Это официально. Лечили этим методом чуть ли не все. Никому в голому не приходило отказаться от такого лечения и сомневаться в его эффективности. Потому что на тот момент весь цивилизованный мир так лечился. Скольких людей это убило, догадываетесь? И без того ослабленных болезнью организм еще терял кровь. Скольких заразили не стерильным инструментом или пиявками?

Еще шизофрению лечили распятием. Еще героином лечили. Тоже официально. А еще ртуть долго считалась полезным компонентом лекарств. Кстати, она есть в составе вакцин. Так чего считалась, ее до сих пор вводят в организм. А еще трепанацию черепа давно применяли от многих болезней. Почему я должна думать, что все пропагандируемое сейчас, есть истина?

Я росла в совке. И радовалась, что у меня самое счастливое детство, по сравнению с угнетенными детьми Европы и Америки. Так что у меня был повод развить критическое мышление. И не верить всему. Знаете, сколько десятилетий назад мы могли уже полностью перейти на электроавтомобили и не портить окружающую среду выхлопными газами бензо- дизель- газовыми двигателями? Очень давно. Почему же мировой бизнес так долго не пользовался этими изобретениями? Обратите внимание, не только в нашей стране. Но и по всему миру. И все это стало развиваться только тогда, когда стало нужно осадить страны с большими запасами нефти. Куда делись последние изобретения Теслы? И Вы предлагает смотреть на всех и верить в чистые бескорыстные намерения мировой экономики? Потому что медицина- это часть экономики. Фармацевтический рынок- крупнейший в мировой экономике. Это главное, что нужно помнить. И как показывает опыт, куда человек не вмешивается в природу, получается все хуже. Что породистые животные гораздо слабее видовых, что растения. Окружающая среда уже так испорчена, что ни воздуха, ни воды, ни продуктов чистых не найти. И это торжество человечества? Вы точно уверенны, что мы двигаемся в правильном направлении в своем развитии? Я совсем нет. Так же и с иммунитетом человека может быть. Влез туда человек, и приехали. Сколько больных маленьких деток сейчас. Только у меня твердое убеждение, что идем не туда в своем совершенствовании?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда весь цивилизованный мир

как канцлер делает прививку

Когда все врачи говорят

В мене стадний інстинкт розвинутий слабенько, я досить низькопримативний і віддаю перевагу розуму, а не інстинктам та емоціям.

Откуда у Вас такое видение по прививкам?

Аналіз. Я бачу, як рекламна інформація від ВООЗ, якій Ви вірите, протирічить їхній же статистиці. Я бачу, до чого призвела вакцинація від кору. Раніше це була дитяча хвороба з смертністю 1 на 10 тисяч осіб, мерли від неї діти з ослабленою імунною системою - такий собі постнатальний фільтр, який чудово працював.

Зараз в Україні вакцинацією кір зробили дорослою хворобою зі смертністю 1 на 3,5 тисячі. Де в цьому логіка? Поясніть, нащо вакцинувати дітей від кору, якщо ми просто механічно переносимо хворобу на дорослий вік.

И ведь речь идет о здоровье, ладно Вашим рискуете, но ведь еще и детей.
Саме так, саме заради дітей, їх здоров"я та правильного формування імунітету - я їх не вакциную. Ризикуючи своїм здоров"ям. Тому що це вони кір перенесуть легко і без проблем, отримавши пожиттєвий імунітет та знизивши вірогідність захворіти на онкологічні, аутоімунні, сердцево-судинні хвороби. А от ми з дружиною від кору можемо і померти - нас в дитинстві вакцинували і зараз ми абсолютно беззахистні (як і Ви, до речі). Але ми свідомо йдемо на цей ризик заради наших дітей. А Ви, бачу, вперто чіпляєтеся за іллюзію. Чи боєтеся за власне життя?

И совсем-совсем не страшно, что можете ошибиться?
Практика підтверджує мою правоту. НА ЖАЛЬ.

 

Добавлено через 3 минуты

. Только у меня твердое убеждение, что идем не туда в своем совершенствовании?

Зараз Вам гарантовано запропонують повернутися в кам"яний вік, в печеру і жити там. У людей з слабким критичним мисленням в голові навіть не може поворухнутися думка, що все може бути трошки інакше, ніж їм пропонують.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял, что мнение основано исключительно на Вашем анализе информации из интернета? То есть, прочитали разные источники и приняли такое решение?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, звісно. Я зацікавився темою з народженням первістка, ще мій батько був живий. В мене батьки - медики, власне, як і всі в сім"ї по батьківській лінії. Спочатку порозпитував у них, потім у їх знайомих (щоб Ви розуміли, медицина - це така галузь, де всі всіх знають), почув багато нового про вакцинацію в СССР, того, що ніде ніколи не світилося (наприклад, про вакцинацію від грипу цілого підрозділу в армії, де всі потім на грип і захворіли дуже важко, тільки медик, який не вакцинувався, не хворів - то була розповідь саме того медика). Почав шукати інформацію в інтернеті. Спочатку не повірив "байкам антивакцинаторів" і почав перепровіряти факти, благо тепер інформація є у вільному доступі не на сайтах цих антивакцинаторів, а на абсолютно наукових ресурсах, які є еталоном для доказової медицини.

А тепер бачу підтвердження теорії на практиці.

Ви теж побачите і зрозумієте, не турбуйтеся. Просто треба трохи почекати. Я раніше нервувався, коли народ не бачив очевидних речей. Зараз мені просто трохи сумно, що народ категорично не хоче думати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...