Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

А можни посилання на виробника, що то за комблок? І які у вас були переконання щодо матеріалу комблок, а не наприклад ГБ?

 

av.kharkov.ua/produkt/komblok/

Виробник в місті Харків. Мені привезли перевізником. Спілкуванням задоволений. Гіпсова плитка, навіть та що попала в мене під дощі, рівна.

Чого ця технологія? Бо з газобетону я вже будував...

Бетон це крепко. Гарний теплоакумулятор. Поки задоволений.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комблок - супер технологія. Поки тільки позитивні враження.

 

Пропустил наверное - толщину утеплителя взяли 100? У Вас он более черный, у меня как то сереньким выглядел.

 

Спілкуванням задоволений.

Я честно говоря немного с них в шоке (в хорошем смысле слова). Я года пол до покупки их постоянно вопросами донимал, и вот на прошлой неделе (2 года с момента покупки прошло) звонил, посоветоваться по поводу внутренней отделки. Это кроме того, что после покупки я со своими бойцами приехал к ним на стройку и целый день лазили, задавали кучу вопросов по процесса и технологии...

 

Ну а так добавить нечего, я все так же технологией доволен.

 

Місцеві будівельники взагалі не чули про плитні фундаменти і комблок. Цілий день мішають своїми питаннями

у меня это уже вошло в привычку - всем новоприбывшим подрядчикам рассказывать, что это такое за дом странный. Уже вопросов меньше, потому что снаружи затянуто черновой штукатуркой и внутри почти не видно гипса, но разрез дверных проемов еще удивляет новеньких)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропустил наверное - толщину утеплителя взяли 100? У Вас он более черный, у меня как то сереньким выглядел.

 

Так, товщина 100мм. В планах зразу доутеплити до 150мм. Хоча в нас всі утепляються 50-100мм.

Колір в різних пачках різний, в основному сірий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крутая технология. Вроде все хорошо, но чую должны быть минусы. А как оно армируется? На сайте сходу не нашел информацию.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему сразу 150мм не выбрали?

 

Тот же вопрос

 

Добавлено через 3 минуты

Крутая технология. Вроде все хорошо, но чую должны быть минусы. А как оно армируется? На сайте сходу не нашел информацию.

 

Вот я этот подвох два года ищу, без шуток. Даже больше, ещё года за пол до старта своей стройки создал тему и пытался выведать, где собака порылась. Ну вот пока

ещё не знаю...

Армируется вертикально по углам и каждые 2 метра стены, горизонтально - кажется каждый третий ряд. Там в перемычках есть пазы для горизонтальной арматуры - достаточно удобно.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот я этот подвох два года ищу, без шуток.

Мобільний зв'язок всередині будинку не повністю заглушений?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мобільний зв'язок всередині будинку не повністю заглушений?

 

вообще никаких проблем. недавно роутер поставил - и на частоте 2,4,и на 5 без проблем бьет на всю территорию дома.

Стоит Ajax, его ставили до того, как в доме появился интернет, соответственно связь только через Сим-карту - "ни единого разрыва"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему сразу 150мм не выбрали?

 

Зараз би мабуть взяв 150.

 

Добавлено через 2 минуты

вообще никаких проблем. недавно роутер поставил - и на частоте 2,4,и на 5 без проблем бьет на всю территорию дома.

Стоит Ajax, его ставили до того, как в доме появился интернет, соответственно связь только через Сим-карту - "ни единого разрыва"

У Вас з комблоків тільки коробка, а в мене всі перестінки. Може бути трохи інший результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Перші шість рядків залив сам. Помагала укладати бетон дружина.

Далі вище, процес може затягнутися. Буду брати помічників.

Бетон роблю цемент 550 до піску 1:4, щебінь 5 частин. Пластифікатор в магазині тільки один, толку від нього небагато.

Стіни виходять цупкі, хоч укладка не ідеальна.

Вібратор не застосовую, тісно йому.

IMG_20200629_140416.thumb.jpg.61eacd0918b7a042dfb5db973004e388.jpg

IMG_20200629_140508.thumb.jpg.2c0cbbf115ce8bcdfc8fc71dfebe410c.jpg

IMG_20200629_140545.thumb.jpg.0ddbaf70eace2739480f16d1a72facc8.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сорри, но это не бетон. НП работает даже в глухих деревушках. Возьмите нормальный пластификатор, и подберите состав для обеспечения текучести П4, раз уж вибрировать не хотите
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гукав кума на чарку. Того шо главний архітектор села.

Показував йому бетон. Він у захваті. Дуже хвалить технологію. Говорив що у бетона є дуже приємна особливість, він завжди падає донизу і гарно влягається на попередньому шарі. Казав, що за шість років роботи архітектором, не було жодного випадку щоб бетон зависав у повітрі. Завжди донизу і лягає гарненько.

Особисто дав мені гарантію на міцність на стопісят років, а в мене немає підстав йому не вірити, в нього жінка гарна.

Якщо послухати порад будівельників, то мені взагалі не треба було будуватися, треба було вибирати весь чорнозем, заміщати піском.

Ставили з кумом чарку на бетонну плиту - не падає. Він каже що то найвища якість. Мені дуже подобаються його оцінки. Архітектором кого попало не ставлять, значить людина грамотна.

А Вам все погано, і хата має потонути, і стіни попадають, і бетон не красівий. Нізя так с колєгами.

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завжди донизу і лягає гарненько

я знаю еще один такой материал. Он, правда, не настолько тверд.

 

Я ценю ваше чувство юмора, но вариант "лучше перебдеть, чем недобдеть" - у застройщика всегда должен быть активирован

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колотим бетон правильний, укладаємо старанно, але без вібратора. Вібратор легко псує геометрію стіни і після нього важко вирівняти ряди. Некрасиво виходить тільки локально у вузьких місцях, при обході стяжок опалубки, труб і гофр для проводки.

В реалі вигляд стін чудовий. Вони міцні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову дощ. Знову пауза в заливці.

Підійшли до передостаннього ряду, того що накриває дверні проєми.

2м10см. Кладу пару прутків 8мм арматури над дверима і продовжую горизонтальний пояс в стінах вже 10мм арматурою. Через 15см, на 2м25см по два прутики над віконними проємами.

Ллємо вдвох з дружиною, я колотю бетон і підносю їй. Вона розливає і укладає. Можна і одному, але вже важче і довше.

Технологія комблока мені дуже подобається. Міцні стіни, утеплені пінопластом намертво приклеєним до бетону. Зсередини маю гіпсові плитки, майже ідеально рівні. Якщо яка плитка і виступає або хитається, її можна підтесати, або просто замінити шпаклівкою локально. Гіпс легко стружеться.

Поки я задоволений.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заливаю восьмий рядок комблока. В ньому всі перемички над дверима і вікнами. Армую двома прутиками арматури саму перемичку, і над нею девятий рядок комблока також буде з двома прутами арматури. Вийде перемичка над перемичкою. Мені здалося, так буде надійніше.

Весь восьмий ряд армую горизонтально. Звязую всі стіни перед перекриттям.

IMG_20200713_201321.thumb.jpg.2c96237f7584eb05cc0d0958622be3c1.jpg

IMG_20200713_201340.thumb.jpg.16d8a96f9d1d742a7a14dc492a7b1071.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Фух. Залились.

Приїхало перекриття. Серія економ, без торцевих заглушок. Глушимо самі бетоном. Тримаю подсобніка, допомагає.

IMG_20200725_101645.thumb.jpg.d0fd864460580ee15ceb9f2d2c50f933.jpg

IMG_20200725_101708.thumb.jpg.1155d88379257d3cb28717cc03676f97.jpg

IMG_20200725_101844.thumb.jpg.0ec7a066b7b583ddb5088a63814866b1.jpg

IMG_20200725_101851.thumb.jpg.a0e50744a2b36b2e77ab00d85de03246.jpg

IMG_20200725_101700.thumb.jpg.3f7e52fc820760c1fd714c4989664b77.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпс на залитій стіні ніяк не реагує, тільки колір міняє.

Домовляюся за вікна- двері. Хочу широкий профіль Века або Рехау. Різниця в ціні - півтора рази.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одне фото принципово не вставляється сюди. Голий бетон санвузла. Нерівність до 3 мм на 2 м.

Технологія комблока класна.

На черзі Теріва.

Буду робити без верхньої стяжки. Не бачу її смисла в моєму конструктиві. Розподіляти точкове навантаження буде 20 см XPS.

Проливаю тільки несучі ребра і розподіляючі ребра. По периметру спрощений пояс з двох прутів 12мм розміщені вертикально.

Не знаю, куди прилаштувати випуски арматури зі стін, які попадають куди попало в Теріву.

Матеріал блоків заповнення - дуже облегшений бетон, але акуратно ходити по ньому можна.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На черзі Теріва.

Буду робити без верхньої стяжки. Не бачу її смисла в моєму конструктиві.

Архитектору ще пляшку поставьте, хай ще раз гляне

Розподіляти точкове навантаження буде 20 см XPS.

бо це не несучий елемент

А так, збоку, досить іноваційно

Радий за вас, що виходить не так, як казали "злые языки"

Удачи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял, в смысле без бетона?

На керамзито-бетонные блоки уложите эппс и сверху стяжку ?

Вы бы это..не шутили так. это Не ребристое бУдет. Ладно стены лили как получалось, без пластификатора и т.д. Но ёмаё, это же перекрытие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...