Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

Хочу перетерти поверхню Теріви і таким чином загерметизувати площину перекриття.

П'ять мішків стартової стяжки вистачило зашпаклювати щілини між блоками Теріви.

Тепер самовирівнюючою сумішшю хочу пролити поверхню перекриття. Не до ідеального горизонту, але щоб закупорити всі дірочки.

 

наливайка как бы дорогая, и мне кажется, что она по любому треснет по всем швам, если ее лить прямо на териву

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем смесью? Не проще/дешевле/лучше, сделать стяжку с щебнем?

И как себя смесь на Керамзитобетоне поведёт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@shneider_vova, навіть з усадочними тріщинами "решето" блоків стане менше. Зараз там вітер свище. Спробую, відпишусь.

 

Добавлено через 1 минуту

@Movix, бетонна чи інша повноцінна стяжка буде важити тонни. Я хочу шкурку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разок был у меня с наливайкой такой опыт. Хотелось мне залить хорошо впитывающую поверхность. Ничем хорошим это не закончилось. Вода из наливайки быстренько впиталась в поверхность . Через пару дней в совочек я всю наливайку и собрала. Не представляю как на керамзите , да ещё и кусками( ну пусть вы и попытались заклеить швы, ну то такое себе мероприятие )сделать наливайкой хоть какое-то стабильное покрытие, без быстрой потери влаги.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На керамзитобетоне, ничего не получится. Отдам на отсечение правый мизинец:)

 

Не тратье время и деньги. На териве бетон паутиной идёт..Наливайку, как Вам Сарочка сказала в совок и в мусор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отдам на отсечение правый мизинец:)

 

Прийнято. Продемонструйте наявність предмета.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На керамзитобетоне, ничего не получится. Отдам на отсечение правый мизинец:)

 

Не тратье время и деньги. На териве бетон паутиной идёт..Наливайку, как Вам Сарочка сказала в совок и в мусор.

 

Про яку павутину йде мова? В цьому будинку ще тріщин не було.

Пробна заливка дала позитивний результат. Шар близько 2 мм. Тримає мертво. Мішок покрив близько 3 м.кв. На вигляд - герметично.

...половина картинок на форум не грузяться

IMG_20200816_110649.thumb.jpg.c349a675ed8afc4d14d140ed2759dede.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свербить зняти підпори перекриття.

Цікава стаття stroyday.ru/stroitelstvo-doma/stroitelnye-materialy/kogda-snimat-opalubku-posle-zalivki-betona.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зняв підпори з кімнати 3*4. Балки Теріви 4 м. Просадка центра перекриття наявними інструментами не виявлена. Може соті долі міліметра.

А я думав, буде помітно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Терива Достаточно жёсткое перекрытие, это не плиты, которые провисают. Если провиснет терива, то это считай всё..приплыли.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как комбоблок на солнце себя ведет? Белый пенопласт, не закрытый, за лето пожелтел слегка и верхний слой стал чуть рыхлым.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@razzil, великої різниці не бачу. УФ теж його псує, просто на чорному не помітно.

Заслуга неопора в тому, що він не розвалюється при низькій щільності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как раз пигментация и позволяет продлить сопротивление к солнцу. Частички пигмента прикрывают собой молекулы полимера.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dendnepr, ще може після вигорання полімера залишаються стирчати волокна графіту і це покращує адгезію. Бо малєкул я не бачу, а волокна пріятно шуршать в руках.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адгезию не улучшит. Потому что поверхность деструктированного полимера легко отслаивается. Нужно обязательно удалять то, что легко отшелушивается. Тогда, действительно, будет крепче держаться. Недаром тот же ЭППС продают уже с рифлением.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Dendnepr, перші два рядки я свій гладкий карбон еко шкрябав ножовкою для дерева. Потім пішла чорна монтажна піна, бачу адгезія сумашеча, шкрябати перестав. Тепер знову біла піна, трохи порипує під ногами.

Мені щоб воно не зірвало вітром до заливки парапету. Зверху пінопласту буде по периметру залитий парапет в форми від стін, які залишились. Парапет зафіксує утеплювач і мембрану одночасно. До нього можна буде прикріпити антену TV . Дом весь в пінопласту вийде. Парапет зверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зранку міряв температуру перекриття під пінопластом і так. Покази склали 15.9С і 22.5С.

Вгадайте де яка температура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня на цоколе ЭППС поклеили на клей пену. держало хорошо год, потом кое где забухтело (при том, что большая часть присыпана обратной засыпкой). при шпаклевке цоколя - задюбелили
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, хто в курсі, утеплення даху 18 см екструзія xps достатньо буде? Площа 100 м.кв.

Онлайн калькулятори видають близько 1 кВт затрат при зовнішній -22С.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...