Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

У меня такое ощущение, что вся тема сплошной тролинг от автора :D

 

Аналогично, только не пойму смысл

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже більшість матеріалів замовлена.

Я будівельник починаючий, так що помагайте.

Які будуть пропозиції по подушці фундаменту?

На форумхаусі пишуть що не знімають весь чорнозем.

40 сантиметрів тільки.

Знімати поступово і шпигати шпилькою ?

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний такий тролінг, за такі бабки :beer:

Вже більшість матеріалів замовлена.

Я будівельник починаючий, так що помагайте.

Які будуть пропозиції по подушці фундаменту?

На форумхаусі пишуть що не знімають весь чорнозем.

40 сантиметрів тільки.

Знімати поступово і шпигати шпилькою ?

Заедьте на шиномонтажку, возьмите колес, разложите по площади плиты и подожгите. Огонь выжарит всех червяков и грунт не будет давать усадку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене тут сусіди і так ненавидять, а Ви ще вогню хочете і диму..

 

Двух зайцев одним махом- и землю прожарите, и соседи подохнут или сбегут.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я будівельник починаючий, так що помагайте.

 

А смысл, если все равно никого не слушаете и делаете по своему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене тут сусіди і так ненавидять,

Уже???

Вы ж только с палкой-копалкой по участку ходили!?

Или таки пальцы веером и дядя директор гранкарьера? В Украине априори таких не любят

Тогда только шины поджигать... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЖБ дом как по мне идея хорошая, было б кому его делать, опалубки эти все и прочее. Я и сам бы щас такой вариант рассмотрел.

С монолитными стенами, достаточно будет котлован засыпать песком с послойной трамбовкой, можно виброкаток поискать. 200мм ПСБ-35, чисто для высоты цоколя и удешевления. Плита 100мм с ТП. Монолитные стены и перекрытие, ребра в плите не нужны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЖБ дом как по мне идея хорошая, было б кому его делать, опалубки эти все и прочее. Я и сам бы щас такой вариант рассмотрел.

С монолитными стенами, достаточно будет котлован засыпать песком с послойной трамбовкой, можно виброкаток поискать. 200мм ПСБ-35, чисто для высоты цоколя и удешевления. Плита 100мм с ТП. Монолитные стены и перекрытие, ребра в плите не нужны.

 

В нас пісок і щебінь в одну ціну, я вибрав щебінь. По глибині подушки вагаюсь.

Плита вибрана 200мм, бо одношарове армування - це не плита. В мене плита без ребер, однорідна.

XPS вже привезений, 100мм XPS + 200 мм плита = 300мм над подушкою до чистового полу. Ділянка рівна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас пісок і щебінь в одну ціну, я вибрав щебінь. По глибині подушки вагаюсь.

Плита вибрана 200мм, бо одношарове армування - це не плита. В мене плита без ребер, однорідна.

XPS вже привезений, 100мм XPS + 200 мм плита = 300мм над подушкою до чистового полу. Ділянка рівна.

А попробуйте земляной дом, получается огромная экономия тепла

И бюджетно опять же!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плита вибрана 200мм, бо одношарове армування - це не плита. В мене плита без ребер, однорідна.

XPS вже привезений, 100мм XPS + 200 мм плита = 300мм над подушкою до чистового полу. Ділянка рівна.

Шож вы творите! 15 страниц обсуждения ушп, народ вон друг дружку кем только не называл. И тут- натебе!:lol:

 

Какие ваши предложения, Штирлицtansss?

 

Поискать родичей на геотекстилевой фабрике! Шоб разделить им каждый слой щебня каждой фракции. Бо ж смешаются обратно! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шож вы творите! 15 страниц обсуждения ушп, народ вон друг дружку кем только не называл. И тут- натебе!:lol:

 

А ты меня не тролль!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

разделить им каждый слой щебня каждой фракции. Бо ж смешаются обратно! :)

 

Вам не подобається спосіб ущільнення крупнофракційного матеріалу меншою фракцією?

Вже Вас я вважав спеціалістом старої закалки.

Як раніше будували без геотекстиля?

 

Добавлено через 1 минуту

Шож вы творите! 15 страниц обсуждения ушп, народ вон друг дружку кем только не называл. И тут- натебе!:lol:

 

В першому повідомленні теми про плиту є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не подобається спосіб ущільнення крупнофракційного матеріалу меншою фракцією?

Так, без ГТ, делается если смешивать фракции в мешалке (миксере) а не в котловане! Так называемая дорожная смесь 0-40!:)

 

Добавлено через 1 минуту

В першому повідомленні теми про плиту є.

Об этом уже все давно забыли :) В названии то У-Ш-П, вот народ и сцепился рожками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще добавьте ленту под несущие и тогда это будет называться нормальный фундамент, а не коровья лепеха

 

цоколь сантиметрів 80, і крильцо на пять ступенек

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх.

Почитав іноземні форуми...

Прийнято рішення знімати чорнозему 40-50см. Грунт трамбувати.

Геотекстиль кладу тільки по периметру котловану.

Присипаю відсівом 5см.

Дрібний щебінь 10см.

Крупний щебінь до проектного рівня.

Зверху дрібний щебінь і плита.

 

Пробував детальніше грунт на глибині 30см, досить щільний, претензій на мякість вже немає.

Дренаж не роблю.

 

Питання до громади по трамбовці. Є на прокат 400грн\день бензинова 75кг плита. Чи піде вона?

Ще э варіанти купити нову недорогу електричну або бензинову і продати по завершенню робіт за півціни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще купити нову. Пригодиться ще не один раз. Також у свій час думав, чи орендувати. Вирішив купити і ні разу не пожалів. Правда, передпокупкою пробував різні плити: 61, 75 і 93 кг. Зупинив свій вибір на 93 кг.

А от з приводу геотекстилю, то радив би всю площу під засипкою ним застелити. Я його брав через інтернет напряму у виробника. При цьому найміцініший, який був, виявився дешевшим, ніж в "Епіцентрі" у м. Черкаси.

Порізати, звичайно, товстий геотекстиль - ще те "задоволення".

А от від УШП довелося відмовитися через місцеві "особливості": дуже багато гризунів через те, що на полях сіють багато соняшника і кукурудзи. Та й сусіди ними ж "балуються". А ще мав можливість спостерігати, як їдять XPS мурахи, коли знаходять хоч маленьку шпаринку, коли можна до нього добратись. Спеціально заливав декілька років назад шмат XPS в бетон, залишивши пару тоненьких отворів. Через 2 роки розбив бетон і знайшов у "екструдері" мурашник.

Тому лив просту плиту з ребрами жорсткості догори, яку потім утеплював по периметру зі всякими збоченнями.

При тому, що всередині будинку ще не було навіть утеплення стелі і не було XPS по плиті під теплою підлогою, вода в будинку не замерзала навіть при температурах "за бортом" -12...-15°С.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх.

Почитав іноземні форуми...

Прийнято рішення знімати чорнозему 40-50см. Грунт трамбувати.

Геотекстиль кладу тільки по периметру котловану.

Присипаю відсівом 5см.

Дрібний щебінь 10см.

Крупний щебінь до проектного рівня.

Зверху дрібний щебінь і плита.

 

Пробував детальніше грунт на глибині 30см, досить щільний, претензій на мякість вже немає.

Дренаж не роблю.

 

Питання до громади по трамбовці. Є на прокат 400грн\день бензинова 75кг плита. Чи піде вона?

Ще э варіанти купити нову недорогу електричну або бензинову і продати по завершенню робіт за півціни.

Да вообще не снимайте, сверху положите геотекстиль и налейте бетона. Че заморачиватся?

Че тролить то?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да вообще не снимайте, сверху положите геотекстиль и налейте бетона. Че заморачиватся?

Че тролить то?

 

Вашу позицію я розумію, але довіряю тезам фахівців. А тези говорять:

- при товщині засипки більше 15см геотекстиль не потрібний

- при УГВ нижче 0,5м від конструктиву фундаменту дренаж не потрібний

- при достатній несучій здатності чорнозему знімаємо тільки плодородний шар (город - 30см, садок - 50-60см), в грунті має бути мінімум органіки.

Якщо чорнозем не удобрювався і в ньому немає коріння, можна утрамбувати і лити плиту без подушки взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вашу позицію я розумію, але довіряю тезам фахівців. А тези говорять:

- при товщині засипки більше 15см геотекстиль не потрібний

- при УГВ нижче 0,5м від конструктиву фундаменту дренаж не потрібний

- при достатній несучій здатності чорнозему знімаємо тільки плодородний шар (город - 30см, садок - 50-60см), в грунті має бути мінімум органіки.

Якщо чорнозем не удобрювався і в ньому немає коріння, можна утрамбувати і лити плиту без подушки взагалі.

Вы меня конечно, извиняйте, делайте на своей стройке, что душе угодно, но ... це капец, вот всем кто это читает- так делать не надо!!!!!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я снимал слой порядка 60-80 см. До глины. Которая была такой плотности, что на ней колёса груженного "под завязку" ЗиЛа и КАМАЗа не оставляли вмятину даже на 5 мм.

Тем не менее, стелил геотекстиль максимальной прочности и делал дренаж на расстоянии 1,5 м от предполагаемого края плиты. Климат у нас меняется. Он становится ближе к субтропическому. И иногда могут быть конкретные ливни. Даже потенциально не стоит допускать возможность подтопления. Если рассуждать так, как yur43, то мне нафиг не нужен был дренаж, т.к. грунтовые воды у меня на глубине 5,5-6,5м.

Подсыпка/подушка из щебня разных фракций получилась порядка 30см. Поверх него - полиэтиленовая плёнка высокой плотности в 2 слоя с проклейкой стыков.

Далее была залита бетонная подготовка (подбетонка) толщиной 10 см из бетона М250, которая была обработана Penetron'ом и далее на неё наплавлен в 2 слоя еврорубероид (через 28 дней).

Только после этого была залита фундаментная плита с рёбрами жёсткости вверх из бетона М350 с добавкой стальной анкерной фибры и базальтовой фибры. Это помимо армирования арматурой 16 мм и 14 мм (2 слоя со смещением клеток) собственно плиты и при дополнительном армировании рёбер жёсткости. Ибо страшно "недобдеть", если видишь рядом дома с треснутыми фундаментами.

Цена "экономии" - копейки, но эти "копейки" не стоят нервов, беспокойного сна и переживаний по поводу того, прогибается или нет фундамент. Тем не менее, я даже залил тензорезисторы в некоторые места фундамента, чтобы проконтролировать его возможные деформации в процессе возведения "коробки".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Борт плити планувався зашиватися шифером 10мм. В подальшому мабуть буде нанесений армуючий шар штукатурки на сітку і наклеєна плитка.

Шифер вбирає вологу, якої на цоколі достатньо, його просто розірве морозами. Отримаємо проблему з вологим цоколем і подальшим розшаруванням декоративного покриття.

Як хто робив цоколь, так щоб надійно ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...