Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гул від котла

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Протерм Скат 12 висить на стіні з газоблоку Д300 товщиною 20см, заді цієї стіни є стара стіна з дранки в 20см, при роботі котла заді стіни дуже добре чути гул від роботи мотору чи всього котла. Коло самого котла його чути но не так, а чим дальше від його то гул покращується. Навіть на вулиці в деяких місцях чую як він гудить. Стіни без штукатурки. Чи пропаде це після доведення стін до пуття, чи можливо між котлом і стіною потрібно обезшумку вішати, чи котел обезшумити. А можливо це мотор такий і тут нічого не вдієш.

До цього 10 років стояв байпас на 56 трубі з мотором, так інколи прислухався чи він працює взагалі чи ні, навіть на 3-й швидкості не чути було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не факт, що з котлом щось не так. Скоріше навіть все гаразд.

 

Маю схоже спостереження - питання. Двуконтурник, новий, все гаразд. В ночі, через двоє дверей і коридор чую роботу насосу. При заритих дверях не чути. Гул низькочастотний і мало помітний. Стороння людина навіть не помітить (і дружина не чує) На щастя не заваджає (бо НЧ гул фіг ізолюєш...)

Але, ще є біль високочастотний гул насосу, типу Уууууу... В приміщенні з котлом він маскується шумом турбіни і пальника. А от в другій кімнаті при відкритих дверях він набридає не слабо :( Чи в резонанс попадає, чи хз що.

 

Насос працює відмінно (третій рік котлу).

 

Бачу два шляхи - зашити котел в тумбу і безшумки туди трохи (СЧ ВЧ складові послабить точно) або міняти насос.

 

Чи вірно я думаю?

 

Наголошу, що рівні шуму більш ніж в межах нгорми і любий сервісант послав би до лісу у відповідь на претензії :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заспокійливий чай багатьом стане у нагоді і мені. Однак він не міняє чутливості слуху і сприйняття звуків...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене дюваль також гуде, вже п'ять років. Гул зменшується, якщо тиснути на корпус з двох сторін, немов гарбуза. Також нервує, але вже привик...

 

Може специ підкажуть причину?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не факт, що з котлом щось не так. Скоріше навіть все гаразд.

Як ви таке можете писати, коли у вас двоконтурник? ЕК самі тихі котли в порівнянні з ГК.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто мені заборонить? Так писати, чути чи сприймати :) Зате я не курю.

 

У мну навіть комп на пасивному охолоджженні, щоб тишина була. Кожен по свому з глузду сходить...

 

 

 

C.R.A.Z.Ymenu_open.gif у вашому випадку це вібрує корпус. Треба найти пісце і дотягти там або чуть деформувати елементи або навіть зафіксувати в цьому місці клеєм чи герметиком.

У мому це рідний гул насосу який чомусь підвиває.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут тільки претензії до двигуна, інше не може гудіти і вібрувати. Якщо стискаєш котел як гарбуз, як писав C.R.A.Z.Y, то гул зменшується.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может то пускатель магнитный гудит?

 

Тоже так думаю. Самая вероятная причина. Насос крутится относительно медленно и скорее шелестит, чем гудит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самая вероятная причина. Насос крутится относительно медленно и скорее шелестит, чем гудит

е ні, він якраз гудить а не шелестить, та і 2600 об/хв це не повільло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

е ні, він якраз гудить а не шелестить, та і 2600 об/хв це не повільло.

 

Ну так це легко діагностується. Відкрутіть провід від робочої обмотки контактора (тонкий) та послухайте, гуде котел чи ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при малому протоці води, може шуміти кипляча вода навколо тєнів.

 

Там же захист від перегріву є. Виб'є при такій температурі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при малому протоці води, може шуміти кипляча вода навколо тєнів.

що 20 що 40 градусів шумить однаково. а більше 55 ще не ставив

 

Відкрутіть провід від робочої обмотки контактора (тонкий) та послухайте, гуде котел чи ні.

завтра спробую. но здається що не в ньому справа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна просто збавити температуру, пускач відключить тени і лишиться сам насос.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна просто збавити температуру, пускач відключить тени і лишиться сам насос.

і результат всерівно незмінний. При відключених тенах гул залишається.

В кого протерм скат насос теж гудить чи працює тихенько

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і результат всерівно незмінний. При відключених тенах гул залишається.

В кого протерм скат насос теж гудить чи працює тихенько

Тихенько.

............................

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и чего насос гудит? Может фильтр грубой очистки засрало а вместе с ним и насос? Что одного товарища , что второго разобрать (раскрутить) дело нескольких минут. А мы здесь третий день гадаем :-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мого коспела деренчить датчик протоку. Цього року довелося його замінити , бо чомусь перестав давати імпульси. Так новий датчик так само деренчить. П'ю чай і не звертаю уваги. :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мы здесь третий день гадаем :-)

Шукаем барабашку, которая гудит. :)

Ник ТС-а видели?

barabashka 86 уровня. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня в будеруса тоже насос торохтал, но после 15 лет работы.

у мене він не шумить, не ричить, не стукає а ніжно гудить. І гул цей коло самого котла не так яскраво чути як на відстані від нього.

 

 

Шукаем барабашку, которая гудит.

Ник ТС-а видели?

barabashka 86 уровня.

сміятися коли???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...