Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поради та рекомендації щодо застосування теплоізоляційних сумішей Тепловер

ukrvermiculit

Рекомендовані повідомлення

Внутрішні роботи Тепловер Lime:

 

8c6fbbd41080.jpg

 

Тепловер Lime на відміну від всієї лінійки продукції виготовляється на вапняному в'яжучому. В роботі відрізняється хорошою еластичністю. Товщина нанесення від 10мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в чому резон штукувати приміщення зсередини. Як я зрозумів, з однієї сторони паропроникність шарів стіни повина збільшуватися , а з іншої - тепла штукатурка Тепловер ненабагато, але зменшує теплоємність будівлі. Так в чому основна задумка? дякую

ПС. Доречі, зв"язувався з вашими представниками у Вінниці, попросив розглянути можливість доставки деякої кількості ваших сумішей у Могилів-Подільський - не проявили зацікавленості, так і не перетелефонували

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основна мета внутрішніх робіт з використанням матеріалів Тепловер, це забезпеченя комфортного мікроклімату в приміщенні. При утепленні зсередини стіни стають теплими на дотик, а приміщення швидше прогрівається. При такому утепленні слід па'ятати, що внутрішній шар не можна робити занадто товстим. В середньому товщина нанесення це 2,5см, що сутттєво не впливає на тепловологісний баланс в шарі стінової конструкції. Я вже не кажу про якість теперішнього утеплення в новобудовах.

Стосовно доставки, дайте свій контакт в ЛС і ми вирішимо це питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, не звичний тон фінішу обрав замовник - 24565 Kreisel SILIKONPUTZ 030, але вийшло досить гарно:

 

33b971d46692.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основна мета внутрішніх робіт з використанням матеріалів Тепловер, це забезпеченя комфортного мікроклімату в приміщенні. При утепленні зсередини стіни стають теплими на дотик, а приміщення швидше прогрівається. При такому утепленні слід па'ятати, що внутрішній шар не можна робити занадто товстим. В середньому товщина нанесення це 2,5см, що сутттєво не впливає на тепловологісний баланс в шарі стінової конструкції. Я вже не кажу про якість теперішнього утеплення в новобудовах.

Стосовно доставки, дайте свій контакт в ЛС і ми вирішимо це питання.

 

Погоджуюсь на 100 відсотків, не разу не пожалкував, що поштукатурили внутрішні стіни Тепловером. В моєму випадку якраз і стояло питання поштукатурити мінімальним шаром, так-як стіни виявились достатньо рівними. Але армуючу сітку застосовували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після зими, зовні стіни вигляд не змінили. І головне що подобається СТІНІ що вона однорідна з штукатуркою.

IMG_2328.thumb.JPG.c806d3ec764efc0b74b73a05843cf90c.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ви що - ще не зняли плівку з вікон? На сонці ця плівка так прилипає, що майже не знімається.

Ну і звичйно звукопоглинання:

показник звукопоглинання не є основним, а в даному випадку він взагалі не має ніякого значення, хоча цифри дивно виглядають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ви що - ще не зняли плівку з вікон? На сонці ця плівка так прилипає, що майже не знімається.

Скоріш за все, коли робилася фотографія там якраз проводилися внутрішні роботи.

 

Показник звукопоглинання не є основним, а в даному випадку він взагалі не має ніякого значення, хоча цифри дивно виглядають.

 

Можливо це і не основний показник, але абсолютно, як і написано на останній сторінці протоколу, наша тепоізоляційна суміш створює додаткове шумопоглинання та відповідно збільшується акустичний комфорт в приміщенні. Нанесення теплоізоляційної суміші на стіну дозволяє в меншій мірі відбивати звукові хвилі від поверхні та розсіювати їх в пористій структурі матеріалу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо це і не основний показник

Основним показником являється звукоізоляція - тобто зменшення зовнішнього звуку, але для пористих легких матеріалів це недосяжно - потрібна висока питома вага.

Ви звернули увагу на "дивні цифри" у звіті? А дивність в тім, що вони співпадають з цифрами гуми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороше звукопоглинання (не путайте із звукоізоляцією) забезпечує багатошарова структура, яка має в своєму складі як важкі так і легкі пористі шари. Наприклад це цегляна стіна впоряджена шаром теплоізоляційної суміші. В такому випадку звукові хвилі, які відбиваються від важкої стіни, поглинаються пористою структурою теплоізоляційного шару. Це і створює ефект шумопоглинання.

Також сама багатошаровість стіни та густина матеріалу стіни (тут ви праві - важкі матеріали добре поглинають звук), зменшує пряме проходження цих хвиль через конструкцію, тобто ці хвилі гасяться. Але це не звукоізоляція.

Ви бачили колись чим оздоблені студії звукозапису? Це панелі із вспіненого поліетилену, який також має пористу структуру, при чому його поверхня має виступи у формі пірамід під 45град. Така поверхня забезпечує взаємопоглинання звукових хвиль, чим і досягається ефект звукоізоляції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все, коли робилася фотографія там якраз проводилися внутрішні роботи.

Можливо це і не основний показник, але абсолютно, як і написано на останній сторінці протоколу, наша тепоізоляційна суміш створює додаткове шумопоглинання та відповідно збільшується акустичний комфорт в приміщенні. Нанесення теплоізоляційної суміші на стіну дозволяє в меншій мірі відбивати звукові хвилі від поверхні та розсіювати їх в пористій структурі матеріалу.

 

 

Бла-бла-бла!

1. Ваше ДОДАТКОВЕ, это как слону комар.

2. Вообще текст для ДЕБИЛОВ!

 

Вы вообще понимаете, что такое Звукоизоляция!?????

Извините, но что Вы пишите - такой О....Й!!

 

Добавлено через 7 минут

]Хороше звукопоглинання (не путайте із звукоізоляцією)[/b] забезпечує багатошарова структура, яка має в своєму складі як важкі так і легкі пористі шари. Наприклад це цегляна стіна впоряджена шаром теплоізоляційної суміші. В такому випадку звукові хвилі, які відбиваються від важкої стіни, поглинаються пористою структурою теплоізоляційного шару. Це і створює ефект шумопоглинання.

Також сама багатошаровість стіни та густина матеріалу стіни (тут ви праві - важкі матеріали добре поглинають звук), зменшує пряме проходження цих хвиль через конструкцію, тобто ці хвилі гасяться. Але це не звукоізоляція.

Ви бачили колись чим оздоблені студії звукозапису? Це панелі із вспіненого поліетилену, який також має пористу структуру, при чому його поверхня має виступи у формі пірамід під 45град. Така поверхня забезпечує взаємопоглинання звукових хвиль, чим і досягається ефект звукоізоляції.

\

 

ОСТАНОВИТЕСЬ! Полный БРЕД!

Чем больше Вы пишите, тем :bad:

 

Я не буду Вас носом тыкать в каждый Ваш про...

Простой вопрос: А Вы когда нибудь видели студии звукозаписи?! В живую а не инет-картинках!

................................................................

А я делал.

"Це панелі із вспіненого поліетилену" - Мама дорогая!!! Точно из ППЭ?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це панелі із вспіненого поліетилену" - Мама дорогая!!! Точно из ППЭ?!

Та яка різниця з чого, головне які вони:

 

d48d55f9f9ee.jpg

 

Простой вопрос: А Вы когда нибудь видели студии звукозаписи?!

 

І бував я там не один десяток разів. Правда тоді звукоізоляція мене мало хвилювала.

 

 

 

І що ж нам КОНКРЕТНОГО скаже STONEAGE??? - "Я роблю ватою, і так найкраще" - навіть і не сумніваюся. Та й ніхто не скаже що це не правильно, в кого є лишніх 8см на кожній стіні, той нехай так і робить.

 

А на рахунок тексту для "дебілів", то може і протоколи для дебілів? і весть інститут теж "дебіли"?

 

На коментарі STONEAGE більше не маю бажання більше відповідати. Для цього є теми по звукоізоляції, а наше ДОДАТКОВЕ, хоч і не основний показник, але така властивість матеріалу є! і я про неї заявляю, тим більше це обгрунтовано випробуваннями!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороше звукопоглинання (не путайте із звукоізоляцією) забезпечує багатошарова структура, яка має в своєму складі як важкі так і легкі пористі шари. Наприклад це цегляна стіна впоряджена шаром теплоізоляційної суміші. В такому випадку звукові хвилі, які відбиваються від важкої стіни, поглинаються пористою структурою теплоізоляційного шару. Це і створює ефект шумопоглинання.

Також сама багатошаровість стіни та густина матеріалу стіни (тут ви праві - важкі матеріали добре поглинають звук), зменшує пряме проходження цих хвиль через конструкцію, тобто ці хвилі гасяться. Але це не звукоізоляція.

Ви бачили колись чим оздоблені студії звукозапису? Це панелі із вспіненого поліетилену, який також має пористу структуру, при чому його поверхня має виступи у формі пірамід під 45град. Така поверхня забезпечує взаємопоглинання звукових хвиль, чим і досягається ефект звукоізоляції.

 

Стіни в квартирі штукатурили тепловером. Через стіну в сусідів телевізор на всю катушку. Після ього як затягнули реально стало набагато тихше. Як не крути а ефект є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви звернули увагу на "дивні цифри" у звіті? А дивність в тім, що вони співпадають з цифрами гуми.

 

Відверто кажучи не знаю яку саме гуму Ви мали на увазі. Цілком можливо що цифри будуть схожими, якщо матеріали мають пористу структуру та приблизно однакову вагу.

Ці випробування проводились за стандартною процедурою у ВІДДІЛІ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІЗИКИ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ДП "НДІБК", м.Київ, спеціалісти якого мають високу репутацію.

 

Думаю шановний Трохименко М.П., який вже не один десяток років очолює лабораторію будівельної акустики, а також докт. техн. наук Фаренюк Г.Г. не поставили б свої підписи під цим протоколом, якби ці цифри не відповідали дійсності.

 

 

Р.S. Хотів би вибачитися за попередній пост, де не зовсім ясно розтлумачив, що мав на увазі. Матеріали Тепловер мають хороші показники звукопоглинання, але стосовно звукоізоляції, ви абсолютно праві - краще працює важкий матеріал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та яка різниця з чого, головне які вони:

 

d48d55f9f9ee.jpg

 

 

 

І бував я там не один десяток разів. Правда тоді звукоізоляція мене мало хвилювала.

 

 

 

І що ж нам КОНКРЕТНОГО скаже STONEAGE??? - "Я роблю ватою, і так найкраще" - навіть і не сумніваюся. Та й ніхто не скаже що це не правильно, в кого є лишніх 8см на кожній стіні, той нехай так і робить.

 

А на рахунок тексту для "дебілів", то може і протоколи для дебілів? і весть інститут теж "дебіли"?

 

На коментарі STONEAGE більше не маю бажання більше відповідати. Для цього є теми по звукоізоляції, а наше ДОДАТКОВЕ, хоч і не основний показник, але така властивість матеріалу є! і я про неї заявляю, тим більше це обгрунтовано випробуваннями!!!

 

ось знайшов табличку

 

Выбросьте всё это в мусорник!

ЗвукоИзоляция это ВСЕГДА конструкция. И она сосоит по системе масса-пружина-масса.

ППУ пирамидки это вообще из другой оперы. Это из ЗвукоКоррекции. Они конечно и как звукопоглотители работают, но в 2ДВА раза хуже ваты.

Табличка - бред сивой кобылы(((

ЗвукоПоглощение у резины в 8-18 раз выше чем у ваты?!:( Ахинея!!!

Резина это 100%-ая ВиброИзоляция.

 

Я привёл ЧЕТЫРЕ термина!

Вообще можете почувствовать разницу между Аспирином и Проктозаном?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розпочали працювати з станцією Duo mix:

 

 

Перше враження - покращення розчинової суміші на виході та набагато більша продуктивність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбросьте всё это в мусорник!

взагалі, я привів табличку з навчальної літератури: pidruchniki.com/1800010241687/ekologiya/znizhennya_shumu_metodom_zvukopoglinannya_zvukoizolyatsiyi

1141668932_1.thumb.jpg.020208c0fc7cc967ea500dbeb17ee837.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше враження - покращення розчинової суміші на виході та набагато більша продуктивність.

 

С одной и той же шнековой парой это невозможно.

Производительность пары D6-3 20 л/мин, это самая популярная пара. У пары D8-1,5 35 л/мин. Но не все станции могут пропустить необходимое количество воды через свою арматуру.

Что касается консистенции смеси, то для улучшения смешивания нужно применять домешиватели РотоМикс и РотоКвирл, попробуйте.

 

Скажите, Александр, какой расход воды устанавливают ваши специалисты и с какой парой? И разный ли расход для разных смесей - Стандарт, Лайт и т.д...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, Александр, какой расход воды устанавливают ваши специалисты и с какой парой? И разный ли расход для разных смесей - Стандарт, Лайт и т.д.

 

Для кожного продукту буде різний розхід води, приблизно це 250-350л/год.

 

Что касается консистенции смеси, то для улучшения смешивания нужно применять домешиватели РотоМикс и РотоКвирл, попробуйте.

 

Дякую за пораду, але домішувачі ми вже використовуємо на всіх агрегатах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Матеріали Тепловер призначені для використання в якості чи то фасадного, чи то внутрішнього утеплення. Тепловер Light - це класична теплоізоляційна суміш. Є більш легка - AERO, є більш важка - Тепловер Стяжка, але об'єднує їх пориста стуктура матеріалу. І це забезпечує високий показник звукопоглинання:

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4268953&postcount=277

Випробувань на визначення індексу ізоляції повітряного шуму поки не проводили, а от на ударний шум для Тепловер Стяжка такі результати є. І зовсім не погані:

 

bdbd54c768fc.jpg

 

734b404609d7.jpg

 

83c7925d1dbe.jpg

 

e6350738e5b5.jpg

 

ff88babff82d.jpg

 

a232f1e0c6dd.jpg

 

7a22c360baf5.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплоизоляция и Звукоизоляция, на минуточку, две большие разницы!

як мені здається - не потрібно так придиратися - любий будівельний матеріал має набір властивостей, якісь будуть основними, наприклад цегла - конструкційний матеріал, що здатна нести великі навантаження, стіни у півцегли достатньо для забезпечення звукоізоляції житлових приміщень, теплоопір цегли низький - але він теж є. Так і у Тепловера - набір властивостей. Як на мою думку, то манагери даного матеріалу не зовсім продумано виділяють його сильні сторони та недоліки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заходимо на черговий об’єкт у Київській області.

На превеликий жаль, у власника вночі біля житлового будинку згоріла господарська будівля.

В результаті, у тому числі, пошкоджено фасад житлового будинку. Замовник оцінив негорючість матеріалів Тепловер. Будемо виставляти фото нашої роботи по мірі готовності. Пильнуйте себе!

 

6ebcd6544f98.jpg

 

715fde131117.jpg

 

41835e97c866.jpg

 

d1c93a10c103.jpg

 

0da3c6538b5f.jpg

 

3a7ff65dd55d.jpg

 

8251ba72be1b.jpg

 

69f4889d26f8.jpg

 

b25c7908eb28.jpg

 

6b2aeed1a694.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заходимо на черговий об’єкт у Київській області.

На превеликий жаль, у власника вночі біля житлового будинку згоріла господарська будівля.

В результаті, у тому числі, пошкоджено фасад житлового будинку. Замовник оцінив негорючість матеріалів Тепловер. Будемо виставляти фото нашої роботи по мірі готовності. Пильнуйте себе!

 

6ebcd6544f98.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3a7ff65dd55d.jpg

 

 

 

69f4889d26f8.jpg

 

b25c7908eb28.jpg

 

 

1. Я Вас уже боюсь(((

2. Заходите и тут же горит!

3. К сожалению, не увидел остатков "господарськои будивли"((

4. Зато увидел, что Власник оздоблюе фасад не спеша. И оставил не затянутым ППС!

5. Он тупо там курил.

6. Сколько см ТОЛЩИНЫ Вашего раствора надо, чтобы компенсировать теплозащиту ППСом/ПСБ, толщиной 5см?!

7. Есть ценовой смысл между 5см ППС, с оздоблюванием(затяжка+покраска) и Вашего "пирога"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...