Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Protherm СКАТ-v.13

Interso

Рекомендовані повідомлення

А как зовут?

 

Ну запоминать их по именам, при том, что общался с одним из них лишь раз, было бы как-то перебор...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм. Телефоны таких мастеров обычно сохраняют в телефонной книге.

 

Аж стало интересно - а зачем?:unknown: Мне этот чувак понадобился для постановки на гарантию при типа первом пуске электрокотла. И я не напрямую его искал, а через колцентр вайлант Украина оставил официальное заявление. Следующий котёл мне может и завтра понадобиться, но скорее лет через 10-12. Точно нужно сохранять координаты сервисменов всё это время?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Иногда колцентры не работают, а мастер нужен срочно.

Но то такое.

Теперь мне просто непонятно, откуда вы знаете про только двух хороших мастеров на всю область, если всего один раз сталкивались с сервисом. :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теперь мне просто непонятно, откуда вы знаете про только двух хороших мастеров на всю область, если всего один раз сталкивались с сервисом.

На примере Киева ситуация такая же. И когда твоя работа установка котлов то все друг друга знают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Иногда колцентры не работают, а мастер нужен срочно...

Это не совсем мастера. Они не придут к вам унитаз чинить. Они приедут на гарантийный/послегарантийный ремонт. Моя гарантия уже истекла, а для послегарантийного ремонта у меня есть телефон реально толкового мастера (касаемо электроники).

...Теперь мне просто непонятно, откуда вы знаете про только двух хороших мастеров на всю область, если всего один раз сталкивались с сервисом. :shock:

 

Во-первых я около часа с ним общался и многое узнал, а во-вторых потом ещё кто-то из Днепра описывал общение со вторым. Вот так и выяснил всё.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго ранку. Чи знає хтось, який датчик зовнішньої температури підходить для Protherm Скат v.13 і є зараз доступним?

 

Той що оригінальний (0020040797), зараз вже знятий з виробництва. Чи підійде від 14ї версії котла (0020266793)?

 

Вайлантовські представники дали код 0020277425, який є в наявності, але не можу знайти підтвердження, що він підходить і до 13 версії котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо Protherm почав видавати звуки як чайник(кипіння, скріпіння), то пора чистити тени? Змінено користувачем shusta
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо Protherm почав видавати звуки як чайник(кипіння, скріпіння), то пора чистити тени?
Перевірте чи не попало повітря в бак з тенами, там зверху є кран з трубкою силіконовою.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они точно знают

чогось у мене немає 100% впевненості у цьому.

хотів би мати підтвердження з альтернативних джерел від реальних користувачів або сервісників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перевірте чи не попало повітря в бак з тенами, там зверху є кран з трубкою силіконовою.

 

Дякую, це перевірив, вода тече без повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, це перевірив, вода тече без повітря.
Також перевірте фільтр(и) в системі, щоб виключити надто повільну швидкість потоку при забрудненому фільтрі.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вайлантовські представники дали код 0020277425, який є в наявності, але не можу знайти підтвердження, що він підходить і до 13 версії котла.

Внешне похож, купите где то в приличном магазине так что бы если не подойдет вернуть в течении 14 дней

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також перевірте фільтр(и) в системі, щоб виключити надто повільну швидкість потоку при забрудненому фільтрі.

 

Перевірю ввечері.

 

Ось на відео чути його звук

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось на відео чути його звук

Я би ще взяв фонендо/стетоскоп і поприкладав би його до різних частин щоб зрозуміти звідки саме походить звук. Може то просто насос закис, бо довго у виключеному стані стояв...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би ще взяв фонендо/стетоскоп і поприкладав би його до різних частин щоб зрозуміти звідки саме походить звук. Може то просто насос закис, бо довго у виключеному стані стояв...

 

Насос - виключено, в режимі вибігу насоса шума нема. Продуктивність котла зменшилась, якщо вірити лічильнику - він 14-ка при роботі на всю потужність споживає близько 13 квт, це норм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насос - виключено, в режимі вибігу насоса шума нема. Продуктивність котла зменшилась, якщо вірити лічильнику - він 14-ка при роботі на всю потужність споживає близько 13 квт, це норм?

 

Если напряжение ниже 230 то да

У меня 6ка в морозы при напряжении 180 работала как 4ка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фільтр почистив, був трохи забруднений, це не допомогло. Помітив що шум з'являється при роботі 1-3 тенів якщо рахувати по релюшкам зверху. Викликав сервіс - подивлюсь що скажуть.

 

 

 

Так як у мене трохи не стандартна схема підключки котла( в нічний час працює на теплоакамулятор в режимі гвс, в день на догрів за потреби і гвс за потреби в режимі опалення ), я використав сторонній трьоходовий клапан але він щось дуже дивно робить, може хто підкаже питання задав тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5248764&postcount=540

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По шуму котла - була накіпь на тенах, почистили і все стало ок:)

 

И как эта процедура выглядела в реале?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И как эта процедура выглядела в реале?

 

В реалі прийшов сервісмен зняв тени, почистив їх щіткою, накип досить легко піддалась видаленню, і зібрав назад.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
После последних изменений в тарифной политике мой протерм скат стал сугубо резервным и теоретически может не включатся годами. В моем понимании если его просто выключить то насос может когда нибудь не запуститься. Регламента какого-то я не нашел. Как поступать чтобы поддерживать в заведомо рабочем состоянии?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Регламента какого-то я не нашел. Как поступать чтобы поддерживать в заведомо рабочем состоянии?

На морде насоса откручиваете гайку и чуть прокрутите, 2-3 раза в год точно хватит.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как поступать чтобы поддерживать в заведомо рабочем состоянии?
Не отключать от питания. Тогда автоматика периодически проганяет насос чтобы он не закис.

 

attachment.php?attachmentid=711901&stc=1&d=1612705098

 

sdfasdf.thumb.jpg.8ade4b48e2457eb359b76ab38d1c047c.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...