Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Protherm СКАТ-v.13

Interso

Рекомендовані повідомлення

Не отключать от питания. Тогда автоматика периодически проганяет насос чтобы он не закис....

 

Я первый раз как-то летом слегка испугался, когда зайдя в топочную услышал звук работающего насоса котла.:) Сейчас слышу периодически, но сомневаюсь что это происходит раз в сутки. Думаю гораздо реже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оброго ранку. Чи знає хтось, який датчик зовнішньої температури підходить для Protherm Скат v.13 і є зараз доступним?

 

Той що оригінальний (0020040797), зараз вже знятий з виробництва. Чи підійде від 14ї версії котла (0020266793)?

 

Вайлантовські представники дали код 0020277425, який є в наявності, але не можу знайти підтвердження, що він підходить і до 13 версії котла.

 

Залишу це тут, може комусь знадобиться.

Датчик Protherm Thermolink (0020266793) від 14ї версії котла підійшов і до 13ї версії. Показує температуру наче коректно, але широкий діапазон поки не перевіряв.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишу це тут, може комусь знадобиться.

Датчик Protherm Thermolink (0020266793) від 14ї версії котла підійшов і до 13ї версії. Показує температуру наче коректно, але широкий діапазон поки не перевіряв.

 

Это разве не термостат? Чтоб я запутался. Как внешний датчик показывает температуру? Он же без табло? Или на котле показывает?

Можете объяснить, как он работает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это разве не термостат?

саме цей код (0020266793) це датчик зовнішньої температури.

 

Підключається на роз'єм у котлі, після підключення стає доступною опція еквітермічного регулювання роботи котла.

Фактичну зовнішню температуру можна подивитися в сервісному меню котла.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если котел следующей ревизии с e-bus используется с их же комнатным термостатом, то информация о температуре выводится также на дисплее термостата. У меня с газовым конденсациоником такая связка работает.

Такой себе термометр за тыщу гривен)). Точный, наверное.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Прийшла дурна ідея пасивного вирівнювання температури в хаті, бо в зимово-весняний період в південнній частині будинку в сонячні дні суттєво тепліше, наприклад, в кабінеті +20°, а в спальнях на другому поверсі спокійно може бути +23°. Якщо включити циркуляційний насос, то теоретично тепло мало б трохи перерозподілитися, але я не знаю як на Скаті в.13 включити насос не включаючи нагрів.

 

В когось є ідеї, як змусити скат включити насос, щоб тени гарантовано були відключеними?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снять запрос тепла , разомкнув перемычку, а время выбега насоса поставить большим или опционально его сделать беконечным
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снять запрос тепла , разомкнув перемычку

Перемичку розмикає таймер, який включає котел тільки по нічному тарифу

а время выбега насоса поставить большим

Там максимум 60 хв, тому хіба кожної години клацати перемичкою, щоб активувався вибіг насоса.

 

Тобто агоритм такий:

1. Порівнюю температуру з кабінету з температурою в спальні

2. Якщо більше ніж 2 град, то клацаю перемичкою і переходжу в режим очікування

3. Через 60 хв переходжу до п.1

 

Виглядає доволі просто, але треба тепер дочекатись сприятливої погоди, щоб відлагодити :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@volomoto, в сервиснгм меню выставляется и скорость и непрерывная работа

Скачайте сервисмануал и там поиском по слову насос найдете

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в сервиснгм меню выставляется и скорость и непрерывная работа

Або в мене не той мануал, або я погано його читав. Можете мене ткнути в пункт сервісного меню, який налаштовує неперевну роботу при розімкнутому контакті термостата?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або в мене не той мануал, або я погано його читав. Можете мене ткнути в пункт сервісного меню, який налаштовує неперевну роботу при розімкнутому контакті термостата?

 

Переходите стрелочками на бары, зажимаете моде/ок пока не покажет 0 это вы вошли в сервисное меню

Дальше стрелочками на 1

там ставите PE

Моде/ок

и что бы выйти из сервисного меню или ничего не трогать или одновременно нажать правую стрелку и моде/ок

 

а так это написано на 32й странице сервис мануала ну и лично проверено

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Доброго вечора.

Є питання по функціонуванню функції розвантаження потужності.

Вихідні дані - котел Protherm Скат v.13, модель 12кВт. В сервісному меню виставлені опції:

d.66 - 1 (наскільки я розумію це відповідає симетричному навантаженню ТЕНів, і відповідно фаз)

d.68 - 4 (розвантаження по всім фазам)

d.69 - 6 (резерв потужності 6 кВт).

На клемах для підключення реле розвантаження стоїть перемичка, яка імітує сигнал від реле розвантаження.

При переході в режим ГВП котел включається на 6кВт, а потім переходить на 12кВт (дивлюсь потужність на екрані), тобто розвантаження потужності не відбувається. 
 

Що я роблю не так?
@Dmode, @mib, @zalex_ua, наскільки бачу по темі, ви функціонал котла розібрали детально, тому буде дуже вдячний за ваші поради.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@outdoor24в мене гвс нема, но якщо не плутаю то перемичка якраз каже котлу що в нього нема разгрузки

тобто вам потрібно іі убрати і повинно все спрацювати потужність буде обмежена

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.06.2022 в 23:22, outdoor24 сказал:

При переході в режим ГВП котел включається на 6кВт, а потім переходить на 12кВт (дивлюсь потужність на екрані), тобто розвантаження потужності не відбувається. 

Якщо не помиляюсь обмеження потужності працюють тільки в режимі опалення. Принаймі обмеження в меню які можна виставити в режимі опалення не працюють режимі ГВП. На рахунок обмеження через контакт розвантаження - не впевнений. Перевірте спочатку чи працює все як повинно з розвантаженням в режимі опалення, а потім перейдіть в режим ГВС і стане ясно.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, @mib! таки функція розвантаження працює через розмикання контакту - контакт замкнутий -> повна потужність, розімкнутий -> розвантаження згідно налаштувань резервування потужності.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Є в мене Скат і є бойлер непрямого нагріву 300л з двома змієвиками, які з'єднані послідовно. Сумарно виходить дуже високий змієвик, який створює сильний конвекційний потік теплоносія через котел, коли насос котла виключений. Через це вода в бойлері швидше остиває і додаткове тепло потрапляє в будинок, збібьшуючи навантаження на систему охолодження. 

Є два шляхи вирішення проблеми:

1. Поставити пружинний зворотній клапан в лінію між котлом і бойлером. Природня циркуляція не зможе відкрити зворотній клапан.

2. Змусити Скат завжди переключати 3-ходовий на опалення, коли досягнута потрібна температура в бойлері.

Я більше схиляюсь до другого варіанту, бо він неінвазійний, але такого налаштування я не знайшов в сервісному меню. Може хтось з таким стикався раніше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, volomoto сказал:

Є в мене Скат і є бойлер непрямого нагріву 300л

1. Поставити пружинний зворотній клапан в лінію між котлом і бойлером. Природня циркуляція не зможе відкрити зворотній клапан.

2. Змусити Скат завжди переключати 3-ходовий на опалення, коли досягнута потрібна температура в бойлері.

 

При монтаже скат+БКН все Вами перечисленное делается по умолчанию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.08.2022 в 13:04, Dmode сказав:

А хіба Скат не повертається автоматично до режиму опалення після нагріву бойлеру?

Взимку, коли працює опалення, то так. Але в літньому режимі, коли гріється тільки ГВП, 3-ходовий залишається в останньому положенні, тобто на бойлер. Коньроллер котла час від часу рухає клапаном в рамках програми захисту від залипання, але це відносно рідко відбувається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.08.2022 в 13:12, Сергей 31 сказав:

При монтаже скат+БКН все Вами перечисленное делается по умолчанию.

Все — це що саме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Взимку, коли працює опалення, то так.

А зараз опалення якимось чином деактивоване? Може варто його активувати виставивши нижчу температуру ніж зараз є. Тоді режим опалення буде активним, але гріти почне тільки коли виникне потреба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Dmode сказал:

Може варто його активувати виставивши нижчу температуру ніж зараз є.

если есть наружный датчик - не прокатит :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sly сказал:

если есть наружный датчик - не прокатит

На літо його в меню можна тимчасово або відключити, або задати потрібне зміщення кривої.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все можно. Но вместо того, чтобы танцевать с настройками каждого девайса в доме по несколько раз в год - хочется просто жить и не заморачиваться.

а тут прям какие-то костыли получаются... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...