Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Глеваха, вибір ділянки ~ 2тис/сотку

N.O.

Рекомендовані повідомлення

Вирішив поділитись інформацією, можливо комусь пригодиться

 

Перед собою ставив задачу знайти ділянку під забудову в р-ні 2тис/сотку

 

Після довгого перечитування Авізи зупинився на Глевасі. Відносна близькість до Києва, Васильківський р-н (теж бюрократичний, але не такий як Києво-Святошинський). Ділянок є чимало і ціна порівняно терпима. Наприклад у сусідній Мархайлівці чи Івановичах, які по віддаленості від Києва десь так як і Глеваха, ціна на сьогодні продовжує триматись від 3-4 тис і до 10-12 (за елітні поселення).

Після детальнішого огляду виявив такі закономірності:

1. Частина ділянок продається по рішенню селищної ради, тобто в ідеалі перед сесією людина, на яку оформлений дозвіл відмовляється, ви пишете заяву і сесією затверджується віддати вам ділянку. Схема мутна. Ріелтори (один з яких є депутатом селищної ради) переконували, що за такою схемою продали пів Глевахи. Вірити їм я не став, хоча допускаю, що можливо так і є. Але так як нерви в мене не залізні, а грошей обмежена кількість, то відмовився від цих ділянок. Пропонують акт за 1,5тис. Дол. За 1-2 місяці.

2. Ділянки на межі Глевахи і Малютянки. Продають там дуже багато ділянок і ціна різниться від 1 до 2 тис./ сотку. Більшість ділянок мають акти. Мінуси – відсутність комунікацій. Тикають на котеджі які побудовані посеред поля. Не знаю на що розраховували їх власники, але на даний момент там ні газу ні електроенергії. Ріелтори показують, що типу в дачному кооперативі все є, але по факту там запасу електроенергії нема (розмовляв з дачником, взимку у них самих вибивають автомати через перевантаження), газ підозрюю, що низький тиск і розрахований на дачний кооператив, тому особливо я б не розраховував. Крім того посередині поля полігон на якому все ще проводять вибухи. Вроді би самі вибухи проводять в шахті, але тим не менше там квадратна території обгороджена по периметру.

3. Продають ділянки які відібрала селищна рада в інституту генетики. Там все дуже не чисто, приводу щоб відібрати не було, сільська рада вивезла пару машин сміття на їх поля і після того звинуватила їх у нецільовому використанні, при цьому вони встигли паралельно порозбивати ділянки і зробити акти. Фактично за 1 рік селищна рада прокрутила 3 суди включно з верховним і виграла їх. Правда після цього вступила 3 сила інститут Патона і теж подав у суд. Чим це закінчить поки не відомо, але тим не менше ризик є. крім того більшість ділянок у полі без комунікацій.

4. Нормальні ділянки з комунікаціями. Їх виявляється обмаль і ціна часто може бути і до 6 тис/сотку.

Взагалі в Глевасі досить великі проблеми з електроенергією і від різних джерел пару разів чув, що нових трансформаторів ставити вже не дозволяють, бо перевантажена високовольтна лінія. Тому радив би всім перш ніж купити пробити на можливість підключення до електроенергії. З газом більш менш в порядку з потужностями, але ціни бувають місцями шалені.

Далі прикладу таблицю з короткою характеристикою ділянок можливо комусь допоможе.

 

З усього що я дивився можу відносно рекомендувати фактично одну ділянку на Полуботка. Хоча треба там все ще перепровірити. Решту або дорогі або на перспективу, причому далеку. Мужичок можливо ріелтор хоча ділянка вроді би його. Продає її з грудня як мінімум, місцями просив 27, зараз 25. думаю що при угоді скине парочку тисяч. Взагалі всі продавці розраховують на пожвавлення ринку і цін, хоча я в цьому дуже сумніваюсь

 

Відносно цікава по ціні ділянка на ватутіна, 30, але до усіх мінусів там ще в додачу сусід який ріже свиней

ще цікаві ділянки на Лисенка, гарне місце. але з газом хоч ясність є а з ел. енерг. тупняк. На новій ТП власники кажуть що не дають нікому ТУ, стара перевантажена. Є ще внизу на Стефаника інша приватна ТП на 63 КВа, але її походу поставили суто для себе 3 власники. принаймі коли я говорив з прорабом, то вони особливого інтересу не проявили до продажу хоча б 5 кВт

 

п.с. інформація може бути застаріла, так як все це дані січень-початок березня

Зем.xls

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Частина ділянок продається по рішенню селищної ради, тобто в ідеалі перед сесією людина, на яку оформлений дозвіл відмовляється, ви пишете заяву і сесією затверджується віддати вам ділянку. Схема мутна. Ріелтори (один з яких є депутатом селищної ради) переконували, що за такою схемою продали пів Глевахи. Вірити їм я не став, хоча допускаю, що можливо так і є. Але так як нерви в мене не залізні, а грошей обмежена кількість, то відмовився від цих ділянок. Пропонують акт за 1,5тис. Дол. За 1-2 місяці.

Мы три с половиной года назад купили именно так!

Взагалі в Глевасі досить великі проблеми з електроенергією і від різних джерел пару разів чув, що нових трансформаторів ставити вже не дозволяють, бо перевантажена високовольтна лінія. Тому радив би всім перш ніж купити пробити на можливість підключення до електроенергії.

Именно! Нам повезло, сельсовет поставил трансформатор, но линию пришлось тянуть самим. Не слабо так потянуло

 

З газом більш менш в порядку з потужностями, але ціни бувають місцями шалені.

В прошлом году нам анонсировали цену в 17 000 грн, в этом - 25 000...:sorry:

 

:beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені в одному місці назвали 6 тис. дол. за врізку

в іншому 3 тис.

 

скільки тяглась приватизація вашої ділянки? ви суму всю давали зразу чи після оформлення акту частину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы заказывали приватизацию сами, после оформления в сельсовете, дали фирме, обещали сделать за полгода. Через 4 месяца мне срочно понадобился акт, пошла в фирму с целью доплатить и поторопить, а оказалось, что акт уже готов. Спрашиваю: чего не звонили? - а они спокойно мне так : ну, время ещё ж есть...:D

А суму отдали сразу, как только нас в сильраде внесли вместо них в "ришення". И стали оформлять приватизацию

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозуміло

миене все ж насторожувало купляти "по рішенню", тому що фактично це рішення як дали так і відібрали, особливо в нашій "правовій" країні.

+ фактично відсутня різниця в ціні ділянок з актами і з "рішеннями".

крім того як я розумію продає ці ділянки в більшості одна й та ж людина (хоча думаю, що там задіяна група осіб), деякий Сергій, він походу є депутат селищної ради. Досить мутний чувачок, грузить по повній, все гарно прикрашає і прибріхує (типовий ріелтор), розказував, що інститут Патона вже не працює давно, хоча я розмовляв з місцевими, кажуть що вибухи проводять, не в тих об"ємах, що колись але все ж проводять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

згадав ще одну ділянку. особисто відмовився зокрема через близькість до траси ( ~100м) і залізної дороги (~100м). знаходиться по одеській трасі зправа після пішоходного мосту майже перед самою посадкою. 11 сот. хотів 22 шт., хоча реально думаю забрати за 20. акт є, хоча я не бачив. Елекроенергія - новий трансформатор, за лінію власник просить 2000 дол., сама ТП сільська. газ біля 100-150м. по слухах мають провести газ і навіть дорогу. хоча не дуже б на це надіявся.

ну і основний мінус - теоретично там може пройти нова окружна

продає ріелтор з його слів він і власник 0631013233

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На новій ТП власники кажуть що не дають нікому ТУ, стара перевантажена. Є ще внизу на Стефаника інша приватна ТП на 63 КВа, але її походу поставили суто для себе 3 власники. принаймі коли я говорив з прорабом, то вони особливого інтересу не проявили до продажу хоча б 5 кВт

 

Вітаю потенційних односельців :) Як співвласник згаданої ТП на Стефаника зі свого боку підтверджую - потужностей нема й, вочевидь, в осяжній перспективі не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю потенційних односельців :) Як співвласник згаданої ТП на Стефаника зі свого боку підтверджую - потужностей нема й, вочевидь, в осяжній перспективі не буде.

якщо ми говоримо про ТП 1247, то сказав би наступне - розумію, що витративши час і чималі гроші на встановлення свого ТП не хочеться туди навішувати забагато користувачів щоб потім мати неприємності, але тим не менше я не думаю що на 3 будинки ви розберете аж 63 КВт, враховуючи що опалення у вас газове. крім того ще можна врахувати коефіцієнт одночасності, він вроді не то 0,6 не то 0,7, тому фактично у вас біля 100квт. ну а якщо давати людям не по 3 фази, а одну то теоретично навіть на малопотужний трансформатор можна навішати багато народу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю потенційних односельців :) Як співвласник згаданої ТП на Стефаника зі свого боку підтверджую - потужностей нема й, вочевидь, в осяжній перспективі не буде.

 

Ага, знач майже сусiди. Я на Лисенка 14.

Доречi думав пiдiйти, взнати на рахунок пари зайвих кiловат :)

 

На рахунок газу, то в 50ти метрах вiд дiлянки газ середнього тиску(зi слiв сусiда) i врiзатися було 18000грн. + витрати на те що б трубу до дiлянки дотягти.

 

Бачу, вулиця потехеньку розпродаэться. Можливо, коли бiльше народу почне будуватися, то можна буде зiбратися на рахунок ел. потужностей щось пробити.

 

Доречi, на Лисенка зараз озирце зявилося, по ярку, одразу за парканом :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на Полуботка строюсь. По электрике имхо решаемо. Шоб дешевле было надо организовать кооператив из желающих подключиться по улице, а т.к. добрая половина потенциальных учасников сажают картошку и строиться не собираются то это и тормозит дело. Однако при личном разговоре все согласны. (бо участки ж дорожче продать можна будэ, а на толпу там сумма просто мизерная будет) Дело за малым - организовать.:rolleyes:. Тем более слухи о участии властей в этом деле не безпочвенны, обещались помочь.:)

Так что велкам потенциальные соседи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ах да забыл сказать, улица жилая, т.е. у Вас будут постоянно живущие АДЕКВАТНЫЕ соседи.

А как говорится хороший сосед дороже денег:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на Полуботка строюсь. По электрике имхо решаемо. Шоб дешевле было надо организовать кооператив из желающих подключиться по улице, а т.к. добрая половина потенциальных учасников сажают картошку и строиться не собираются то это и тормозит дело. Однако при личном разговоре все согласны. (бо участки ж дорожче продать можна будэ, а на толпу там сумма просто мизерная будет) Дело за малым - организовать.:rolleyes:. Тем более слухи о участии властей в этом деле не безпочвенны, обещались помочь.:)

Так что велкам потенциальные соседи.

ділянка яка продається має номер 17 навпроти будинок зелено/білий

там є дві ТПшки приватні, по словах сусіда один власник не зацікавлений зовсім у продажі потужностей, з іншим говорив особисто, по 500 віддасть, можливий навіть торг.

 

на Лисенка найдешевше тягти газ знизу, біля 35 будинку уже підведено. мені називали суму 12 тис грн. за врізку в їх трубу

але боюсь що з ел. енергією не все так просто

єдиний реальний вихід просити Pablo :)

 

взагалі ціни на газ у місцевих контор шалені. мені назвали 400м вуличного г-ду - 100тис. грн.:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ми говоримо про ТП 1247, то сказав би наступне - розумію, що витративши час і чималі гроші на встановлення свого ТП не хочеться туди навішувати забагато користувачів щоб потім мати неприємності, але тим не менше я не думаю що на 3 будинки ви розберете аж 63 КВт, враховуючи що опалення у вас газове. крім того ще можна врахувати коефіцієнт одночасності, він вроді не то 0,6 не то 0,7, тому фактично у вас біля 100квт. ну а якщо давати людям не по 3 фази, а одну то теоретично навіть на малопотужний трансформатор можна навішати багато народу

 

На сьогодні видані 5 ТУ на підключення до цього трансформатора. 4 на 15 кВт і 1 на 5кВт трифазного підключення. Три підключення вже здійснено, стоять лічильники, укладено договори на постачання електроенергії. Рішенням загальних зборів кооперативу засновників - електрифікаторів :) (таких засновників не троє, а четверо) прийнято рішення припинити подальше підключення. Домовлено, що відступ від цього рішення можливий виключно у випадку форс-мажору, наприклад, придбання сусідньої ділянки родичем когось із членів кооперативу чи самим членом кооперативу тощо. Погодьтесь, рішення має певну логіку. Це не позиція собаки на сіні і не бажаня нажитися на ближньому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречi, на Лисенка зараз озирце зявилося, по ярку, одразу за парканом :)

 

Озерце більшою частиною розташоване на мой ділянці. Буду пізніше думати, що з цим шаровим "щастям" робити. Там під дорогою (початок вулиці Зоряна) труба забита, дійдуть руки проб"ю дірку, організую дренаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ми говоримо про ТП 1247

 

ТП1248 ===йцукен (10 знаків, вияляється , повинно бути в повідомленні)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сьогодні видані 5 ТУ на підключення до цього трансформатора. 4 на 15 кВт і 1 на 5кВт трифазного підключення. Три підключення вже здійснено, стоять лічильники, укладено договори на постачання електроенергії. Рішенням загальних зборів кооперативу засновників - електрифікаторів :) (таких засновників не троє, а четверо) прийнято рішення припинити подальше підключення. Домовлено, що відступ від цього рішення можливий виключно у випадку форс-мажору, наприклад, придбання сусідньої ділянки родичем когось із членів кооперативу чи самим членом кооперативу тощо. Погодьтесь, рішення має певну логіку. Це не позиція собаки на сіні і не бажаня нажитися на ближньому.

я вас прекрасно розумію і ваша позиція справедлива.

єдине можу додати, що вартість самого трансформатора що 63 що 100 майже однакова, тому варто було ставити потужніший, відбилось би білше грошей, хоча це вже полеміка.

скільки якщо не секрет винесло по грошах? я говорив з мужичком на Луговій (це в селі), так йому 25 кВа затягнуло 18 тис. дол. і це при тому що високовольтна лінія під боком

 

п.с. хто збирається з Глевахівців на весні-влітку будуватись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

згадав ще анегдот, бо по іншому не можу це назвати

зустрів мужичка взимку на Лисенка

ділянка його десь по центру вулиці там де парні номери

на ділянці стоїть залитий фундамент і десь пів поверху вимуровано, колодязь, вигрібна яма і якісь будки жахливі.

так мужичок каже та оце думаю на весні продавати

питаю скільки просите?

150 тис. дол.:lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вартість самого трансформатора що 63 що 100 майже однакова, тому варто було ставити потужніший, відбилось би білше грошей.

скільки якщо не секрет винесло по грошах?

 

Питання не стояло таким чином - 63, 100 чи 200. Там все було набагато складніше. Якщо коротко - рішення приймалося в комплексі з рішенням по трансформатору, котрий наверху поля. Це були одні ТУ, до яких внесли зміни, й один проект. По грошам, якщо я добре пам"ятаю, щось близько 200 т грн. (вартість обладнання і робіт, курс не згадаю, але точно не 8 грн/дол), але це дрібниці порівняно з тим, чого це вартувало по нервам і часу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

п.с. хто збирається з Глевахівців на весні-влітку будуватись?

 

по мірі сил буду продовжувати :) У п"ятницю мені газ в будинок мали б завести - дрібніця, а приємно :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Продають ділянки які відібрала селищна рада в інституту генетики. Там все дуже не чисто, приводу щоб відібрати не було, сільська рада вивезла пару машин сміття на їх поля і після того звинуватила їх у нецільовому використанні, при цьому вони встигли паралельно порозбивати ділянки і зробити акти. Фактично за 1 рік селищна рада прокрутила 3 суди включно з верховним і виграла їхСам взяв там 10 соток по провулку Б. Хмельницького, рядом вул. Б.Хмельницького. Це по дорозі на Малютянку з правої сторони. Сусіди, якщо є відгукніться. Реально по документам земельні ділянки розкуплені. Розумів, що можлива жопа 50/50% і з землею і комунікаціями, але грошей реально на будівництво немає і раніше ніж через 2 роки і фундамент заливати не буду, а про будівництво буду дивитися по ситуації. Державний акт отримав. Правда перше виявилось, що плану детального планування не було на ділянку. Зараз віддів документи на дозвіл про будівництво в селищну раду. Документи взяли. Можливо хтось знає більш детальну інформацію по цим вулицям. Пишіть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання не стояло таким чином - 63, 100 чи 200. Там все було набагато складніше. Якщо коротко - рішення приймалося в комплексі з рішенням по трансформатору, котрий наверху поля. Це були одні ТУ, до яких внесли зміни, й один проект. По грошам, якщо я добре пам"ятаю, щось близько 200 т грн. (вартість обладнання і робіт, курс не згадаю, але точно не 8 грн/дол), але це дрібниці порівняно з тим, чого це вартувало по нервам і часу.

зрозуміло. Розмовляв з Натальою Леонідівною, голова кооперативу від верхнього трансформатора, теж жалілась на те, що процедура була довга і нервова, не кажучи вже про грошові затрати

 

 

по мірі сил буду продовжувати :) У п"ятницю мені газ в будинок мали б завести - дрібніця, а приємно :rolleyes:

газ це далеко не дрібниця :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-ходу багато дивився Глеваху. Дуже сподобалась та ділянка, що в 150 метрах від залізниці (вул. Залізнична). Але дуже близько ця залізка, громихають потяги. А так - знаю цього Сергія, теж мені намагався продати ділянку в полі біля заводу Патона. В вечорі він, доречі, непогано такі "світив". Район академічних дач теж мутний, там, як ви кажете, постійні суди. В результаті залишив ідею з Глівахою і обрав житомирський напрямок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

був на вихідних у Глевасі

ділянки які відібрала с. рада і на які по словах продавців є акти успішно оралися тракторами і засівались

 

зокрема ці поля

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А про переулок Мира в Глевахе ничего не слышали? там продаются участки. Это случайно не проблемные с института генетики и не возле Патона?

И может кто знает, что там с электрикой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...