Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Игорь&Ира

Пользователи
  • Публікації

    27 347
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Игорь&Ира

  1. Извините, но продавец не раб магазина: сегодня здесь, а завтра там. Я ещё понимаю, если выкладывать фотографию продавца с указанием ФИО и текущего места работы.
  2. Если в СТ раздрай (в частности, многие не оплачивают или воруют электроэнергию), то проще передать сети на баланс райэнерго и всех выставить абонентами райэнерго, а там уже знают, как навести порядок.
  3. Спасибо. Очень полезное письмо и весьма похожее, но в этом письме речь идёт об "отщепенцах", а меня больше интересует переход всех членов СТ на индивидуальные договора с райэнерго. Конечно, можно симитировать ситуацию и всем членам СТ заключить трёхстороние договора, но это как крайний вариант.
  4. Лист №5229/11/17-09 від 03.08.2009 Національна комісія регулювання електроенергетики Щодо відносин між садовим товариством та споживачами на території населеного пункту та щодо порядку застосування тарифів на електроенергію Текст правового акту із змінами та доповненнями на жовтень 2010 року НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ Л И С Т 03.08.2009 N 5229/11/17-09 ДП "Науково-дослідний центр енергетичного, ядерного та природоресурсного права Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України" Національна комісія регулювання електроенергетики України (далі - НКРЕ) розглянула ваш лист від 02.07.2009 N 02-7/44 та в межах своєї компетенції повідомляє. Щодо відносин між садовим товариством та споживачами натериторії населеного пункту Взаємовідносини, які виникають в процесі продажу і купівлі електричної енергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами (на роздрібному ринку електричної енергії) регулюються Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ від 31.07.96N 28 ( z0417-96 ) (у редакції постанови НКРЕ від 17.10.2005 N 910) ( z1399-05 ) (далі - Правила). Відповідно до положень пункту 1.2 Правил ( z0417-96 ) населений пункт - юридична особа - споживач (власник електроустановок населеного пункту або уповноважена власником (співвласниками) експлуатаційна організація, в господарському віданні якої є електроустановки населеного пункту), об'єднує населення на визначеній території та утримує ці електроустановки з метою забезпечення електричною енергією споживачів населеного пункту. Згідно з пунктом 12.1 ПКЕЕ ( z0417-96 ) електрична енергія постачається населеному пункту на підставі договору про постачання електричної енергії. Відповідно до положень пункту 12.3 ПКЕЕ ( z0417-96 )закупівля електричної енергії у постачальника за рахунок коштів споживачів населеного пункту, умови використання електричної енергії, розрахунків за неї, умови технічного забезпечення електропостачання електроустановок споживачів населеного пункту, утримання та обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту регулюються установчими документами населеного пункту та/або укладеними у встановленому законодавством порядку договорами між споживачами населеного пункту та населеним пунктом щодо обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту (пункт 12.4 ПКЕЕ). Таким чином, умови технічного забезпечення електропостачання електроустановок споживачів населеного пункту (членів садовоготовариства) у разі виходу із складу садового товариства регулюються установчими документами населеного пункту. Положеннями пункту 12.5 ПКЕЕ ( z0417-96 ) визначено, що уразі виходу із складу населеного пункту або прийняття відповідного рішення органом управління населеного пункту споживач населеного пункту або фізична особа, електроустановки якої приєднані до технологічних електричних мереж населеного пункту (далі - споживачна території населеного пункту), для користування електричною енергією має право: змінити у встановленому порядку схему електропостачання та приєднати належну йому електроустановку до електричних мереж електропередавальної організації; укласти тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту з постачальником електричної енергії та населеним пунктом на основі типового договору (додаток 5 до ПКЕЕ) ( z0417-96 ) та договір прокористування електричною енергією відповідно до Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 N 1357( 1357-99-п ) (далі - ПКЕЕН). При цьому пунктом 12.6 ПКЕЕ ( z0417-96 ) зазначено, що точка продажу електричної енергії споживачу на території населеного пункту збігається з точкою продажу електричної енергії населеному пункту. Відносини постачальника електричної енергії та населеного пункту із споживачем на території населеного пункту регулюються законодавством України, у тому числі нормами цих Правил. Договір про користування електричною енергією на території населеного пункту може бути укладений у разі виконання таких умов: 1) особа, яка має намір набути статус споживача на території населеного пункту, та населений пункт не мають боргів за електричну енергію перед населеним пунктом та постачальником електричної енергії відповідно; 2) технічний стан розрахункового засобу обліку, яким обладнана електроустановка особи, яка має намір набути статусу споживача на території населеного пункту, відповідає вимогам нормативно-технічних документів; 3) особою, яка має намір набути статус споживача на території населеного пункту, створені технічні можливості щодо забезпечення безперешкодного доступу представників постачальника електричної енергії, підприємства, що здійснює передачу електричної енергії, до власних електричних установок для контролю за рівнем споживання електричної енергії, а також для виконання відключення та обмеження споживання відповідно до встановленого цими Правилами порядку. Отже, договір про користування електричною енергією укладається у разі виходу споживача населеного пункту (члена садового товариства) зі складу населеного пункту. При цьому, приукладенні цього договору він має дотримуватись положень пункту12.6 ПКЕЕ ( z0417-96 ). У разі, якщо при укладенні тристороннього договору про користування електричною енергією на території населеного пункту між сторонами виникли розбіжності, то відповідно до статті 649 Цивільного кодексу України ( 435-15 ) переддоговірні спори вирішуються судом. Щодо порядку застосування тарифів на електроенергію Відповідно до пункту 1.8 Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, затвердженого постановою НКРЕ від 10.03.99 N 309 ( z0152-99 ) (далі - Порядок), за наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу, розрахунки з населенням проводяться за встановленим тарифом, помноженим на відповідний тарифний коефіцієнт. Положеннями пункту 41 ПКЕЕН ( 1357-99-п ) споживач має право на вибір тарифу. Відповідно до абзаців першого та другого пункту 9 ПКЕЕН ( 1357-99-п ) споживання електричної енергії без приладів обліку не допускається, крім випадків, передбачених цими Правилами. У квартирах або інших об'єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель. Згідно з положеннями пункту 12 ПКЕЕН ( 1357-99-п ), у разі вибору споживачем іншого виду тарифу на електричну енергію енергопостачальник встановлює відповідний прилад обліку. При цьому споживач оплачує вартість нового приладу обліку з урахуванням балансової вартості та амортизаційного зносу приладу обліку, який замінюється. У разі споживання електричної енергії громадянами - суб'єктами підприємницької діяльності для потреб такої діяльності ведеться окремий облік. Враховуючи зазначене, на об'єктах споживача, розташованих за однією адресою та в яких електрична енергія не використовується на потреби підприємницької діяльності, прилад обліку встановлюється в залежності від виду тарифу. Положеннями пункту 3 ПКЕЕН ( 1357-99-п ) визначено, що споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією (далі - Договір) міжспоживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією (додаток 1 ПКЕЕН) і укладається на три роки. Положеннями пункту 22 Правил ( 1357-99-п ) встановлено, що порядок та форма оплати спожитої електричної енергії визначаютьсяу Договорі. Так, оплата спожитої електричної енергії за обумовленими тарифами (цінами) має здійснюватись згідно із пунктом 16 Договору( 1357-99-п ). При цьому, на підставі положень частини четвертої статті 179 Господарського кодексу України ( 436-15 ), сторони не можуть відступати від змісту типового договору, але мають право конкретизувати його умови. Отже, вирішення порушених у Вашому листі питань має здійснюватись з урахуванням наведених положень ПКЕЕ ( z0417-96 ). Член Комісії Ю.Андрійчук
  5. Инициативная группа, которая согласна оплатить строительство газопровода, ведёт трубу до СТ и по улицам на своё усмотрение. Естественно, к своим участкам они подведут. Но могут бросить трубу по всем улицам, чтобы потом торговать подключениями. Владельцем может быть СТ как юридическое лицо или группа товарищей в форме простого товарищества согласно Гражданского кодекса Украины. Собственность подтверждается документами на строительство газопровода. P.S. Я что-то не пойму: начали тему с вопроса о стоимости, а перешли на процедуру. По этому вопросу уже есть темы.
  6. Из передачи о Steven Paul Jobs: 1. Проживал в районе для среднего класса (участок без ограждения с небольшой лужайкой перед домом). 2. Ездил на "непафосной" машине (стандартный ML-купе) без тонированных стёкол, которую парковал на улице (гараж отсутствовал). 3. Передвигался без телохранителя.
  7. Хочу поднять один вопрос, который может быть интересным для членов садовых товариществ. Это возможность перехода членов садового товарищества, которое перед райэнерго выступает юридическим лицом по потреблению энергии, в индивидуальные абоненты райэнерго. Интересуют такие вопросы: 1. Нормативная база. 2. Положительные моменты. 3. Негативные моменты. (Хотелось бы акцентировать внимание на возможных проблемах у членов СТ, которые завели себе 3 фазы, поставили на входе автоматы на 20-40А, особенно, при старой маломощной трансформаторной подстанции, не вынесли счётчики наружу здания и прочие ляпы). 4. Прецеденты. 5. Процедура.(Интересуют возможные требования райэнерго по переделке или модернизации внутренних линий перед взятием на баланс). Буду благодарен за активное участие в теме и любую достоверную информацию. P.S. В Интернете нашёл такой документ: Год назад в Интернете видел официальный ответ члена НКРЭ на запрос одного члена садового товарищества о такой возможности: всё возможно. Сейчас поиск оказался безрезультатным.
  8. Что-то мне подсказывает, что котёл будет работать не на дровах и не на угле.
  9. Не брать. Могут "втюхать" обычную малярную. Спешки нет - ищите.
  10. Нужна специальная щёлочеустойчивая сетка для фасадов. У "Ceresit" она зелёная с чёрной надписью "Ceresit".
  11. Хочу поднять один вопрос, который может быть интересным для членов садовых товариществ. Это возможность регистрации в садовом товариществе. Интересуют такие вопросы регистрации в СТ: 1. Нормативная база. 2. Положительные моменты. 3. Негативные моменты. 4. Прецеденты. 5. Процедура. Буду благодарен за активное участие в теме и любую достоверную информацию. P.S. Возможно, будет интересным опыт форумчанина Lonjin (см. сообщения №407 и далее в теме “Lonjin, "Дом в алоэ" (www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=7026): Правда, имелся один нюанс в пользу заявителя:
  12. Я бы ещё попытался повыше поднять стены под скатами кровли (без ущерба для внешнего вида домика!), чтобы увеличить полезную площадь помещений на мансарде.
  13. Хочу поднять один вопрос, который может быть интересным для членов садовых товариществ. Это присоединение садового товарищества к ближайшему населённому пункту с изменением его статуса. Интересуют такие вопросы: 1. Нормативная база изменения статуса СТ на НП. 2. Положительные моменты для членов СТ. 3. Негативные моменты для членов СТ. 4. Положительные моменты для руководства НП. 5. Негативные моменты для руководства НП. 6. Прецеденты изменения статуса СТ на НП. 7. Процедура изменения статуса СТ на НП. Буду благодарен за активное участие в теме и любую достоверную информацию. P.S. Думаю, что не менее интересной, но более реальной в плане реализации, была бы идея изменения статуса садового товарищества на коттеджный городок (конечно, если такое образование законодательно прописано). Но для этого лучше выделить отдельную тему.
  14. Это насилие будет продолжаться до тех пор, пока кто-то из форумчан не скажет: цементному раствору - быть.
  15. Ссылка была на керамзито-цементную стяжку.
  16. Василий! Можно более подробно о валиках и получаемых структурах, а также о колеровании шпаклёвок?
  17. Слышал совет клеить ППС на СМ11 (клей для плитки) - так дешевле будет. Но раз Вам всё равно ехать, то берите клей для ППС. Цементный раствор однозначно нет. Про Perflix ничего сказать не могу.
  18. В 2007 году газификация СТ с 200 участками через Киевоблгаз (ГРП на магистрали, 6 км газопровода от ГРП до СТ и разводка по улицам СТ) стоила 750000 грн. или 150000 USD.
  19. Растёт стоимость обслуживания - растёт и стоимость подключения. В крайнем случае, будем прессовать райгаз.
  20. Обслуживание нашей сети обходится в 15000 грн. за год, то бишь в 2000 USD. Одно подключение с головой перекрывает эту сумму.
  21. 1. Идею одобряю. Сам о таком мечтал, но у нас 4-й этаж и угловая комната (как на фото №3). Нижние окна сделайте меньше по высоте и зеркальными. 2. Вы меняете фасад дома - будут проблемы и с ЖЭКом и с управлением по благоустрою. 3. Если Вы также планируете объединить балкон с комнатой (и перенести батареи отполения) - будут проблемы с БТИ и с тепловиками, так как это другая планировка, также другая теплопроводность ограждающих конструкций и вынос батарей на балкон. 4. Я ставил металлопластиковые окна на переднюю панель и, чтобы сделать больше световой проём, срезал 15 см панели. Для этого закладные переварили немного ниже и срезали верх болгаркой, аккуратно придерживая верх, чтобы исключить падение вниз. Ваш процесс расписывать не буду. Найдите специалистов этого дела - они знают, как правильно всё сделать. 5. Сверху над оконным блоком добавте доборные планки - эта высота нужна для закладки утеплителя, например 50 мм ЭППС (у соседа сверху балкон вряд ли отапливается или хорошо утеплён, к тому возможна смена владельца и открытый балкон). 6. Аналогично утеплите стенку с соседним балконом - он вообще открытый. 7. При объединении балкона с комнатой есть смысл пол на балконе поднять на 10-15 см: очень красиво смотрится из комнаты и утеплитель можно добавить (аргументы выше).
  22. Со следующего года планируем обслуживание газопровода оплачивать за счёт новых подключений.
  23. Василий! Я, как заказчик, заявляю решительный протест. Вы хотите взорвать рынок? Вот так сразу переплатить 12000 грн. на заказе? Если хотите заниматься благотворительностью, молча набросьте по 5 и хватит. Или подождите, когда нам сделают по 60.
×
×
  • Створити...