Maryan_bhfz
Пользователи-
Публікації
679 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Maryan_bhfz
-
Карбюратор тут ні до чого, проблема з кільцями, гази з циліндра прориваються в картер. Потрібно розбирати двигун, та дивитись, що сталось з поршнем/циліндром/кільцями. А довго він в вас працював до того, як з'явилась проблема?
-
А про який бачок для масла ви говорите? Там масло тільки в картері двигуна знаходиться. В картері створюється надлишковий тиск?
-
Можна під час дощу напроситись до сусідів на балкон четвертого поверху та уважно подивитись куда тече вода, куда летять краплі з вашого балкону. Ну і якщо у вас відкривається бокове вікно - то перевірте, як стоїть козирьок, скоріше за все він встановлений горизонтально, або взагалі нахилений в сторону стіни, як вище написали.
-
В цьому відео Солонін (хто б він не був, але технічні відео, особливо про котли в нього грамотні) детально розказує про такий ефект, а саме, вуглекислий газ, який виділяється в зоні горіння і піднімається вверх, взаємодіє з вуглецем, ще не згорівших дров (він там говорить про вугілля, але не суть), відновлюється до СО, а тоді згорає саме синім полум'ям. Воно впринципі для каміну все одно, просто свідчить про неоптимальний режим горіння, коли дров багато, кисню мало, врезультаті велика кількість енергії вилітає в трубу разом з незгорівшими горючими газами (той же СО)
-
Якийсь ефект безумовно буде, але в цифрах таку інформацію не знайдеш. Проте перш за все потрібно розуміти чи тепловтрати через цоколь є впринципі, наприклад, якщо у Вас весь пиріг підлоги, в тому числі шар утеплювача знаходиться вище цоколя і стяжка з цоколем не контактує, то тепловтрати будуть мінімальні, в інших варіантах можуть бути і суттєві
-
Бачив в Ютубі, люди замість одного склопакету в раму вікна вставляли такий собі сендвіч з фасадної вати (штукатурили її з сіткою з двох сторін). Посередині отвір, через який виводили димохід буржуйки. Буржуйка при цьому на лоджії встановлена була. З точки зору пожежної безпеки досить нормальний варіант
-
От типу так, ЕППС або зі всіх сторін, або хоча б зверху
-
Приклейте знизу хоч 2 см еппс, так в вас буде цільна, рівна поверхня, яку легко обробляти, на якій не буде тріщин. Ну і додаткова ізоляція бетону від внутрішнього простору
-
Може ми не зовсім зрозуміли один одного, я і мав на увазі, що еппс приклеїти знизу до бетонної перемички та до дерев'яної частини стіни, а в зазор або вати напхати, або пінопласт і запінити
-
Ні, еппс же ж теплоізолятор, якраз для цього і призначений, все буде добре. Я би теж ставив в цегляну стіну, воно так естетичніше, коли вікно ближче до зовнішнього краю стіни
-
Можна лист еппс приклеїти на верхній відкос, щоб він повністю перекрив все від зовнішнього краю перемички, до внутрішнього краю стіни, ну і пінопласт в зазор засунути. Якщо візьмете 5 см еппс, буде думаю все супер, але тільки питання, чи готові ви пожертвувати 5 см висоти вікна. Еппс заодно сформує рівну поверхню відкосу
-
Я думаю гіпсокартоном можна, але якщо ви вікно поставите в районі залізобетонної перемички, то по ній буде місток холоду, відкос зсередини буде мокріти. Якщо ж будете ставити вікно глибше, там де в вас якраз отой зазор, то я думаю в зазор простіше пінопласт вставити і запінити щілини
-
а що таке хв?
-
Можете зробити армування ряду над отвором арматурою, прорізавши штробу і вклеїти на цементний клей арматуру. Якщо є можливість, то так можна зробити і зсередини і зовні, але це лише для вашого спокою, воно і так буде стояти
-
Після 40 років йодопрофілактика не рекомендується, щитовидка мало накопичує йод
-
Про всяк випадок уточню, що мова про Чорновола
-
Як порахувати і виправити деформацію балки?
Maryan_bhfz відповів у розділі Стіни, перекриття, фасади
Виходячи з залишкових знань сопромату профіль буде наближений до еліпсу, але, я думаю, що якщо прийняти, що прогин буде лінійний, тобто наприклад в центрі 15 мм і далі до країв балки буде лінійно зменшуватись до 0, то реальне відхилення від такого прогнозованого буде на якийсь 1, може 2 мм відрізнятись, що для будівництва не є суттєвим і ним можна знехтувати -
Гофротруба которая используется для дымоходов газовых котлов, у меня такая стоит на газовом котле. Таку гофру для буржуйки використовувати не можна, значно вища температура газів, та гофра прогорить моментально
