Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Колхозим" септик своими руками.

Cherub

Рекомендовані повідомлення

Які кольца (розмір) і скільки будете ставити на септик?

 

Я делаю три стоящих рядом друг с другом колодца:

1-три кольца по 1,5м, итого 5,3м3 (приемный, герметичный с дном)

2-три кольца по 1,0м, итого 2,3м3 (тут доочищается, герметичный с дном)

3-три кольца по 1,0м, итого 2,3м3 (дренажный без дна)

 

сімя 5 чол.який обєм достатній? Чи тут чим більша тим краще?

 

Выше по ветке обсуждалось как считать необходимый обьем.

Но ваще да, чем больше будет первый приемный колодец, тем лучше. имхо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дабы избежать лишних затрат, и гемора септики лутше копать в ручную

тогда не нужно ничем скреплять кольца, и в дальнейшем не нужно боятся что просядет грунт или подмоет ,что вероятно при копке ескаватором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

д

тогда не нужно ничем скреплять кольца, и в дальнейшем не нужно боятся что просядет грунт или подмоет ,что вероятно при копке ескаватором.

 

 

Какая связь между екскаватором и просадкой грунта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ескаватор нарушает целосность грунта,он не умеет рыть чётко под диаметр жб кольца

 

сотвецтвенно во избежания сува колец,их нужно фиксировать между собою при засипке ескаватором ,также били случаи подмивания водой из септика и дождевой

что приводит септик в непригодность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю копати вручну , обробити бітумним праймером ззовні і монтуват, от як обробити (гідроізолювати) стик колець ззовні? 1м., це діаметр ? Якщо дренажний з робити дальше 10-12м від інших і зєднати дренажною трубою яку засипати щебнем?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня копает экскаватор лишь основной обьем.

А финишируют парни с лопатами. Т.е. дно будет ровным и девственным.

Проседать нет причин.

Но при этом всеравно решил скрепить кольца между собой скобами, по три штуки на кольцо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня копает экскаватор лишь основной обьем.

А финишируют парни с лопатами.

 

Ну и закапывать можно вручную

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

200 літрів в день з носа. Потім множимо на кількість днів.

Якщо триденний септик 4*0,2*3=2,4 куба. Але це не об'єм камери, а об'єм який займе вода з нечистотами, камера буде більшою. Я б менше 3 кубів не робив.

Якщо хочете 10-ти денний септик, то 4*0,2*10=8 кубів нечистот.

С объемом почти понятно, это должен быть общий объем или приемной камеры?

И на какую глубину можно зарыться если УГВ на глубине 1,6м?

Если под плодородкок песок есть ли смысыл в бурение шурфов и засыпке их и дна второй камеры щебнем, опять же если УГВ на 1.6 м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- чем чревато то, что труба от дома к приемному колодцу будет лежать с уклоном более чем 2см/м? что в этом страшного? ???

При зливі з сортиру от те що не тоне пливе по поверхні. Якщо ухил більший то вода тече по трубі скоріше ніж воно пливе. Значиться вода витече з під гуано і воно осяде на стінці. Наслідки за пару років уявити цілком можливо. Допускається більший ухил на малих ділянках, а якщо таки є перепад, то краще робити стояк і виходити на потрібну глибину.

Зберегти

 

Добавлено через 1 минуту

Я морально готовлюсь к выкачке этой воды и сбросу ее или в сточную канаву по улице, или себе на травку (перед дождем или снегом, что бы не долго "попахивало").

Цікаво як на це сусіди відреагують?

Запашок то буде. ;)

Зберегти

 

Добавлено через 2 минуты

Думаю копати вручну , обробити бітумним праймером ззовні і монтуват, от як обробити (гідроізолювати) стик колець ззовні? 1м., це діаметр ? Якщо дренажний з робити дальше 10-12м від інших і зєднати дренажною трубою яку засипати щебнем?

Навіщо там щебінь? Це буде аналог відра з щебнем. Тобто фільтр, тільки якщо відро можна вийняти і промити щебінь, то як промити щебінь в трубі я собі слабо уявляю. ;)

 

Добавлено через 5 минут

С объемом почти понятно, это должен быть общий объем или приемной камеры?

Загальний, без фільтрувального.

Я вже писав чому я хочу ділити

1 якщо зробити 2 камери по 3 куба то можна кожну за раз качнути асенізатором. Більшу камеру треба буде двічі качати.

2 скоріше буде замулюватись перша камера, там і більше органіки буде осідати і пісок. Тому є шанс качати частіше першу і не так часто другу.

Та і в другій можна поселити аеробні бактерії для очистки стоків. Мені імхується що так фільтрація буде кращою, правда це суто мої таргани в моїй голові.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щебінь не в трубу, а навколо труби, типу дренаж, це якщо не робити 3 колодязь, а якщо робити то такий варіант не підходить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щебінь не в трубу, а навколо труби, типу дренаж, це якщо не робити 3 колодязь, а якщо робити то такий варіант не підходить.

Це називається фільтрувальне поле. Там щебінь і зверху над ним геотекстиль таки корисні. Геотекстиль зверху, щоб грунт не змивався в щебінь, замулюючи його. Знизу не треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня ворос про входы в камеры септика - зачем на всех схемах рисуют там тройники?

 

И если для первой камеры в этой теме я ответ уже видел - он там не нужен (буду делать просто угол 90 или ровный выход), то с остальными не понятно.

 

Если оставить просто ровный выход (ну или угол 90 поставить - хотя не понимаю зачем) во вторую и третью камеру чем это чревато? Вентиляция так же будет проходить, забиваться при ровном выпуске там нечему.

 

Можно сделать примерно как на этой схеме (только будут обычные кольца, на входе из дома без тройника и забор боды будет с глубины хотя бы метр браться для перелива)?

 

55-3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня ворос про входы в камеры септика - зачем на всех схемах рисуют там тройники?

 

И если для первой камеры в этой теме я ответ уже видел - он там не нужен (буду делать просто угол 90 или ровный выход), то с остальными не понятно.

 

Как раз для первой в основном и делают, тройник располагают под люком и в случае если корка закупоривает нижний отросток-через люк с помощью палки эту корку разбивают. На форуме человек описывал подобную неприятность. Если монтировать тройник как на Вашем рисунке, тогда да-он бесполезен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яке співвідношення найкраще зробити для саморобного септика якщо обєм 1камери буде 4м3? Як залити дно щоб було одне ціле з стінками, яку добавку використати для гідроізоляціі бетону?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли заливав фундамент залишив закладну на вихід каналізації на глубині 60см.нище рівня землі, засипки фундаменту ще немає, тепер думаю навіщо так глубоко, біля септика труба буде на глуб. 80см., Може краще зробити новий отвір щоб було 10см. Від поверхні)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да 80 см это много,если ищё растояния от дома до септика большое то на каждом метре ище добавится 2см

 

касаемо дна ,проще купить кольцо с залитим дном

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли заливав фундамент залишив закладну на вихід каналізації на глубині 60см.нище рівня землі, засипки фундаменту ще немає, тепер думаю навіщо так глубоко, біля септика труба буде на глуб. 80см., Може краще зробити новий отвір щоб було 10см. Від поверхні)?

Я собі заклав 30 см, плюс підсипка 20 см (це заїзд в гараж) і думаю утеплюватись. Так як планується зворотній остмос, а він редиска дає тоненьку цівку води. Чим вам не подобається що яма буде глибшою? Чи у вас грунтові близько? Якщо глибоко то засиплете зверху товщий шар землі і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може краще зробити новий отвір щоб було 10см. Від поверхні)?

Краще новий отвір, більш ефективно буде використовуватись об'єм колодязя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунтові високо і землі нище 0,5м. Йде така глина що не пропускає воду, зробив дренаж навколо будинку і вздовж ділянки. Чи можна септик робити 1.2-1.5м. від фундаменту і беспосередньо біля дренажноі траншеї на ділянці між будинком і межею сусідньоі ділянки( під с.г). Відстань до межі 3м. Від будинку( 1 м. Від будинку.йде дренаж)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

септик нежелатьельно делать близко к дому

На форумі Корні показував септик який не те що близько, він в притик до будинку. ;) Септик до речі не в клієнта, а в нього вдома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...