Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обсуждение декларации по приказу №91 и приказу №95 (самострой)

Ugushka

Рекомендовані повідомлення

Странные ощущения после визита в Гаск , но по порядку.

Потрібно Надати інспекції ТП об'єкта виготовлений після 29.04.2013 ( після дати набрання чинності Порядка). На мої прохання надати інформацію -пояснити чому потрібно міняти ТП була відповідь , читайте 95 наказ там все написано. У моій відмові написано лише ( після дати набрання чинності Порядка ) паспорт повинен бути з датою після 29.04.2013. Але чому тоді дійсні паспорти з січневою датою ??? Я не в змозі цього зрозуміти.

ТО будинків до 300 кв. м ,зі слів гасківця, проводиться під час інвентаризації і згідно їх висновку заповнюється пункт 6.

На мій випад що я тільки з БТІ і там ( крім нового пасорта) я повинна окремо зробити ще і ТО , знайшовши спеціаліста за стінами БТІ і заплативши йому окремо.

Цікава реакція службовця. Я не можу її передати. Вона відповідала в дусі- Знаю не знаю , не може цього бути, а може і може, не могли вони вам такого сказати ( але вони сказали ) !! БТІ повинні вам зробити це ТО одночасно з інвентаризацію.

Я попередила інспектора що після БТІ з відмовою я знову буду оббивати їхні пороги.

Віддали мені декларацію , показали як правильно заповнювати.

На питання де зразок, як заповнювати - незрозумілі пояснення. Чіткої відповіді не отримала.

На запитання про штраф , знову бродіння , але запевнили що два рази за одне порушення не штрафують.

І саме головне, ви не хвилюйтесь , робіть новий ТП приходьте , ми зарегеструємо вашу декларацію. Як вам такий пас????

Я була свідком як одна жінка плакала ,голосила в кабінеті!

І їй пішли на зустріч. Як писав N.O - пишіть скарги не зупиняючись!!:D

І буде нам щастя!

Змінено користувачем Natali1962
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Натали , хочу уточнити про п.6, вони вам не показали ,яку інформацію з ТП треба туди написати? капець, на мою думку - нічого не прояснилось взагалі. Так розумію ,що якщо не переробити ТП ,то з місця не зрушиш... Ви як думаете робити? Тобто окремо ТО не треба робити . А в БТІ вам не казали, є в новому ТП той висновок ,що для ТО потрібен. До речі, ДАБІ приймає всі ТП(тобто зроблені в Василькові), чи краще з тих організацій, що на Лесі Українки?

 

Добавлено через 5 минут

Підкажіть, хто слідкує вже давно за процедурою узаконення самобудів, що дійсно після кожного нового наказу ,ДАБІ примушують оновлювати дати ТП і інших документів, чи взагалі є якийсь документ, який це вимагає, чим вони керуються?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

emeralida,Не переживайте, устанет :D ГАСК сносить Ваши постройки, без суда, впрочем это им и не надо. А припис, это стандартная формулировка.

Сегодня забрал ТП из БТИ, взяток не давал, из за этого ТП затянули на две недели, от назначенной даты. Значит так, Заявление в БТИ писал под диктовку, в нём значилось - прошу сделать регистрацию текущих изменений и выдать две копии. Выдали старый ТП с штампом - аннулирован, и с пометкой, что выдан новый ТП под № таким то. Новый ТП другого образца и на нём, я так понял, личная печать и номер сертификата изготовителя. Заплатил 694 грн.

 

Хотел купить декларацию по №95 напрямую в ГАСКе на Л. Украинки. Была встреча с человеком их этой конторы. Цена меня совсем не устроила (12 у.е/м.кв). Так вот, БТИ у них стоит 2 у.е за м.кв. На мою реплику что в районе я сделаю дешевле, он в открытую сказал, что здесь он не пройдёт. Я в шоке от наглости государственного чиновника. Рыбак (сын) Рыбака (отец с ВР) кормит или не делиться? Имею один отказ по надуманной причине. В столе лежит ДВА паспорта БТИ с разницей в год, ТО от августа 2012 за 3т.грн. На письма с вопросом на каком основании, ответ был типа "отъе...сь" (одна "вода"). Я в печали.

Змінено користувачем sany73
реплика
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написала сумбурно, но честно, сама а шоке.

Такое впечатление что они сами до конца не поняли как все это должно быть. Это мое мнение. Плюс моя некомпетентность.

На мое замечание когда же этот бардак закончится ( собрала все доки по 91 приказу, деньги на ветер, сейчас все сначала по 95 , а если не успею , а с нового года опять новый приказ и новые правила игры) инспектор только улыбнулась и посетовала что и они особо не рады такому повороту событий.

Кстати, сегодня держала в руках так сказать новый техпаспорт. Практически все то же самое, но на первой титульной странице Над строкой Технический паспорт написано что инвентаризация произведена тем то и тем , дата и номер сертификата специалиста. Паспорт этот сделан в броварском районе и цена вопроса 2000 грн. Так вот эту информацию я так поняла со слов инспектора нужно вписать в п.6 , а в третьей графе этого пункта наверное нужно писать ГОДЕН:D

Что я буду делать?

Сначала упокоюсь, проанализирую что мне написали в отказе, на 5 августа заказала инспектора с БТИ и уже тогда еще раз уточню что они будут делать, как и куда это тогда девать!!:D

А потом опять в гости на Леси Украинки. Дорогу уже знаю. Дозвониться можно. Только так я смогу ее сдать.

 

Добавлено через 8 минут

В коридоре Гаска стоит человечек , прислушивается к разговорам , а потом отводит в сторону и предлагает свои услуги. :)

Вот поэтому мы никогда не увидем Зразка как правильно заполнить эти декоарации. На все вопросы один ответ: мы не знам.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як вона просила і обіцяла молитися і ставити свічки за здоров'я щоб їй допомогли. І їй пішли на зустріч.

 

Я лично видел женщину в районного инспектора ГАСКа, которой возвращали 10 (ДЕСЯТЬ) раз документы. Это было в октябре 2012. Как сейчас у неё дела - незнаю. Но какое упорство!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После даты регистрации декларации есть еще 7 дней, чтобы сдать копию декларации местным властям, чтобы они дали информацию органам статистики. И, напоследок, внесите изменения в Держреестре или оформите право собственности.

Подскажите если в курсе. На сколько мне известно, при походе в местные власти, товарищей, пришедших, заставляют заплатить 10% от стоимости объекта на развитие инфраструктуры города. При этом, по не проверенной информации, на ихние требования можно забить:D.

Вопрос - есть ли статья закона предусматривающая наказание за неявку в местные органы самоуправления?

И что будет если не давать денег на развитие?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите если в курсе. На сколько мне известно, при походе в местные власти, товарищей, пришедших, заставляют заплатить 10% от стоимости объекта на развитие инфраструктуры города. При этом, по не проверенной информации, на ихние требования можно забить:D.

Вопрос - есть ли статья закона предусматривающая наказание за неявку в местные органы самоуправления?

И что будет если не давать денег на развитие?

 

не зареєструють декларацію, не присвоять поштову адресу, не видадуть свідоцтво на право власності і т.д. і т.п. тільки було не 10%, а 4% від площі більшої за 300м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не зареєструють декларацію, не присвоять поштову адресу, не видадуть свідоцтво на право власності і т.д. і т.п. тільки було не 10%, а 4% від площі більшої за 300м2

Жуть! Но, сначала регистрация декларации, а потом поход в горсовет :).

И в общем я не об палках в колёса. Мне интересно где в законе предусмотрены эти наказания? В частности, у меня есть справка БТИ о присвоении адреса :D. На сколько мне известно на сегодняшний день, для получения права собственности, не надо решение горсовета если есть справка БТИ о присвоении адреса. Дайте ссылки на законодательство, или подскажите законы где енто прописано. Ну а т.д. и т.п. ответ слегка размытый :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жуть! Но, сначала регистрация декларации, а потом поход в горсовет :).

И в общем я не об палках в колёса. Мне интересно где в законе предусмотрены эти наказания? В частности, у меня есть справка БТИ о присвоении адреса :D. На сколько мне известно на сегодняшний день, для получения права собственности, не надо решение горсовета если есть справка БТИ о присвоении адреса. Дайте ссылки на законодательство, или подскажите законы где енто прописано. Ну а т.д. и т.п. ответ слегка размытый :D

Вы немного отстали от паровоза:). Сперва регистрируют Декларацию(Д). Затем Вы должны отправить копию Д в районную администрацию(в течении 7 дней после регистрации). Не переживайте, ГАСК тоже информирует органы власти;). Снимаете штамп "самострой" в паспорте БТИ. Потом получаете справку о присвоении адреса в районной администрации и регистрируете свою недвижимость у государственного регистратора.

Natali1962, Вы так много узнали.

Потрібно Надати інспекції ТП об'єкта виготовлений після 29.04.2013 ( після дати набрання чинності Порядка). На мої прохання надати інформацію -пояснити чому потрібно міняти ТП була відповідь , читайте 95 наказ там все написано. ТО будинків до 300 кв. м ,зі слів гасківця, проводиться під час інвентаризації і згідно їх висновку заповнюється пункт 6.

Вот и напишите в п.6, что исполнитель - БТИ, техник и т.д.(никаких сокращений!), и любимую фразу ГАСКовцев - відповідає

вимогам надійності і безпечної експлуатації . Я думаю, что техник БТИ, прокатившись в Вашей машине, соизволит это написать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже, Ваши труды завершены. Согласно приказу-95, п.3.8, инспекция принимает решение о наложении административного взыскания после устранения недостатков в декларации. После оплаты 170 грн. инспекция зарегистрирует декларацию - и все.

 

Потом не забудьте внести изменения в паспорт. После даты регистрации декларации есть еще 7 дней, чтобы сдать копию декларации местным властям, чтобы они дали информацию органам статистики. И, напоследок, внесите изменения в Держреестре или оформите право собственности.

 

Извините ,а у юрлица тоже 7 дней на сдачу копии декларации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы немного отстали от паровоза:). Сперва регистрируют Декларацию(Д). Затем Вы должны отправить копию Д в районную администрацию(в течении 7 дней после регистрации). Не переживайте, ГАСК тоже информирует органы власти;). Снимаете штамп "самострой" в паспорте БТИ. Потом получаете справку о присвоении адреса в районной администрации и регистрируете свою недвижимость у государственного регистратора.

 

Спасибо за ответ. Но, подскажите может ли горсовет УЖЕ ПОСЛЕ сдачи в эксплуатацию, предъявить требование об уплате долевого участия? И предусмотрено ли наказание, если я сам не уведомлю горсовет за 7 дней ? И ещё один вопрос - я слышал, что если у меня на руках есть справка из БТИ, выданная в прошлом году, о присвоении адреса, то для регистрации права собственности , мне не надо брать решение горсовета, о присвоении адреса? Вот такой каламбур :(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже, Ваши труды завершены. Согласно приказу-95, п.3.8, инспекция принимает решение о наложении административного взыскания после устранения недостатков в декларации. После оплаты 170 грн. инспекция зарегистрирует декларацию - и все.

.

 

Если бы... но я думаю, что вы рано "выдали мня замуж" :)

Боюсь, что мои последние события - это следствие отпускного периода. Вернуться мои "собеседницы" из отпусков, и продолжится бой дальше..

 

Добавлено через 4 минуты

Странные ощущения после визита в Гаск , но по порядку.

 

Натали, спасибо за вашу информацию! Я вчера всю вторую половину дня держала за вас кулаки :))

Натали, а я в вашей информации увидела лишний раз подтверждение тому, что нифига нет у них законных оснований требовать ни ТО, ни ТП. Поэтому, ребята, призываю всех не падать духом, не сдаваться, а дальше "бомбить", в смысле - писать, писать и писать.

 

Добавлено через 18 минут

Час назад смотрел свежий ТП - в Николаеве шлепают по старому шаблону. Даже титул не поменяли.

.

 

В моем БТИ сказали, что они эти новые ТП даже в глаза не видели. Сказали. что ели и будем делать новый ТП. то он будет точно такой же, какой у меня сейчас..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Вернуться мои "собеседницы" из отпусков, и продолжится бой дальше...

 

Дело в том, что оплаченный штраф по статье 97 не позволяет применить другую штрафную санкцию за любое другое нарушение, рассматриваемое одновременно одним и тем же органом (ст.36). Постанова про наложение штрафа - это козырный туз при рассмотрении дела в суде. Ну, не может быть две постановы по результатам одной проверки!

 

Добавлено через 15 минут

...В моем БТИ сказали, что они эти новые ТП даже в глаза не видели. Сказали. что ели и будем делать новый ТП. то он будет точно такой же, какой у меня сейчас..

 

И в этой стране кто-то пытается делать реформы? Разогнать надо все эти косные структуры, которые не читают собственную "Инструкцию...".

 

Предлагаю всем, кто получает после 29.01.2013 технические паспорта, на титульных листах которых написано "власник", а не "замовник технічної інвентаризації", сообщать о таких случаях в ДАБІ и в Мінрегіон. Пусть они убедятся воочию, как БТИ выполняют приказ Минрегиона от 08.01.2013 № 2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жуть! Но, сначала регистрация декларации, а потом поход в горсовет :).

И в общем я не об палках в колёса. Мне интересно где в законе предусмотрены эти наказания? В частности, у меня есть справка БТИ о присвоении адреса :D. На сколько мне известно на сегодняшний день, для получения права собственности, не надо решение горсовета если есть справка БТИ о присвоении адреса. Дайте ссылки на законодательство, или подскажите законы где енто прописано. Ну а т.д. и т.п. ответ слегка размытый :D

Відкриваєте З А К О Н У К Р А Ї Н И Про регулювання містобудівної діяльності

 

потім чудову статтю 40

Стаття 40. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного

пункту

 

1. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання

коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього

Закону.

2. Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у

відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у

створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної

інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених

частиною четвертою цієї статті.

3. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту

полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта

будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету

коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури. { Частина третя статті 40 набирає чинності з 1 січня 2013 року -

див. підпункт 3 пункту 1 розділу V "Прикінцеві положення" цього

Закону }

4. До пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту не залучаються замовники у разі будівництва:

1) об'єктів будь-якого призначення на замовлення державних

органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів

державного або місцевих бюджетів;

2) будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної

культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

3) будинків житлового фонду соціального призначення та

доступного житла;

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових,

дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів,

господарських споруд, розташованих на відповідних земельних

ділянках;

5) об'єктів комплексної забудови територій, що здійснюється

за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

6) об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній

ділянці об'єктів соціальної інфраструктури;

7) об'єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або

зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або

природного характеру;

8) об'єктів, передбачених Державною цільовою програмою

підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату

Європи 2012 року з футболу ( 357-2010-п ), за рахунок коштів

інвесторів;

9) об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів

енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів

дорожнього сервісу); { Частину четверту статті 40 доповнено пунктом 9 згідно із Законом

N 4570-VI ( 4570-17 ) від 22.03.2012 }

10) об’єктів у межах індустріальних парків на замовлення

ініціаторів створення індустріальних парків, керуючих компаній

індустріальних парків, учасників індустріальних парків. { Частину четверту статті 40 доповнено пунктом 10 згідно із

Законом N 5018-VI ( 5018-17 ) від 21.06.2012 }

5. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури

населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом

місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом

місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку

інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості

будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами,

державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються

витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення

будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж,

влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і

споруд та транспортних комунікацій.

У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта

не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами

і правилами, вона визначається на основі встановлених органом

місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної

потужності.

6. Встановлений органом місцевого самоврядування для

замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури

населеного пункту не може перевищувати граничний розмір пайової

участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури

населеного пункту з урахуванням інших передбачених законом

відрахувань не може перевищувати:

1) 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва

об'єкта - для нежитлових будівель та споруд;

2) 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва

об'єкта - для житлових будинків.

7. Органам місцевого самоврядування забороняється вимагати

від замовника будівництва надання будь-яких послуг, у тому числі

здійснення будівництва об'єктів та передачі матеріальних або

нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень,

у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку

інфраструктури населеного пункту, передбаченої цією статтею, а

також крім випадків, визначених частиною п'ятою статті 30 цього

Закону.

8. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації

органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення

договору про пайову участь та доданих до нього документів, що

підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними

показниками.

У разі зміни замовника розмір пайової участі у розвитку

інфраструктури населеного пункту зменшується на суму коштів,

сплачених попереднім замовником відповідно до укладеного ним

договору про пайову участь. { Частину восьму статті 40 доповнено

абзацом другим згідно із Законом N 5496-VI ( 5496-17 ) від

20.11.2012 }

9. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури

населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів

з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до

прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.

Істотними умовами договору є:

1) розмір пайової участі;

2) строк (графік) сплати пайової участі;

3) відповідальність сторін.

Невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової

участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта

будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за

графіком, що визначається договором. { Абзац сьомий частини дев'ятої статті 40 набирає чинності з 1

січня 2013 року - див. підпункт 3 пункту 1 розділу V "Прикінцеві

положення" цього Закону }

10. Кошти, отримані як пайова участь у розвитку

інфраструктури населеного пункту, можуть використовуватися

виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури відповідного населеного пункту.

 

 

звідки ви можете зрозуміти, що якщо у вас житловий будинок, то платите 4%

також чітко прописано, що

Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта

будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за

графіком, що визначається договором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

emiralida, спасибо за поддержку!!!:beer:

Давайте вместе подумаем о результате моего похода. Эмоции в сторону.

1 . ТП новый требует зам . Шушняка, значит у Шушняка получим тот же ответ. Правильно??? Чем обосновано это требование , ответ- вступил в силу данный Порядок. И все. Читайте 95 там все написано. Честно не виду где это написано.

2. ТО Домов до 300 кВ. м ( со слов работникаг Гаска) проводится во время инвентаризации инженером БТИ и на основании его проверки делается высновок что Объект пригоден и на основании этого висновка мы заполняем пункт 6 декларации.

Как я вижу. Инженер выезжает на объект , фоткает, измеряет составляет то ( образец в каком то додатке есть) , делает высновок и вносит эту запись в тетхпаспорт ( такую запись я видела) и выдают нам новый ТП, а сам высновок идет в архив ( вряд ли отдают на руки) . Так понимаю я . Об этом же говорил и работник Гаска .

Но!!!!! Работник БТИ сказала мне совсем другое!!! ТО делает совсем чужой дядя за отдельную плату!!!

Кто из них ..... Врет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Но!!!!! Работник БТИ сказала мне совсем другое!!! ТО делает совсем чужой дядя за отдельную плату!!!

Кто из них ..... Врет?

 

Мне в БТИ говорят тоже самое. Мол мы ТО не делам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

2. ТО Домов до 300 кВ. м ( со слов работникаг Гаска) проводится во время инвентаризации инженером БТИ и на основании его проверки делается высновок что Объект пригоден и на основании этого висновка мы заполняем пункт 6 декларации.

Как я вижу. Инженер выезжает на объект , фоткает, измеряет составляет то ( образец в каком то додатке есть) , делает высновок и вносит эту запись в тетхпаспорт ( такую запись я видела) и выдают нам новый ТП, а сам высновок идет в архив ( вряд ли отдают на руки) . Так понимаю я . Об этом же говорил и работник Гаска .

Но!!!!! Работник БТИ сказала мне совсем другое!!! ТО делает совсем чужой дядя за отдельную плату!!!

Кто из них ..... Врет?

 

Ой, как все запущено! Инженер БТИ может фоткать, мерять и что-то умно записывать себе в блокнот. Это будут исходные материалы для технической инвентаризации. Чтобы эти первичные результаты использовать для ТО, работник БТИ должен предъявить сертификат эксперта, а не инженера или техника. И в этом сертификате должно быть написано: "Технічне обстеження будівель і споруд". Я сейчас не вдаюсь в детали о законности всей этой возни с сертификатами, но такие требования Мнрегиона.

 

Я уже неоднократно убеждался в том, что у БТИ хватит дурости написать в техпаспорт все, что угодно, даже высновок по юлиной форме 2009 года, который отменен в 2011 году.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкриваєте З А К О Н У К Р А Ї Н И Про регулювання містобудівної діяльності

 

потім чудову статтю 40

 

Этот чудо закон я читал. И судя из написанного, - Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта

будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за

графіком, що визначається договором. Я понимаю так - кто не успел тот опоздал :lol:, то-есть, если я сдал объект в эксплуатацию и у меня нет договора , то - пока - покаааа. Правильно я понимаю, или нет? :oops:

Могут ли сделать - иди сюда:D, - за то, что я не подам данные в 7-мь дней?

Как я писал ветке выше, у меня не жилой дом, а небольшой магазин, поэтому 10% :cry:, и к сожалению, таких средств нет. магазин строил у себя во дворе 7-мь лет. Влазить в долги, не понятно из за чего, не хочется. За ту инфраструктуру, в городе ...., должны доплачивать они мне, за то, что я в округе навёл порядок, разбил газон и уложил плитку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, как все запущено! Инженер БТИ может фоткать, мерять и что-то умно записывать себе в блокнот. Это будут исходные материалы для технической инвентаризации. Чтобы эти первичные результаты использовать для ТО, работник БТИ должен предъявить сертификат эксперта, а не инженера или техника. И в этом сертификате должно быть написано: "Технічне обстеження будівель і споруд". Я сейчас не вдаюсь в детали о законности всей этой возни с сертификатами, но такие требования Мнрегиона.

 

Я уже неоднократно убеждался в том, что у БТИ хватит дурости написать в техпаспорт все, что угодно, даже высновок по юлиной форме 2009 года, который отменен в 2010 году.

 

 

Хочу спросить словами классика "" ЧТО ДЕЛАТЬ?"""

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З приводу "розвитку" інфраструктури я з вами згоден, але закон є закон - не попреш.

З приводу не повідомлення: штрафувати за не повідомлення міста вас теоретично може держархбудінспекція при перевірці, але якщо у вас уже є декларація, то перевіряти немає підстав, теоретично. але головний нюанс, якщо я не помиляюсь, у містах реєстраційна служба свідоцтво на право власності дає на підставі рішення виконкому міста, тому вам їх обійти не вдасться. уточніть у себе по місцю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу спросить словами классика "" ЧТО ДЕЛАТЬ?"""

 

Я вижу законное решение проблемы с обязательностью-необязательностью ТО и со сроком годности техпаспорта только через уточнение приказом Минрегиона.

 

Ну что им стоит написать на салфетке, что либо ТО надо делать всем, либо до 300 квадратов делать не надо, и не надо тогда заполнять п.6 декларации, а решение принимает инспектор?

 

А про ТП - да запишите в свою "Инструкцию..." про срок годности, а потом в законе это продублируйте!

 

И пока это не будет сделано, они будут постоянно заниматься сексом с нашим мозгом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доречі, раз ви провели певні роботи з благоустрою, то знову ж таки теоретично, вам мали б змінусувати затрати на благоустрій. це все треба говорити безпосередньо з головою виконкому чи тим хто відповідає за це
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ. Но, подскажите может ли горсовет УЖЕ ПОСЛЕ сдачи в эксплуатацию, предъявить требование об уплате долевого участия? И предусмотрено ли наказание, если я сам не уведомлю горсовет за 7 дней ? И ещё один вопрос - я слышал, что если у меня на руках есть справка из БТИ, выданная в прошлом году, о присвоении адреса, то для регистрации права собственности , мне не надо брать решение горсовета, о присвоении адреса? Вот такой каламбур :(.

У меня садовый дом и я освобождена;). Но мои знакомые недавно сдали в эксплуатацию пристройку к комплексу бытового обслуживания и не торопятся идти регистрировать ее к гос.регистратору. Говорят, что паевое участие "вылазит" при сдаче документов. Уточните эту информацию на сайте регистрационной службы(drsu.gov.ua).

А "благоустрий" - это любимый конек всех администраций:D.

 

Добавлено через 10 минут

1 . ТП новый требует зам . Шушняка, значит у Шушняка получим тот же ответ. Правильно??? Чем обосновано это требование , ответ- вступил в силу данный Порядок. И все. Читайте 95 там все написано. Честно не виду где это написано.

2. ТО Домов до 300 кВ. м ( со слов работникаг Гаска) проводится во время инвентаризации инженером БТИ и на основании его проверки делается высновок что Объект пригоден и на основании этого висновка мы заполняем пункт 6 декларации.

Как я вижу. Инженер выезжает на объект , фоткает, измеряет составляет то ( образец в каком то додатке есть) , делает высновок и вносит эту запись в тетхпаспорт ( такую запись я видела) и выдают нам новый ТП, а сам высновок идет в архив ( вряд ли отдают на руки) . Так понимаю я . Об этом же говорил и работник Гаска .

Но!!!!! Работник БТИ сказала мне совсем другое!!! ТО делает совсем чужой дядя за отдельную плату!!!

Кто из них ..... Врет?

Вчера отвечала

Вот и напишите в п.6, что исполнитель - БТИ, техник и т.д.(никаких сокращений!), и любимую фразу ГАСКовцев - відповідає

вимогам надійності і безпечної експлуатації . Я думаю, что техник БТИ, прокатившись в Вашей машине, соизволит это написать.

В БТИ иногда отстают от современных тенденций:cry:. Мне в прошлом году на один и тот же вопрос , заданный с промежутком в месяц, было два разных ответа. Объяснили, что прошли учения по ознакомлению с новшеством(как раз по отмене ТО!).

Natali1962, ходите по инстанциям с копией пр.95. Не будет отговорок в духе "читайте". Последует ответ - "укажите пункт":evil:.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот сфотографировала вторую страницу своего отказа. Может сможете прочитать и прокомментировать.(ссылка устарела)

Очередное бла - бла ??

 

Добавлено через 6 минут

Скажите , если "ноги растут " от Минрегиона и вся проблема в них , а Гаск уже разгребает их дерьмо то может есть смысл штурмовать приемные этого учреждения ??? Кто подскажет???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот сфотографировала вторую страницу своего отказа. Может сможете прочитать и прокомментировать.(ссылка устарела)

Очередное бла - бла ??

 

Слово в слово у меня. Такое ощущение что просто отксерили. И отправляют всем подряд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...