Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обсуждение декларации по приказу №91 и приказу №95 (самострой)

Ugushka

Рекомендовані повідомлення

Я нашла приказ 95 на Раде и ... он таки "чинний":eek: (от 19.03.2013). Тогда вопрос, почему не принимают документы:unknown:, что же регистрируют в Минюсте?

Обычно, если Закон чинний, при нажатии ссылки в самом верху страницы, Вы остаетесь на этом документе. В 95 Наказе - переходит на страницу "Повідомлення: Документ не знайдено!"Видимо, просто забыли удалить или изменить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Его "чинність", я не ставлю под сомнение.

Просто в преамбуле есть ссылка, что он принят согласно ... И если мы откроем этот документ, то увидим там дату "до 31 грудня 2013 року...".

Я помню срок его действия:D(переживала за сдающихся форумчан). И мне непонятна логика людей от власти, которые, с одной стороны, переживают, что страна недополучит налоги и не все желающие самостройщики успели сдаться, а с другой, ежегодно устраивают мышиную возню с продлением и фантазируют новые круги ада. Сделали бы "упрощенку" бессрочной, как для домов до 1992 года постройки, тем более в новых приказах даты постройки самостроев неизменны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я помню срок его действия:D(переживала за сдающихся форумчан). И мне непонятна логика людей от власти, которые, с одной стороны, переживают, что страна недополучит налоги и не все желающие самостройщики успели сдаться, а с другой, ежегодно устраивают мышиную возню с продлением и фантазируют новые круги ада. Сделали бы "упрощенку" бессрочной, как для домов до 1992 года постройки, тем более в новых приказах даты постройки самостроев неизменны.

 

Оффтоп: покажите мне чиновника, который работает на будущее нашей Украины и ставит интересы государства (получение налогов) и народа (легализация самостроев) выше личной выгоды.

Усложним задачу (если вдруг такой чиновник существует): вышеописанного чиновника в гаске/минрегионе.

По сути: упрощенка - это бизнес отдельных лиц, а не способ пополнить казну или помочь самостройщикам. ИМХО.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте писать автору Закона Александре Кужель Kuzhel.Oleksandra@rada.gov.ua

типа, шо за дела - закон не действует, минрегион и даби его саботируют, а время идет.

 

я уже написал

Прошу Вас внести в Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт."

Верховна Рада України; Закон від 13.01.2015 № 92-VIII

зміни: а саме продовжити його ще на один рік, у зв'язку з тим, що його виконання просто саботується працівниками Мінрегіонбуду і ДАБІ. Закон набув чинності ще 13 січня 2015 року, проте до цих пір ці дві організації не розробили механізм його виконання.

 

З.Ы. Будем молчать - ничего не получим.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте писать автору Закона Александре Кужель Kuzhel.Oleksandra@rada.gov.ua

типа, шо за дела - закон не действует, минрегион и даби его саботируют, а время идет.

 

я уже написал

 

 

З.Ы. Будем молчать - ничего не получим.

Не получите, пока НЕ ОТМЕНЯТ три идиотских закона, принятых при Януковиче: " Про основи містобудування", "Про архітектурну діяльність", "Про регулювання містобудівної діяльності". Надо вернуть архитекторам на местах отобранные у них этими законами ПРАВА и ОБЯЗАННОСТИ. И задвинуть опять на свое дальнее место госархстройконтроль.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі зазначений Порядок погоджено з Державною регуляторною службою України (рішення № 247 від 22.04.2015) та листом Мінрегіону від 27.04.2015 № 7/17-4729 та подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Джерело: (ссылка устарела)

 

Відповідно до Постанови КМУ "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" державна реєстрація нормативно-правового акта проводиться протягом 15 робочих днів з дня, наступного після надходження його до органу державної реєстрації.

15 робочих днів це приблизно три тижні...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот просто очень дико извиняюсь за мои вопросы - на год выпала из сообщества, честно пыталась прочитать последнии 15 страниц темы, но для меня (с непривычки) все это снова - китайская граммота.

Очень прошу помочь знающих советом.

Ситуация такова: дом не оформлен вообще, постройка можно сказать 2013-2014.

Правда ли, что продлили возможность оформления таких домов без штрафа?

Я в Украине только наездами теперь: нет возможности по инстанциям бегать и телефоны им обрывать:( на неделю две от силы могу приехать....

куда бежать? как быстро оформить все?

 

буду просто очень очень благодарна за дельный совет с чего хоть начать и как запустить механизм.

п.с. сердце и так разрывается с этим домом...строили, строили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще-то нельзя законно оформить.

 

т.е. про то, что какой то закон о продлениии подписали (тут даже ссылочка на новость в ветке была) - ложь и провокация?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. про то, что какой то закон о продлениии подписали (тут даже ссылочка на новость в ветке была) - ложь и провокация?

 

Закон-то подписали, а когда он начнет действовать - неизвестно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закон-то подписали, а когда он начнет действовать - неизвестно.

 

там же вроде было указано - только до конца года...

что вообще реально сделать в моей ситуации? нелегальные пути совсем не хочется

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз можна тільки як нове будівництво через буд.паспорт, повідомлення, декларація про готовність.

Я знайомому рекомендував саме таким чином, і він з моїми вказівками почав восени і на весні вже отримав свідоцтво, причому не платив ніяких штрафів. Звичайно йому пощастило

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно йому пощастило

 

т.е. как и раньше год назад - к нему просто не пришел инспектор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. как и раньше год назад - к нему просто не пришел инспектор?

На етапі повідомлення не приходив, підбирали час подачі не надто хороший для відвідин - зима. На етапі декларація дивно, але теж не приходив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоит ли выделить в отдельную тему "упрощенку 2015" по приказу 79?

 

Даже нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Добрый день. Подскажите, какие примерно штрафы за самострой без соблюдения нормативных расстояний от красной линии и соседних строений?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какой смысл? 31декабря 2015 г дата в прошлом. Есть неподтвержденная информация о возможном продлении действия 79-го, но не раньше апреля м-ца. На сайте ГАСК есть декларация

Додаток 5

Декларація про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду

 

ДЕРЗАЙТЕ.:flag1:

 

 

Вы смотрели на дату поста?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Подскажите, какие примерно штрафы за самострой без соблюдения нормативных расстояний от красной линии и соседних строений?

 

Дело не в штрафах, Вам просто не выдадут декларацию, по окончании строительства.

Подробнее:kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro_administrativni_pravoporushennya/statja-96.htm

Стаття 96. Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва

Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів чи споруд -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від ста до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Дело не в штрафах, Вам просто не выдадут декларацию, по окончании строительства.

Подробнее:kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro_administrativni_pravoporushennya/statja-96.htm

Стаття 96. Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва

Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів чи споруд -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від ста до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Дом строится на месте старого, узаконенного, это ж вроде как реконструкция?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...