Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

:Rose:

 

Євро в Болгарії , наскільки я знаю введуть з 2003 року.

А я всегда подозревал, что у них не только кивают головой не так, как у всех, а еще и календарь назад идет.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет!

Помогите, может кто-то знает, где в Киеве можно поменять болгарский лев на гривны, и какой курс?

сколько у Вас львов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что, нерезы опять лезут на рынок, продают практически все, а выкупает только НБУ. Нерезы готовы и берут 5-летние ОВГЗ по 10+ % в гривне!!

Психологическая отметка 27 вполне вот-вот будет пробита и тогда уже и население ринется в обменки сдавать ненавистный дешевый доллар. :o

Имхо, заслуги власти, как всегда здесь нет, "просто повезло" (С). Повезло с ростом сырьевых рынков. Но тем не менее...

ЗЫ. "Ну мне так кажется" (С) :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

население ринется в обменки сдавать ненавистный дешевый доллар.

Прикуплю на все свободные деньги, если они будут. Деньги, в смысле.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикуплю на все свободные деньги

Ну так восени ж у нас наче пік виплати зовнішніх боргів? А МВФ послав лісом, тому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикуплю на все свободные деньги, если они будут. Деньги, в смысле.

 

а смысл? долларов очень много допечатали, он должен дешеветь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а смысл? долларов очень много допечатали, он должен дешеветь

 

можно очень долго ссать в песок, но озеро все равно не получится...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а смысл? долларов очень много допечатали, он должен дешеветь

как будто гривну не печатают. Гривна укрепляется, но и инфляция увеличивается, дорожает даже то, что привязано к курсу и должно дешеветь по идее

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гривна укрепляется, но и инфляция увеличивается

Сценарий 2008-го. В конце будет «Ой!».

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как будто гривну не печатают. Гривна укрепляется, но и инфляция увеличивается, дорожает даже то, что привязано к курсу и должно дешеветь по идее

 

Інфляція майже скрізь (окрім Японії). Нажаль Україна не відстежується в зв"язку з фейковістю української статистики.

1777288654__2021-06-11_160510.png.73abdab947117f5c327869466aba401c.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сценарий 2008-го. В конце будет «Ой!».

 

вот я тоже смотрю как сейчас строят из последних сил, чтобы потом можно было это же купить за треть цены...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикуплю на все свободные деньги, если они будут. Деньги, в смысле.

Я б не поспішав. Наразі, поки Китай та Росія ведуть роботу по відмові від наявності долярів у ЗВР купувати доляри може бути пов"язане з зизиками. Краще вкласти в евро або у фунт бо швейцарський франк та йена у нас не дуже поширеі. А взагалі - треба дотроху в різні активи вкладати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не поспішав. Наразі, поки Китай та Росія ведуть роботу по відмові від наявності долярів у ЗВР купувати доляри може бути пов"язане з зизиками. Краще вкласти в евро або у фунт бо швейцарський франк та йена у нас не дуже поширеі. А взагалі - треба дотроху в різні активи вкладати.

 

не спешить мешает конская инфляция , пока чешешь голову и думаешь , куда их вложить - они обесцениваются, к тому же возможен вариант повторения сценария , когла был доллар по 8 , потом резко вырос выше 20

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

был доллар по 8 , потом резко вырос выше 20
Я напомню, сначала он резко вырос до 36 и уже потом откатился к 20.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки Китай та Росія ведуть роботу по відмові від наявності долярів у ЗВР

Вони цю роботу будуть вести ще не одну п'ятирічку…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я напомню, сначала он резко вырос до 36 и уже потом откатился к 20.

 

Я на только стар, что помню курс 1,85.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что, нерезы опять лезут на рынок, продают практически все, а выкупает только НБУ. Нерезы готовы и берут 5-летние ОВГЗ по 10+ % в гривне!!

Психологическая отметка 27 вполне вот-вот будет пробита и тогда уже и население ринется в обменки сдавать ненавистный дешевый доллар. :o

Имхо, заслуги власти, как всегда здесь нет, "просто повезло" (С). Повезло с ростом сырьевых рынков. Но тем не менее...

ЗЫ. "Ну мне так кажется" (С) :oops:

Прямо відчувається ,що ББ подивились))

 

Нерези зараз в сировинні країни лізуть, бо це вигідно, туди зараз стікаються кошти, але не дай бог шухер(падіння сировини), нерези побіжать з ризикових інвестиції в старі добрі трежери... і тут нас накриє...на жаль...

Як жили ми від сировинного буму ,до сировинної кризи, так і живемо... на жаль...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикуплю на все свободные деньги, если они будут. Деньги, в смысле.

 

На свои свободные деньги квартиру 4х-комнатную недавно купила, смотрю, с долларом нелогичные по сезону вещи творятся :unknown:, Байден нервничает в сторону расии, а недвижимость расти в цене начала. О земле еще думала, тоже дорожать будет, но не скоро, та и не умею ее пользовать. А в аренду сдавать смысл небольшой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На свои свободные деньги квартиру 4х-комнатную недавно купила

Ну, у мну столько нет. Да и скирдовать такие объёмы в гривне — надо быть очень в теме, когда спрыгивать…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо відчувається ,що ББ подивились)).

І його також :)

Але його дивлюсь "по діагоналі" - виключно, що стосується внутрішної ситуації щодо банків. Ну і не Фурсу ж читати і дивитися

Ну а щоб дізнатися, що купує зараз НБУ і 375 млн лише за минулий тиждень можна вже навіть з Цензора дізнатіся :"":

У мене інтереси зараз трохи в іншій площині в плані фінансів :)

Нерези зараз в сировинні країни лізуть, бо це вигідно, туди зараз стікаються кошти, але не дай бог шухер(падіння сировини), нерези побіжать з ризикових інвестиції в старі добрі трежери... і тут нас накриє...на жаль...

Як жили ми від сировинного буму ,до сировинної кризи, так і живемо... на жаль...

Лізуть туди, де гроші. Різко все не схлопнетьтся, але Китай, до речі, як "ініціатор" цього сировинного свята вже зрозумів що до чого і з січня поступово закручує гайки.

Ну а наші обов"язково дочекаються самого розпалу "шухеру" коли нарешті до них дойде, що "все", свято скінчилось і час би розрахуватися за банкет

PS ну 26,5 ми побачимо незабаром на готівковому ринку, імхо :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

Ну а наші обов"язково дочекаються самого розпалу "шухеру" коли нарешті до них дойде, що "все", свято скінчилось і час би розрахуватися за банкет

PS ну 26,5 ми побачимо незабаром на готівковому ринку, імхо :)

 

Не впевнений стосовно 26, 5 . НБУ зрозумів, що дуже сильно йдемо донизу і включив пилосос, чого не робив 2 місяці.

Але близько можемо підійти..

 

Добавлено через 2 минуты

І його також :)

Але його дивлюсь "по діагоналі" - :)

 

Просто тези помітив чітко по його відео... Теж іноді подивляюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То що, даремно я придбав по 27,63 в надії заробити, продавши по 40-50, які нам тут обіцяли ось-ось? Так і знав, що цих панікерів не варто слухати, але ж сподівався гарно заробити.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То що, даремно я придбав по 27,63 в надії заробити

 

треба було половину на ойро міняти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То що, даремно я придбав по 27,63 в надії заробити, продавши по 40-50, які нам тут обіцяли ось-ось? Так і знав, що цих панікерів не варто слухати, але ж сподівався гарно заробити.

 

по факту даремно...втратили 600 грн на кожній тисячі... а восени буде видно..

 

А взагалі зростання цін на сировину -це величезне наше щастя...

Просто для прикладу:"за перші п’ять місяців цього року український експорт збільшився на більш ніж 25%, або майже на 5 млрд доларів. "

Хіба це не манна з неба? +1 ярд американських президентів в місяць або в перспективі +12 ярдів в рік, тут можна ще друкувати і друкувати папір...Правда рано чи пізно банкет закінчиться і виявиться, що реальна економіка не виросла, а надулась чергова сировинна бульбашка... А потім знову будуть соплі і сльози чому ВВП впало на 5-10-15%...

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...