Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Dalet сказал:

я ж кажу, нема, причинно наслідковий зв'зок у вас надірвався, а ще морозів не було.....

Я розумію, що у вас розуму нема. до чого тут генератор, і прання від нього. Чи він потрібен для того щоб стояв і місце займав? І я відкрию вам страшну таємницю, не ви один їх ремонтуєте

Змінено користувачем ромарио1983
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ромарио1983 сказал:

Я розумію, що у вас розуму нема. до чого тут генератор, і прання від нього. Чи він потрібен для того щоб стояв і місце займав?

ух.... знос, дядьку, звичайний знос, моторесурсу там і так години. Але я вже за.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dalet сказал:

ух.... знос, дядьку, звичайний знос, моторесурсу там і так години. Але я вже за.

знос... так його ніхто не вмикає, конкретно щоб прати, знос і так є.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далет, много желчи, с таким настроем ты слона не продаш)

Это я тебе как продован с большим стажем говорю, пока ты тут панты колотишь, люди пенку с пантов собирают)

Вот я бы на работу ни когда не взял продавца который рассказывает что у всех гавно а у него конфетка)

Продают не недостатки конкурентов, а свои преимущества.

Я за несколько страниц понял почему Китай гавно, но так и не услышал в чем твои приимкщества. Ну кроме шо ты умней других которые вообще не шарят по сравнению с гуру)

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mastervovik сказал:

Далет, много желчи, с таким настроем ты слона не продаш)

Это я тебе как продован с большим стажем говорю, пока ты тут панты колотишь, люди пенку с пантов собирают)

Вот я бы на работу ни когда не взял продавца который рассказывает что у всех гавно а у него конфетка)

Продают не недостатки конкурентов, а свои преимущества.

Я за несколько страниц понял почему Китай гавно, но так и не услышал в чем твои приимкщества. Ну кроме шо ты умней других которые вообще не шарят по сравнению с гуру)

Я більше скажу, мінімум 3 клієнтів втратив, саме через манеру спілкування

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Далет, много желчи, с таким настроем ты слона не продаш)

какого слона? я тут на форуме ради продать? Ребят, я тут клаву почесать, народ подразнить, а продаю я в других местах.
 

2 минуты назад, mastervovik сказал:

Вот я бы на работу ни когда не взял продавца который рассказывает что у всех гавно а у него конфетка)

Продают не недостатки конкурентов, а свои преимущества.

давайте еще раскажите как загнется моя контора))) и как меня уволят))) 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ромарио1983 сказал:

Я більше скажу, мінімум 3 клієнтів втратив, саме через манеру спілкування

любі друзі, розслабтеся, я тут втратив не три, а сотні три, і це нема значеня. не мене вибирают, а я

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ромарио1983 сказал:

Я більше скажу, мінімум 3 клієнтів втратив, саме через манеру спілкування

з мого досвіду інколи дякуєш Богу за те що відвів від тебе "клієнта" :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dalet сказал:

какого слона? я тут на форуме ради продать? Ребят, я тут клаву почесать, народ подразнить, а продаю я в других местах.

Ну на форуме много не продашь, это правда. Я на форуме продаю почти без заработка ради отзывов. И приятно и полезно когда они положительные.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dalet сказал:

давайте еще раскажите как загнется моя контора))) и как меня уволят))) 

Я тебе желаю процветания, искренне, ты мне ни чего плохого не сделал и дал много информации , спасибо. Но кто ж тебе скажет со стороны как не мастервовик)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dalet сказал:

не мене вибирают, а я

Ну не треба оцього, тут же дорослі люди) хозяїн бізнесу звісно може обирати с ким працювати, но щоб в загалі не залежить від клієнта треба бути монополістом)

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Ну не треба оцього, тут же дорослі люди) хозяїн бізнесу звісно може обирати с ким працювати, но щоб в загалі не залежить від клієнтом треба бути монополістом)

подобаэться чи ні. то не моя справа

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Dalet сказал:

От ви мені скажіть. На якого біса прати від генератора. Для чого? Щоб потім поршньову скоріш міняти?

Не Вам вирішувати, шо мені робити з пралкою і геною, якщо за останні 4 доби світла було годин 12. 8 із них вночі, коли про це не здогадувались, а решта 4 розділились на частин 10 за ці 4 доби. У Вас корона впаде, якщо дасте пораду адекватну, яка на пряму стосується роду Вашої діяльності? Зазвиздились зовсім.

 

1 час назад, Made in USSR сказал:

не надо быть никаким гуру что бы понять что все что дешевле 30 тыс полное гавно!

Іпать. Де ви бачили, шо я питав про дешевого гену? Де в моєму питання стало питання ціни взагалі?

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, beavis сказал:

У Вас корона впаде, якщо дасте пораду адекватну, яка на прму стосується роду Вашої діяльності? Зазвиздились зовсім.

порада, яку я вже давав вище. беремо викрутку і регулюємо параметри генератора. Що ще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, beavis сказал:

Зазвиздились зовсім.

тіко коли понесете по гарантії. не забудьте вказати що нівчому собі не відмовляли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, mastervovik сказал:

Ну на форуме много не продашь, это правда. Я на форуме продаю почти без заработка ради отзывов. И приятно и полезно когда они положительные.

Мебель это вам не генератор. И не стабилизатор . И не ИБП.

Жопе от того на какой мебели сидится комфорт конечно важен.

Но заклинивший генератор это не обивку поменять.

Так что дерзайте в чём вы мастер , а хобби советы давайте сыну или дочке, или зятю...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dalet сказал:

порада, яку я вже давав вище. беремо викрутку і регулюємо параметри генератора. Що ще?

Як шо , все що знаєш.

В мене понабирали ДБЖ до котлів, а клепки як працює нема.

Сьогодні претензію вислуховував разом з робочим ДБЖ що не розповів про нуль , заземлення , фазіровку і взагалі давайте поїдемо до мене і ви все покажете чого мій котел не працює з цим ДБЖ

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, beavis сказал:

8 із них вночі, коли про це не здогадувались

навіть не знаю чи треба коментувати такі очевидні речі як піки навантаження. для не знайомих з фізикою 6 класу школи наріду  енергетики та навіть по радіо казали щоб скоротили споживання з 7 до 23. ну це якщо взагалі власною головою не думати що навколо відбувається...

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

навіть не знаю чи треба коментувати такі очевидні речі як піки навантаження. для не знайомих з фізикою 6 класу школи наріду  енергетики та навіть по радіо казали щоб скоротили споживання з 7 до 23. ну це якщо взагалі власною головою не думати що навколо відбувається...

 

навіть не знаю знаю чи треба відповідати на цю херню, якщо деякі поняття не мають в які години вмикали світло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, beavis сказал:

У Вас корона впаде

знаєте лі. В мене не впаде. По не дадуть впасти. І робота моя не іссякне, бо не дадуть. І ось приклад саме зараз. Саме в цей час, монтажники, продавець, який продає і монтує станції сонячні, питає в мене - а чого трифазний гібридний інвертор не стартує від однієї фази.

image.png.2b521b49cd9518f2b4b6402f4668259f.png

такая лабуда ребятки. І таких спеціалістів 95%. І я не проти, я тільки за. Помєждупрочім.

 

Змінено користувачем Dalet
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dalet сказал:

В мене не впаде. По не дадуть впасти. І робота моя не іссякне

Зараз такі часи, шо боронь Боже зарікатись.

Удачі вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, beavis сказал:

Зараз такі часи, шо боронь Боже зарікатись.

Удачі вам.

чесно кажучи, я вже напрацювався. Але нема на кого залишити, тому мушу. 

Навзаєм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если вы  не  хотите что бы генератор  сломался быстро  ,то   нельзя  его грузить по полной , даже на номинальную мощность. 

 а к простым китайцам это вообще имеет категорический запрет.

 посмотрите на моторы , ну это же просто пипец ,в 80 проц случаев они и по 300 часов не выходят. 

хороший мотор стоит дорого не спроста. во многих , приличных чугунина используется ( кехлер например ) , чем больше вы потребляете мощности , тем сильнее износ двигателя.  

 нет денег ? ну берите что сможете .......но НЕ ГРУЗИТЕ ИХ ! НЕ ВЕРЬТЕ ,что пишут там всякие не брендовые китайцы. вот посмотрите на приличного производителя : он ничего не скрывает , ни какой  альтернатор стоит , ни его настоящие параметры ,так же и с моторами !

  

 

 

Змінено користувачем Made in USSR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Made in USSR сказал:

если вы хотите что бы генератор не быстро сломался ,то   нельзя  его грузить по полной , даже на номинальную мощность. 

Нету ответа на сколько грузить?)

Ну не на холостом ходу ж его гонять?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ответ есть ! но вам он может не понравится . ответ такой от 20 до 70 процентов максимум.

 если это очень хороший и дорогой , то в номинале и не долго.

============

 конечно ,есть техника которая может работать сутками ..........но это пипец какая дорогая техника.

Змінено користувачем Made in USSR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...