Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фурнитура для откатных ворот.

Ворота-ua

Рекомендовані повідомлення

по работе роликов-кареток нареканий нет(может не с чем сравнить:(), а вот "чёрная" направляющая-печаль, сейчас-бы поставил оцинковку... Вспомнил, я перед установкой, выщёлкивал защитные крышки подшипников и добивал литолом, без фанатизЬма.

 

А в чем проблема с чёрной трубой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не очень гладко стала ходить, это когда на слух знаешь работу механизма, любой не горазд режет ухи... Думаю этим летом сделать ТО кареткам, заодно почищу трубу изнутри-100 пудов ржавчина будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не очень гладко стала ходить, это когда на слух знаешь работу механизма, любой не горазд режет ухи... Думаю этим летом сделать ТО кареткам, заодно почищу трубу изнутри-100 пудов ржавчина будет.

 

А разве с оцинкованной трубой ТО не надо? Там не обязательно будет ржавчина, а вот грязь 100%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ставил на большой Ролл Гранд ворота 4500х2100 в 2009-м году. Через четыре года эксплуатации ролики на каретке практически не работали. Больше не ставлю. Довольно часто меняю каретки, если есть проблемы с направляющей меняю на Rolling Center.

 

А как фурнитура Алютех себя ведет ? вроде получше РОЛЛ Гранда !?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как фурнитура Алютех себя ведет ? вроде получше РОЛЛ Гранда !?

 

Я не продаю фурнитуру Алютех, она на порядок хуже Rolling Center.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене одні ворота на ній. Вважаю, що фурнітура дуже переоцінена. Якість виконання - не дуже. Краї не оброблені нормально, верхні ролики якісь незграбні. Більше її не використовуємо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Повертаючись до конструктиву моїх воріт спитаю наступне.

 

Який матеріал вибрати для заповнення

- профільну трубу 15х15х1.5

чи

- квадрат 14 (підписано червоним кольором).

 

З профільною трубою вага воріт виходить приблизно 205-210 кг.

З квадратом вага воріт виходить приблизно 150-155 кг.

 

Фурнітура планується Rolling Center basic.

 

P.S.

Надішліть в приват пропозицію по Rolling Center basic, тільки вра***те що я живу у м.Львові.

727239523_.thumb.jpg.0dbfc2718d3761bb70abce8c5836724f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не хочете ту частину, що знизу, ромбики ваші, зробити з полоси? Адже якщо будете квадрат або трубу накладати одна на одну, то буде грубо.

А вписувати - то там праці по зачищенню швів буде дуже багато.

Стосовно решти - пруток чи квадрат не будуть візуально сильно відрізнятися.

Але ж навряд пруток легший за трубу.

Для ролінцентр обидва варіанти не стануть проблемою.

У Львові зможете забрати на складі сат чи інтайм. Головне, щоб не різали консоль. Адже не кожен перевізник возить шестиметрові вантажі.

Ціну напишу у приват, щоб не змушувати червоніти решту колег.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не хочете ту частину, що знизу, ромбики ваші, зробити з полоси? Адже якщо будете квадрат або трубу накладати одна на одну, то буде грубо.

 

При накладанні з трубою буде 30 мм, з квадратом буде 28 мм, з полосою буде 10(12) мм.

 

Але ж навряд пруток легший за трубу.

 

1 м. квадрата 14 важить 1,54 кг, всього на ворота треба 100.3 кг.

1 м. труби 15х15х1.5 важить 0,61 кг, всього на ворота треба 37.3 кг.

 

Порахував три варіанти.

1. Верхнє заповнення труба 15х15х1.5, нижнє заповнення труба 15х15х1.5 - вага воріт приблизно 150 кг :D (без врахування зварювальних матеріалів)

2. Верхнє заповнення квадрат 14, нижнє заповнення полоса 20х5(6) - вага воріт приблизно 185(190) кг :confused: (без врахування зварювальних матеріалів)

3. Верхнє заповнення квадрат 14, нижнє заповнення квадрат 14 - вага воріт приблизно 215 кг :sad: (без врахування зварювальних матеріалів)

 

От сиджу і думаю який варіант вибрати :unknown:

 

P.S.

Варіант 1 треба варити півавтоматом.

Варіанти 2 і 3 можна варити електродом 2-3 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При накладанні з трубою буде 30 мм, з квадратом буде 28 мм, з полосою буде 10(12) мм.

 

 

 

1 м. квадрата 14 важить 1,54 кг, всього на ворота треба 100.3 кг.

1 м. труби 15х15х1.5 важить 0,61 кг, всього на ворота треба 37.3 кг.

 

Порахував три варіанти.

1. Верхнє заповнення труба 15х15х1.5, нижнє заповнення труба 15х15х1.5 - вага воріт приблизно 150 кг :D (без врахування зварювальних матеріалів)

2. Верхнє заповнення квадрат 14, нижнє заповнення полоса 20х5(6) - вага воріт приблизно 185(190) кг :confused: (без врахування зварювальних матеріалів)

3. Верхнє заповнення квадрат 14, нижнє заповнення квадрат 14 - вага воріт приблизно 215 кг :sad: (без врахування зварювальних матеріалів)

 

От сиджу і думаю який варіант вибрати :unknown:

 

P.S.

Варіант 1 треба варити півавтоматом.

Варіанти 2 і 3 можна варити електродом 2-3 мм.

 

Я бы делал из трубы. Визуально разницы никакой, зато преимущество в весе и стоимости. Трубу прекрасно можно варить электродом 2мм, полуавтомат для ворот не нужен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы делал из трубы. Визуально разницы никакой, зато преимущество в весе и стоимости. Трубу прекрасно можно варить электродом 2мм, полуавтомат для ворот не нужен.

 

А що скажете на рахунок вибору розміру і товщини стінки труб 60х40х3, 40х40х2, 30х20х2, 15х15х1.5 :confused:

Може десь треба інший розмір або іншу товщину стінки труби :unknown:

 

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що скажете на рахунок вибору розміру і товщини стінки труб 60х40х3, 40х40х2, 30х20х2, 15х15х1.5 :confused:

Може десь треба інший розмір або іншу товщину стінки труби :unknown:

 

.

 

Для такого размера ворот вполне достаточно. Разве что можно вместо 40Х40Х2 использовать 40Х40Х3, или 40Х60Х2, но в целом, 40Х40Х2 при других компонентах очень удачный выбор, оптимальное соотношение вес/прочность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахував три варіанти.

1. Верхнє заповнення труба 15х15х1.5, нижнє заповнення труба 15х15х1.5 - вага воріт приблизно 150 кг (без врахування зварювальних матеріалів)

2. Верхнє заповнення квадрат 14, нижнє заповнення полоса 20х5(6) - вага воріт приблизно 185(190) кг (без врахування зварювальних матеріалів)

3. Верхнє заповнення квадрат 14, нижнє заповнення квадрат 14 - вага воріт приблизно 215 кг (без врахування зварювальних матеріалів)

 

От сиджу і думаю який варіант вибрати

 

Позволю себе высказать свое мнение.

 

Я бы рекомендовал остановиться на варианте номер 3.

При работе с профильной трубой в конструкциях такого типа (варианты 1 и 2) необходимо обеспечить вентиляцию внутренней полости труб за счет технологических отверстий, если эти отверстия делать видимыми - незначительно пострадает внешний вид, если скрытыми - малое сечение трубы не позволит сделать отверстие нужного диаметра. Если этим пренебречь есть вероятность скопления влаги внутри труб.

Минусы нижнего заполнения полосой (вариант 2): с полосой достаточно сложно работать (особенно в не оборудованных условиях), её ведет от сварки, аккуратно зачистить шов достаточно сложно. Помимо этого в конструкции ваших ворот нет так называемой косынки, которая распределяет динамические нагрузки. Так как основной рисунок ворот выполнен из горизонтальных и вертикальных линий, плюс меж осевое расстояние между каретками меньше требуемого, нагрузки от работы рычага будут повышены. Нижняя часть ворот выполненная в виде множества косынок из квадрата распределит эти нагрузки и сохранит жесткость всей конструкции, полоса же будет "играть", в результате могут лопаться сварные швы.

 

Мнение субъективно. Если выберете все таки вариант с полосой или трубой, то интересно было бы узнать после реализации проекта, пришлось ли столкнуться с описанными мной трудностями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы делал из трубы.

 

Я бы рекомендовал остановиться на варианте номер 3.

 

От і будь мудрим :confused: :unknown:

 

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой бядааааааааааааа ...........

 

Хотів перед покупкою порівняти ціни (а також подивитись, пощупати) але у Львові ніхто не має фурнітури Rolling Center, продати можуть тільки під замовлення при передоплаті:o

Пропонують тільки Алютех за 130-170 € з австрійською направляючою і запевняють що нічим не гірше від Rolling Center :unknown:

 

От сиджу і думаю що робити, оскільки розумію що Rolling Center дорожче але якісніше а Алютех дешевше але невідомо наскільки гірше :confused:

 

Порадьте як бути, бо як то кажуть "і хочеться і колеться і мама не велить"

 

P.S.

Минулого тижня скоротили премію на 15%, а пів години тому сказали що з понеділка швидше за вше переводять на 4-ри денний робочий тиждень :cry:

 

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем проблема организовать отгрузку из Киева, примерно 300 грн? Можем помочь. Труба не все решает, ну будет она австрийская, а ролики чьи? Роллинг это лет 20 безупречной работы, все остальные максимум 7 лет, в зависимости от производителя, а бывает и год. Вот и считайте)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вячеслав, ну ведь говорит же человек)))

продати можуть тільки під замовлення при передоплаті

Наверное еще и наложенным платежем захочет, чтобы посмотреть)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фурнітура алютех - гірша за ролінгцентр. набагато.

враження, що її клепали практиканти на уроках праці старшої школи.

 

Добавлено через 1 минуту

і я щось пропустив - що це за австрійська консоль у алютех?

знову чудять "супєр-продаватєлі"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Направляющую Алютеху всегда катали в Австрии, это правда. Занимается этим всемирно известный концерн VoestAlpine. В свое время довелось работать с их подразделением по производству обсадных и бесшовных труб для бурения VoestAlpine Tubulars. Кому интересно, может по названию погуглить. И направляющая у них струна, не с таким запасом прочности как у роллинга, но качественные. А вот ролики теперешние полное "Г". Мы все старые ворота, бюджетные, 8-4-х летней давности делали по умолчанию на Алютехе. Все довольны были. А вот как они на 100 евро сразу удешевили комплекты, пошла волна нареканий. Мое мнение, алютеховская фурнитура не худший вариант, а роллинг центр самый лучший.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підкажіть по фурнітурі Rolling Center basic:

- скільки важить шести метрова балка;

- скільки разом важать дві роликові каретки, накатний ролик, верхня пластина з роликами, верхній та нижній уловлювачі і в якого розміру ящику це все продається.

 

Хочу порахувати доставку з Києва до Львова і зі Львова в село.

 

 

P.S.

І ще підкажіть чи можливо купити балку Rolling Center basic довжиною 5 метрів (мені треба для воріт рівно 5 метрів і не хотілось би переплачувати за зайвий метр).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балка йде шестиметрова. Вам треба домовитися з продавцем, щоб він відрізав зайвий метр та прийняв його на склад. З відшкодуванням його вартості.

Стосовно перевезення.

Комплектація буде у коробці приблизними розмірами 30*30*50 см.

Вартість перевезення сат-ом буде в районі 150 грн.

Про доставку у село - я іноді возив балку, закріпивши її на поперечинах, розташованих на даху автомобіля. Тільки швидкість не дуже висока. І слідкуйте, щоб не виступав вантаж більше, ніж на 70 см (120 см за умови наявності таблички з білими та червоними смужкамт) від габаритних вогнів автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готуюсь до заливки фундамента для відкотних воріт.

 

Є два варіанти кріплення кареток 1-дешевший, 2-дорожчий

 

1 варіант кріплення кареток на забетоновані шпильки (фото 1)

2 варіант кріплення кареток на приварені до забетонованого швелера підставки під каретки (фото 2)

 

Який варіант і чому краще вибрати.

 

Ще мені необхідно знати на якій віддалі від стовпів огорожі повинна їздити направляюча балка а відповідно і полотно воріт щоб правильно забетонувати шпильки для варіанту 1.

Чи потрібно закривати щілину між полотном воріт і стовпами огорожі.

166305217_images(1).jpg.697be7034443a1e6a095586b5249cd59.jpg

rolikovaya_opora_otkatnih_vorot.jpg.897be0b295df73f0d5b94551b7ad13e0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Готуюсь до заливки фундамента для відкотних воріт.

 

Є два варіанти кріплення кареток 1-дешевший, 2-дорожчий

 

1 варіант кріплення кареток на забетоновані шпильки (фото 1)

2 варіант кріплення кареток на приварені до забетонованого швелера підставки під каретки (фото 2)

 

Який варіант і чому краще вибрати.

 

Зробив фундамент під варіант 2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Я конечно не мазохист, но скажите несколько слов об фурнитуре Дорхан. Другую доставить почти нереально. Можно взять Алютех, но доставка дорогущая.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...