Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Открыт доступ к информации Реестра вещных прав на недвижимость

Hate

Рекомендовані повідомлення

Дошел до этапа определения адреса - его не оказалось. Я и остановился.

Но поиск организован так, что вбить можно только СВОИ данные, ничьи другие.

По крайней мере я так увидел.

 

Статью читали? Я выше ссылку давал...

Не думаю что за день исправили.

То, как в настоящее время реализовали открытые реестры повергает в тихий ужас и с программной и с организационной точки зрения. Обнаруженные ошибки нельзя назвать дырой в стене безопасности. Там просто стоят открытые ворота в чистом поле. Судите сами:

Во время теста мы успешно зарегистрировались под именем Петра Порошенко и Валерии Гонтаревой, используя мусор вместо ИНН и номера паспорта. Номер паспорта не проверяется даже на соответствие формату! С этими поддельными данными, мы получили реальные выписки!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Статью читали? Я выше ссылку давал...

Не думаю что за день исправили.

Бред полный.

НЕЛЬЗЯ сделать НИЧЕГО подобного. Попрбуйте сами..

На ЧТО можно получить выписку, если лицо вымышленное?.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бред полный.

НЕЛЬЗЯ сделать НИЧЕГО подобного. Попрбуйте сами..

На ЧТО можно получить выписку, если лицо вымышленное?.

можно-можно ;) попробуйте :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надеюсь скоро залатают дырки и появится реальный сервис.

А почему это возможность получить выписку о чужом имуществе является "дыркой"? Во всем мире - не дырка, а у нас - тайна за семью печатями и "дырка"? Без этой "дырки" никакая "борьба с коррупцией" никакого результата не даст, ибо нельзя будет делать вид, что собака-сирота живет на 3000 гривен и владеет пятью домами/квартирами и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему это возможность получить выписку о чужом имуществе является "дыркой"?

 

Да я тоже за публичность. Честному человеку нет необходимости скрывать.

Но получать копии чужих справок, с персональными данными, оно как то нехорошо...

все оттуда же.

После оплаты вы получаете ссылку с порядковым номером справки-ответа. Это означает, что меняя цифры (на одну больше, на одну меньше) вы получаете полный доступ ко всем выпискам, сделанным до вас (да и после вас тоже). Да–да, со всеми персональными данными, включая ИНН, ФИО и номер паспорта запрашивающего (если он указал реальные).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я тоже за публичность. Честному человеку нет необходимости скрывать.

Но получать копии чужих справок, с персональными данными, оно как то нехорошо...

 

Заметьте, справка чужая, но имущество общее: ведь это с нас брали незаконную мзду, на которую и приобрели эту недвижимость. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я тоже за публичность. Честному человеку нет необходимости скрывать.

Но получать копии чужих справок, с персональными данными, оно как то нехорошо...

все оттуда же.

Не стоит постить чужие глупости.:bad:

Я вот отвечаю, что ничего подобного нет и быть не может. ЛИЧНО попробовал.

Хотите опровергнуть - выложите скрин справки на какого либо публичного человека.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надеюсь скоро залатают дырки и появится реальный сервис.

А это не дырка, а вполне по-европейски. Только пусть доделают, чтобы оно реально работало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Им некогда, у них балет..

 

С сайта министерства юстиции:

Раздел "Анонси подій"

 

13 січня

Особистий прийом громадян заступником Міністра юстиції І. Бондарчуком

14 січня

Документальна презентація «До історії балетного мистецтва в Україні»

16 січня

Особистий прийом громадян Міністром юстиції П. Петренко

 

Или в юмор? Так ведь реальность..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделала запрос , оплатила, и получила справку "Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстрів до

2013 року щодо об’єкта нерухомого майна" копию прислали на почту , которую зарегистрировала на сайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотите опровергнуть - выложите скрин справки на какого либо публичного человека.

Лично меня не интересует имущество публичного человека, и соседа тоже.

За прошлый год знаю несколько случаев, когда в результате мошеннических действий люди потеряли квартиры (пострадавших знаю лично).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично меня не интересует имущество публичного человека, и соседа тоже.

За прошлый год знаю несколько случаев, когда в результате мошеннических действий люди потеряли квартиры (пострадавших знаю лично).

А какое отношение к этому имеет информация о чужом имуществе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какое отношение к этому имеет информация о чужом имуществе?

Юристы знают.

И мошенники тоже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Як вам подобається ? Було подано запит до Державному реєстру речових прав на нерухоме майно стосовно будинку проспект Перемоги 61 і отримано довідку про будинок проспект Перемоги 61/2 , на запит чому номер будинку не відповідає вказаному надано наступну відповідь :

 

"При наявності в номері будинку чи квартири літери при пошуку немає значення велику чи малу літеру Ви зазначаєте в номері. Якщо нумерація йде через «/» або «-», наприклад: <будинок 1/10> то в Інформаційній довідці будуть відображатись записи по вказаній адресі з номерами будинку: <«1/10», «10/1», «1-10», «10-1», «1», «10»>."

 

Зауважимо, що на сайті Підприємства розміщені «Правила пошуку інформації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно» та відеоінструкція «Порядок отримання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» – за посиланням: www.nais.gov.ua/method в рубриці <Методичні рекомендації> в блоці <Кабінет електронних сервісів>, у яких надано стислі роз'яснення щодо існуючих принципів пошуку інформації при формуванні інформаційних довідок з Державного реєстру прав та відповіді на часто запитувані питання користувачів.

 

З повагою ДП "НАІС"

 

А тепер пора***те скільки однакових довідок на одну і ту саму адресу може видати дана система користуючись тим що замовник довідки не знає її змісту до моменту оплати , і віповідно скільки грошей здерти за одну і ту саму інформацію , а це вже шахрайство ! Лише по вказаному будинку дана система видає довіку мінімум по трьох варіантах введення адреси , ще один косяк полягає в тому пошук працює не за адресою яка вказана в реєстрі , а за тою адресою ( часто помилковою , або не повною) за якою обїєкт був зареєстрований вперше в паперовому форматі, тобто якщо наприклад в данному будинку є квартира 36 яку було початково було зареєстровано в будинку проспект Перемоги 61 , то незважаючи на те що при єлектронній реєстрації данну помилку було виправлено на будинок проспект Перемоги 61/2, система все одно знаходить цю квартиру лише в будинку проспект Перемоги 61 , якого взагалі ні на одній карті немає !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження банкету :

Доброго дня!

 

Уважно розглянувши Ваші листи, повідомляємо наступне:

 

Надання інформації з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно поза компетенцією ДП "НАІС".

 

Стосовно невірної довідки, інформуємо що ви шукали по адресі "проспект Перемоги, буд <61>". Так як у Державному реєстрі речових прав відсутня інформація про будинок <61>, тому вона і відсутня у інформаційній довідці.

Щодо будинку 61/2, то згідно правил пошуку наприклад: <будинок 61> то в Інформаційній довідці будуть відображатись записи по вказаній адресі з номерами будинку (за наявності, якщо будинок знаходиться на перетині двох вулиць): <«61/2», «2/61», «2-61», «61-2», «61»>.

 

 

 

Дякуємо за Ваше звернення,

Усього найкращого,

З повагою,

ДП "НАІС"

 

Тобто ми самі не маємо права надавати довідки з Держреєстру і відповідно брати гроші , а ле гроші ми беремо , а довідки вигадуємо зі стелі на властний розсуд .До речі навіть у цьому листі брехня оскільки система пропонуе за гроші надати довідку по будинку Дружківська 2 пез дробу , і цей варіант не вказано у відповіді бо права рука не знає що робить ліва .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...