Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Вопрос для людей в теме. Есть ли в продаже панели стандартной площади, но мощностью увеличенной.

Если есть, то какие?

 

есть, какую мощность нужно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть, какую мощность нужно?

 

30 кВт интересно. Но 120 панелей 250 на крышу не поместятся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 кВт интересно. Но 120 панелей 250 на крышу не поместятся

 

брр. А не проще сказать сколько помещается?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стандартных до 60 на три поля. Крыша вальмовая широкой стороной с севера на юг.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стандартных до 60 на три поля. Крыша вальмовая широкой стороной с севера на юг.

 

я правильно понял - 60шт размером 1640х990 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да все правильно. Цель стандартных размеров панели, но мощность нужна 30.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да все правильно. Цель стандартных размеров панели, но мощность нужна 30.

 

ну максимум что есть в мире (не в Украине) 400Вт, SUNPOWER, и то это будет 24кВт суммарно. Ну и по цене думаю Вам очень не понравится ;)

 

сейчас мощно по поликристаллу 270-280Вт, по моно 300-340

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а зря.

 

Чому? Вважаєте що якшо хтось не бажає ставити сонячні панелі, то той обов"язково прихильник вітряків? Третього бути не може?

 

Добавлено через 5 минут

ну максимум что есть в мире (не в Украине) 400Вт, SUNPOWER, и то это будет 24кВт суммарно. Ну и по цене думаю Вам очень не понравится ;)

 

А чому б не запропонувати частину панелей розмістити на трекерах? І ККД панелей вище буде. І грошей на встановлення обладнання більше можна витягти з замовника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому? Вважаєте що якшо хтось не бажає ставити сонячні панелі, то той обов"язково прихильник вітряків? Третього бути не може?

 

не важно, данный мой посыл был основан на вопросе от форумчанина под ником t34, учитывая его сферу деятельности

 

 

А чому б не запропонувати частину панелей розмістити на трекерах? І ККД панелей вище буде. І грошей на встановлення обладнання більше можна витягти з замовника.

 

да ну нафик. Щас вы еще добавите к цене сэс 4500дол за трекер на 5кВт и тогда я точно прдам свою СЭС и пойду в банк ближайший

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це з урахуванням власного споживання за ціною зеленого тарифу?

 

Ще раз - за якою ціною споживають електрику власники станцій 15 чи 30 кВт (а не квт)?

 

Я розумію панів, які зробили під себе закон про зелений тариф на чистій генерації. Там де 100-200-300 кВт та навіть мегавати встановленної потужності. Там дійсно є розрахунковий строк, є економічні підгрунття. Але я не бачу економічного сенсу з встановлення обладнання в домогосподарстві задля споживання електрики за тарифами, що значно перевищують звичайні.

Ваші розрахунки де є голі ціна та річний дохід (який, чомусь не співпадає з наведеним раніше власником) та виходячи з цього середнього строку окупності тільки підтверджують не бажання (а скоріше не можливість) наводити реальні розрахунки.

 

Наразі у мене тризонний лічильник та тариф на електроопалення. До будинку газ не підводив. Сплачую за електрику наразі від 600 до 1 000 гривень. Пропозиції про встановлення обладнання отримую як мінімум тричі на рік. Я прошу навести розрахунки ціни та окупності. Після третього - четвертого повернення з проханням виправити помилки в розрахунках закінчується фразою - "то вам грошей шкода". Саме так. Мені шкода грошей не невідомо що, на чиїсь експерименти на моїх грошах.

Я учитывал минимальное потребление. Есть есть потребление, то окупаемость будет увеличиватся.

Цифры реальные.

 

Добавлено через 4 минуты

супер, а в цифрах это доказать сможете?

или это очередное бла бла

как показывает не сложный расчет 452400 грн. положенные в банк под 13% с капитализацией и учетом налогов , через 6 лет дадут 100% прибыли.

Даже гривне таких процентов почти, нет.

Если и есть, то я привел доход в долларах, а вы в гривне. У нас тахих процентов в долларах уж точно нет и не будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Даже гривне таких процентов почти, нет.

Если и есть, то я привел доход в долларах, а вы в гривне. У нас тахих процентов в долларах уж точно нет и не будет.

Дійсно?

За цей рік в валюті пасивий дохід скла з 700 до 14000 в біткоін. В гривні дійсно нема таої дохідност. Це з урахуванням злетів т падннь напротязі року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно?

За цей рік в валюті пасивий дохід скла з 700 до 14000 в біткоін. В гривні дійсно нема таої дохідност. Це з урахуванням злетів т падннь напротязі року.

 

Вы хвастаетесь или пытаетесь хоть что-то за уши притянуть?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы хвастаетесь или пытаетесь хоть что-то за уши притянуть?

 

восторгаюсь Вашим терпением, мне уже хочется матов написать, мож модератору пожаловаться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

восторгаюсь Вашим терпением, мне уже хочется матов написать, мож модератору пожаловаться?

 

не, дак такое общение нормальное.

Хуже когда вот сегодня - сделайте срочно генератор. Ок. Сделаем.

Сделали, звоню - все готово, вот смета.

А давай поторгуемся. Скинь тысчу. А это 10%, а заработка там 20%

Пришлось скинуть 500грн, бо ведь тяжело сейчас содержать дачу на берегу Днепра в сосновом лесу с персоналом по содержанию дома, лодками, и полным гаражем новеньких ауди джипов, бо на другом туда не доехать.

Вот на это терпения уже не хватает.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно?

За цей рік в валюті пасивий дохід скла з 700 до 14000 в біткоін. В гривні дійсно нема таої дохідност.

 

Считаю, что данные рассуждения (а также вопросы окупаемости оборудования) не должны быть в этой теме, для этого давно уже есть похожая: "Флуд на тему окупаемости солнечных панелей".

Вас за уши никто не притягивает ставить солнечные панели, но видимо вы заинтересованы в этом раз читаете данную тему, поэтому своё мнение держите при себе или же излагайте в предложенной выше теме.

Учтите только одно: чем вы будете больше размышлять, ещё больше потеряете, ведь "зелёный" тариф действителен только до 2030 года, соответсвенно меньше заработаете.

А вообще есть такие вещи инвестиции в которые вообще никогда не окупаются, например телевизор, машина, дом, поэтому если есть желание так устанавливайте, а не ищите всякие ходы типа нулевого потребления, Рэс это скоро вычислит хотя бы на основании показаний вашего счётчика.

Электричество всё время дорожает, уже с Нового года, решать вам..

 

И вообще отлично что в нашей стране "зелёный" тариф есть, в некоторых нету, соответсвенно альтернативы никакой.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы хвастаетесь или пытаетесь хоть что-то за уши притянуть?

 

Навіщо вихваятись?

Я в сусідній темі докладно все розповів.

 

Считаю, что данные рассуждения (а также вопросы окупаемости оборудования) не должны быть в этой теме, для этого давно уже есть похожая: "Флуд на тему окупаемости солнечных панелей".

Вас за уши никто не притягивает ставить солнечные панели, но видимо вы заинтересованы в этом раз читаете данную тему, поэтому своё мнение держите при себе или же излагайте в предложенной выше теме.

Учтите только одно: чем вы будете больше размышлять, ещё больше потеряете, ведь "зелёный" тариф действителен только до 2030 года, соответсвенно меньше заработаете.

А вообще есть такие вещи инвестиции в которые вообще никогда не окупаются, например телевизор, машина, дом, поэтому если есть желание так устанавливайте, а не ищите всякие ходы типа нулевого потребления, Рэс это скоро вычислит хотя бы на основании показаний вашего счётчика.

Электричество всё время дорожает, уже с Нового года, решать вам..

 

И вообще отлично что в нашей стране "зелёный" тариф есть, в некоторых нету, соответсвенно альтернативы никакой.

 

Дійсно? Про окупність дозволено розмовляти лише тим хто продає обладнання, а тим хто ще не купив тим зовсім не можна?

Що стосовно демократії?

 

До того ж розповіді про здорожчення електрики для побутових споживачів з новоо року то велиа брехня. Зможете довести що це не так? Я так розумію що треба продати обладнання, а задля цього гарні всі засоби. Брехня не виняток.

 

Спробуйте знов перегорнути сторінки та перечитати мої дописи. Я вже писав що я не проти пропагування сонячних та вітрових генерацій. Я проти того, що розповідають про окупність жонглюючи цифрами. Також я писав що станції Фірташа та інших, які працюють лише на генерацію і не мають власного споживання мають розрахунки окупості, та інвестиційнуь привабливість на відміну від домашніх.

Мені набридло знов і знов навоити одні й ті самі принципи розрахунків а натомість чути незрозумілу нісенітницю, накшталт вашої. Можете жалітись модратору. Лише на що? На те, що брехня назнана брехнею?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До того ж розповіді про здорожчення електрики для побутових споживачів з новоо року то велиа брехня. Зможете довести що це не так? Я так розумію що треба продати обладнання, а задля цього гарні всі засоби. Брехня не виняток.

эй, Вы тавой, полегче, продаю тут я))))

не наезжайте на человека зазря.

 

Добавлено через 2 минуты

Також я писав що станції Фірташа та інших, які працюють лише на генерацію і не мають власного споживання мають розрахунки окупості, та інвестиційнуь привабливість на відміну від домашніх.

Вы просто путаете и завидуете Фирташу.

Вам никто не запрещает построить такие же станции. Стройте наздоровье.

Частная СЭС это другая история, по другим правилам, с бесплатным оформлением которое упрощено до минимума. Пока это не поймете воз будет и ныне там.

 

Добавлено через 1 минуту

Мені набридло знов і знов навоити одні й ті самі принципи розрахунків а натомість чути незрозумілу нісенітницю, накшталт вашої.

Разница в том что у него есть СЭС а у Вас нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Разница в том что у него есть СЭС а у Вас нет.

 

А. ну тоді зрозуміло. Лоханувся один і тепер жаба душить що хтось інший не пішов цим шляхом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже писав що я не проти пропагування сонячних та вітрових генерацій. Я проти того, що розповідають про окупність жонглюючи цифрами. Також я писав що станції Фірташа та інших, які працюють лише на генерацію і не мають власного споживання мають розрахунки окупості, та інвестиційнуь привабливість на відміну від домашніх.

 

Каждый считает окупаемость исходя из собственного сценария генерации, потребления и иных, влияющих на окупаемость, параметров и условий. Поэтому то, что для Вас выглядит манипуляцией, - для другого реальность, которую можно принимать за некую условность в методике расчёта.

Это как бизнес-план. Одним достаточно пару-тройкой очевидных параметров, а для других, риск извержения Везувия - как же без него, Солнце закроет)))

Если обобщить материал этой темы, то дискуссия идёт о вариантах получения пассивного дохода от СЭС в сравнении с иными вариантами «диванного» дохода.

Вот о перспективах депозитов: minfin.com.ua/2017/12/21/31525221/

О валютных депозитах: minfin.com.ua/2017/12/22/31556021/

 

Или почитайте вкладку о недвижимости на этом же ресурсе minfin.com.ua/banks/

 

По крайней мере, динамика окупаемости СЭС в ракурсе евротенденций (рост тарифов и т.д.) позитивная, а динамика доходности в депозитном сегменте - отрицательная.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А. ну тоді зрозуміло. Лоханувся один і тепер жаба душить що хтось інший не пішов цим шляхом?

 

Ну вам не угодить.

 

Дак а мой расчёт устроил?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый считает окупаемость исходя из собственного сценария генерации, потребления и иных, влияющих на окупаемость, параметров и условий. Поэтому то, что для Вас выглядит манипуляцией, - для другого реальность, которую можно принимать за некую условность в методике расчёта.

Это как бизнес-план. Одним достаточно пару-тройкой очевидных параметров, а для других, риск извержения Везувия - как же без него, Солнце закроет)))

Если обобщить материал этой темы, то дискуссия идёт о вариантах получения пассивного дохода от СЭС в сравнении с иными вариантами «диванного» дохода.

Вот о перспективах депозитов: minfin.com.ua/2017/12/21/31525221/

О валютных депозитах: minfin.com.ua/2017/12/22/31556021/

 

Или почитайте вкладку о недвижимости на этом же ресурсе minfin.com.ua/banks/

 

По крайней мере, динамика окупаемости СЭС в ракурсе евротенденций (рост тарифов и т.д.) позитивная, а динамика доходности в депозитном сегменте - отрицательная.

Дякую за роз"яснення. А я, дурний, цього не знав. Дякую за роз"яснення.

Ну вам не угодить.

 

Дак а мой расчёт устроил?

 

Дуже. Ви остаточно переконали мене не викидувати гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Дуже. Ви остаточно переконали мене не викидувати гроші.

 

Отлично.

А что вас держит в этой ветке?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично.

А что вас держит в этой ветке?

 

Брехня.

 

Я раніше писав що до мене приходять більше ніж тричі на рік продавці халявної сонячної або вітрякової електрии. І кожного раз починається з інвестиційної привабливості, а закінчується "вам чьто жалка денег?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брехня.

 

Я раніше писав що до мене приходять більше ніж тричі на рік продавці халявної сонячної або вітрякової електрии. І кожного раз починається з інвестиційної привабливості, а закінчується "вам чьто жалка денег?"

 

Так во что вкладывать, посоветуйте! Чего же деньги три раза в год под подушкой держать?

Я без скепсиса! Мы здесь вполне лояльный и дружелюбный диалог ведём.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А. ну тоді зрозуміло. Лоханувся один і тепер жаба душить що хтось інший не пішов цим шляхом?

Що зрозуміло ..?Те що думаєте Ви ?

Мені, особисто, Обленерго зараз платить 11.11 грн/кВт проданої електрики, так що треба було думати раніше, а не ще через пару років, мене все влаштовує, от цікаво: за скільки часу окупиться ваш телевізор ..?

А те що вас з цієї гілки треба гнати навіть не сумніваюсь, не має вона нічого спільного з назвою теми, те що до вас приходять 3 рази в рік продавани то їх справа, особисто мені хватило б і раза спілкування.

І дайте відповідь на поставлене вище питання..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...