Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

реально 22 килобаксов?

под ключ со всеми пасочками?

Це самі панелі. Ще й бувші у використанні. Нові більше долара за кіловат. До того ж інвертор, витрати на монтаж, витрати на бумаги. Десь ше стільки ж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но и не надо забывать о физическом и моральном старении оборудования.

Какое старение? :) При отмене ЗТ карета превратится в тыкву. :D

Я тут недавно задал практический вопрос - какая альтернатива при потреблении 2Квт *24 часа *365 дней.

Сказали плати РЭСу и не рыпайся. :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це самі панелі. Ще й бувші у використанні. Нові більше долара за кіловат. До того ж інвертор, витрати на монтаж, витрати на бумаги. Десь ше стільки ж.

 

я сейчас уже готов под ключ с монтажем на крышу за 23000дол делать 30кВт СЭС.

+ останется счетчик и 500грн РЭСу.

 

Добавлено через 3 минуты

Тогда не так жаба душит покупать по 0.18 евро за кВт/час.

 

вот реально. Где и кому я плачу эти 0,18? Ну покажите уже мне чек. Я уже много раз задавал этот вопрос. Так где ответ?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він якось дивно рахує.

За півроку на картку зарахували 18 тисяч гривень. Витрати на обладнання 450 тисяч. Тобто 450/36=12,5 років. Далі автор чомусь рахує свої витрати за тарифом 1,68 (а не так як споживає по 6 гривень) і виходить 7 років. До тогож не береться до уваги що обладнання буде потребувати ремонтів, замін за строк роботи. І чомусь забуває що 450 тисяч можна було б розмістити на депозит, хай під 10 відсотків, та за 10 років мати на пасиві 717 тисяч.

 

 

Тому праві ті, хто каже що не треба сприймати встановлення сонячного чи вітрового обладнання як те, що має сенс збоку окупності. Айфон не окупається, а його все одно купують.

 

Покажіть мені рахунок в якому людина платить по 6 грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покажіть мені рахунок в якому людина платить по 6 грн.

 

РОЗ рахунок?

Наразі ціна за якою провадять закупівлю електрики за зеленим тарифом складає 529,24 коп/кВт•год. Закуповується надлишок електрики виробленої сонячною електростанцією та СПОЖИТОЮ власником. Тобто власник в першу чергу споживає електрику свого видобутку яка коштує? Давай вгадаемо - саме так 529,24 коп/кВт•год.

Тому я і вказав що власник трохи бреше, коли вирішує рахувати спожиту електрику за ціною 1,68 грн/кВт•год. Чи тоже покажете рахунок від РЕМу де окремо вказана спожита електрика за 1,68 грн/кВт•год., та окремо вказана продана електрика за ціною 5,2924 грн/кВт•год.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сейчас уже готов под ключ с монтажем на крышу за 23000дол делать 30кВт СЭС.

+ останется счетчик и 500грн РЭСу.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

вот реально. Где и кому я плачу эти 0,18? Ну покажите уже мне чек. Я уже много раз задавал этот вопрос. Так где ответ?

 

еще увеличение мощности и еще не предвиденные расходы которые натянут пару тыс долл.

но ваше предложение уже интересней. минимальная цена которую мне озвучивали 27.

а рэсу 500 грн за что?

 

 

посмотрите в вашу платежку сколько вам оплатили и сколько выработали. ту часть которую вы потребили вы могли бы продать в сеть по 0.18 евро?

отсюда вопрос.

сколько стоит потребленная энергия, если ее можно продать по 0.18 евро?

 

Добавлено через 5 минут

Вы опять начинаете.

 

Сейчас хранить на депозите мягко говоря глупо. Я лично не вижу более доходного пасивного дохода чем зеленый тариф(при нулевом потреблении или небольшом). Депозит хуже чуть ли не в разы.

 

супер, а в цифрах это доказать сможете?

или это очередное бла бла

как показывает не сложный расчет 452400 грн. положенные в банк под 13% с капитализацией и учетом налогов , через 6 лет дадут 100% прибыли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

супер, а в цифрах это доказать сможете?

или это очередное бла бла

как показывает не сложный расчет 452400 грн. положенные в банк под 13% с капитализацией и учетом налогов , через 6 лет дадут 100% прибыли.

Да,ви тільки забули написати про інфляцію,через 6 років,при інфляції 12%,яку закладають у річний бюджет,що ви будете мати в перерахунку на доллар?.....

 

Добавлено через 8 минут

Коли я буду власником обленерго, тоді я буду купувати за гуртовою ціною. Наразі я купую за тарифом, що встановлений тим самим НКРЕП.

Ви так цікаво пишите,обленерго закуповує по новій ціні,а вам буде продавати по старій.....А за рахунок чого власники обленерго будут богатіти????.......

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще увеличение мощности и еще не предвиденные расходы которые натянут пару тыс долл.

 

да, когда я буду увеличивать мощность то захочу питаться, не применно в ресторане, давайте его и сюда считать, а еще мне ездить охота на машине подороже, и ее сюда.

еще что? да много чего можно приписать на накладные расходы.

 

а как участник рынка скажу следующее - есть обьекты где мощность УЖЕ ВЫДЕЛЕНА. И если Вы судите по себе то это не значит что у всех точно также.

 

 

посмотрите в вашу платежку сколько вам оплатили и сколько выработали. ту часть которую вы потребили вы могли бы продать в сеть по 0.18 евро?

отсюда вопрос.

сколько стоит потребленная энергия, если ее можно продать по 0.18 евро?

 

смотрел, и все что вижу что я плачу по обычному тарифу, как и у Вас, с ноября по март.

Не вижу где там 0.18.

Может покажете пальцем?

 

 

РОЗ рахунок?

ваш розрахунок то є МАНІПУЛЯЦІЯ.

 

Ви для себе шукаєте причини щоб не робить, хтоль шукає щоб робить. Люди різні є у світі.

 

Чому ви не протестуєте проти податків, не пишете що то обдираловка і їх не потрібно сплачувати? То теж саме! Є правила. Згідні - працюєм, не згідні - не працюєм.

 

Вам не подобається що у Вас не викуповує держава все? Ну дак а чому вона повинна викуповувати все? ЧОМУ? Вам так хочеться? Та моло чого вам ще захочеться. Не потобається - не грайте, або зробіть окремий ввід, або економте, або їдьте до Германії - там по іншому?

 

Ваші доводи притянуті за вухи. Тому грайте в біток, і там все чесно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

РОЗ рахунок?

Наразі ціна за якою провадять закупівлю електрики за зеленим тарифом складає 529,24 коп/кВт•год. Закуповується надлишок електрики виробленої сонячною електростанцією та СПОЖИТОЮ власником. Тобто власник в першу чергу споживає електрику свого видобутку яка коштує? Давай вгадаемо - саме так 529,24 коп/кВт•год.

Тому я і вказав що власник трохи бреше, коли вирішує рахувати спожиту електрику за ціною 1,68 грн/кВт•год. Чи тоже покажете рахунок від РЕМу де окремо вказана спожита електрика за 1,68 грн/кВт•год., та окремо вказана продана електрика за ціною 5,2924 грн/кВт•год.?

 

только мне кажется чо сей товарищ прогулял всю математику в 3 классе ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как показывает не сложный расчет 452400 грн. положенные в банк под 13% с капитализацией и учетом налогов , через 6 лет дадут 100% прибыли.

 

Скажите, а Вы держите деньги в банке, в каком?

 

И еще, а можно и там, и там, и еще в битке? Такой вариант приемлем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только мне кажется чо сей товарищ прогулял всю математику в 3 классе ?

 

Когда жаба душит так, что уже невмоготу молча хлебать свой коньячок, руки сами тянутся к клаве. Причем тут математика? :D:D Нужно ж как-то уговорить себя, что ты прав (или лев?). А тут еще и единомышленнички нашлись, уже банда коллектив!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только мне кажется чо сей товарищ прогулял всю математику в 3 классе ?

 

Дякую. Куже конструктивне пояснення. :ROFL:

Коли нема жодного аргументу, найкращим є перейти на особистості - "що може сказати людина без прописки про архітектуру, та ще й з таким носом" (Жванецький).

 

Добавлено через 11 минут

 

смотрел, и все что вижу что я плачу по обычному тарифу, как и у Вас, с ноября по март.

Не вижу где там 0.18.

Может покажете пальцем?

Вибачте, а взимку у вас генерація зовсім вимкнена? Чи все ж таки щось генерує і ви це щось споживаєте?

Влітку ви електрику не споживаєте зовсім? То за якою ціною ви споживаєте електрику, яку самі виробили?

 

 

ваш розрахунок то є МАНІПУЛЯЦІЯ.

 

Ви для себе шукаєте причини щоб не робить, хтоль шукає щоб робить. Люди різні є у світі.

 

Чому ви не протестуєте проти податків, не пишете що то обдираловка і їх не потрібно сплачувати? То теж саме! Є правила. Згідні - працюєм, не згідні - не працюєм.

 

Вам не подобається що у Вас не викуповує держава все? Ну дак а чому вона повинна викуповувати все? ЧОМУ? Вам так хочеться? Та моло чого вам ще захочеться. Не потобається - не грайте, або зробіть окремий ввід, або економте, або їдьте до Германії - там по іншому?

 

Ваші доводи притянуті за вухи. Тому грайте в біток, і там все чесно.

Надайте інші розрахунки якщо мої вам не сподобались. Але тут декілька дописувачів лише кажуть що рахую не так, але не вказують де саме не так. Чомусь.

 

Ще раз - я не проти встановлення сонячної генерації, так як і не проти придбання айфонів за дурні гроші. Але не треба прив"язувати це до окупності. Це іграшка. Коштовна. Хай навіть "екологічність", сучасні технології. Але про економічну складову тут не може бути мови (задля приватних домогосподарств).

 

ЗІ. Я розумію що чим більше тих, хто купиться на "строк окупності", тим більший шматок у вас на столі. Але на брехні робити бізнес? Навіщо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, когда я буду увеличивать мощность то захочу питаться, не применно в ресторане, давайте его и сюда считать, а еще мне ездить охота на машине подороже, и ее сюда.

еще что? да много чего можно приписать на накладные расходы.

 

а как участник рынка скажу следующее - есть обьекты где мощность УЖЕ ВЫДЕЛЕНА. И если Вы судите по себе то это не значит что у всех точно также.

 

 

 

 

смотрел, и все что вижу что я плачу по обычному тарифу, как и у Вас, с ноября по март.

Не вижу где там 0.18.

Может покажете пальцем?

 

 

 

На данный момент цена за 30 квт у вас самая интересная. Да и как потребитель я считаю все затраты. Итого как в анекдоте. ибо плачу за все я и мне, естественно, интересно как там мои денежки будут себя чувствовать. Надо будет просчитать за 23000, но у меня все панели на 30 кВт на крышу не поместяться. Может уже на подходе панели 1 квт с той же площади что сейчас?

 

С ноября по апрель у вас потребление превышает выработку. Я правильно понял. Тогда да разницу вы оплачиваете по стандартному тарифу, а выработанную по 0.18 евро. В денежном выражении - это не видно, поскольку все идет взаимозачетом.

Очевидно и не требует доказательств, что выработанную энергию вы можете продать и получить деньги.

 

Добавлено через 46 секунд

Скажите, а Вы держите деньги в банке, в каком?

 

И еще, а можно и там, и там, и еще в битке? Такой вариант приемлем?

 

В 4-х госудаственных и ОВДЗ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда жаба душит так, что уже невмоготу молча хлебать свой коньячок, руки сами тянутся к клаве. Причем тут математика? :D:D Нужно ж как-то уговорить себя, что ты прав (или лев?). А тут еще и единомышленнички нашлись, уже банда коллектив!

 

Ви доволі неуважні. Чи може українську пагано розумієте. Я писав раніше що не рідше ніж три рази на рік до мене приходять з пропозиціями встановлення СЕС, але кожного разу це закінчується не можливістю надати економічно обгрунтовані розрахунки і фразою - "шо, вам денег жалко?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, а взимку у вас генерація зовсім вимкнена? Чи все ж таки щось генерує і ви це щось споживаєте?

Влітку ви електрику не споживаєте зовсім? То за якою ціною ви споживаєте електрику, яку самі виробили?

 

в зимку генерація є, але споживання більше и те що генерує станція йде на власне споживання.

 

 

Влітку ви електрику не споживаєте зовсім? То за якою ціною ви споживаєте електрику, яку самі виробили?

 

в літку я не купую єлектрику а споживаю власну, а залишок продаю державі.

 

так у мене розрахунково окупність десь близко 10-ти років, а кби все продлавалось то було б 5ть років. То й що?

 

 

ЗІ. Я розумію що чим більше тих, хто купиться на "строк окупності", тим більший шматок у вас на столі. Але на брехні робити бізнес? Навіщо?

 

а як же ж. саме так.

хай вас біток береже.

 

Добавлено через 1 минуту

На данный момент цена за 30 квт у вас самая интересная.

и заметьте при этом я еще и:

більший шматок у вас на столі.

 

все, я поехал следующих разводить, не скучайте, пишите, вечером продолжим....

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в зимку генерація є, але споживання більше и те що генерує станція йде на власне споживання.

 

в літку я не купую єлектрику а споживаю власну, а залишок продаю державі.

 

так у мене розрахунково окупність десь близко 10-ти років, а кби все продлавалось то було б 5ть років. То й що?

Тобто свою електрику ви споживаєте? За якою ціною? Чи язик не повертається сказати?

 

Я і кажу що якщо лише генерація без власного споживання то дійсно є економічно обгрунтована складова інвестицій в СЕС. Але не для домогосподарств з власним споживанням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

в літку я не купую єлектрику а споживаю власну, а залишок продаю державі.

 

 

 

 

 

 

Що й т.б.д.

В перекладі так, що й треба було довести.

Или вы будите спорить, что если бы продали всю сгенерированную энергию, а не надлишок, то получили бы больше. А энергия на собственные нужды у вас получается по 0.18 евро. А если поставили станцию раньше, то еще дороже.

 

Ваше предложение за 23 посчитаю и если это будет похоже, хоть немного, на инвестицию свяжусь с вами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влітку ви електрику не споживаєте зовсім? То за якою ціною ви споживаєте електрику, яку самі виробили?

Так безкоштовну ж. Сам собі виробив, то за що платити? При цьому економиться 1.68 за кВт/год. Ще й можна щось продати, якщо надлишок. Все ж прозоро, ні треба видумувати щось типу сам в себе купуєш :o

 

ЗІ. Я розумію що чим більше тих, хто купиться на "строк окупності", тим більший шматок у вас на столі. Але на брехні робити бізнес? Навіщо?

Я не розумію в чому брехня. В тому що при продажі любий постачальник пише чисті цифри виробітку і при цьому окупності, так як не можливо знати скільки може споживати замовник, і що якийсь баран не може порахувати за скільки в нього окупиться станція при деякому всласному споживанні?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так безкоштовну ж. Сам собі виробив, то за що платити? При цьому економиться 1.68 за кВт/год. Ще й можна щось продати, якщо надлишок. Все ж прозоро, ні треба видумувати щось типу сам в себе купуєш :o

 

Вы не экономите, а теряете.

Попробую последний раз.

Вам выгодней все 100% энергии сгенерированной отдать в сеть по 5.61 примерно, а не потреблять самому. А на собственные нужды взять, например у соседа по 1.68.

Пример цифры условные.

Сгенерировали 2000 кВт и отдали по 6 грн. Заработали 12000.

Собственное потребление 0.

Сгенерировали 2000, собственное потребление 1000. Заработали 6000 грн. потеряли 6000 грн.

Так понятно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто свою електрику ви споживаєте? За якою ціною? Чи язик не повертається сказати?

 

Я і кажу що якщо лише генерація без власного споживання то дійсно є економічно обгрунтована складова інвестицій в СЕС. Але не для домогосподарств з власним споживанням.

 

Ви з колегою вчепились за віртуальну ціну виробленої потужності і розмахуєте нею як прапором. Погляньте на питання з іншої сторони. Нехай використана у домогосподарстві потужність вважається втратами конкретної СЕС. Тобто вона має менший ККД, ніж СЕС у полі без під'єднаних домогосподарств. З точки зору інвестування в таку СЕС інвестиція окупиться за більший термін. Ніякої принципової різниці між цими СЕС не бачу. Бачу різницю у строках окупності. А ваші з Олександром пости - тупо тролінг Романа. Можливо, ви просто заздрите його успіху :D. Це моя особиста думка і я її нікому не нав'язую.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не экономите, а теряете.

Попробую последний раз.

Вам выгодней все 100% энергии сгенерированной отдать в сеть по 5.61 примерно, а не потреблять самому. А на собственные нужды взять, например у соседа по 1.68.

Пример цифры условные.

Сгенерировали 2000 кВт и отдали по 6 грн. Заработали 12000.

Собственное потребление 0.

Сгенерировали 2000, собственное потребление 1000. Заработали 6000 грн. потеряли 6000 грн.

Так понятно?

 

Я не баран, я все розумію. Що чим менше споживаєш сам, тим більше продаєш, тим швидше окупиться станція, тим швидше почне приносити прибуток. Но це ж не значить, що ти сам в себе купуєш. Ви ж як їсте власно вирощену картоплю, не думаєте, що обїдаєте себе на 5 грн/кг кожен раз?

 

Добавлено через 2 минуты

Ніякої принципової різниці між цими СЕС не бачу. Бачу різницю у строках окупності.

От саме це я і кажу.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не экономите, а теряете.

Попробую последний раз.

 

Це не має жодної перспективи. У них електрика, яку вони споживають бескоштовна. Їм так казали, коли впарювали СЕС.

Ви з колегою вчепились за віртуальну ціну виробленої потужності і розмахуєте нею як прапором. Погляньте на питання з іншої сторони. Нехай використана у домогосподарстві потужність вважається втратами конкретної СЕС. Тобто вона має менший ККД, ніж СЕС у полі без під'єднаних домогосподарств. З точки зору інвестування в таку СЕС інвестиція окупиться за більший термін. Ніякої принципової різниці між цими СЕС не бачу. Бачу різницю у строках окупності. А ваші з Олександром пости - тупо тролінг Романа. Можливо, ви просто заздрите його успіху :D. Це моя особиста думка і я її нікому не нав'язую.

Задля розрахунку економічного сенсу встановлення обладнання треба оперувати якимись цифрами. У мене є звичайне споживання. Є ціна цієї електрики і є КАЛЬКУЛЯТОР. Наразі цифри це вартість електрики яка виробляється та яка споживається в домогосподарстві. Оперуємо ними? Але вам не довподоби ці розрахунки, ви почали викручуватись як ті, хто мені регулярно пропонує купити обладнання бо їм грошей дуже кортить. Наведені розрахунки називаються хибними, але де саме схибив, чомусь не вказується. Може розрахунки зовсім не хибні? Може ви невзмозі довести свої розрахунки бо скурили арихметику в третьому класі?

 

Так. Ви вгадали. Це я із заздрощів наводжу своє бачення. БО МЕНЕ ДІСТАЛИ ПРОДАВЦІ СЕС ЯКІ ПОЧИНАЮТЬ З ІНВЕСТИЦІЙ А ЗАКІНЧУЮТЬ ТИМ, ЩО ДЯДЬКУ, ДАЙТЕ ГРОШЕЙ БО ДУЖЕ КОРТИТЬ.

 

Добавлено через 4 минуты

Я не баран, я все розумію. Що чим менше споживаєш сам, тим більше продаєш, тим швидше окупиться станція, тим швидше почне приносити прибуток.
Якщо розумієте, то за якою ціною ви споживаєте вироблену вашою СЕС електрику?

 

 

От саме це я і кажу.

Різниця лише в тому, що з СЕС Фірташа він отримає прибуток, а ви будете споживати електрику по 5 гривень та розповідати як це вигідно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто свою електрику ви споживаєте? За якою ціною? Чи язик не повертається сказати?

 

Я і кажу що якщо лише генерація без власного споживання то дійсно є економічно обгрунтована складова інвестицій в СЕС. Але не для домогосподарств з власним споживанням.

 

Давайте так. Сколько вы не дозарабатываете посчитаем. Ибо вы должны быть олигархом, ну так ведь планировалось, но что-то пошло не так и теперь вы несёт убыток. Верно?

Давайте посчитаем сколько каждый из нас потерял родившись не в Имиратах.

 

Для меня энергия солнца обходится во столько же во сколько и Вам с розетки. Ибо именно эти цифры я применяю для расчёта окупаемости.

Вы считаете по своему, и от этого флаг вам в руки, это ваше право. Но не ваше право считать что именно вы правы.

 

Добавлено через 5 минут

Що й т.б.д.

В перекладі так, що й треба було довести.

Или вы будите спорить, что если бы продали всю сгенерированную энергию, а не надлишок, то получили бы больше. А энергия на собственные нужды у вас получается по 0.18 евро. А если поставили станцию раньше, то еще дороже.

 

.

Если бы , да кабы, в ротi виросли гриби

 

Есть правила, нравятся они вам или нет, личное дело каждого.

 

Если вам они не нравятся, полно вариантов решения . Ставьте отдельный ввод, идите в депутаты и изменяйте закон....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте так. Сколько вы не дозарабатываете посчитаем. Ибо вы должны быть олигархом, ну так ведь планировалось, но что-то пошло не так и теперь вы несёт убыток. Верно?

Давайте посчитаем сколько каждый из нас потерял родившись не в Имиратах.

 

Для меня энергия солнца обходится во столько же во сколько и Вам с розетки. Ибо именно эти цифры я применяю для расчёта окупаемости.

Вы считаете по своему, и от этого флаг вам в руки, это ваше право. Но не ваше право считать что именно вы правы.

 

Добавлено через 5 минут

 

Если бы , да кабы, в ротi виросли гриби

 

Есть правила, нравятся они вам или нет, личное дело каждого.

 

Если вам они не нравятся, полно вариантов решения . Ставьте отдельный ввод, идите в депутаты и изменяйте закон....

 

На скільки я розумію, то саме це є вашим альтернативним розрахунком?

Як я рахую - я показав. А от як ви рахуєте строк окупності в 5-7 років ви надати соромитесь. Лише як мантру розповідаєте що строк саме такий.

Я не збирався і не збираюся в політику. Робити друге введення на один об"єкт заборонено законодавством. Але є третій варіант - не встановлювати альтернативний видобуток.

 

Ще раз. Я зовсім не проти СЕС або вітряків. Я лише проти того, що розповідають про економічну доцільність та строк окупності там, де його нема. При тому не наводічи жодних розрахунків. Лише емоції та ставання в позу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки я розумію, то саме це є вашим альтернативним розрахунком?

Як я рахую - я показав. А от як ви рахуєте строк окупності в 5-7 років ви надати соромитесь. Лише як мантру розповідаєте що строк саме такий.

Я не збирався і не збираюся в політику. Робити друге введення на один об"єкт заборонено законодавством. Але є третій варіант - не встановлювати альтернативний видобуток.

 

Ще раз. Я зовсім не проти СЕС або вітряків. Я лише проти того, що розповідають про економічну доцільність та строк окупності там, де його нема. При тому не наводічи жодних розрахунків. Лише емоції та ставання в позу.

 

О каких 5-7лет речь? Где я об этом сказал / написал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...