Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Форумчани, всім привіт. Під час ожеледі спостерігав на одному фотомодулі ось таку картину:

 

 

На двох елементах одного фотомодуля лід розтавав значно швидше. Цікавлять Ваші думки з цього приводу.

 

Може бути декілька варіантів.

 

1. Нема однакових по параметрах селів, є близькі. При виробництві тестування селів робиться з допусками, тому в одну панель попадають різні по потужності сели, а загальна потужність вимірюється в кінці виробництва. Струм проходячи по найменшому по потужності селу гріє йго дещо більше ніж інші. Тому і буде такий результат.

IMG_2994.thumb.JPG.b9ba9e1205056a3a7da64bb7a5f46720.JPG

 

2. Тріщина села.

IMG_2985.thumb.JPG.9ec59830dada56b37de9f302de01ad79.JPG

 

3. Бува просто тінь, і теж буде такий результат бо:

TR000264.JPG.75581efb2a5648dd166ab03433360920.JPG

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може бути декілька варіантів.

 

1. Нема однакових по параметрах селів, є близькі. При виробництві тестування селів робиться з допусками, тому в одну панель попадають різні по потужності сели, а загальна потужність вимірюється в кінці виробництва. Струм проходячи по найменшому по потужності селу гріє йго дещо більше ніж інші. Тому і буде такий результат.

[ATTACH]682131[/ATTACH]

Дякую за відповідь, мої здогадки підтвердилися. Те, що панелі тестуються і сортуються по потужності після виробництва я зрозумів із того, що в поставці на палеті серійники панелей ідуть не попорядку)

Просто непокоять мене думки, стосовно того чи це вилетіли два села після тестування на заводі і потужність панелі вцілому впала, що не є добре. Бо тоді, як я розумію, по ній "слабшій ланці" будуть рівнятися всі панелі в стрінзі і його загальна потужність пропорційно впаде.

І другий варіант , який би мене влаштував, що вона вже з гепнутими селами тестувалася на заводі й її потужність відповідає заявленій)

І я так розумію в домашніх умовах це не виявити?

І ще, перевірки які Ви показали на фото, вони ж не дають інформіції щодо відповідності потужності фотомодуля заявленій, а тільки показують дефекти селів, хоча вцілому фотомодуль може й видавати заявлену потужність? Я правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, мої здогадки підтвердилися. Те, що панелі тестуються і сортуються по потужності після виробництва я зрозумів із того, що в поставці на палеті серійники панелей ідуть не попорядку)

Просто непокоять мене думки, стосовно того чи це вилетіли два села після тестування на заводі і потужність панелі вцілому впала, що не є добре. Бо тоді, як я розумію, по ній "слабшій ланці" будуть рівнятися всі панелі в стрінзі і його загальна потужність пропорційно впаде.

І другий варіант , який би мене влаштував, що вона вже з гепнутими селами тестувалася на заводі й її потужність відповідає заявленій)

І я так розумію в домашніх умовах це не виявити?

І ще, перевірки які Ви показали на фото, вони ж не дають інформіції щодо відповідності потужності фотомодуля заявленій, а тільки показують дефекти селів, хоча вцілому фотомодуль може й видавати заявлену потужність? Я правильно розумію?

 

Так,все так. Потужніст перевіряється іншими засобами для яких зараз нема погоди.

 

Що цікаво. На першому фото видно різницю відтінків, але як казав клієнт, гріється ця панель в лівому нижньому куті. Тобто навіть ці тести не дають 100% відповідей

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так,все так. Потужніст перевіряється іншими засобами для яких зараз нема погоди.

 

Що цікаво. На першому фото видно різницю відтінків, але як казав клієнт, гріється ця панель в лівому нижньому куті. Тобто навіть ці тести не дають 100% відповідей

так а коли буде погода як правильно перевірити потужність?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так а коли буде погода як правильно перевірити потужність?

 

Взяти сертифікований вимірювальний комплекс і виміряти.

 

Ну або іншими підручними засобами, але то буде "конь в сферическом вакууме"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяти сертифікований вимірювальний комплекс і виміряти.

 

Ну або іншими підручними засобами, але то буде "конь в сферическом вакууме"

 

яку фірму комплексу і модель порекомендуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Serg017, название панелей скажите?

Amerisolar AS-6P30-280 / 5BB, але я думаю, що то впринципі не має ніякого значення, бо така ситуація можлива у будь якої панелі, будь якого виробника. Хіба можливо є якась статистика)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Amerisolar AS-6P30-280 / 5BB, але я думаю, що то впринципі не має ніякого значення, бо така ситуація можлива у будь якої панелі, будь якого виробника. Хіба можливо є якась статистика)

 

абсолютно. Причем та Тиерах проблем еще больше чем на не Тиерах, а потому что их просто больше, и статистика больше.

 

"то Вы здоровы пока к врачу не зашли...."

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підкаже, збільшити потужність з 1.5 до 20 кВт це обовязково треба окрему лінію підвішувать чи можуть і до діючої підключить? Діюча 0.38 кВ - СІП, недавно зроблена, до підстанції (нова) по прямій 250 м
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До діючої, звісно. Але вам не збільшать, а підключать по новому за ціною 20 кВт, бо це будет трифазне підключення, а зараз у вас однофазне з великою імовірністю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто підкаже, збільшити потужність з 1.5 до 20 кВт це обовязково треба окрему лінію підвішувать чи можуть і до діючої підключить? Діюча 0.38 кВ - СІП, недавно зроблена, до підстанції (нова) по прямій 250 м

 

Так то Вам до РЕМу. А в загалі то яка різниця Вам, ціна від того не змінна. Хоч як а платити за всі 20кВт треба. Хоча, якщо і справді 380В підведено то 19кВт може порахують

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вартість електроенергії з ВДЕ у 2020р збільшиться у 1,8 рази – до 48-49 млрд грн

 

expro.com.ua/novini/gerus-vartst-elektroenerg-z-vde-u-2020r-zblshitsya-u-18-razi--do-48-49-mlrd-grn

 

нам що немає куди діти 48 млрд. грн. ??? як завжди: бідні заплатять за багатих ... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вартість електроенергії з ВДЕ у 2020р збільшиться у 1,8 рази – до 48-49 млрд грн

 

expro.com.ua/novini/gerus-vartst-elektroenerg-z-vde-u-2020r-zblshitsya-u-18-razi--do-48-49-mlrd-grn

 

нам що немає куди діти 48 млрд. грн. ??? як завжди: бідні заплатять за багатих ... :D

 

....продайте кота (с)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....продайте кота (с)

---

И собак. Сначала, породистых. А не надо было хлопать ушами, когда самые мудрые устилали крыши вот этим вот всем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

---

И собак. Сначала, породистых. А не надо было хлопать ушами, когда самые мудрые устилали крыши вот этим вот всем.

А кто им не давал возможность сделать реструктуризацию в прошлом году -15% с отсрочкой +5лет, большинство инвесторов согласилось на эти условия. Но нет, комитет завалил это решение. Воют, но решений не принимают, как назло хотят только хуже сделать. Компашка вредителей...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки в темі тиша я спробую її розшевелити.

Є питання з приводу напрямку розташування "додаткового" перегрузочного ряду панелей.

Залізо Хуавей 30ктла і панелі Амерісолар 285вт. Нагадаю, що він має 4 трекери по два входи. Тобто на один трекер влазить, наприклад, 48 панелей або 48*285=13680вт. З досвіду минулого року знаю, потужність такого поля в середньому 10квт (в гарне сонце трохи більше, в не дуже трохи менше, 8-12 квт).

Тобто маючи три ряди (на три трекери) по 48 панелей я маю свої умовні 30квт навантаження в середньому. При яскравому сонці обріже 36квт в 30квт, при поганенькому буде 24квт. Протягом дня графік будет виглядати приблизно так (за умови орієнтації на південь): потужність буде плавно зростати зранку до обіду, там на кілька годин буде номінал-трох перегруз 30 квт і вниз.

В таких умовах мені здається логічним використати четвертий трекер для збільшення генерації саме за межами "пікового" сонця, зранку та ввечері. Тобто одне поле 24 панелі на схід, інше на захід. Тоді, я так думаю, вранці та ввечері буде більша генерація а в обід все одно перегруз. В періоди дефіціту сонця, мабуть не принципово в яку сторону стоїть додатковий ряд, все одно ефект буде.

То ж чи варте це взагалі уваги? Чи поставити 4-ий ряд в 48 панелей на південь і не морочитись? Чи може ці "добавки" краще на південний схід і південний захід робити?

Реалізувати можна, мабуть, через зворотні діоди на кожному стрінгу при підключенні на один трекер, або одним трекером лише на схід або на захід.

Та чи має це сенс, цікаво почити ваші думки.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реалізувати можна, мабуть, через зворотні діоди на кожному стрінгу при підключенні на один трекер

саме так у даному випадку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...