Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

та не вже, Ви тільки збагнули що я хочу)))

Я збагнув з першого вашого питання :drinks:

давайте, а що це дасть?

Дасть-істину і досвід.

 

знов за рибу гроші.Де 32кВт взялося?

 

30 кВт припустимо Huawei 33KTL, а 2 кВт метикуватий господар вирішив довісити мікроінверторами. І все це проштовхнути в мережу через 50А триполюсний автомат):angel:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажите полное название модели

.

Фото паспорта. Дякую. Якщо можна, поясніть, що таке стартова і мінімальна напруга, яка логіка запуску інаертора

Screenshot_2020-02-10-12-25-01-215_cn_wps.moffice_eng.thumb.png.054ecb27d242f4b16c1d853cd5ecdacc.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото паспорта. Дякую. Якщо можна, поясніть, що таке стартова і мінімальна напруга, яка логіка запуску інаертора

 

А де Ви знайшли такий інвертор?

 

20К по Солісу з іншими параметрами їздить в Україну.

 

І я в загаліі сумніваюся що був такий Соліс на 4 трекери

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже й не пам'ятаю де. Оце новина:(. А мені мінімум три поля різнонаправлених треба підключати... А є якісь аналоги?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

30 кВт припустимо Huawei 33KTL, а 2 кВт метикуватий господар вирішив довісити мікроінверторами. І все це проштовхнути в мережу через 50А триполюсний автомат):angel:

 

А, он воно що. Дак там автомат на 63А.

Вгадав?

 

Добавлено через 37 секунд

Вже й не пам'ятаю де. Оце новина:(. А мені мінімум три поля різнонаправлених треба підключати... А є якісь аналоги?

 

На три трекери важко але є рішення

 

Добавлено через 1 минуту

 

Дасть-істину і досвід.

 

l:

 

Тоді я готовий , чекаю результати, коли будуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото паспорта. Дякую. Якщо можна, поясніть, що таке стартова і мінімальна напруга, яка логіка запуску інаертора

Точної і певної відповіді не знаю, але можу припустити такий варіант, що стартову напругу роблять дещо більшою за мінімальну робочу з тої причини, щоб забезпечити стабільну роботу, тобто уникнути безперервного вмикання й вимикання на граничних значеннях, що значно збільшить ресурс. Тобто створюють певний гарантований діапазон стабільної роботи, який цюму може завадити.

 

Хто знає правильну відповідь спростуйте або підтвердіть, ато самому цікаво)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точної і певної відповіді не знаю, але можу припустити такий варіант, що стартову напругу роблять дещо більшою за мінімальну робочу з тої причини, щоб забезпечити стабільну роботу, тобто уникнути безперервного вмикання й вимикання на граничних значеннях, що значно збільшить ресурс. Тобто створюють певний гарантований діапазон стабільної роботи, який цюму може завадити.

 

Хто знає правильну відповідь спростуйте або підтвердіть, ато самому цікаво)

 

Такі так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аналогія з автомобілем не зовсім…, оскільки у автомобіля гарантія, здебільшого, залежить від пробігу, або у важкої техніки від мотогодин, а з інвертором виробник ні про що таке не говорить.

 

Нажаль, не всі важливі параметри виробник надає. Я впевнений, що вони мають принаймі розрахункові значення ресурсу на відмову. А швидше за все - результати стрес-тестів, бо 10 років вони ще ніде реально не працювали.

 

Змусити інвертор «гарувати» більше ніж він може згідно технічних характеристик, я не думаю що вдасться, адже даний процес він само-регулює....

...Тому й відповідні висновки.)

 

Якщо влізти у мозок чи софт - з'являється багато можливостей, які не варті результату, але можуть бути цікавими фанатам. Я ж не знав наскільки глибоко людина "пірнула", тому попередив про супутній ризик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, не всі важливі параметри виробник надає. Я впевнений, що вони мають принаймі розрахункові значення ресурсу на відмову. А швидше за все - результати стрес-тестів, бо 10 років вони ще ніде реально не працювали.

.

 

Я Вам привідкрию ще одну завісу. Бо нажаль і справді виробник вам багато чого в мануалі не каже.

 

Так от. Уніфікація модельного ряду. Часто моделі 15-20кВт. Інколи 17-25. Часом 5-10. А в деяких навіть 10-20кВт побудовані на одній і тій самій базі. Бува за виключенням одного або двох транзисторів у мппт, вони просто не впаяні. Але , все ж таки, основна база в модельному ряду одна. А обмеження різні.

На Соліс 15К я повішу 26кВт панелей, і йому нічого від того не буде. Бо навіть і близько він не вийде в режим роботи як працює в Австралії.

Хоча у цьому випадку варто більш ретельно підійти до 600В мппт , щоб зменшити нагрів інвертора в моменти обмеження генерації.

 

А Хуавей 33ктла це 46 модель, промислова, і на 30квт він пішком ходить.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ааа. Так а что инвертор, он просто упрется в выработку 30кВт и будет её генерить, ослабив потребление с солнечного поля. Но летом я переживают за свой 50А автомат чтоб снова не сгорел от долговременной работы.

 

Вам варто на наступний раз підготувати допрацьовані гільзи алюмомідні і пресс, так можна перейти на мідь в автоматі без заміни кабелю. Мідь не пливе від нагріву і не окисляється як алюміній. Або як Далет обжати алюмінієвими наконечниками. Пресс потрібен в будь якому випадку. Китайський yqk 70/пгр 70 близько 1300 грн коштує. На задачі по станціі його вистачить і ще на трошки😀

 

Ще пофантазувати тема, раз почали про 32квт😀

У мене автомат 100а ввід. Договор 3Т на 50квт. Два інвертори на 50квт. От якщо я ще гібрида на 3-5 квт поставлю по мене скоро прийдуть? І я всіх зеленотарифників підставлю на перевірки в області? Гібрид вночі буде скидати в мережу і підставить мене? Модем передає цю інформацію?

Мабуть воно того не варто, ризикувати, і відповіді будуть позитивними. Та залишу питання, може знадобиться кому.

 

І може хтось бачив окрему вуличну коробку для промислового автомата під болтове з'єднання клем. У мене автомат стоіть окремо, не попадалось нічого путнього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они не правы, мягко говоря.

Вообще-то если посмотреть на эту фольгу после обжатия контактом автомата - то от вашего предварительного обжимает мало что остается - автомат обжимает намного лучше. Но то что это точно не та гильза, которая на СИП-е должна стоять - факт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... варто на наступний раз підготувати допрацьовані гільзи алюмомідні і пресс, так можна перейти на мідь в автоматі без заміни кабелю. Мідь не пливе від нагріву і не окисляється як алюміній... Пресс потрібен...

 

А виглядає це приблизно так:

недоопрацьована гільза ГАМ 16/10

10505187_w640_h640_10505187.jpg.275c7dbeed7f9581b5cdd7116f79a80b.jpg

 

доопрацьована гільза ГАМ 16/10

IMG_20200212_102550.thumb.jpg.9f20afb53a2b83ed39c60c82c39de245.jpg

 

доопрацьовані гільзи ГАМ 25/16 опресовані на СІП 25мм в автоматі 50 A HAGER

IMG-4d16df0306799b4f47d5461a9e8572fb-V.thumb.jpg.8ee3e3ac9f15c0e7b4ce48452b80f974.jpg

 

IMG-5c0df5ca4d84982ed12a2a5eb8d4be55-V.thumb.jpg.483078956092c5575506796afe0d4d3c.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите. На крыше труба затеняет две панели до 12 часов дня. Можно ли эти две панели подключить через оптимизаторы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите. На крыше труба затеняет две панели до 12 часов дня. Можно ли эти две панели подключить через оптимизаторы?

Бесмысленно, нужно ставить на весь стринг, перемещайте панели

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Можно ли эти две панели подключить через оптимизаторы?

А можно поподробнее, про оптимизаторы...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бесмысленно, нужно ставить на весь стринг, перемещайте панели
Не убедили. SolarEdge надо на весь стринг, а вот Tigo можно (?) ставить на две-три панели.

Жду ответа от практиков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За видео спасибо! Но я так и не совсем понял. Как работает стринг с оптимизатором Tigo, если две панели дадут ток в три раза меньше. Ведь при последовательном соединении ток стринга равен меньшему току панели. Это как правило, наблюдается при частичном затенении панели c bipass диодами. При полном затенении вступают в работу диоды, панели отключаются и ток равен току всего стринга.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тем временем в Германии и в ЕС бъют тревогу относительно ВИЭ.

oilreview.kiev.ua/2020/02/11/vie-energetika-germanii-stala-problemoj-vsej-evropy/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Было бы очень странно на сайте о нефтепродуктах читать о том, что нефть никому не нужна и по максимуму замещается где только можно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Было бы очень странно на сайте о нефтепродуктах читать о том, что нефть никому не нужна и по максимуму замещается где только можно.

 

Я так понял, что претензии исключительно по месту размещения материала? А по сути изложения возражений нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по сути о маневровых мощностях в этой теме был уже один большой срачь. Но люди не поверили что такая проблема имеет место быть. И непонятно почему Германия стала проблемой для Европы, если продает по низкой цене, а покупает по высокой?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по сути о маневровых мощностях в этой теме был уже один большой срачь. Но люди не поверили что такая проблема имеет место быть. И непонятно почему Германия стала проблемой для Европы, если продает по низкой цене, а покупает по высокой?

То Humanite соскучился по очередному срачу, они тут о другом и не говорят.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не можу зрозуміти в чому причина і.стерії навколо ЗТ?Якщо всім хто генерує начислено по курсу Євро.То коли гривня я стане по 10 ,а це майже втричі менше ніж зараз то буде держава купувати по умовно 1гривні замість 4гривень зараз.і буде наш тариф менше,бо держава побарабану який зараз курс і зменшення ціни на ел.енергію не буде

 

Добавлено через 1 минуту

Хай зроблять долар по 8 а євро по 10 і всім буде щастя.Алюмінь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То Humanite соскучился по очередному срачу, они тут о другом и не говорят.

 

А при чем тут срач? Просто пройдет очень небольшой срок и те, кто поверил что шара объема не имеет будут клясть всех и вся, искать виноватых в том, что потратили впустую свои (немалые) деньги, рассчитывая на сверхприбыли. Я всего то предупреждаю, что перед принятием решения о покупке ВИЭ нужно взвесить не только "за", рассказываемые продавцами, но и некоторые "против", с которыми придется столкнуться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...