Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

в мене всі стрінги завантажені рівно на 680вольт

 

Добавлено через 2 минуты

20панелеи рівно на стрінг.думаю перш. треккер завантажити на 26-27 панелеи до 900вольт приблизно... інші теж а на 4тии вже скинути залишки....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене всі стрінги завантажені рівно на 680вольт

 

Добавлено через 2 минуты

20панелеи рівно на стрінг.думаю перш. треккер завантажити на 26-27 панелеи до 900вольт приблизно... інші теж а на 4тии вже скинути залишки....

 

Як в зимку з інвертора вийде святий дим - дзвоніть. В зимку роботи не багато

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як в зимку з інвертора вийде святий дим - дзвоніть. В зимку роботи не багато

 

так а інвертор якщо більше 1000вольт на на стрінг подаеш просто в режим аваріі не переиде?ну типу просигналізував що вклике навантаження ,щоб я квлькість панелеи зменшив.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так а інвертор якщо більше 1000вольт на на стрінг подаеш просто в режим аваріі не переиде?ну типу просигналізував що вклике навантаження ,щоб я квлькість панелеи зменшив.?

... можно поэкспериментировать ...

... только эксперимент дорого будет стоить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... можно поэкспериментировать ...

... только эксперимент дорого будет стоить.

Жадность, фраера сгубит. Только на днях постами фото скидывал с расплавленным автоматом, ждем фотки инвертора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... на днях постами фото скидывал с расплавленным автоматом...

... продублируйте для меня, плиззз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7000, Ура!!!

Это же сколько мы тут понаписывали...

----------------------------------------------

@revix, Спасибо, видел я эту фотку. Только не понял, что же там случилось.

Как правильно сказал Роман, следов "Святого Дыма" не наблюдается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... можно поэкспериментировать ...

... только эксперимент дорого будет стоить.

 

буду ставити експеримент.короче почну з з 950вольт на стрінг , потім збільшу до 1000.думаю що просто піде в аварію а потім верну на 950-900вольт і подивлюсь скільки протримаеться.поставте свічку в церкві xто може.тільки за здравіе :lol:

 

Добавлено через 6 минут

ну не модуть жеж китаиці заxист від дурнів не встановити -: такии як виxід в аваріинии режим наприклад не в 1000вольт. а при досягненні 990в.думаю мені пощастить...чорт иого зна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... можно поэкспериментировать ...

... только эксперимент дорого будет стоить.

 

Эдак 300$ сам модуль без работы

 

Добавлено через 2 минуты

буду ставити експеримент.короче почну з з 950вольт на стрінг , потім збільшу до 1000.думаю що просто піде в аварію а потім верну на 950-900вольт і подивлюсь скільки протримаеться.поставте свічку в церкві xто може.тільки за здравіе :lol:

 

Добавлено через 6 минут

ну не модуть жеж китаиці заxист від дурнів не встановити -: такии як виxід в аваріинии режим наприклад не в 1000вольт. а при досягненні 990в.думаю мені пощастить...чорт иого зна

 

За ціну в двоє меншу ніж вартість ремонту можу розказати як не влетіти. Або безкоштовно почитайте цю гілку, тут все багато разів описувалося. Ну а може хто наставить Вас на путь ..... за спасибі

 

Добавлено через 57 секунд

7000, Ура!!!

Это же сколько мы тут понаписывали...

----------------------------------------------

@revix, Спасибо, видел я эту фотку. Только не понял, что же там случилось.

Как правильно сказал Роман, следов "Святого Дыма" не наблюдается.

 

А толку 0:evil:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эдак 300$ сам модуль без работы

 

а про якии модуль иде мова?тои якии зламаеться в самому інверторі я так розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эдак 300$ сам модуль без работы

 

а про якии модуль иде мова?тои якии зламаеться в самому інверторі я так розумію?

 

Ага. Такий біленький, мосфет або ігбт, не пам'ятаю точно яктий, але дорогий, курва

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ага. Такий біленький, мосфет або ігбт, не пам'ятаю точно яктий, але дорогий, курва

 

даваите домовимось так... я спочатку зламаю інвертор.а потім запівціни ви навчите ,як цього не робити:good: піде?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

даваите домовимось так... я спочатку зламаю інвертор.а потім запівціни ви навчите ,як цього не робити:good: піде?

Авжеж. Як правило так і виходить завжди

:good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене всі стрінги завантажені рівно на 680вольт

 

Добавлено через 2 минуты

20панелеи рівно на стрінг.думаю перш. треккер завантажити на 26-27 панелеи до 900вольт приблизно... інші теж а на 4тии вже скинути залишки....

 

Розвиток подій залежить від моделі інвертора. Хуавей М0 має вхідні ключі на 1100В, при цьому працює до 950В, в той час,до прикладу, Danfoss TLX має вхідні ключі 1200В, працює до 860В а потім відключається від мережі, накоротко замикає всі трекери і вмикає вентилятори на повну. Нема напруги - нема проблем.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розвиток подій залежить від моделі інвертора. Хуавей М0 має вхідні ключі на 1100В, при цьому працює до 950В, в той час,до прикладу, Danfoss TLX має вхідні ключі 1200В, працює до 860В а потім відключається від мережі, накоротко замикає всі трекери і вмикає вентилятори на повну. Нема напруги - нема проблем.

 

Що, вже М0, на ремонт попадав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що, вже М0, на ремонт попадав?

 

Перший М0 попав в ремонт ще минулого року:unknown:

Але останнім в ремонті був 33ктл з пробігом 7600кВт/год

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

золотоии стандарт по напрузі на стрінг для 33ктл а якии ?чи у кожного установщика вони стандарти різні?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

золотоии стандарт по напрузі на стрінг для 33ктл а якии ?чи у кожного установщика вони стандарти різні?

 

600-620В. Мало того, це для всех сучасних мережевих трифазних

 

Добавлено через 1 минуту

Перший М0 попав в ремонт ще минулого року:unknown:

Але останнім в ремонті був 33ктл з пробігом 7600кВт/год

 

Цікавинка. М0 по сонцю модуля стоять?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене всі стрінги завантажені рівно на 680вольт

 

Добавлено через 2 минуты

20панелеи рівно на стрінг.думаю перш. треккер завантажити на 26-27 панелеи до 900вольт приблизно... інші теж а на 4тии вже скинути залишки....

 

solarsoul.net/raschet-invertora-dlya-solnechnyx-batarej?fbclid=IwAR2wbFVkz8dSBy6ieu9YswGlxONYCnI-BpDV9JwJ-dvBlL1-7Cvq_hF0RRw

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавинка. М0 по сонцю модуля стоять?

Ні, стоять дискретні транзистори. Певно,що при його нікчемному охолодженні площі модуля не вистачає при такій швидкості тепловиділення. З мережевимим модулями вперше таке бачу - замість термопасти так званий phase change material. Холодний має твердий стан,гарячий рідкий, забруднитись ним практично неможливо)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, стоять дискретні транзистори. Певно,що при його нікчемному охолодженні площі модуля не вистачає при такій швидкості тепловиділення. З мережевимим модулями вперше таке бачу - замість термопасти так званий phase change material. Холодний має твердий стан,гарячий рідкий, забруднитись ним практично неможливо)

Как вы можете такое писать, сам менеджер с хуавея написал, что всякие там кулибинские вентиляторы это неправильно, с охлаждением все норма, то руки неровные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вы можете такое писать, сам менеджер с хуавея написал, что всякие там кулибинские вентиляторы это неправильно, с охлаждением все норма, то руки неровные.

 

Дак то ж про М0 , а вони наче з кулэрами, чи ні? Я якось їх ще не ставив ні разу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дак то ж про М0 , а вони наче з кулэрами, чи ні? Я якось їх ще не ставив ні разу

 

так, з вентиляторами! 50KTL-M0 вже їх запускає десь на 10 кВт активної потужності, а то і меншій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...