Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

провід 10кв.мм в таблиці потудність яку витримуе по одному кабелю чи по трьом ? тобто 30квт на один кабель чи на три

у меня 16 кв. медь 4 жилы 30кВт...

 

Screenshot_2020-08-22-18-27-16-378_com.huawei.inverterapp.thumb.jpg.40f0272737ec51a4da243f15cf036259.jpg

За 1 месяц работы с 22.07.20 по 22.08.20, собственное потребление 288кВт по солнышку поле 13.86кВт(42шт), инвертор 30кВт занято 2 стринга из 8ми... Спасибо Роману, Я результатом работы СЭС доволен поле направление Юг 35гр. C 06.08.20 брал суточного цыплёнка это 12кВт в сутки электричества на лампы 7 суток , + электро подогрев 1.5кВт термовоздуходувка по термодатчику. так бы было наверное 200 кВт собственного.

Змінено користувачем Джуль Барс
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Україні найдорожча біржова ціна на електроенергію — звіт Єврокомісії

www.epravda.com.ua/news/2020/08/25/664361/

 

і що......?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і що......?

Везде, где видят хоть какой намек на высокие цены, пытаются подвязать к зеленому тарифу, хотел пацан козырнуть, но оказался не в теме. А по сути, манипуляции на балансирующем рынке, отмывание бабла по схеме "торговля воздухом". Уважаемый hause, вас имеют не те, кто вы думаете.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Везде, где видят хоть какой намек на высокие цены, пытаются подвязать к зеленому тарифу, хотел пацан козырнуть, но оказался не в теме. А по сути, манипуляции на балансирующем рынке, отмывание бабла по схеме "торговля воздухом". Уважаемый hause, вас имеют не те, кто вы думаете.

 

Дядя Пєтя! Ти дурак?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розгадка проста:

1. ККД Trio на 0.5% менше, а це означає, що він генерує на 33% тепла більше.

2. Подивіться на котушки індуктивності на картинці в додатку. Втрати на них можуть досягати 20% сумарних втрат інвертора. Все згенероване ними тепло опиняється всередині інвертора і для того, щоб його відвести потрібна більша площа поверхні, адже температура радіатора нижча, а температура всередині вища.

3. У сучасних інверторах використовуються IGBT модулі, в той час, як Trio використовує окремі IGBT, які аж ніяк не можна розташувати більш компактно. Але так, конструкція значно більш ремонтопридатна, враховуючи їх сумнівну надійність - це неабияка перевага.

 

Ну і для інформації, у M0 гарантія 10 років.

 

Во вложениях имеем сравнительные фото радиаторов 20KTL-M0 и Aurora Trio 27.6 (сути дела не меняет - 20.0 собирается точно в таком же корпусе). По габаритным размерам довольно наглядно видно разницу + Аврора имеет волнистые ребра радиатора,их площадь на 10-15% больше сравнительно ровной пластины таких же размеров. Хуевей имеет 1 вентилятор внутри корпуса,довольно большой и мощный, Аврора имеет 3 небольших и достаточно тихих вентилятора. А вообще, Авроры также не блещут сверх надежностью - нынче их 4шт на операционном столе. Для пущей уверенности в недостаточности охлаждение в Хуевеях рядом лежит Conergy IPG 3S (3кВт,1Ф, панелей сколько хош), модели 4 и 5кВт собираются в таких же корпусах,только имеют вентиляторы) Наверное,в 20кВт Хуавее все таки радиатор в 2 раза больше,чем в 3кВт Conergy,но и в 3 раза меньше , нежели у настоящего 20кВт инвертора)

323943640_Abbtrio.thumb.PNG.861113daa8a802e00a0bd5b938308378.PNG

IGBT.thumb.PNG.371226a91c0f7708499853f41a713ede.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядя Пєтя! Ти дурак?

Умный обозвался. По архивам легко определить засланного казачка https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=5040630#post5040630

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@IND190, що скажете про

SolarEdge 27,6. При його розмірах незрозуміло, що з температурою всередині, бо зовні він дуже гарячий. Теж ходить думка добавити площі радіатора.

А Solis тридцятки відмітилися уже у вас? Бо їх активно зараз продавці пропонують.

 

Що взагалі, на вашу думку, варте до покупки на нашому реальному українському ринку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну я торохи встряну

SolarEdge 27,6. При його розмірах незрозуміло, що з температурою всередині, бо зовні він дуже гарячий.

хм. при тому що його частина, у порівнянні з стрінговим інвертором, знаходиться зовні

 

 

А Solis тридцятки відмітилися уже у вас? Бо їх активно зараз продавці пропонують.

в мене була 1шт 15кВт , просто потух, заміна виробником на протязі доби.

 

І привозили мені на ремонт 10кВт після блискавки, зробили, правда обійшлося в 8000грн.

 

 

Що взагалі, на вашу думку, варте до покупки на нашому реальному українському ринку.

Все лотерея. Бо ще ніхто не читав гарантійні умови

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. ККД Trio на 0.5% менше, а це означає, що він генерує на 33% тепла більше.

Ви самі хочі вірите в те,що Хуавей на реальній станції дасть хоча би 98%?:) Я на власні очі поки що не бачив жодної такої станції. А все чому? Правильно, всім треба перевантажти і 620В там не пахне. Приведу графіки для обох інверторів. Так,теоретично хуавей в ідеальних умовах може показати 98.65%, але якщо уважно подивитись на графік Аврори, то вона в ідеальних умовах покаже приблизно 98. 4%. Але виробник в інструкції чомусь пише максимум 98.2%. Цікаво, до чого б це? Може в АВВ розуміють, що в реальному житті інвертор тих умов ніколи не побачить? А задача Хуавей - лиш напарити Вам своє сміття...? Окей, Хуавей справді виробляє трохи менше тепла, нехай навіть 33%, хоча реально менше, але його радіатор менший за радіатор АВВ на 300%....

 

 

2. Подивіться на котушки індуктивності на картинці в додатку. Втрати на них можуть досягати 20% сумарних втрат інвертора. Все згенероване ними тепло опиняється всередині інвертора і для того, щоб його відвести потрібна більша площа поверхні, адже температура радіатора нижча, а температура всередині вища.

У М0 котушки менші, стоять в тому ж самому місці. При тій же самій потужності гріються вони сильніше,оскільки власної площі менше,тому по Вашій логіці у М0 має бути більший радіатор.

 

 

3. У сучасних інверторах використовуються IGBT модулі, в той час, як Trio використовує окремі IGBT, які аж ніяк не можна розташувати більш компактно. Але так, конструкція значно більш ремонтопридатна, враховуючи їх сумнівну надійність - це неабияка перевага.

 

Справа не в цьому. Модулі реально дешевші за окремі ключі, але є ряд нюансів. Головна проблема в тому, що потрібно швидко відводити велику кількість тепла, у Вас може бути нескінченно великий радіатор, але в цьому немає ніякого сенсу, якщо товщина основи недостатня для такої теплопровідності. Тому для покращення температурних умов існування інвертора виробники,які не жалкують коштів на розробку і деталі, ставлять багато дискретних транзисторів,оскільки ті мають куди більшу площу тепловіддачі + ставлять віддалено один від одного. На Вашій картинці з Авророю видно, що там 40% місця,де стоять транзистори, гуляє. А самі транзистори стоять на відстані для покращення умов тепловідведення. Останній АВВ,який у мене ремонтувався,отримав у трекер замість дискретних діодів діодний модуль, оскільки це зекономило майже 100$. До прикладу, інвертор AEG Protect PV 10 зроблений приблизно з такою ж кількістю дискретних транзисторів (все таки там 3 МРРТ) і при цьому він в 2 рази менший,але там стоїть 3 вентилятора.

 

 

Ну і для інформації, у M0 гарантія 10 років.

У АВВ також гарантія 10 років. Тільки от проблема - перша Аврора, що потрапила до мене на стіл, була у віці 5 років. А перший М0 - простояв рівно 1 день....

photo_2020-08-28_11-13-58.thumb.jpg.dd7812af3424ac7b963cd26445a1f2b7.jpg

Efficiency.thumb.png.f5ddd948d07831c6ec695f8f27ed06c5.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SolarEdge 27,6

Мабуть мене не зовсім правильно люди розуміють. Я не рекламую послуги по ремонту інверторів - що друзі/знайомі припруть - те і ремонтуємо. СоларЕдж не брали,оскільки в лабораторії його реально перевірити неможливо, хоча в Німеччині їх досить багато у неробочому стані продається.

 

 

А Solis тридцятки відмітилися уже у вас? Бо їх активно зараз продавці пропонують.

 

Не знаю хто там кого пропонує - я завжди проти встановлення одного корпуса на 30кВт, оскільки мене дістає "можете швидко зробити,бо станція стоїть,а зараз якраз сонечко...або дайте щось,бо гроші втрачаю" і т.д. Найбільш оптимально це 2х15кВт або 20+10,якщо треба більше трекерів то можна і 3х10 ставити. Проблеми з одним інвертором зменшать Ваш заробіток лише на 33%. І думати "у мене всьо нормально,що може трапитись.." - від блискавки або відгорання нуля/фази на підстанції, закоротки на лінії при сильних вітрах до елементарного "у сусіда проводка замкнула" . Не думайте що саме Ви найрозумніші або найбільш везучі.

 

Добавлено через 9 минут

Що взагалі, на вашу думку, варте до покупки на нашому реальному українському ринку.

 

Нове, що варте до покупки,ви все одно не купите. До прикладу,хороші інвертори Sungrow SG10KTL, але вони не розшиваються по мережевому діапазону. Samil Power 30000TL-PM досить впевнено себе почувають, але їх вартість Вас не зацікавить. Для себе я вибрав єдино правильний варіант - б/у Європейці. Там буде і ціна адекватна і якість хороша. Так, гарантія лише на совісті продавця, але з тим скільки нових "гарнтійних" інверторів я вже бачив у себе на столі.... Не думаю,що на це варто звертати увагу. Єдиний мінус у них все таки є - я не знаю жодного європейця, який має діапазон ширший за 184-276В, оскільки не існує європейської країни з більше широким допуском по напрузі. Навіть ручні параметри не дозволяють вийти за ці межі.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Samil Power 30000TL-PM досить впевнено себе

 

Саміль вже йок. Нема вже виробника. Нема сервера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саміль вже йок. Нема вже виробника. Нема сервера.

Знаю, влітку минулого року вже не міг зайти туди. Але інвретори в продажі ще є. В мене до них і прошивки лишились...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може в АВВ розуміють,

ага помню как ездили в офис АВВ бумаги возили где купили что купили и когда и гарантия...UPS киловатт на 60 в ремонте нуждался фиг плату продадут...Пришлось IGBT покупать по 60 у.е. и переделовать....я просто в офис АВВ ездил ну его...

Сервис наше Всё! потому АВВ инвертор даже и не рассматривал для установки ;) socomec АВР известно что это такое ? так после грозы часто покупали потом грозозащиту когда вылетало.... а всего то Автоматический вод резерва(АВР)...

Найбільш оптимально це 2х15кВт або 20+10,якщо треба більше трекерів то можна і 3х10 ставити.
а где деньги взять ?? чтобы три инвертора поставить и согласовать по панелям ? а Вдруг молния все три менять ? Вы же в курсе чем больше в системе переменных тем больше шанс выхода из строя ? Змінено користувачем Джуль Барс
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а где деньги взять

 

МОжно заработать. Можно своровать, как некоторые. МОжно своровать много, как наши умеют. Тут только Вам выбирать. Стоимость комплекта б/у инверторов (ресурс которых зачастую больше ресурса новых китайцев) на 30кВт с любым сочетанием трекеров меньше чем практически любой китай.

 

чтобы три инвертора поставить и согласовать по панелям

 

10 и 15кВт инвертора бывают с 1,2 и 3 МРРТ. От 2х до 9 МРРТ на 30кВт станцию. Вообще не вижу проблем с согласовкой панелей и инвертора. Мало того, таким образом даже проще перегрузить систему + остаться в точке максимальной эффективности инвертора.

 

 

а Вдруг молния все три менять

 

Молния это всегда случай,когда Вы попали. Не знаю производителя у кого молния входит в гарантию. Тут есть нюанс - энергия разряда молнии конечная. И она пробивает все инверторы только если прямое попадание в конструкцию с панелями или подстанцию,что довольно редко встречается на практике.

 

 

Вы же в курсе чем больше в системе переменных тем больше шанс выхода из строя ?

 

Естественно, шанс частичной остановки станции немного больше, но вот шанс полной остановки практически нулевой. Мало того,если взять изначально инверторы с "лишним" трекером то часть стрингов можно будет перекинуть на гуляющий трекер и процент просадки еще упадёт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоимость комплекта б/у инверторов (ресурс которых зачастую больше ресурса новых китайцев) на 30кВт

гарантию 5 лет дадите ? и официальные доки для регистрации паспорта соответствия ? потому что без оф продажи АВВ на гарантию не берёт и вам запчасти не продадут от таке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм. при тому що його частина, у порівнянні з стрінговим інвертором, знаходиться зовні

 

Там маленька частина тільки MPPT трекер назовні

 

Добавлено через 35 минут

Нове, що варте до покупки,ви все одно не купите. До прикладу,хороші інвертори Sungrow SG10KTL, але вони не розшиваються по мережевому діапазону. Samil Power 30000TL-PM досить впевнено себе почувають, але їх вартість Вас не зацікавить. Для себе я вибрав єдино правильний варіант - б/у Європейці. Там буде і ціна адекватна і якість хороша

Sangrow людський тільки десятка? Чи вся лінійка?

Ну Вартість то таке. В приорітеті параметр - поставив і забув на 10-15 років.

По бу щось не виходить підібрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, чи в Київській області вже була виплата ЗТ за липень?

 

Вчора все заплатили

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sangrow людський тільки десятка? Чи вся лінійка?

вони всі дубові до роботи , працюють і все на тому, перший я встановив десь у 16 році. З того часу всьо питаннь працює, але якщо мережа в нормі.

Підтримаю, там з напругами все строго.

 

 

В приорітеті параметр - поставив і забув на 10-15 років.

а тут на другий день блискавка)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарантию 5 лет дадите

 

От себя я всегда даю гарантию 1 год. Иногда 2 года.

 

 

и официальные доки

 

официальные доки в наличии.

 

 

Sangrow людський тільки десятка? Чи вся лінійка?

 

Пробігали лише 10 та 15кВт інвертори. Без індекса М. Також перші були встановлені в 16 році, досі бігають і не кашляють.

 

 

По бу щось не виходить підібрати.

 

Напишіть необхідні параметри. Впевнений що підібрати можна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ККД, що зазначений у технічному паспорті вимірюється за стандартом для перетворювачів потужності (power conditioners) IEC 61683 (вимірювання для трьох напруг та за таких потужностей 10 %, 25 %, 50 %, 75 %, 100 %). Максимальний ККД - це виміряне для певних умов пікове значення. Мені невідомо, чому виробник зазначив максимум одним, намалював графік іншим, а реальні результати вийшли абсолютно інакшими.

Ось, до речі, звіт за тестами: за номінальної напруги ККД при максимальній потужності складає 97.42%, в той самий час у Huawei за тих же параметрів - 98.4% (у Тріо в 1.6 рази більше генерація тепла):

library.e.abb.com/public/4c9897116f80a3f485257e200061360f/TRIO-27.6(20.0)TL-OUTD-400%20(Bureau%20Veritas,%20IEC%2061683%20Certificate,%20Ref.%20U14-0286)%20Rev.%202014-05-12.pdf

У системі моніторингу Huawei є показник ККД.

 

Ви самі хочі вірите в те,що Хуавей на реальній станції дасть хоча би 98%?:) Я на власні очі поки що не бачив жодної такої станції. А все чому? Правильно, всім треба перевантажти і 620В там не пахне. Приведу графіки для обох інверторів. Так,теоретично хуавей в ідеальних умовах може показати 98.65%, але якщо уважно подивитись на графік Аврори, то вона в ідеальних умовах покаже приблизно 98. 4%. Але виробник в інструкції чомусь пише максимум 98.2%. Цікаво, до чого б це? Може в АВВ розуміють, що в реальному житті інвертор тих умов ніколи не побачить?

Котушки Trio не мають пластифікату, ви в цьому мали пересвідчитись, на відміну від М0. Тому в Trio теплові втрати потрапляють всередину корпуса.

Справа не в цьому. Модулі реально дешевші за окремі ключі, але є ряд нюансів. Головна проблема в тому, що потрібно швидко відводити велику кількість тепла, у Вас може бути нескінченно великий радіатор, але в цьому немає ніякого сенсу, якщо товщина основи недостатня для такої теплопровідності. Тому для покращення температурних умов існування інвертора виробники,які не жалкують коштів на розробку і деталі, ставлять багато дискретних транзисторів,оскільки ті мають куди більшу площу тепловіддачі + ставлять віддалено один від одного. На Вашій картинці з Авророю видно, що там 40% місця,де стоять транзистори, гуляє. А самі транзистори стоять на відстані для покращення умов тепловідведення. Останній АВВ,який у мене ремонтувався,отримав у трекер замість дискретних діодів діодний модуль, оскільки це зекономило майже 100$. До прикладу, інвертор AEG Protect PV 10 зроблений приблизно з такою ж кількістю дискретних транзисторів (все таки там 3 МРРТ) і при цьому він в 2 рази менший,але там стоїть 3 вентилятора.

 

У АВВ також гарантія 10 років. Тільки от проблема - перша Аврора, що потрапила до мене на стіл, була у віці 5 років. А перший М0 - простояв рівно 1 день....

Чи було звернення до технічної підтримки виробника стосовно виходу з ладу Huawei?

Чи був правильно виконаний монтаж?

У Power One була гарантія 10 років, ABB одразу змінив її на 5 років. Кількість сервісних випадків пропорційна кількості обладнання у використанні. Запитайте у експлуатантів комерційних СЕС, скільки десятків відсотків виходів з ладу такого самого інвертора 27.6.

Більше того, навряд чи той, у кого діюча гарантія звернеться по не гарантійний ремонт.

 

З повагою,

Олександр Альохін

1346144161_Huaweiefficiency.png.e28fe4b5eb868ce1c64c1303d2f36290.png

557664792_Trioefficiency.PNG.7453c678874c2e0a33d4bd7c86a74390.PNG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

З повагою,

Олександр Альохін

Да, уважаемый IND190.

Это Вам не с мало образованной аудиторией разговаривать...

Чем "крыть" будете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, уважаемый IND190.

Это Вам не с мало образованной аудиторией разговаривать...

Чем "крыть" будете?

 

А я вважаю,що ці досвідчені фахівці (як і кожен з нас, але не досвідчених і не фахівців:fool: ) мать право на власні підходи. власні твердження, власні висновки, тощо... і не треба їх зіштовхувати лобами, це неправильно...

А треба максимально використовувати практичний досвід і одного, і другого, і третього...

:flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...