Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Цену мне при первом запросе дало 2700евро. Это так сказать чуть великовата

Категорически согласен. Но в б/у варианте все не так плохо. Ресурса его вполне достаточно для долгой и счастливой работы лет на 5 минимум, а трекеры реально тянут свои заявленные 9кВт. Неплохая вещь в общем. Если на своей станции поймаю молнию то заменю свой Данфосс на Солармакс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9. Відновлення порушеного вузла обліку (засобу обліку) здійснюється енергопостачальником протягом 5 робочих днів з дня звернення побутового споживача щодо приведення вузла обліку (засобу обліку) у стан, придатний для реалізації процедури вимірювань зустрічних перетікань спожитої та виробленої електричної енергії відповідно до узгодженої однолінійної схеми підключення генеруючої установки (генеруючих установок).

 

у віконці обл енкрго сказали купуи новии лічильник і став .я і купив.... можна бцло не купляти ?чи вони в 5 днів не вклалися б ?і чим для ниx це грозило?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що ж це виxодить що

 

Мабудь(

Мені в червні гроза спалила лічильник АСЕ6000 і два порти в СмартЛогері, лічильник КОЕ доволі оперативно замінили (4 робочі дні), а смарт логер сам відремонтував

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабудь(

Мені в червні гроза спалила лічильник АСЕ6000 і два порти в СмартЛогері, лічильник КОЕ доволі оперативно замінили (4 робочі дні), а смарт логер сам відремонтував

 

заяву в обленерго писали як знядли лічильник чи коли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заяву в обленерго писали як знядли лічильник чи коли?

Нічого не писав, все в телефонному режимі. Спочатку подзвонив інспектор, сказав що модем не прислав дані, пішов знімати показники в ручному режимі, побачив що лічильник мертвий. Він сам дав заявку і згодом приїхала бригада, замінила, я тільки підписав Акт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не писав, все в телефонному режимі. Спочатку подзвонив інспектор, сказав що модем не прислав дані, пішов знімати показники в ручному режимі, побачив що лічильник мертвий. Він сам дав заявку і згодом приїхала бригада, замінила, я тільки підписав Акт.

 

вам вона спочатку поставила тимчасовии нік украінськии чи поставила асе 6000?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у віконці обл енкрго сказали купуи новии лічильник і став .я і купив.... можна бцло не купляти ?чи вони в 5 днів не вклалися б ?і чим для ниx це грозило?

 

«3. Улаштування вузла обліку, зокрема придбання, встановлення та підключення засобу обліку, обладнаного інтерфейсом передачі даних про обсяги та напрями перетоків електричної енергії (у тому числі із вбудованим або зовнішнім модемом GSM зв’язку, який є складовою локального устаткування збору та обробки даних), здійснюється електропостачальником за рахунок побутового споживача як замовника послуги з улаштування вузла обліку.» Не знаю точно но приобретенный нами счётчик в дальнейшем находится на балансе энергопоставщика,значит ремонт и замена должна производиться за их счет.Два года назад у меня был укр.счетчик ,у которого постоянно глючил внешний модем,так они мне заменили его на ACE6000 за свой счёт .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Потрібна Ваша порада. Хочу зробити наземну конструкцію й повішати панелі на оцинкований профіль 41х41х1,5 мм, але не знаю чи буде нормально він тримати прогони довжиною по 2 метри. На будинку вішав на нього, все добре, але максимальна відстань прогону була 1,5 метри, то він не провисав і по ньому навіть можна було нормально лазити, а тут, щось розгубився й не знаю як вчинити. Чи цього перерізу вистачить чи брати товстішого 2 мм, або вищого...

Можливо хтось вішав вже з такими великими відстанями й знає як він себе буде поводити, або який краще використати за перерізом. Буду вдячний за поради й якщо хтось поділиться досвідом)

Щоб було зрозуміліше про який саме профіль мова, додаю зображення:

Screenshot_2020-08-22-14-24-48.thumb.png.fd77c994219ba8ef1ea0192e8dd9fd63.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Потрібна Ваша порада. Хочу зробити наземну конструкцію й повішати панелі на оцинкований профіль 41х41х1,5 мм, але не знаю чи буде нормально він тримати прогони довжиною по 2 метри. На будинку вішав на нього, все добре, але максимальна відстань прогону була 1,5 метри, то він не провисав і по ньому навіть можна було нормально лазити, а тут, щось розгубився й не знаю як вчинити. Чи цього перерізу вистачить чи брати товстішого 2 мм, або вищого...

Можливо хтось вішав вже з такими великими відстанями й знає як він себе буде поводити, або який краще використати за перерізом. Буду вдячний за поради й якщо хтось поділиться досвідом)

Щоб було зрозуміліше про який саме профіль мова, додаю зображення:

 

2м норм будет. Хоча, ще від панелі залежить. Може у вас 500вт з вагою 30кг

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

провід 10кв.мм в таблиці потудність яку витримуе по одному кабелю чи по трьом ? тобто 30квт на один кабель чи на три
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось тпаблицч

 

М....да.... Там же понятная таблица. Ток указан. А мощность для однофазного потребителя и трехфазного. Ну ясно же что трехфазного по двужильному проводу как то не выйдет включить. Т.е. если три ф.то это на 3 жилы кабель суммарная мощность. Не, ну ноль то само собой нужен

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2м норм будет. Хоча, ще від панелі залежить. Може у вас 500вт з вагою 30кг

Панелі звичайні, 330Вт халф-селл 99,6х169см. Дякую, тобто товщини 1,5 вистачить? Ато побоююсь щоб не прогиналося й витримало якщо сніжок вночі піде чи вітерець подме)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

М....да.... Там же понятная таблица. Ток указан. А мощность для однофазного потребителя и трехфазного. Ну ясно же что трехфазного по двужильному проводу как то не выйдет включить. Т.е. если три ф.то это на 3 жилы кабель суммарная мощность. Не, ну ноль то само собой нужен

 

дякую.а інвертор коли віддае в мережу 30квт наприклад. він по одніи fазі віддае чи ділить на три тобто по 10квт. на кожну fазу....дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панелі звичайні, 330Вт халф-селл 99,6х169см. Дякую, тобто товщини 1,5 вистачить? Ато побоююсь щоб не прогиналося й витримало якщо сніжок вночі піде чи вітерець подме)

 

А чому не застосувати трубу 40*40*2 мм,та зробити прогони на 2.5 м,панелі кріпити за монтажні отвори ,що знизу,на мій погляд буде міцніше та дешевше.....Тільки під панелі підставити прокладки,від корозії....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую.а інвертор коли віддае в мережу 30квт наприклад. він по одніи fазі віддае чи ділить на три тобто по 10квт. на кожну fазу....дякую

 

По 10квт на фазу:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому не застосувати трубу 40*40*2 мм,та зробити прогони на 2.5 м,панелі кріпити за монтажні отвори ,що знизу,на мій погляд буде міцніше та дешевше.....Тільки під панелі підставити прокладки,від корозії....

Згоден, буде міцніше й по грошах дешевше. Але по часу довше однозначно, потрібно більше заварювати(варю я повільно), потрібно фарбувати, потрібно свердлити дрелькою(задоволення ще те) й усе це на 6 метровій висоті. Тому й шукаю варіанти) Те, що нижче, можливо буду пробувати так, як Ви описали)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден, буде міцніше й по грошах дешевше. Але по часу довше однозначно, потрібно більше заварювати(варю я повільно), потрібно фарбувати, потрібно свердлити дрелькою(задоволення ще те) й усе це на 6 метровій висоті. Тому й шукаю варіанти) Те, що нижче, можливо буду пробувати так, як ви описали)

 

Що би було швидше монтувати панелі,пропоную вам зродити кондуктор (шаблон панелі під монтажні отвори) з грубої фанери,а отвори у фанері завтуль металевою трубкою,під розмір свердла....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую.а інвертор коли віддае в мережу 30квт наприклад. він по одніи fазі віддае чи ділить на три тобто по 10квт. на кожну fазу....дякую

 

Так,інвертор віддає струмaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.thumb.png.007d6a23210fc7d78e451e1d4ca9aa78.png та напругу на три фази....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що би було швидше монтувати панелі,пропоную вам зродити кондуктор (шаблон панелі під монтажні отвори) з грубої фанери,а отвори у фанері завтуль металевою трубкою,під розмір свердла....

Ідея годна, пам'ятаю Ваш пост про це, свердлити по шаблону легше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам вона спочатку поставила тимчасовии нік украінськии чи поставила асе 6000?

 

Зразу АСЕ6000

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки мае вироблчти за день станція строго уавеи 33ктл а південь 120панелеи по 0.285ват ?е у когось щось приблизно по такіи комплектаціі.дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки мае вироблчти за день станція строго уавеи 33ктл а південь 120панелеи по 0.285ват ?е у когось щось приблизно по такіи комплектаціі.дякую

 

От 200к даст, но в жару может и меньше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...