Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Кто у нас в Украине ремонтирует эти инвертора?

Причина поломки: не синхронизируется с сетью, встроенный метр входное напряжение показывает, правда оно прыгает, а частотомер показывает 47 гц, автономный режим работает, но на аккумуляторах далеко не проедешь, грозы никакой не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу.

С углами понятно.

А вот с сообщением номер 6910, я вообще конкретно не согласен.

Вы будете поддерживать разговор по поводу моего несогласия с тем, что Вы там сказали?

Или Вы просто удалите это сообщение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото СЭС 13.86кВт по солнышку, Инвертор 33KTL-A. Навес над инвертором окрасил в серый, чтобы не давал блик на панели.

IMG_20200722_193611.thumb.jpg.dfebf8e20bb13dd480d8f1f008e4c445.jpg

И выработка

Screenshot_2020-07-28-20-12-05-686_com.huawei.inverterapp.thumb.jpg.088b05bc2a39c5caa34c08f226f221c1.jpg

Screenshot_2020-07-28-20-10-33-805_com.huawei.inverterapp.thumb.jpg.7b9207cde3812484fe5bd889ce0971b2.jpg

температура больше 33гр.С Жара целый день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

е відео як ріано покласти панелі на стіл з чорного метало.задовбали ідуть криво і все.і вже під шнурок намагався і все одно крвувато....поділіться відео докладним якщо в когось е.дякую

 

Добавлено через 1 минуту

їx рівняють по рамці адюмініеві чи по рискам на сeлаx?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть слухи с обл энерго что они мониторят пики выработки на станциях. И делают проверки оборудования. Им же это элементарно сделать через модем. Но они смотрят за 10-20кВт станциями, которые генерят прилично больше. На 30-ках уже ограничены в основном автоматом. Но кто мешает например греть бойлер не круглосуточно а в часы пик. Чтоб не превышать отдачу 30кВт.

 

Яким чином можна автоматизувати увімкнення додаткового електрообладнання у період пікової генерації понад 30кВт ?

Щоб "в ручну" не вмикати-вимикати, наприклад, той самий боляр, а він вмикався-вимикався автоматично?

Яка орієнтовна вартість такої автоматизації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яким чином можна автоматизувати увімкнення додаткового електрообладнання у період пікової генерації понад 30кВт ?

Щоб "в ручну" не вмикати-вимикати, наприклад, той самий боляр, а він вмикався-вимикався автоматично?

Яка орієнтовна вартість такої автоматизації?

 

Та починаючи від будь-якого реле часу (таймеру) - механічні від 100 грн.

І закінчуючи розумними розетками - якщо можливо налаштувати детекцію генерації від інвертора до вашого релею розумного будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яким чином можна автоматизувати увімкнення додаткового електрообладнання у період пікової генерації понад 30кВт ?

Щоб "в ручну" не вмикати-вимикати, наприклад, той самий боляр, а він вмикався-вимикався автоматично?

Яка орієнтовна вартість такої автоматизації?

Есть такая вещь, ваттроутер называется, производства Чехии. Под наши мощности стоит около 450-500€. Может очень многое! Мы такое ставим в паре с Хуавей на магазины, производства, чтобы не было отдачи в сеть, либо ограничить отдачу в сеть. Сброс на любую нагрузку типа тенов на нагрев воды.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яким чином можна автоматизувати увімкнення додаткового електрообладнання у період пікової генерації понад 30кВт ?

Щоб "в ручну" не вмикати-вимикати, наприклад, той самий боляр, а він вмикався-вимикався автоматично?

Яка орієнтовна вартість такої автоматизації?

 

А що дасть вімкнення бойлеру?

Якщо пікова генерація більше 30 кВт то інвертор обріже до 30. Якщо в цей момент з мережі брати припустимо 10 кВт бойлером то по лічильнику в мережу потече 20кВт?

 

Чи я щось не так розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи я Щось не так розумію?

 

Ви не так зрозуміли,тут йде мова про те,що би використати ті піки генерації,яки інвертор обрізає,а це можливо у цей момент підключити додаткове навантаження,наприклад бойлер,і він буде забирати решту генерації,яку зрізає інвертор,але тут головне знайти розумний,та не дорогий пристрій,який буде стежити за цим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не так зрозуміли,тут йде мова про те,що би використати ті піки генерації,яки інвертор обрізає,а це можливо у цей момент,підключити додаткове навантаження,наприклад бойлер,і він буде забирати решту генерації,яку зрізає інвертор,але тут головне знайти розумний,та не дорогий пристрій,який буде стежити за цим....

 

Що за фігня,пишу вірно,а текст скидає на пост з помилками....

 

Все одно не розумію.

Якщо щоб використати піки що обрізає інвертор то треба підключатися перед інвертором?

А там параметри струму такі що треба ставити ще один інвертор щоб їх до нормальних приводив.

В чому тоді суть таких "мученій"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

е відео як ріано покласти панелі на стіл з чорного метало.задовбали ідуть криво і все.і вже під шнурок намагався і все одно крвувато....поділіться відео докладним якщо в когось е.дякую

 

Добавлено через 1 минуту

їx рівняють по рамці адюмініеві чи по рискам на сeлаx?

 

Я наприклад,кріпив панелі за монтажні отвори,ті що знизу,то між панелями клав планку,а по висоті рівняв по краям панелей...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такая вещь, ваттроутер называется, производства Чехии. Под наши мощности стоит около 450-500€. Может очень многое! Мы такое ставим в паре с Хуавей на магазины, производства, чтобы не было отдачи в сеть, либо ограничить отдачу в сеть. Сброс на любую нагрузку типа тенов на нагрев воды.

 

Дык СЭС 30квт. Имеет ограничение отдачи в сеть 30кВт. А панелей там 40кВт.

 

Так вот. Как здесь поможет Ваттроутер?

 

Конечно, единственный вариан, это розшареный Хуавей до 33кВт и "а вдруг поймают" , но стоит ли оно тех денег

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все одно не розумію.

Якщо щоб використати піки що обрізає інвертор то треба підключатися перед інвертором?

А там параметри струму такі що треба ставити ще один інвертор щоб їх до нормальних приводив.

В чому тоді суть таких "мученій"?

 

Та тут дуже все просто,наприклад інвертор.на 20 кВт,але панелей більше,тому і вироблятися буде більше потужності,але інвертор ці піки зрізає,а якщо у цей момент підключити додаткове споживання,то на лічильник буде йти 20 кВт,а решту з'їсть додаткове навантаження,те,що просто пропадає без користі....1451224320_0000000000000000000000000000000000000000000.thumb.png.0ae2eadb79b83330886afd9f0f1104b7.png Десь приблизно так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та тут дуже все просто,наприклад інвертор.на 20 кВт,але панелей більше,тому і вироблятися буде більше потужності,але інвертор ці піки зрізає,а якщо у цей момент підключити додаткове споживання,то на лічильник буде йти 20 кВт,а решту з'їсть додаткове навантаження,те,що просто пропадає без користі....[ATTACH]697560[/ATTACH] Десь приблизно так...

 

Нема девайсів які можна просто вмикати паралельно колу поле - інвертор

 

 

До 500В в мене є. А от вище поки я не знайшов таких.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та починаючи від будь-якого реле часу (таймеру) - механічні від 100 грн.

І закінчуючи розумними розетками - якщо можливо налаштувати детекцію генерації від інвертора до вашого релею розумного будинку.

 

Таймер тут не допоможе,як його налаштувати під сонце?.....

 

Добавлено через 8 минут

Нема девайсів які можна просто вмикати паралельно колу поле - інвертор

 

 

До 500В в мене є. А от вище поки я не знайшов таких.

 

Роман,тут теоретично все просто,в момент,коли інвертор починає обрізати генерацію,підключити наприклад бойлер,він буде споживати решту генерації,але на практиці,це навіть і не знаю,як це все узгодити....Можливо я не так міркую....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Роман,тут теоретично все просто,в момент,коли інвертор починає обрізати генерацію,підключити наприклад бойлер,він буде споживати решту генерації,але на практиці,це навіть і не знаю,як це все узгодити....Можливо я не так міркую....

 

Підключити куди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык СЭС 30квт. Имеет ограничение отдачи в сеть 30кВт. А панелей там 40кВт.

А зачем вообще так проектировать и строить ?

Какие мотивы при этом присутствуют, зачастую ?

 

Панели же продаются поштучно ?

Это ж не батон, купил целиком, отъел, а с остатком нуно что-то решать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підключити куди?

 

Споживання підключати до мережі,а ось куди підключити цей хитрий девайс,що буде вмикати та вимикати споживання,це вже круте запитання....

 

Добавлено через 2 минуты

А зачем вообще так проектировать и строить ?

Какие мотивы при этом присутствуют, зачастую ?

 

Панели же продаются поштучно ?

Это ж не батон, купил целиком, отъел, а с остатком нуно что-то решать.

 

Це робиться для збільшення генерації,ну і природно для швидкої окупності СЕС....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Споживання підключати до мережі,а ось куди підключити цей хитрий девайс,що буде вмикати та вимикати споживання,це вже круте запитання....

 

 

Так в мережі ж уже обрізані інвертором 20кВт, він же обрізає потужність панелей. Якщо з 20 кВт бойлер з'їсть 10 кВт то до лічильника дійде лише 10 кВт. Навіщо воно потрібне?

 

Не лічильнек же обрізає а інвертор. Треба підключати тільки перед інвертором. Але ж це зовсім не те.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в мережі ж уже обрізані інвертором 20кВт, він же обрізає потужність панелей. Якщо з 20 кВт бойлер з'їсть 10 кВт то до лічильника дійде лише 10 кВт. Навіщо воно потрібне?

 

Не лічильнек же обрізає а інвертор. Треба підключати тільки перед інвертором. Але ж це зовсім не те.

 

Тут трішки інакша ситуація - інвертор може генерувати 33кВт (в безхмарну погоду приблизно з 11 до 17 години), але в мережу можна віддавати не більше 30кВт...

Реле часу и т.п. не автоматизує цей процес правильно, тому що, якщо налаштувати його роботу з 11 до 17 години, а в певні дні та/або години є хмари то потреби у відборі надмірної генерації - не буде...

Тому важлива ціна питання такої автоматизації, і чи варто "заморочуватись" цими понаднормовими 3кВт..?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут трішки інакша ситуація - інвертор може генерувати 33кВт (в безхмарну погоду приблизно з 11 до 17 години), але в мережу можна віддавати не більше 30кВт...

Реле часу и т.п. не автоматизує цей процес правильно, тому що, якщо налаштувати його роботу з 11 до 17 години, а в певні дні та/або години є хмари то потреби у відборі надмірної генерації - не буде...

Тому важлива ціна питання такої автоматизації, і чи варто "заморочуватись" цими понаднормовими 3кВт..?

 

Та ні, там трішки об'ясняли про інше.

Щодо 3 кВт згоден.

Але вже якщо переводити інвертор в потужність 33кВт (що вже викликає деякі юридичні запитання) тільки ради того щоб літом нагріти води... то думаю не варто "заморочуватись".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем вообще так проектировать и строить ?

Какие мотивы при этом присутствуют, зачастую ?

 

Панели же продаются поштучно ?

Это ж не батон, купил целиком, отъел, а с остатком нуно что-то решать.

 

Панелі продаються поштучно, але доставляються на практиці "стрінгами", - от і з'являється понаднормова пікова генерація у найбільш сприятливі умови (чисте безхмарне небо, невисока температура повітря, ...)

Це "в полі" простіше правильно прорахувати потужність та генерацію, а на дахах з багатьма обмеженнями, затіненнями, ... - значно складніше - принаймні у мене на етапі проектування - 3 різних "компаніі" прораховували - і усі помилились...

Попри те, що я наполіг змонтувати більше панелей, ніж пропонувалось, - у квітні у піки генерація була 26кВт...

Зараз доставили ще панелей...

 

Добавлено через 1 минуту

Та ні, там трішки об'ясняли про інше.

Щодо 3 кВт згоден.

Але вже якщо переводити інвертор в потужність 33кВт (що вже викликає деякі юридичні запитання) тільки ради того щоб літом нагріти води... то думаю не варто "заморочуватись".

 

3кВт х 5год х 30 днів = 450 ...?

х 6-7 місяців

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3кВт х 5год х 30 днів = 450 ...?

х 6-7 місяців

 

Можна поспорити. Адже це дуже ідеальні цифри. Перевантаження протягом цих місяців нарозтає та спадає поступово від 1 години до 5 годин та і протягом дня буває що потужність падає за тих чи інших причин і якщо в цей момент вона "утилізується" то треба різко відключати утилізацію бо замість додаткових кіловат прибутку починаємо "утилізувати" прибуток.

 

Добавлено через 6 минут

Я ситуацію з використанням перевантаження бачу так (на істину не претендую - це лише мої "фантазії", але можу аргументувати "за" і "проти"):

Для використання надлишкової потужності пристосувати автономний інвертор з АКБ. Який може заряжати батарею як від сонця так і від мережі. На мій погляд це дає величезну кількість плюсів і мінімізує технічні труднощі.

Момент відбору можна реалізувати двома способами:

Перший спосіб автоматичний. Якась автоматика яка при досягненні пікової для інвертора потужності перекомутовує стрінг (чи два) на автономний інвертор. Плюс, в тому що оптимально використовується потужність, мінус в тому що перекомутування на завантаженому стрінгу при високому вольтажу, питання спірне.

Другий спосіб ручний. При настанні пори року коли гарантовано буде перевантаження, або навпаки коли серйохні проблеми з мережею і сонячне поле простоює довгий час, вручну переключати необхідну кількість стрінгів на автономний інвертор. Плюси в тому що це можна робити вночі без спірних питань по електриці. Мінус в тому що потрібно затрачати час і можливо не опимально буде використовуватися енергія.

Смисл використання роботи автономного інвертора в тому що за день він зможе накопичити (з надлишкової потужності) енергію в АКБ після чого вечором можна перемкнути споживання будинку на автономне джерело до його використання чим самим зменшивши відбір електроенергії з мережі, збільшивши кількість проданої.

Мінусом виглядає:

1. Придбання ще одного інвертора, але якщо не дуже потужного та можливо б/у, то можна скоротити витрати

2. Використання АКБ які будуть зношуватися і це може обійтися дорогувато, але думаю що з розвитком АКБ ціна такого рішення має бути все нижчою.

Головне що є багато плюсів:

1. Утилізуємо надлишкову потужність.

2. Утилізована потіжність завжди "продається" за рахунок зменшення споживання з мережі тому виключається ситуація що утилізується прибуток (але це коли достатньо АКБ або використовується автоматика "гарячої" комутації)

3. Маємо резервне джерело живлення (для функціонування газової чи твердопаливної системи опалення в зимовий період те що потрібно і на що використовуються і так кошти)

4. Це резервне джерело маємо можливість підзаряджати від сонця. Що у випадку тривалої аварії на лінії дозволить більш менш комфортно жити. Підключаємо побільше стрінгів і генеруємо більше енергії на власні потреби поки всі сусіди сидять без світла.

5. Маємо можливість різної ступені автоматизації переключення від ручного до автоматичного варіанту (на основі автоматичного перемикача резервного вводу) що збільшує надійність і зручність системи.

6. Вартість даної системи можемо дещо скомпенсувати за рахунок використання "надлишкової потужності" сонячного поля, яку використовуємо вночі збільшуючи кількість проданої електрики.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ідеально була б автоматика, яка б реагувала при досягненні певної заданої потужності (в цьому випадку 30кВт і більше)...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...