Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Дак то ж про М0 , а вони наче з кулэрами, чи ні? Я якось їх ще не ставив ні разу

То что с кулером внутри, как раз и чаще выходит строя. Ну не видно его там, загадился и замер на месте, не каждый же подходит и ощупывает инвертор. В моем понимании, лучше всего все же радиаторное, а в самый пик жары можно и костыль добавить, ничего плохого не вижу, при любом случае снять можно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То что с кулером внутри, как раз и чаще выходит строя. Ну не видно его там, загадился и замер на месте, не каждый же подходит и ощупывает инвертор. В моем понимании, лучше всего все же радиаторное, а в самый пик жары можно и костыль добавить, ничего плохого не вижу, при любом случае снять можно.

 

Ну там вообще то контроль вращения есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То что с кулером внутри, как раз и чаще выходит строя. Ну не видно его там, загадился и замер на месте, не каждый же подходит и ощупывает инвертор. В моем понимании, лучше всего все же радиаторное, а в самый пик жары можно и костыль добавить, ничего плохого не вижу, при любом случае снять можно.

 

Проясню трохи ситуацію з М0 - там такий самий величезний радіатор на задній стінці, як і у класичного, кулери стоять в середині ящика без забору повітря ззовні, майже герметично, просто розганяють повітря всередині, заставляючи активніше виділятися теплу не тільки заднім радіатором, а ще й іншими кришками ящика. Якщо доторкнутися до корпусу звичайного 33KTL чи 33KTL-A - він трохи тепліший оточуючого повітря, задній радіатор сильно гарячий, у М0 гарячий і радіатор і сам корпус. Навряд чи там заб"ється кулер мусором.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проясню трохи ситуацію з М0 - там такий самий величезний радіатор на задній стінці, як і у класичного, кулери стоять в середині ящика без забору повітря ззовні, майже герметично, просто розганяють повітря всередині, заставляючи активніше виділятися теплу не тільки заднім радіатором, а ще й іншими кришками ящика. Якщо доторкнутися до корпусу звичайного 33KTL чи 33KTL-A - він трохи тепліший оточуючого повітря, задній радіатор сильно гарячий, у М0 гарячий і радіатор і сам корпус. Навряд чи там заб"ється кулер мусором.

Внутренний вентилятор стоит и на 33KTL возле электролитов)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внутренний вентилятор стоит и на 33KTL возле электролитов)

 

Да, но он маленький и его почти не слышно, а вот в М0 гудят ощутимо, видимо не один и размерами поболее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сам менеджер с хуавея написал

В том то и дело - последнее время я приемущественно занимаюсь ремонтами,посколько своё с Германии завезти стало затруднительно и заметно дороже. Я не работаю официально ни с одной компанией (фриланс так скажем) поэтому могу высказать абсолютно любое мнение по поводу продаваемого хлама на нашем рынке. После первого ремонта М0 я написал своё впечатление о нем,сейчас оно затерялось, но в истории этой ветки точно есть.

 

 

То что с кулером внутри, как раз и чаще выходит строя

Ничего подобного,вентилятору внутри корпуса жить гораздо проще, пыли и грязи нет,но равнять его по эффективности с наружным вентилятором нельзя,он всего лишь перемешивает воздух внутри корпуса для более равномерного старения компонентов. Как нибудь обратите внимание - в Хуавея (и старом и новом) вентилятор внутри корпуса охлаждает блок питания. Да,есть проблемы в плане размещения обычных вентиляторов на улице,но немцы неплохо выходят из этой ситуации - их вентиляторы имеет степень защиты IP65.

 

 

М0 - там такий самий величезний радіатор на задній стінці

Я гарно посміявся,дякую) Спеціально Вам я зроблю фото інвертора Aurora Trio 20.0 поруч з Huawei 20KTL-M0. Обидва мають охолождення корпуса конвекцією і всередині перемішують повітря вентиляторами.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проясню трохи ситуацію з М0 - там такий самий величезний радіатор на задній стінці, як і у класичного, кулери стоять в середині ящика без забору повітря ззовні, майже герметично, просто розганяють повітря всередині, заставляючи активніше виділятися теплу не тільки заднім радіатором, а ще й іншими кришками ящика. Якщо доторкнутися до корпусу звичайного 33KTL чи 33KTL-A - він трохи тепліший оточуючого повітря, задній радіатор сильно гарячий, у М0 гарячий і радіатор і сам корпус. Навряд чи там заб"ється кулер мусором.

 

Цікаво,а як тоді себе будуть почувати конденсатори? Вони швидше висохнуть при таких умовах....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том то и дело - последнее время я приемущественно занимаюсь ремонтами,посколько своё с Германии завезти стало затруднительно и заметно дороже. Я не работаю официально ни с одной компанией (фриланс так скажем) поэтому могу высказать абсолютно любое мнение по поводу продаваемого хлама на нашем рынке. После первого ремонта М0 я написал своё впечатление о нем,сейчас оно затерялось, но в истории этой ветки точно есть.

 

 

 

Ничего подобного,вентилятору внутри корпуса жить гораздо проще, пыли и грязи нет,но равнять его по эффективности с наружным вентилятором нельзя,он всего лишь перемешивает воздух внутри корпуса для более равномерного старения компонентов. Как нибудь обратите внимание - в Хуавея (и старом и новом) вентилятор внутри корпуса охлаждает блок питания. Да,есть проблемы в плане размещения обычных вентиляторов на улице,но немцы неплохо выходят из этой ситуации - их вентиляторы имеет степень защиты IP65.

 

 

 

Я гарно посміявся,дякую) Спеціально Вам я зроблю фото інвертора Aurora Trio 20.0 поруч з Huawei 20KTL-M0. Обидва мають охолождення корпуса конвекцією і всередині перемішують повітря вентиляторами.

 

короче м0 говно.шо не говно тоді?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Я гарно посміявся,дякую) Спеціально Вам я зроблю фото інвертора Aurora Trio 20.0 поруч з Huawei 20KTL-M0. Обидва мають охолождення корпуса конвекцією і всередині перемішують повітря вентиляторами.

 

Я теж посміявся) Можу показати який радіатор у 50KTL-M0, порівнював з 33KTL-A, який ще й на кілограмів 15-20 легший від 50го.

 

Добавлено через 1 минуту

Цікаво,а як тоді себе будуть почувати конденсатори? Вони швидше висохнуть при таких умовах....

 

Температури всередині шафи плюс мінус однакові, контролюю постійно, на максимальній генерації 55-57 градусів, так що умови мабудь плюс мінус однакові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно не был на форуме-страниц 6.Спор о превышении мощности сес: ПОРЯДОК

продажу, обліку та розрахунків за вироблену електричну енергію з альтернативних джерел енергії об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств. :- встановлена потужність генеруючої установки - номінальна потужність інверторного устаткування генеруючої установки, яке забезпечує паралельну роботу генеруючої установки з енергосистемою -т.е.мощность сэс определяется мощностью установленного инвертора и никак не количеством солнечных панелей.Далее: 7. Під час проведення робіт з улаштування вузла обліку (засобу обліку) представник електропостачальника безкоштовно здійснює обстеження генеруючої установки та оформлює акт про відповідність встановленої генеруючої установки наданій побутовим споживачем схемі, у тому числі зазначає в акті інформацію про відповідність потужності інверторного устаткування потужності, зазначеній у договорі про користування електричною енергією, місця встановлення окремих елементів генеруючої установки та фіксує наявність генерації у мережу. Я просто не в курсе 33 квт это номинал или пик?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во вложениях имеем сравнительные фото радиаторов 20KTL-M0 и Aurora Trio 27.6 (сути дела не меняет - 20.0 собирается точно в таком же корпусе). По габаритным размерам довольно наглядно видно разницу + Аврора имеет волнистые ребра радиатора,их площадь на 10-15% больше сравнительно ровной пластины таких же размеров. Хуевей имеет 1 вентилятор внутри корпуса,довольно большой и мощный, Аврора имеет 3 небольших и достаточно тихих вентилятора. А вообще, Авроры также не блещут сверх надежностью - нынче их 4шт на операционном столе. Для пущей уверенности в недостаточности охлаждение в Хуевеях рядом лежит Conergy IPG 3S (3кВт,1Ф, панелей сколько хош), модели 4 и 5кВт собираются в таких же корпусах,только имеют вентиляторы) Наверное,в 20кВт Хуавее все таки радиатор в 2 раза больше,чем в 3кВт Conergy,но и в 3 раза меньше , нежели у настоящего 20кВт инвертора)

photo_2020-08-19_23-38-19.thumb.jpg.4aed970946e41dad596337781a236b12.jpg

photo_2020-08-19_23-38-23.thumb.jpg.4e8b671e881861d6896cb57f4bffc4e7.jpg

photo_2020-08-19_23-39-08.thumb.jpg.c27c93baf816db3251de1d428deced79.jpg

photo_2020-08-19_23-39-12.thumb.jpg.329b638a2940a1452f1e02f8f9985ceb.jpg

photo_2020-08-19_23-39-15.thumb.jpg.7614493ffd56fc2407842c280798b6e2.jpg

photo_2020-08-19_23-39-17.thumb.jpg.e195c1cc27518efca99bfd541ff04e51.jpg

photo_2020-08-19_23-39-47.thumb.jpg.91cc9876513d51a6675bfc329d4d079e.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

короче м0 говно

 

А тут вже з якої сторони подивитись. Якщо хочеться аби у інвертора був зовнішній вигляд як у роутера, був вбудований вай фай, при цьому "новий,з гарантією" і біленький - тут М0 хороший варіант. А,іще одне - він найдешевший)

 

Якщо не дивитись на бюджет(смішно,я знаю), то насправді є хороші моделі,але ви їх все одно не купите, бо навіть розглядати не будете. І так, більшість хороших моделей на наш ринок компаніями не поставляються і швидше за все ніколи не будуть.

 

Мене останнім часом дивує ось яка річ - як зараз виробники умудряються розрекламувати і напарити хлам,да так,що клієнт не відчуває себе обдуреним? Ніби то так і треба було,а що ти хотів,всьо ж нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том то и дело - последнее время я приемущественно занимаюсь ремонтами,посколько своё с Германии завезти стало затруднительно и заметно дороже. Я не работаю официально ни с одной компанией (фриланс так скажем) поэтому могу высказать абсолютно любое мнение по поводу продаваемого хлама на нашем рынке....

 

Ничего подобного,вентилятору внутри корпуса жить гораздо проще, пыли и грязи нет,но равнять его по эффективности с наружным вентилятором нельзя,он всего лишь перемешивает воздух внутри корпуса для более равномерного старения компонентов. Как нибудь обратите внимание - в Хуавея (и старом и новом) вентилятор внутри корпуса охлаждает блок питания. Да,есть проблемы в плане размещения обычных вентиляторов на улице,но немцы неплохо выходят из этой ситуации - их вентиляторы имеет степень защиты IP65...

 

А чи були у вас в ремонті інвертори STECA 10 000+ ? І загалом, що можете про цього німця сказати, доброго чи поганого..?

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во вложениях имеем сравнительные фото радиаторов 20KTL-M0 и Aurora Trio 27.6 (сути дела не меняет - 20.0 собирается точно в таком же корпусе). По габаритным размерам довольно наглядно видно разницу + Аврора имеет волнистые ребра радиатора,их площадь на 10-15% больше сравнительно ровной пластины таких же размеров. Хуевей имеет 1 вентилятор внутри корпуса,довольно большой и мощный, Аврора имеет 3 небольших и достаточно тихих вентилятора. А вообще, Авроры также не блещут сверх надежностью - нынче их 4шт на операционном столе. Для пущей уверенности в недостаточности охлаждение в Хуевеях рядом лежит Conergy IPG 3S (3кВт,1Ф, панелей сколько хош), модели 4 и 5кВт собираются в таких же корпусах,только имеют вентиляторы) Наверное,в 20кВт Хуавее все таки радиатор в 2 раза больше,чем в 3кВт Conergy,но и в 3 раза меньше , нежели у настоящего 20кВт инвертора)

 

Дякую! Але мова йшла зовсім про іншу модель М0. Якщо так, то вже зрівняйте 20 кВт Аврору з 20 кВт мережевим Шнайдером, тей втричі більший за Аврору...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мене останнім часом дивує ось яка річ - як зараз виробники умудряються розрекламувати і напарити хлам,да так,що клієнт не відчуває себе обдуреним? Ніби то так і треба було,а що ти хотів,всьо ж нормально.

 

А давайте експеримент проведемо. Змоделюємо вивід на ринок України гарного інвертора.

 

Запропонуйте варіант на Ваш погляд обділений увагою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А давайте експеримент проведемо. Змоделюємо вивід на ринок України гарного інвертора.

 

Запропонуйте варіант на Ваш погляд обділений увагою

 

Для меня решающим фактором является наличие больше двух мппт входов. Не у всех есть возможность разместить панели в поле под одним углом, с такими инверторами можно задействовать разных производителей, доустановить в разные промежутки времени. Золотая середина была 17, 20, 33ktl. C mo они явно обосрали, первые два. Кстати по Kostal 15-20 кто-то позитивное может что-то сказать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C mo они явно обосрали, первые два.

 

Да, с М0 вышло жеско. Потерялась хорошая часть рынка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 кВт мережевим Шнайдером

 

Мова про модель Conext TL20000E?

 

 

йшла зовсім про іншу модель М0

 

50кВт це вже промислова потужність, звичайний приватний споживач не матиме нагоди такий поставити. Звичайно,що пром завжди вимагає куди більший ресурс і надійність, тому Ваш інвертор таким і має бути.

 

 

Запропонуйте варіант на Ваш погляд обділений увагою

 

Спробуйте дізнатись за SolarMax 15MT3. Якщо буде цікаво я розповім чим він виділяється з натовпу. Про мінуси скажу одразу - МРРТ 250-750 і при виході з діапазону вимикається замість обмеження потужності,як у решти інверторів. Діапазон по мережі не може бути ширшим за 184-276В.

 

Добавлено через 17 минут

А чи були у вас в ремонті інвертори STECA 10 000+

 

Були просто 10000,без плюса,як я зрозумів відрізняються лише екраном. Дуже дивно вони зробили з керуванням - 3 плати мозку, на кожній по кілька контролерів, але простих. Вони всі вичитуються і якщо є живий донор то можна відновити мертвий мозок із стану попилу. В цілому,материнка доволі проста і майже грамотна, нічого зайвого. Силова частина...вона достатня,але без якогось запасу, використані доволі типові транзистори на 1200В, але їх там стоїть по 1шт в плече. Для порівняння, в AEG Protect PV 10 (10кВт,3 МРРТ) стоїть по 2шт в плече, хоча потужність по змінному струму у них однакова. Приємна фішка - захист силової частини від пробою зроблений на дискретних елементах, дуже ефективно вийшло,навіть у мене на столі ця штука спрацьовувала поки ще драйвер не був до кінця відновлений. Самі мікросхеми драйверів доволі рідкісні і дорогі,в Україні не продаються. Трекер зроблений багатофазним, його ефективність хороша. В якості бюджетного варіанту можна розглядати,але 1 МРРТ сильно обмежує його реальне використання.

 

Добавлено через 14 минут

Кстати по Kostal 15-20 кто-то позитивное может что-то сказать?

 

15-20 пока не попадались, но 10кВт были. Пару раз привозили на ремонт - ни один сделать не смогли) Модули по силе очень дорогие (производитель Danfoss,кстати), логика работы непонятна от слова совсем + лично меня жутко бесят их сенсорные кнопки. Владельцы говорят, что очень удобный мониторинг,все дела...

Мой вердикт:0 из 10. Можно взять только если отдают новым за 100-200$. В остальных случаях не имеет смысла.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том то и дело - последнее время я приемущественно занимаюсь ремонтами,посколько своё с Германии завезти стало затруднительно и заметно дороже. Я не работаю официально ни с одной компанией (фриланс так скажем) поэтому могу высказать абсолютно любое мнение по поводу продаваемого хлама на нашем рынке. После первого ремонта М0 я написал своё впечатление о нем,сейчас оно затерялось, но в истории этой ветки точно есть.

 

 

 

Ничего подобного,вентилятору внутри корпуса жить гораздо проще, пыли и грязи нет,но равнять его по эффективности с наружным вентилятором нельзя,он всего лишь перемешивает воздух внутри корпуса для более равномерного старения компонентов. Как нибудь обратите внимание - в Хуавея (и старом и новом) вентилятор внутри корпуса охлаждает блок питания. Да,есть проблемы в плане размещения обычных вентиляторов на улице,но немцы неплохо выходят из этой ситуации - их вентиляторы имеет степень защиты IP65.

 

 

 

Я гарно посміявся,дякую) Спеціально Вам я зроблю фото інвертора Aurora Trio 20.0 поруч з Huawei 20KTL-M0. Обидва мають охолождення корпуса конвекцією і всередині перемішують повітря вентиляторами.

 

так м0 можна загружати на повну?а тим паче перевантажувати? чи на мінімумі панелеи иого треба тримати щоб не виишов з ладу...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел я SolarMax 15MT3. Там 16А на трекер. Да их 3. Но при таком раскладе сильно не перегрузить.

 

А по напругам сети лажа. Жди проблем на наших сетях. Оно то конечно проблема сетей, но .....

 

Цену мне при первом запросе дало 2700евро. Это так сказать чуть великовата. Наши люди этого не поймут, будь даже если он того и стоит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

xтось знае якщо лічильник виxодить з ладу обленерго через сеільки днів мае поставити новии вузол обліку?в договорі в мене не написано про це.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел я SolarMax 15MT3. Там 16А на трекер. Да их 3. Но при таком раскладе сильно не перегрузить.

Певно це якась із ранніх моделей, як і хуавей 20ktl в якого хоч і 18А на трекер, але також на нових панелях не розженешся( Чи можливо, хтось вішав більше 18А на трекер і норм? Бо є в мене бажання, але рахую й цифри говорять, що не варто...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

xтось знае якщо лічильник виxодить з ладу обленерго через сеільки днів мае поставити новии вузол обліку?в договорі в мене не написано про це.

9. Відновлення порушеного вузла обліку (засобу обліку) здійснюється енергопостачальником протягом 5 робочих днів з дня звернення побутового споживача щодо приведення вузла обліку (засобу обліку) у стан, придатний для реалізації процедури вимірювань зустрічних перетікань спожитої та виробленої електричної енергії відповідно до узгодженої однолінійної схеми підключення генеруючої установки (генеруючих установок).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый раз за время карантина

Получила выплату от КОЭ

20 числа

Как и было обещано в договоре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итоги жалобы в НКРЕКП о нестабильной сети: добавили кабель к другому счетчику от столба (у меня два счетчика так-как ввод сес в эксплуатацию был в разных годах),установили зажимы вместо скруток кабель-линия,по всей улице измеряли ,подтягивали землю по столбам,руководил работой инженер РЕМ,под контролем держнагляду.Вот ответ:

D7DC43D1-40B5-42AB-A1BB-D4E3B517C4A6.thumb.jpeg.320940037804e874b01628ef541a8a80.jpeg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...