Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пеллетная горелка RCE-20/Fireline/

Ростислав

Рекомендовані повідомлення

 

коли будете обирати пальник, зверніть увагу на нову модель того ж виробника арв-22. В ній є модулювання потужності, очищення рухливими колосниками і асинхронні безщіточні двигуни. Ще й дешевше. Зараз собі брав би таку. На продавця не дивіться, виклав посилання тільки заради опису

agroteplo.com.ua/index.php?route=information/information&information_id=5

 

завжди радий сусідам))

А разве эту горелку не Россия делает ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А разве эту горелку не Россия делает ?

 

думаю ні. російський ділер каже, що російського виробництва, а точніше двигуни російського виробництва. це да. коли вони намагались продавати рце-20 в росії, піднявся сморід щодо хохлів, тому ділеру нічого не лишається, як ліпити про російське виробництво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю ні. російський ділер каже, що російського виробництва, а точніше двигуни російського виробництва. це да. коли вони намагались продавати рце-20 в росії, піднявся сморід щодо хохлів, тому ділеру нічого не лишається, як ліпити про російське виробництво.

Хорошо бы чтоб у нас делалось , даже не важно чьи там двигателя т.к. если украинские мозги делали то они могут и с другими двигателями сделать для нас горелку . Например от ланоса или шкоды .

 

Добавлено через 10 минут

Ростислав, Как у вас расход пеллет за сезон и на какую площадь , а то я подзабыл ваши параметры .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ростислав, Как у вас расход пеллет за сезон и на какую площадь , а то я подзабыл ваши параметры .

 

в цьому сезоні рахувати складніше так, як використовував електрокотел вночі (дешевше та комфортніше). Показники, особливо відносні більш-менш співпадають третій рік поспіль з урахуванням утеплення та апгрейду опалення.

Сравнение_теплоты_сгорания и стоимости отопления_2015-03-06.xls

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день А может проиЗводителю написать может можно отправить Гарелку на переделку

 

Питав вже у Зорі))) каже зовсім інакша і двигуни іншого типу, тобто не можна.

Сам слину ковтаю, дивлячись на чистку і модулювання потужності

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

нижній колосник взагалі рухається по направляючим, які сформовані трубою камери горіння та площиною верхнього колосника.

І під колосником чистити не треба. Гарна ідея. Без зварювання не обійтись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

привіт всім форумчанам!. вирішив запустити пальник. перевірити все. включається програма пальника рсе-50. купував рсе-20. ЩО РОБИТИ? БУЛО ТАК У КОГО?:cry:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

привіт всім форумчанам!. вирішив запустити пальник. перевірити все. включається програма пальника рсе-50. купував рсе-20. ЩО РОБИТИ? БУЛО ТАК У КОГО?

 

ні, може блок керування переплутали? в будь-якому випадку косяк виробника

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в цьому сезоні рахувати складніше так, як використовував електрокотел вночі (дешевше та комфортніше). Показники, особливо відносні більш-менш співпадають третій рік поспіль з урахуванням утеплення та апгрейду опалення.

 

Не могу открыть , подскажите какой программой открыть .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ростислав, ДЯКУЮ. виявив причину. миша перегризла шлейф від кнопки керування. зліпив, перевірив. працює. Але треба шлейф замовляти. сам винен.

а контролер показує програму рсе-50. налаштуванню піддається. побачу, як буде вести себе надалі. дорого замовляти майстра для перепрошивки з Дніпра до Миколаївської обл.

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Доброго дня форумчанам! не везе щось цього року. пальник запускається, але через декілька хвилин зупиняється та показує : авария цепь безопасности. що може бути, як лікувати? виробник пропонує замовити майстра. але ж далеко дуже 400 км. влетить в копійку. може, хто знає як здолати. допоможіть, будь ласка. Дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ланцюк безпеки, скоріш всього перегрів. подивіться в інструкції, де стоять датчики температури. може бути банально поганий контакт, що приводить до підвищеного спротиву та розцінюється , як перегрів. можна вийняти та вставити штекери, як першу дію.

скільки працює після запуску до аварійного вимикання?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Мужики, вопрос по "чистику". Если поставить из вольфрамового электрода? Темп. плавл 3200градусов, что в 2 раза выше чем у стали. Кто, что думает по этому поводу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

думаю точно краще ніж просто стальний)) досвід такий:

1) третій сезон працює штатний чистік, який йшов в комплекті, зі слів виробника, це електрод для нержі. пальник працює в режимі модуляції. вмикаю\вимикаю вручну, старт стопу не має.

дуже важливо забезпечити його розташування лежачи на колосніку! там мінімальна температура.

2) поставив товаришу чистік з ніхрома діам 4мм (так стверждував продавець)) працює пів-сезону і спостерігаю завуження. пальник працює в режимі старт\стоп цілодобово, досить велике коржування, налипання на чистік і вивертання його при спробі чистки. думаю при ході назад чистік вприрається в коржі і його або вивертає або скручує. як результат чистік знаходиться в зоні активного горіння, відповідно нагрівається ну і агресивна середа

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Использую чистик из вольфрама диаметром 6 мм постепенно стает тоньше. Если бы использовал горелку постоянно то хватило бы где то на месяц
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу совета пользователей и спецов по пеллетным котлам.В данный момент дом на сталии завершения и отапливаюсь електрокотлом, но для нормальной жизни не хватит електрической мощности,так что идея использовать пеллетник и електрокотел.Хочу ставить себе котел Виндхагер или Харгастнер,но так как цель заелиться к осени -то денег на такой котел в этом году не хватит. Поэтому планирую какой небуть наш пеллетник на год или 2 ,так что надо не дорогой. Все пишут,что в случае с пеллетником (особенно с экономсегмента) далеко от сервиса не отходить,а так как дом в Одессе,то выбор не такой и большой. Сантехник советует будерус логано -цена около 3000. Нашел еще этот rumax.prom.ua/p429106929-pelletnyj-kotel-rumax.html -цена около 2000, но делают прям у нас так что с сервисом должно быть более менее. При условии что котел на год-два, переплачивать 1000 так то не хочется. На счет продать потом,я думаю оба будет проблема продать хотябы за 1000 потом. Посмотрите пожалуйста на кострукцию по ссылке и подскажите можно ли с этим котлом связываться. Я посмотрел видео ихней горелки -как то не аккуратно все там сделано. Или с раскладом на 1-2 года можно и попробовать? Правда в связи со своим частым отсутсвием,боюсь жене не понравиться бегать вокруг котла если что.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не лутше взять ТТ котелок и врезать горелку пеллетную ? На 2 года хватит без танцев с бубном вокруг котла:Yahoo!:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далеко от сервиса не отходить

Идея очень правильная,НО надо еще смотреть и на самого производителя(на сколько он серьезный,его обороты)Вот вам,на вскидку еще два варианта,и дешевле,и по серьезние

zzory.com.ua/index.php?route=product/product&path=96_61&product_id=386

zzory.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=256

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в цій ідеї важливо те, що вся автоматика і механіка сконцентровані в пальнику, сам котел це просто теплообмінник, до якого одна вимога - зручність чистки і ємкість зольника.

а сам пальник вони довели до пуття.

як на мене, я б взяв дровяний котел с горизонтальними ходами дещо більшої потужності, наприклад 30 квт. Це дасть можливість, на крайній випадок, дровами затопити і ккд на рівні. до того ж зольнік прийнятного розміру. Так щоб раз на місяць попіл виносити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через неяксну пелету довелося примусово реалізувати її подачу через збільшення інтервалів роботи шнеків. Після цього відмовив двигун шнеку пальника. За 30 хв. перекинув двигун очисника (який і так увесь сезон стояв відключеним) на шнек. Ось такий "авіа резерв :) Що цікаво, знятий двигун після усіх цих операцій і подальшого підключення до аккумулятора 12В - працює :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...