Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

А он разве не на 7-10 был? У нас два сантиметра льда на всём, в Киеве — метр снега.

Вчора покатався по Чернівецькій-Тернопільській. Ну там де Вікс казав що апокаліпсис буде.

В нас снігу нема зовсім. Над Дністром бачив сніг десь 1-2 см тільки в одному місці де польова дорога через ліс іде і сонце не топить сніг. Я на відстані до 30-40 км проїхав від Франкіської і до кордону з Хмельницькою, снігу ніде немає.

Сніг був тільки ближче до Тернополя, з слів родичів десь під 15 см. Серет (вірніше водосховище на ньому) вдруге замерз, але лід тонкий. Вранці Дністер тільки вздовж берега мав лід, під вечір в Заліщиках вже плила шуга.

Тих срашних снігопадів в нас немає. А от мороз таки росте сьогодні вранці було -6 зараз -10.

 

Але переживемо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от мороз таки росте сьогодні вранці було -6 зараз -10.

 

Мариуполь +6 завтра.

В 200 кубов влезем в этот месяц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От я і запитую до чого Ваша відповідь на пост Енді?

Яке відношення має прогноз морозів на заході до того що на Слобожанщині зими суровіші ніж в столиці?

 

Ніякого...

original.jpg.7229cd3bc9ac10ff0725c7b665d81cac.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После недели топки дома дровами, газ не выглядит уже слишком дорогим))

 

Маєте досвід?

 

;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-18 - це в хатi чи зовнi :D

 

-18 на зовні +18 в середині..в мансарді +14...якщо добавити газове опалення - то буде більше

 

а так взагалі "печалька"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маєте досвід?

 

;)

 

Буває приходиться самостійно без працівників вводити в експлуатацію ТТ котли, розказати показати, що до чого.

За ці кілька годин дрова в печінках сидять.Хай Бог милує....

З дровами романтизм у людей швидко проходить, з досвіду після першого сезону.

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буває приходиться самостійно без працівників вводити в експлуатацію ТТ котли, розказати показати, що до чого.

За ці кілька годин дрова в печінках сидять.Хай Бог милує....

З дровами романтизм у людей швидко проходить, з досвіду після першого сезону.

 

Маєте рацію...

Дрова у вигляді дров ніяк не можуть бути зручним видом альтернативного палива

Дрова - це так для тимчасової протопки, для камінної топки - для душі і чуть тепла так сказати

 

В ЕС напр. дрова твердих порід для камінів по ціні дорожчі пеллет десь на 20-25%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За ці кілька годин дрова в печінках сидять.Хай Бог милує....

З дровами романтизм у людей швидко проходить, з досвіду після першого сезону.

Все індивідуально. Другий сезон - політ нормальний. Правда, коли відлига - філоню, топиться газом. На цей сезон навіть нарубав сам. Гарна фізкультура (у мене сидяча робота). Але правда, що задоволення специфічне, на любителя.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все індивідуально. Другий сезон - політ нормальний. Правда, коли відлига - філоню, топиться газом. На цей сезон навіть нарубав сам. Гарна фізкультура (у мене сидяча робота). Але правда, що задоволення специфічне, на любителя.

 

Згоден,дуже специфічне.

Особливо прозрівають ті, хто купує колоті дубові дрова зілами і потім підраховують різницю у вартості за сезон у порівнянні з друзями, товаришами, хто топить газом або еоектрикою...Міфи про дешевизну дров забуваються.

 

За останні 5 років є лише 2 замовника, які продовжують топити виключно дровами...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора покатався по Чернівецькій-Тернопільській. Ну там де Вікс казав що апокаліпсис буде.

В нас снігу нема зовсім. Над Дністром бачив сніг десь 1-2 см тільки в одному місці де польова дорога через ліс іде і сонце не топить сніг. Я на відстані до 30-40 км проїхав від Франкіської і до кордону з Хмельницькою, снігу ніде немає.

Сніг був тільки ближче до Тернополя, з слів родичів десь під 15 см. Серет (вірніше водосховище на ньому) вдруге замерз, але лід тонкий. Вранці Дністер тільки вздовж берега мав лід, під вечір в Заліщиках вже плила шуга.

Тих срашних снігопадів в нас немає. А от мороз таки росте сьогодні вранці було -6 зараз -10.

 

Але переживемо.

 

 

 

Віксу з Данії видніше(де апокаліпсіс),так що ніхто Вам неповірить.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт

Буває приходиться самостійно без працівників вводити в експлуатацію ТТ котли, розказати показати, що до чого.

За ці кілька годин дрова в печінках сидять.Хай Бог милує....

З дровами романтизм у людей швидко проходить, з досвіду після першого сезону.

 

Коли замовник хоче тт котел то нехай попрацює дроворубом тиждень і кочегаром тиждень.

І сам спробує і відчує як воно (може сподобається ) і той в кого тт котел не відмовиться від дармового кочегара. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна фізкультура (у мене сидяча робота). Але правда, що задоволення специфічне, на любителя.

 

заготовка щепи -

 

Добавлено через 2 минуты

Буває приходиться самостійно без працівників вводити в експлуатацію ТТ котли, розказати показати, що до чого.

 

Сергій, вам приходилось ставити котли з автоматичною подачею щепи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов пару сайтів, присвячені цінам на газ у США.

Наприклад, тут (geology.com/articles/natural-gas-prices/) пояснюються базові принципи ціноутворення для різних категорій користувачів (на англ.). Якщо у двох словах: найнижчі ціни - для компаній, які закупляють газ безпосередньо з місць видобутку, бо товар не треба транспортувати, зберігати, та й обсяги таких закупок зазвичай чималі, а найдорожчий газ - для домогосподарств, бо багато мороки: транспортування, контроль, виставлення рахунків і т.п. Усе логічно.

А тут (www.eia.gov/dnav/ng/hist/n3010us3m.htm) - середні ціни для домогосподарств. Цікаво, що є сезонні коливання, причому ціна влітку вища, а взимку нижча. Мабуть, тому, що обсяги зростають. Явні ознаки ринковості. Їм би нашу НКРЕ...

 

Добавлено через 1 минуту

Сергій, вам приходилось ставити котли з автоматичною подачею щепи?

А де ту щепу брати? Десь бачив на ОЛХ об'яву, прикинув, то виходить значно дорожче дров.

 

Добавлено через 9 минут

заготовка щепи -

Є і в нас подібне:

Різниця в тому, що там серійні машини, а тут штучний виріб народного майстра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різниця в тому, що там серійні машини, а тут штучний виріб народного майстра.

 

Це не щеподробилка, а точно що якийсь "Измельчитель веток"

Чим більша фракція щепи - тим ціннішою вона вважається

 

Добавлено через 1 минуту

 

А де ту щепу брати? Десь бачив на ОЛХ об'яву, прикинув, то виходить значно дорожче дров.

 

 

Вологість?

Ціна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вологість?

Ціна?

Перепрошую, але ціну не пам'ятаю і вже не буду ту об'яву шукати - втратив інтерес поки що. Наскільки пам'ятаю, вологість не була вказана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.ventusky.com/?p=46.04;37.68;6&l=temperature

Не совсем про газ, но может пригодится кому в коллекцию ссылочек.

  • Лайк 21
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТО -electron-

В нас снігу нема зовсім.

 

Тих срашних снігопадів в нас немає.

 

Але переживемо.

Ромка, - відкопався? Другий день сніг кидаю.

І по темі: В тебе часом не збільшився розхід газу на котлі, порівнянно з тим роком? В мого котла - збільшився. "Помоему нам не доливают" - тобто домішують повітря, ... хоча колір газу при горінні - блакитний, не жовтий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТО -electron-

 

 

 

 

 

Ромка, - відкопався? Другий день сніг кидаю.

І по темі: В тебе часом не збільшився розхід газу на котлі, порівнянно з тим роком? В мого котла - збільшився. "Помоему нам не доливают" - тобто домішують повітря, ... хоча колір газу при горінні - блакитний, не жовтий.

Привіт. Я відкопувався вчора і сьогодні трішки. Виїзд авто ще не копав. :lol: подивився як в місті їздять то вирішив нехай авто ще пару днів постоїть.

Розхід я дивився по днях. За день 10 кубів. По місяцях ще не дивився. Але мабуть не коректно порівнювати розхід в минулому теплому році і в цьому. Треба книжку за позаминулий шукати. Хоча по пам'яті в морозні місяці йшло до 300 кубів газу. Треба подивитись скільки зараз пішло.

І ще одне минулий рік я всю зиму протримав 40-45 градусів на котлі, за ці дні було 50-58 так що в мене, в порівнянні з минулим роком, розхід буде менше.

 

Доповню.

З 12 грудня набіжало 155 кубів. Якщо взяти за 3 дня до 12 січня по 10 то буде 185 так що газ як завжди. Я в минулому році не бачив зеленого чи червоного полум'я.

Змінено користувачем -electron-
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем про газ, но может пригодится кому в коллекцию ссылочек.

И я поделюсь ссылкой.:) Гроза в реальном времени.

ru.blitzortung.org/live_dynamic_maps.php

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читая новости на ukr.net как раз вспомнил нашу тему:

"Стало известно, сколько украинцы переплачивают за газ"

Средняя стоимость импортного газа ... с 1 по 31 декабря, составила 6006 грн./тыс. куб. м... Национальная комиссия регулирования энергетики и коммунальных услуг утвердила стоимость газа для населения на уровне 6879 грн./тыс. куб. м. Таким образом украинцы переплачивали за газ по 873 грн./тыс. куб. м.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...