Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

SON, откуда у Вас цифры ГВС по Киеву? У меня в платежке - 40.92 грн/куб

 

 

Ну ващета сорок с чем-то куб постачання ГВ, и еще три с копейками отвод ГВ по канализации. Так у меня по квитанциям получается. Логике не поддается.

 

 

Цой :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже в мегаполисах до трети населения живёт в частнике.

Да ну. :D В одном моем доме на 2 подъезда и 18 этажей ~180 квартир. Прикиньте, какую площадь должны занимать частные дома для такого количества семей? Ж-) А если посчитать жителей, то 180*3~4 - около 600 жителей. Село на 5 тыс жителей занимает ~ 8-9 таких многоэтажек. Это меньше моего микрорайона.

В мелких городах может вообще 5-6 многоэтажек на весь город быть.

А сколько там всего жителей? Может в тех многоэтажках как раз половина проживает. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ну. В одном моем доме на 2 подъезда и 18 этажей ~180 квартир. Прикиньте, какую площадь должны занимать частные дома для такого количества семей

180*0,06=10,8га. Это в среднем. Ибо участки обычно те самые 6 соток или даже меньше.

 

А сколько там всего жителей?
Ну, мой райцентр (к которому село административно относится) — 17 тыс., ЕМНИМС. По статусу — город. Другой город, в котором дом, — 28 тыс. 90+% живут в частнике. И так по большинству мелких соседних городов. В Харькове до трети населения живёт в частнике.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на всех бензоколонках должна быть разная цена в зависимости от того, как далеко везти бензин от места производства?

а что для Вас новость про разные цены в зависимости от региона?

для примера avias.com.ua/site/all/1864860459 колонка газ

 

если у меня под боком Здолбуновский цементный завод зачем мне платить за дорогую доставку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Холодная вода+каналья (Киев) - 10,24

Мой Мухосранск 19,80

В моем мухосранске вода по 20грн была еще лет 7 назад, да еще и по часам.

 

вчера юля говорила , что промышленности газ отпускают по 5 с копейками тысяч. мол счас и петя и кролик обнаглели,

Юля когда нибудь говорила правду? :lol:

www.naftogaz.com/files/Information/Naftogaz-gas-prices.pdf

Юля на сегодня по заказу одного из газовых олигархов лоббирует отмену ренты на добычу газа и все.

 

 

Даже в мегаполисах до трети населения живёт в частнике. В мелких городах может вообще 5-6 многоэтажек на весь город быть.
До трети это конечно хорошо звучит, а цифра от скольки и сколько из них отапливается газом?

Невозможно. Там счётчики везде. Скорее, списывали газ для многоэтажек. Который тупо по тарифу идёт.

Газ для многоэтажек это все вместе с отоплением частных домов идет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Холодная вода+каналья (Киев) - 10,24

Мой Мухосранск 19,80

Гор. вода 1м3 (Киев) 23,48

ГВС Мухосранск (греем газом) 42

Ну и кто оплачивает чужое расточительство ?

 

У всех все разное:

Холодная вода+каналья - около 7,50

Горячую греем колонкой, поэтому тратим газ по 7,188 грн

ГВС в квартирах обычных - 42,9 грн

Отопление в квартирах без автономки- почти 23,0 грн/м кв

:beer: Подтверждено статистикой: у нас почти самая дешевая вода, но самое дорогое отопление( и там и там в тройке)

 

Добавлено через 4 минуты

Тобто лічильник стоїть вже давно, але через те що не було споживання то і не передавали показники. А тепер газовики вирішили погратись в наперстки з перекидання кубів з зимового пакету в літній. Зараз це дуууууууже вигідна справа.

 

Дудки им!

Сегодня написала заяву о том,что выставлены неверные показания и прошу провести сверку.

Сказала ,что если надо ,то дам документы на запуск котла и фото счетчика с показаниями.

Ответили, что не нужно:"с Вами созвониться контролер для встречи по сверке"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До трети это конечно хорошо звучит, а цифра от скольки и сколько из них отапливается газом?
Я бы сказал — от четверти. Но сам я больше склоняюсь к трети. Частник здесь — вполне безразмерен.

В городах — практически все. В сёлах, если в селе есть газ — тоже. Кроме горьких пьянчуг, которым газ давно отрезали. Правда, уже подтапливают дровами.

 

Газ для многоэтажек это все вместе с отоплением частных домов идет.
Газ весь идёт по одной трубе: и в частник, и в многоэтажку, и на ТЭЦ, и Ахметову на ТЭС. Но в частнике на каждом доме счётчик, а в многоэтажках счётчиков нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что для Вас новость про разные цены в зависимости от региона?

для примера avias.com.ua/site/all/1864860459 колонка газ

Не у всех так. Но тогда и для газа надо в разных регионах устанавливать разные цены с учетом разницы в доставке. А может там оптовые цены равны розничным? :confused:

если у меня под боком Здолбуновский цементный завод зачем мне платить за дорогую доставку?

Не платите. Но, если Вы покупаете цемент на строительство жилого квартала, то цена для Вас будет, наверное, не такой, как для того, кто покупает на строительство сарайчика. Так может и комунэнерго, покупающий для отопления кучи домохозяйств, вполне резонно должен иметь не такую же цену, как покупающий для обогрева 1 домохозяйства? Ну чтоб иметь профит за счет перепродажи тепла в розницу (как все оптовики). Или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ну. :D В одном моем доме на 2 подъезда и 18 этажей ~180 квартир. Прикиньте, какую площадь должны занимать частные дома для такого количества семей? Ж-) А если посчитать жителей, то 180*3~4 - около 600 жителей. Село на 5 тыс жителей занимает ~ 8-9 таких многоэтажек. Это меньше моего микрорайона.

 

А сколько там всего жителей? Может в тех многоэтажках как раз половина проживает. ;)

Вас дуже цікаво почитати. Чим більше читаю тим більше переконуюсь, що Ви доволі від реалій життя людина.

Не мегаполіс, а маленьке місто Чернівці. Живе 264 к населення, площа всього нічого 153 кв км, густина населення аж 1700 чол на кв.км.. Так як живу в місті то точно Вам можу сказати, що 3/4 міста це приватний сектор і там живе приблизно 30-40% населення, а не 10%. Є в нас Садгірський район, проживає там 28 к населення там дай Бог щоб з 20 висоток було, кожна на 2-4 підїзди. При чому так як в нас сейсмічна зона, то "висотка" в Чернівцях це 9 поверхів.:lol:

Те саме про райцентри. Мені дещо смішно читати, про те що в 5-6 багатоповерхівках половина міста проживає. Хотин має пару 5поверхівок населення 12к. Кіцмань, має теж до 10 пятиповерхівок населення 7 к.

 

Добавлено через 14 минут

Не платите. Но, если Вы покупаете цемент на строительство жилого квартала, то цена для Вас будет, наверное, не такой, как для того, кто покупает на строительство сарайчика. Так может и комунэнерго, покупающий для отопления кучи домохозяйств, вполне резонно должен иметь не такую же цену, как покупающий для обогрева 1 домохозяйства? Ну чтоб иметь профит за счет перепродажи тепла в розницу (как все оптовики). Или нет?

Тільки мені здається що профіт в (7188/2900)*100=247,8% це дещо занадто? Нагадаю кивати головою на ціну 3600 не сурйозно пан Арсеній заявляв і заявляє www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248519129&cat_id=244274130

Кабінет Міністрів України відповідно до повноважень, наданих новим законом про ринок газу, приймає рішення щодо надання соціальної норми в обсязі 200 кубічних метрів газу за ціною 3600 гривень за 1000 кубометрів для всіх домогосподарств, які використовують природній газ для опалення. Це вдвічі дешевше, ніж ринкова ціна природного газу, яка становить сьогодні 7188 гривень, - заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 30 вересня.

«Уряд компенсує різницю в ціні за рахунок коштів Державного бюджету», - наголосив Арсеній Яценюк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вчера юля говорила , что промышленности газ отпускают по 5 с копейками тысяч. мол счас и петя и кролик обнаглели, типа мол "за нас народ проголосовал",и мол народ поддерживает такие тарифы..ведь бпп первое место по украине на выборах 25 октыбря,. кто голосовал за бпп - тот такое поддержал...получается только для села 7.188, но да, луцык заговорил вчерась, и то хорошо, если сделают до 400м3 в месяц, то и субсидию не буду делать.

 

только эта Юля малость недоговаривает

потому как по 5 с копейками это да цена для промышленности, но если учесть что это голый тариф, без транспорта, без НДС и прочих отчислений

а в итоге если учесть все налоги и платежи, которые оплачивает рядовой потребитель по 7,188 грн/куб, то получается что газ для пром сейчас выходит по 7,7-7,9 примерно

так что больше слушайте нашу Юлю

триндеть, не камни ворочать :friends:

 

Добавлено через 59 секунд

Ашипся. :D Сорри. Глянул старые.

Ну хоть с ГВС по честному. :)

 

та погодь еще не вечер в Киеве

скоро водоканал наш еще вспомнить что что то в расчетах не учел и опять на 300% поднимет

да да он у нас такой :p

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати

оспорили постанову по газу

взято тут

https://www.facebook.com/groups/433257940162968/permalink/562870523868375/

 

вот сам вирок

reyestr.court.gov.ua/Review/53112377

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Адміністративний позов задовольнити частково.

 

Визнати Постанову Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 583 від 03.03.2015 року «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» незаконною та нечинною з моменту її прийняття.

 

Зобов'язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг здійснити невідкладне (від дня набрання цією постановою законної сили) опублікування резолютивної частини цього судового рішення у виданні, в якому було офіційно оприлюднене оскаржуване рішення.

 

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

 

:flag1::flag1::flag1::flag1::flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, чтобы не создавать новую тему, стоит выбор чем отапливать дом, пока только участок, проект 250 кв м с гаражом, есть возможность подключиться к газовой магистрали. Цена врезки - 5 тыс уе. Что выбрать? Газ или пеллеты?:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, чтобы не создавать новую тему, стоит выбор чем отапливать дом, пока только участок, проект 250 кв м с гаражом, есть возможность подключиться к газовой магистрали. Цена врезки - 5 тыс уе. Что выбрать? Газ или пеллеты?:(

За такую цену можно добавить в выбор тепловой насос от форумчанина Entheos www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=170831

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ весь идёт по одной трубе: и в частник, и в многоэтажку, и на ТЭЦ, и Ахметову на ТЭС. Но в частнике на каждом доме счётчик, а в многоэтажках счётчиков нет.

НГ считает все вместе те кто топит дома и пользуется печкой в многоэтажке это все у него потребление населением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, чтобы не создавать новую тему, стоит выбор чем отапливать дом, пока только участок, проект 250 кв м с гаражом, есть возможность подключиться к газовой магистрали. Цена врезки - 5 тыс уе. Что выбрать? Газ или пеллеты?:(

В мене до труби 250 метрів, власник за врізку хоче 200 дол, решту ціни можете прикинути самі. При чому 3 сусідів хочуть газ, тому ціна ділиться на 3. Я від газу відмовився. Принаймні до тих пір поки не перестануть гратись в перекидання газу з зими на літо. А там подивимось. Єдине що знаю точно основмим котлом буде ТТ, можливо пелетник. За 5 к тільки за врізку я б на газ навіть не дивився. Наф воно треба. Пора***те скільки пелет на цю цифру зможете купити і скільки років топити ними.

 

Але зрозумійте одне. В нас влада досі не сказала чого хоче в кінцевому результаті досягти. Мантри по ринок я відкидаю. Мені цікаво що саме хоче держава отримати опалення дорогим газом, опалення електрикою, чи всіх перевести на ТТ. А може хоче зробити всі види палива в одну ціну і щоб всі утеплялись і знижували витрати ВСІХ видів палива? На данний момент в цьому аспекті тиша, чуємо тільки про ринкові ціни і тд. Тому навіть на 50% Вам ніхто не скаже, так як не відомо що має бути в кінці дороги.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас влада досі не сказала чого хоче в кінцевому результаті досягти.
І не скаже. ЧИ важко здогадатися, что хочуть лише набити власні кишені? І пошвидше, поки чоботом під сраку не вигнали… Тому і безлад з ціноутворенням, і ніяких внятних заяв, які б потім ще і виконувались.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зашел в личный кабинет за газ заплатить, а там такое" :

При розрахунках за жовтень ціна 3.60 грн за куб.м газу застосовуватиметься на обсяг споживання до 200 куб.м, решта спожитого у жовтні газу сплачується за ціною 7.188 грн за куб.м.

4 листопада набрала чинності Постанова Кабміну від 30.10.2015 р. №872, відповідно до якої ціна 3.60 грн за куб.м застосовуватиметься на обсяг в межах 1200 куб.м на спожитий у період з 1 жовтня 2015 р. по 31 березня 2016 р. природний газ.

Тож на початку грудня ваш постачальник проведе перерахунок із врахуванням цих змін при здійсненні розрахунку за листопад. Тобто сплачені за ціною 7.188 грн за куб.м обсяги (у межах 1200 куб.м), які було спожито у жовтні, будуть перераховані за ціною 3.60 грн. грн за куб.м."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только эта Юля малость недоговаривает

потому как по 5 с копейками это да цена для промышленности, но если учесть что это голый тариф, без транспорта, без НДС и прочих отчислений

а в итоге если учесть все налоги и платежи, которые оплачивает рядовой потребитель по 7,188 грн/куб, то получается что газ для пром сейчас выходит по 7,7-7,9 примерно

так что больше слушайте нашу Юлю

триндеть, не камни ворочать :friends:

 

 

Не знаю как промышленность, но офисному центру на Окружной в Киеве платежка приходит по 11 с копейками за куб газа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю как промышленность, но офисному центру на Окружной в Киеве платежка приходит по 11 с копейками за куб газа.

 

 

В бизнес центре, где мы арендуем офис и склад, этим летом установили и запустили автономное отопление всего, працюет на пеллетах, отключились от города, и типа очень довольны.

 

 

Цой :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я что-то уже ничего не понимаю в "рехформах": тут в соседней ветке запостили вот такое www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3701081&postcount=612

з 3 листопада Кабмін змінив обсяги споживання природного газу, на які поширюватимуться пільги і субсидії.

 

Норма споживання природного газу, який використовується для опалення житла, та на яку поширюється дія пільги та субсидії, відтепер залежатиме від поверховості будинку, в якому мешкає споживач. Так, соціальна норма використання природного газу для індивідуального опалення житла в опалювальний період на 1 кв. метр. площі становить:

 

якщо людина мешкає в 1-2 поверховому будинку – 7,553 м куб.

3-4 поверховому будинку – 4,403 м куб.

в будинку на 5 і більше поверхів – 2,968 м куб.

 

За обсяг природного газу, спожитий понад встановлені норми, споживачам, у домоволодіннях яких встановлені прилади обліку, доведеться сплачувати самостійно та по повній його вартості.

P.S.......але це вроде только для Рiвного.....

Т.е. на дом в 100 квадратов "положено" 7,553*100=755,53 м.куб газа?

На 200 квадратов - уже более 1500 кубов. Почему тогда соцпайка установлена на уровне 1200 в сезон?

Да, и это в месяц? Или все же на 6 месяцев? И на дом или на 1 человека?

На 2-х на 200 кв.м - 3000?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. на дом в 100 квадратов "положено" 7,553*100=755,53 м.куб газа?
Нет. Это для субсидий. Только на площадь, на которую субсидия распостраняется.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока основной вариант подключить газ+ТТ котел в резерв или камин с водяным контуром

Я б зробив навпаки. ТТ як основу, а газ в резерв. З відповідним підходом до обрання ТТ котла. А то може вийти що топити ним не реально. Можна посто обидва котли підбирати як основні. Люди часто ставлять маленькі котли на ТТ в резерв, а потім чухають потилицю якщо доводиться переходити на ТТ.

Приклад. Знайомий в резерв поставив котел на дровах, звісно маленький. Зараз при температурі +5-10 градусів підкидати дрова треба через кожну годину, там топка малюююсінька. А він перейшов на опалення ним. От і мучається працюючи кочегаром він, або дружина. Ремонт зроблений і переробляти поки що ніхто нічого звісно не буде. Якщо б одразу поставив нормальний котел, то проблем з переходом з газу на дрова мав би менше, залишилось би тільки колка дров, підноска і чистка, але не було б сидіння біля котла на протязі всього дня.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б зробив навпаки. ТТ як основу, а газ в резерв. З відповідним підходом до обрання ТТ котла. А то може вийти що топити ним не реально. Можна посто обидва котли підбирати як основні. Люди часто ставлять маленькі котли на ТТ в резерв, а потім чухають потилицю якщо доводиться переходити на ТТ.

Приклад. Знайомий в резерв поставив котел на дровах, звісно маленький. Зараз при температурі +5-10 градусів підкидати дрова треба через кожну годину, там топка малюююсінька. А він перейшов на опалення ним. От і мучається працюючи кочегаром він, або дружина. Ремонт зроблений і переробляти поки що ніхто нічого звісно не буде. Якщо б одразу поставив нормальний котел, то проблем з переходом з газу на дрова мав би менше, залишилось би тільки колка дров, підноска і чистка, але не було б сидіння біля котла на протязі всього дня.

 

Хорошо, я и имел ввиду резервный не маленький, а примерно равноценный

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...