Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна полагодити трубу?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Поставив собі на полив трубу чорну з синьою полоскою, я не знаю, як вони називаються, в бухтах по 100 та 200 метрів. І там пробив дітку гвіздком. То власне питання, чи можна її якось заклеїти? Діаметр дірки дсь пару міліметрів.Чи може спробувати заплавити якось?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна інакше ту дірку заліпити?

синя ізолента, пластилін, жувачка, скотч......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

синя ізолента, пластилін, жувачка, скотч......

Одноразовый:)

 

Цей авріант залишений як самий останній. Чи можна інакше ту дірку заліпити?

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

Не вже дорого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорого. В мене там таких дірочок під сотню :( Простіше нову трубу купити. Тому і питаю, може є якісь варіанти?

Скотч пробував, не тримає :D За жувачку думав, треба буде спробувати. Який смак краще брати для ліпшоі адгезії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорого. В мене там таких дірочок під сотню

Сотня (ссылка устарела) с заглушками?! :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставив собі на полив трубу чорну з синьою полоскою, я не знаю, як вони називаються, в бухтах по 100 та 200 метрів. І там пробив дітрку гвіздком. То власне питання, чи можна її якось заклеїти? Діаметр дірки дсь пару міліметрів.Чи може спробувати заплавити якось?

 

по тексту ніби один отвір, згодом їх виявилось багато :)

 

ця труба вроді поліетиленова, який там буде тиск в цій трубі?

 

може спробуйте ось таким термопістолетом з стержнями, пошукайте мають бути поліетиленові...

 

47de9b.jpg

 

:-)

 

в мене впала бензопила з висоти 3-4 метри, тріснув корпус в баку з маслом для ланцюга, почисти , обезжирив, заклеїв таким пістолетом, стержні не вибирав який під руку попався, та і нчого вже кілька років нормально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пробив дітку гвіздком

 

В мене там таких дірочок під сотню
ви пневматичним молотком клепали, чи один гвіздок через всю бухту забили? Шматок резинки та металевий хомут поможуть.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За жувачку думав, треба буде спробувати. Який смак краще брати для ліпшоі адгезії?

Этим- autoprime.com.ua/holodnaya-svarka/hg6505-sverhprochnaya-polimernaya-kley-shpatlevka-dlya-plastika-57g

Желательно хорошо обезжирить и соблюдать инструкцию. Не реклама.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этим- (ссылка устарела)

Неувязочка. Эта жижа для пластика, а труба полиэтилен:) ПЕ в жизни практически ни чем не клеится, кроме пайки. Может и есть нанотехнологии где-то в американских подземных лабораториях.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берите термопистолет, как на рисунке выше, и клейте. Недавно ради интереса брал пе трубу и заклеивал с двух сторон, на одной приклеил золотник. Так она давление 4 кг/см сутки держала. И разорвалась на пайке при шести.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...