Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

та чого зразу..проста розмова при знамомстві за столом, за філіжанкою кави

 

слово за слово...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, що місто Тернопіль як місце можливої еміграції можна викреслювати? :D

 

А вообще-то конечно грустно как-то за Вас. Яркий пример того что не имея ничего можно быть счастливым, а можно иметь многое и ....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, що місто Тернопіль як місце можливої еміграції можна викреслювати? :D

 

А вообще-то конечно грустно как-то за Вас. Яркий пример того что не имея ничего можно быть счастливым, а можно иметь многое и ....

Офигеть таке враження що на форумі не будівельники а психологи))))))

otvet.mail.ru/question/55746763

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офигеть таке враження що на форумі не будівельники а психологи))))))

otvet.mail.ru/question/55746763

 

 

Точно так и есть,

пока построишься, психом, тьфу психологом станешь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, що місто Тернопіль як місце можливої еміграції можна викреслювати? :D ....

 

Сподiваюсь (дивлячись на смайл), що Ви жартуете, шановна панi :) :)

Не викреслюйтe!!! гарне мiсто, гарнi звичайнi мешканцi, такi як усюди. Маю i там знайомих, i бувших тернопiльчан - нинi киян.

Можливо, Нобелю не повезло. А можливо, права Татьяна5, i це був тiльки привiд. А справжньою причиною було щось iнше.

 

Нобелю, читаючи Вас тут i зараз та спiлкуючись з Вами в iнших темах, просто не вiриться, що пише одна й та сама людина :) Мабуть Ви теж жартуете та дражнитеся, як i фая?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чого зразу..проста розмова при знамомстві за столом, за філіжанкою кави

 

слово за слово...

 

Може тобі варто міняти оточення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может Нобелю стоит почитать тему Потапапапы, про то, что как дорого обходится семья, особенно когда остаешся, извините, "без штанов", выходец с востока и уезжаешь начинать новую жизнь на западную Украину.

А про западную Украину Вы мне не рассказывайте, у меня бабуля родом из Львовской обл., и все детство в селе я слышала, "о-о-о наша москалька приїхала:Yahoo!:" Но даже не думал ни кто обижать этим, при этом все целовались при встрече и плакали когда разьезжались от бабули до друзей.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя не ний, а я по твому звідки? Ще і син російськомовної мами. Ще і тещу маю чистокровну москалиху з Кубані. І що з того? Не говори дурниць !!!

чистокровных москалей на Кубани еще поискать надо) я сам оттуда родом, абсолютно всё старшее поколение говорит на суржике.. Кубанская Балачка называется)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чистокровных москалей на Кубани еще поискать надо) я сам оттуда родом, абсолютно всё старшее поколение говорит на суржике.. Кубанская Балачка называется)

А чего стоят названия станиц: Киевская, Каневская, Новополтавская и т.п.

А в станице Ильской на фасаде библиотеки было написано "Книгарня".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чистокровных москалей на Кубани еще поискать надо) я сам оттуда родом, абсолютно всё старшее поколение говорит на суржике.. Кубанская Балачка называется)

 

Спорити не буду, тещі 65 но суржика в неї та ії рідні там я щось не замітив. Хоча деякі специфічні слова проскакують. Хоча як каже кум з Сочі "для них я хохол, для вас москаль. Ви вже якось оприделіться хто я.":D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спорити не буду, тещі 65 но суржика в неї та ії рідні там я щось не замітив. Хоча деякі специфічні слова проскакують.

то таке)

 

а автору теми я порадив би частіше посміхатися і радіти життю, за цими емоціями оточуючі менше зважають на вашу мову, релігію, колір шкіри та ін.... це в тому випадку, коли він все ж таки вважає, що якийсь інакший, в чому я сумлєваюсь))

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже добавить нечего.

Реальность у каждого своя. Как Вы видите любую ситуацию зависит только от вашего восприятия.

 

ЗЫ! ТС, сначала может Т10Т? Многим помогает, даже в значительно худших ситуациях. А потом сесть и подумать хорошенько, что ты делаешь не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вже Костю засипали порадами та повчаннями, що він напевно вже навіть від своєї теми відписався.:D
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви просто не жили на дикому заході України :)

 

тут якщо ти не заробітчанин/бізнесмен...шансів дуже мало

 

і це не ниття. Це реальність

ТС не переймайтесь так. То все хандра. Треба розвіятись і все пройде.

В мене дружина також з заходу і живу на заході, і всі мої родичі-знайомі також в більшості на заході живуть, не знаю як там з дикістю в нас, але..... Можливо ви не там кобіту собі шукаєте? ;)

Ви здається писали що ви залізничник? Тоді я розумію ще одну причину хандри, в мене є родичі де всі поголовно залізничники. Не весело там.

 

 

Добавлено через 3 минуты

Пиши вже тоді не на заході, а в файному місті Тернополі. В нас такого ідіотизму немає. Щось мені слабо віриться, що і в вас настільки все запущенно.

В мене половина родини на Тернопіллі живе, мати звідти.

І я скажу що Нобель трішки перегинає палицю. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чого відписався..сиджу..депресую:(

А я тут со своей один-два раза в неделю как по расписанию "сварюсь": то носки куда-то спрячет, то масло моторное в мусор выбросит. И главное, я свою сумку кладу на подоконник, а она обязательно переложит на лавку. И так каждый день :(

Сил уже нет.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я тут со своей один-два раза в неделю как по расписанию "сварюсь": то носки куда-то спрячет, то масло моторное в мусор выбросит. И главное, я свою сумку кладу на подоконник, а она обязательно переложит на лавку. И так каждый день :(

Сил уже нет.

 

Може Кості варто женитися? І на депресію часу би не було !!!:Yahoo!:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може Кості варто женитися? І на депресію часу би не було !!!:Yahoo!:

Може Кості варто нову машину І на депресію часу би не було !!!:Yahoo!:

1178791382_11221.thumb.jpg.e4f4c51e9b5ee6472c44fc33f2fae9bb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може Кості варто нову машину І на депресію часу би не було !!![:Yahoo!:

Для цього треба не таке авто, а щось з цього

281023684_1_644x461_prodam-vaz-2101-drabov.jpg

А з таким часу на хандру взагалі не буде.

20110518122559.jpg

Як казали за Союзу: хочеш секаса вдень, купи Запорожець, а хочеш вночі - купи фотоапарат.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для цього треба не таке авто, а щось з цього

 

А з таким часу на хандру взагалі не буде.

 

Як казали за Союзу: хочеш секаса вдень, купи Запорожець, а хочеш вночі - купи фотоапарат.

Такі корита не підходять по статусу під трьохповерховий будинок Nobel.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі корита не підходять по статусу під трьохповерховий будинок Nobel.

Вам шашечки чи їхати зайняти чимось час чи статус? З мерсом час може бути згаяний на пошук не тільки дров по посадках, а і на гроші на пальне. А от з запропонованим мною, є де руки розім'яти вічно лежачи під авто, там точно часу на хандру не буде. ;)

До речі знаю чоловіка в якого якраз на 3 поверхи будинок і гостьвий поруч на 2 поверхи, в дорогому районі міста. А їздить на старій шістці і нічого, статус його не впирає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...