Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Z273 Бюджетний дім на 100м2

kvintich

Рекомендовані повідомлення

А у подальшому планується активація через реле ajax по сценарію. При постановці на охорону, контактор вимикає живлення у двох групах

 

есть нюанс тут, сценарии "ушли оставили посудомойку домывать/стириалку достирывать" абсолютно рабочие, логика прямо рубить безусловно может быть не очень практичной

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть нюанс тут, сценарии "ушли оставили посудомойку домывать/стириалку достирывать" абсолютно рабочие, логика прямо рубить безусловно может быть не очень практичной

Тоді посудомийку і пралку додам у групу, яка постійно включена.

Посудомийка буде знаходитись, недалеко від холодильника, тому можна повісити їх на одну лінію. А пралка ще не знаю де буде жити, скоріш за все у паливній, у ній живлення присутнє завжди.

 

Але це не критично, і може бути не зручним у використанні. Можливо на зарядці залишуться якісь гаджети, чи потрібно залишити увімкнутись компютер... Тому можливо все так і залишиться висіти на реле сонофф, і буде вимикатись тільки тоді коли у будинку нікого не буде декілька днів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і буде вимикатись тільки тоді коли у будинку нікого не буде декілька днів.

 

часто в смартхоумах разделяют режимы "ушел" и "отпуск". я сделал что если "ушел" переходит через полночь то перевожу в "отпуск" автоматом. и да в обоих режимах разные по жесткости ограничения. но не уверен что это реализовать на чистом аджаксе, разве что через "ночную охрану"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот хз, есть сигналка, видеонаблюдение, роутеры всякие, не говоря уже про кучу барахла для УД. И это все должно быть включено постоянно, а уходя, переживаем за включенный в розетку телик? И создаем кучу всяких сценариев. Есть смысл?
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот хз, есть сигналка, видеонаблюдение, роутеры всякие, не говоря уже про кучу барахла для УД. И это все должно быть включено постоянно, а уходя, переживаем за включенный в розетку телик? И создаем кучу всяких сценариев. Есть смысл?

 

телик нет конечно, а например электроплиту, чайник и розетки в гардеробе где стоит доска для глажки - имхо есть смысл. тобишь вопрос больше не про расход а про безопасность и неВры.

отдельная статья - насос, ежели вдруг чего где лопнет то я получу аквариум за сутки)

 

Добавлено через 10 минут

3тя розетки і світло по кімнатах

 

опять таки, подумайте про свет в первую группу. потом сможете ее достаточно просто зарезервировать генератором/акб и будете при блекаутах со светом. это очень приятное ощущение )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я вот хз, есть сигналка, видеонаблюдение, роутеры всякие, не говоря уже про кучу барахла для УД. И это все должно быть включено постоянно, а уходя, переживаем за включенный в розетку телик? И создаем кучу всяких сценариев. Есть смысл?

Не ну не то щоб переживав за включений ТВ, чи за те що десь втикнутий адаптер для зарядки. Но все ж мати можливість вирубати все із будь якої точки світу, це круто :) Про сценарій вже подумав, не потрібен він мені :) буде достатньо і реле сонофф.

 

телик нет конечно, а например электроплиту, чайник и розетки в гардеробе где стоит доска для глажки - имхо есть смысл. тобишь вопрос больше не про расход а про безопасность и неВры.

отдельная статья - насос, ежели вдруг чего где лопнет то я получу аквариум за сутки)

 

Добавлено через 10 минут

 

 

опять таки, подумайте про свет в первую группу. потом сможете ее достаточно просто зарезервировать генератором/акб и будете при блекаутах со светом. это очень приятное ощущение )

Насос треба на окремий сценарій, бо ніби і полити щось по сценарію треба, і дім у акваріум перетворити не хочеться :)

Що до генератора, то тут все буде в ручному режимі. І до нього підключається будь яка група, так як автоматів достатньо. Був випадок коли 200л солярки пішло за не дуже довгу подорож :) в автоматичному режимі включився, коли нікого не було в дома :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво до якого вирішення пиьання Ви дійдете зараз, і ще декілька разів зміните алгоритми коли постійно жити в будинку, мені сподобалось утеплення стелі, в мене так лежать 2-3 упаковки вати на стелі над сходовою,
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також прийшлось утеплити стелю, на швидку руку, що миттєво дало результат.(на фото )

 

Есть какой-то план закрытия зазора между гидробарьером и армопоясом . У меня на чердаке ветер гуляет . Я по этому вопросу что-то ничего не находил почитать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть какой-то план закрытия зазора между гидробарьером и армопоясом . У меня на чердаке ветер гуляет . Я по этому вопросу что-то ничего не находил почитать.

 

Если это холодный чердак то там и должен гулять ветер чтобы все хорошо проветривалось. Более того к вашему зазору внизу можно еще добавить в крыше сверху аэраторы что он гулял в нужном направлении

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю що буде просто висіти на реле сонофф, із можливістю відключення того що захочеться. Відключення по зняттю із охорони не буде вже точно.

 

Думаю про автоматичний полив газона і острівців із туйками і ялівцями.

Але то вже буде у 2021р або і 2022р. після ремонту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть какой-то план закрытия зазора между гидробарьером и армопоясом . У меня на чердаке ветер гуляет . Я по этому вопросу что-то ничего не находил почитать.

Поки що не думав над цим питанням. Але якщо подумати, то підмурувати скажем газоблоком під верх, і в зазор напхнути вати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що не думав над цим питанням. Але якщо подумати, то підмурувати скажем газоблоком під верх, і в зазор напхнути вати...

Мысль была точно такая же. Но все откладываю на потом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що не думав над цим питанням. Але якщо подумати, то підмурувати скажем газоблоком під верх, і в зазор напхнути вати...

 

Подшиву сделаете, не будет ветер гулять. А циркуляция там не будет лишней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подшиву сделаете, не будет ветер гулять. А циркуляция там не будет лишней.

Есть подшива. Вот только мастера , когда все делали , полосу металла , которая стоит возле отлива . заказали не достаточно широкой. Она не подходит в плотную к металлочерепице. Ну и щель могла быть гораздо меньше. В дальнейшем я крышу хочу утеплять. Этот вопрос все равно возникнет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть подшива. Вот только мастера , когда все делали , полосу металла , которая стоит возле отлива . заказали не достаточно широкой. Она не подходит в плотную к металлочерепице. Ну и щель могла быть гораздо меньше. В дальнейшем я крышу хочу утеплять. Этот вопрос все равно возникнет.

 

Вы собираетесь делать мансарду?

Если нет то утепление не только бесполезно, а и вредно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Взимку ремонтом вирішив не займатись, почнемо коли температура буде стабільно за +0 градусів. Опалення виставив на +8, котел вмикається тільки по нічному тарифу, переважно на 2год. Вирахував що тепловтрати 1,4Ват на метр. Це багато, але зважаючи, що перекриття не утеплене і не герметичне, думаю що нормально.

 

Хоча зараз вже б утепляв не 100мм пінопласту, а як мінімум 150мм :( . На утеплення перекриття думаю дати 100мм ЕППС, як думаєте нормально? Якщо дати 200мм, тепловтрати зменшаться аж на 700Ват.

 

На мансарді весною планую, зробити перестінки на дві кімнати і ванну. Але робити ремонт там не планую. Нам і 102м2 на першому поверсі вистачає, але брудні роботи зроблю, може колись пригодиться :)

 

А і ще, так як я у Мами майстер, вирішив зробити диван на терасу. Купив трубу 40*40, порізав в розмір. Шви зашпаклював, щоб було рівно (бо майстер із мене не дуже) Тепер залишилось помалювати, і пошити подушки. Вийде як на фото з інстаграму. Бюджет як зроблю озвучу :)

IMG_20210202_105423.thumb.jpg.6b762261aa4e17567ae22415a4a27abe.jpg

IMG_20210203_145056.thumb.jpg.2e0d523ff997bb4ce96d31c714e087cf.jpg

IMG_20210219_180555.thumb.jpg.c120b01520bbb92f23a1e358675a4ac0.jpg

IMG_20210219_180604.thumb.jpg.7a3df0fe9b004ab0e21bc6868e1409a5.jpg

Screenshot_2020-11-06-19-19-05-099_com.instagram.android.thumb.jpg.45902316000200b9b0a76998e66ac6eb.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не очень понятно

Кіло взяв і не додав :(

 

Витрати за січень

День 100Кват

Ніч 1330Кват

Середня температура для Тернополя -2 (точно ще не знаю)

 

Тобто якщо по формулі 1430\102\10=1,4кВт*г/м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто якщо по формулі 1430\102\10=1,4кВт*г/м2

 

это получается месячные на один градус дельты с 1 квадрата площади? Чг не сталкивался с такой размерностью) Если да то получается при дельте в 25 это 3570квтч в месяц при -2 за бортом? Понятно что это очень на пальцах но как-то дороговато для 102метров или кровля не утеплена?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это получается месячные на один градус дельты с 1 квадрата площади? Чг не сталкивался с такой размерностью) Если да то получается при дельте в 25 это 3570квтч в месяц при -2 за бортом? Понятно что это очень на пальцах но как-то дороговато для 102метров или кровля не утеплена?

Все вірно не утеплена :(

 

Чи могли б розповісти, як зроблена Ваша відмостка?

На відмостку там де дозволяла висота зайшли 10см пінопластом далі екструдований 5см.

Де дуже низько зайшли на фундамент на 50см екструдером.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все вірно не утеплена :(

 

 

На відмостку там де дозволяла висота зайшли 10см пінопластом далі екструдований 5см.

Де дуже низько зайшли на фундамент на 50см екструдером.

 

Дякую. Щодо відмостки то більше цікавить сам «пиріг» її улаштування (чи робили гідроізоляцію, чи бетонували, чи тільки уклали бруківку на підготовлену основу і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Щодо відмостки то більше цікавить сам «пиріг» її улаштування (чи робили гідроізоляцію, чи бетонували, чи тільки уклали бруківку на підготовлену основу і т.д.)

Тільки бруківка на підготовлену основу, у найнижчому рівні під бруківкою на глибені 50см є екструдований пінопласт.

Але зараз бруківка не по всьому периметру, більша частина просто підгготовка під бруківку, трамбований щебінь...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Із зими нічого не постив, так як особливо переглядів, і зацікавленості у людей немає :( мабудь перебралитсь у інстаграм :shock:

Але роботи по ремонту почались із 1 квітня, знайомими майстрами, які в мене вже 4й ремонт роблять. Працюють вони не швидко, але якісно, що мені підходить (встигаю заробити :) )

І так що зробили:

1. Стіни підготували під фарбу, тепер думаємо про палітру. Більше схиляємось до білої стелі і трішки сіроватих стін. Фарбу думаю брати тікурілу. Може хтось щось порадить по фарбі, чи варто тікурілу, чи може щось інше?

2.Стелі в кухні і залі гіпсокартон. Розділили коробом який слугує, як розділюючим елементом кухні і залу. Так і підключений до витяжної вентиляції. Тим самим попробуємо витягувати запах приготування їжі, які не зловить витяжка. Спочатку думали зробити тільки розділюючий короб, а все інше зробити натяжними стелями. Але відмовились :)

3. Підлога в кухні\залі\коридорі\ванній\паливній буде із плитки 75*75 одного дизайну. Вже кухню і зал поклати на 99% Скрізь під плиткою тепла підлога. Клей для теплих підлог, але шов лишили 1мм, і від стіни відступили 5мм. Надіюсь що не порве плитку :(

А і СВП використовуємо власного виробництва, зразу і тестуємо якість :)

4. Намалювали кухню, на днях пускаємо в роботу.

 

Якось так :)

IMG_20210526_110808.thumb.jpg.65415fe438c96f6a478345dc83d6b5b8.jpg

IMG_20210420_134041.thumb.jpg.411144e59ff0b5b4c66cec378e19a0fa.jpg

IMG_20210510_143731.thumb.jpg.7ae30c94dbe3fdecc884958465829374.jpg

IMG_20210512_114922.thumb.jpg.e0f983c97888ed409869b3dc0524e234.jpg

IMG_20210525_125535.thumb.jpg.1d12a05468be3294a9481f891f2dc075.jpg

0-02-05-447cb79e93ac1e6f45589ee52a26b2ce0539734dd4430a40b947612bccfa75e0_2cba4d80.jpg.bb0c2ce1f2c7c9c7f1df29a05d952956.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...