Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплена шведська плита

Serhio777

Рекомендовані повідомлення

Десь є на фото порівняльна ціна по матеріалах стрічкового фундамента і УШП? І чи можна до УШП розміром 9 на 10м. якось добудувати підвальне приміщення з однієі сторони? Якщо перепад на 10 м. 25-30см. як зробити УШП? Захопився я цією УШП і ще високий рівень поверхневих вод відштовхує мене від фундаменти в землі на глубині 1-1,20м. Будинок півторачка напевно з газоблоку Д400 140-150м2.Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь є на фото порівняльна ціна по матеріалах стрічкового фундамента і УШП? І чи можна до УШП розміром 9 на 10м. якось добудувати підвальне приміщення з однієі сторони? Якщо перепад на 10 м. 25-30см. як зробити УШП? Захопився я цією УШП і ще високий рівень поверхневих вод відштовхує мене від фундаменти в землі на глубині 1-1,20м. Дякую.

 

Надо насыпать ровное пятно. При высоком угв УШП показана аккуратно, цоколь ведь не высокий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

photo-47721601_404115896?all=1
УШП и каркасник созданы друг для друга! Это - любовь, страсть,
Камрады! Спасибо всем кто откликнулся, сегодня у меня на стройке это выглядит так... photo-47721601_404115896?all=1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камрады! Спасибо всем кто откликнулся, сегодня у меня на стройке это выглядит так...

Видимо здесь должно было быть фото? ;)

Только я не вижу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...