Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

в квартирі дружини ремонт робив? робив. здав бабуїнам чи дідуїнам? думаю, що так.

то її квартира..її справи її грошів, в нас так зроблен: одне до одного в справи не ліземо..кожен занятий своїм...і в кожного свій "бюджет" і свої витрати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.кожен занятий своїм...і в кожного свій "бюджет" і свої витрати...

А нащо ви разом живете?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нащо ви разом живете?

а що, якщо проживання разом, то один перед другим має звітувати про свої витрати чи я маю ритися в баняках, а дружина налаштовувати авто чи копалку??? що в кого краще виходить, той тим і займається..

 

за розподіл фінансів було домовлено ще до весілля

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нє, мені просто дивно якось... Окремі бюджети, окремі зайняття... То тоді вже окремі ліжка, окремі кімнати і т.д.

Ну, для мене такі стосунки дивні, вірніше, я просто бачив, чим вони закінчуються завжди. Принаймні, по кільком своїм знайомим кажу, то таки да...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то її квартира..її справи її грошів, в нас так зроблен: одне до одного в справи не ліземо..кожен занятий своїм...і в кожного свій "бюджет" і свої витрати...

а ще не дійшло до: Її тіло - її діло?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене так значна частина знайомих родин живуть..і не перший рік..

 

але то не в цю тему...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і в кожного свій "бюджет" і свої витрати...

а якщо в когось не вистачає на щось? позичаєте один в одного?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене так значна частина знайомих родин живуть..і не перший рік..

 

але то не в цю тему...

 

Т.е. если ей на что то не будет хватать денег, ты ей не дашь? Это вроде всех интересует. :D

 

Добавлено через 51 секунду

а якщо в когось не вистачає на щось? позичаєте один в одного?

 

Одинаково думаем :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. если ей на что то не будет хватать денег, ты ей не дашь? Это вроде всех интересует.

 

при сімейній нараді...і голосуванні, чи дійсно та річ потрібна - дам...(хоча зараз дружина більше заробляє..ніж скромний колійовець + частину коштів витрачаю на ліки (((( )

 

 

але так як в інших спіробітників, дружина купила авто..але сама не вміє їздити, а їздить чоловік..але з такими мозгойобками і виносом мозгу зі сторони дружини, що я не хотів би тої машини...

 

ще схожа ситуація є..що її батьки подарували на весілля їм авто..але потім йде постійне докоряння, що авто "купили саме мої батьки"...і он він був царапнув крило..то чуть не згноїли..

 

тому так.якщо не маю грошей на якусь річ..і немає життєвої необхідності..краще не купувати..бо гроші дружини/сімї дружини..часто бувають ще проблемнішими, ніж кредит (говорю не про свою сімю...хоча нічого глобально спільного поки не купували ))) )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при сімейній нараді...і голосуванні

2 людини беруть участь? так голоси не вдасться розподілити.

чи когось ще загукуєте на поміч?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніж кредит (говорю не про свою сімю...хоча нічого глобально спільного поки не купували ))) )

 

 

А культиватор?

Это же глобальная покупка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А культиватор?

Это же глобальная покупка.

то бабушка из плену передала.

какие глобал покупки в такое трудное время???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при сімейній нараді...і голосуванні, чи дійсно та річ потрібна - дам...

 

:shock: нараді? Голосування? :o

 

У нас є вільний доступ до коштів один одного. Інколи чоловік більше заробляє, інколи я. Ніхто не рахує хто скільки заробив. На дрібниці витрачаємо без нарад, голосувань. Тобто на харчі, одяг, інструмент.... Ставимо перед фактом один одного і все. Якщо щось дорожче купуємо, тоді радимось. А у Вас якось усе складно. Готуватися до якогось голосування порібно. Немає легкості, чи що. :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готуватися до якогось голосування порібно.

не забуваємо, що в Нобеля батько був військовий...))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як добре коли жінка залишається жінкою і не вимушена працювати, а машину ти їй купляєш сам, не залишаючи шансів її батькам втручатись у ваше життя...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то бабушка из плену передала.

 

складав...довго...покупка по голосуванні...фінансування з бюджету Нобеля...

 

Добавлено через 1 минуту

жінкою і не вимушена працювати, а машину ти їй купляєш сам, не залишаючи шансів її батькам втручатись у ваше життя...

 

от чесно.навіть якби заробляв я 2000-3000 баків в місяць авто дорожче за 3-4тис не купував..не врто любе залізяччя тих грошей, що за нього просять..про ремонт і ТО я взагалі мовчу..необгрунтовано-захмарні ціни

 

можливо комусь приносить задоволення керування авто..дальні поїздки.. ..для мене то нерви і втома і все

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як добре коли жінка залишається жінкою і не вимушена працювати, а машину ти їй купляєш сам, не залишаючи шансів її батькам втручатись у ваше життя...

 

А якщо жінка сама хоче працювати? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жінка залишається жінкою і не вимушена працювати

всі повинні працювати..інакше дурь починає лізти в голову..а також фейсбуки, триндьож годинами з подружками (слава Богу немає подружок, з якими годинами лялякати по тел..це б мене виводило з себе)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то най працює. Але більшість за можливості не працювати все ж таки не працює...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але більшість за можливості не працювати все ж таки не працює...

в нас якраз більше жінки на заробітки їдуть..а чоловіки тут "за сторожів" в будинку/квртирі..ну і в кожного своє життя..і всім "добре"..

 

що не говоріть, але коли вже по 10-15 а то і більше років по заробітках..яка то сімя...всі дорослі люди..вона там..десь хтось приголубив, він тут..хтось "борщ зварив"..але перед сусідами примірна сімя..і головне біля церкви хреститися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інколи краще коли не працює. Не треба витрачати купу грошей на одяг та інше, ніхто їй на роботі не псує настрій. Не рахуючи всіх переваг...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі повинні працювати..інакше дурь починає лізти в голову..а також фейсбуки, триндьож годинами з подружками (слава Богу немає подружок, з якими годинами лялякати по тел..це б мене виводило з себе)

 

І сусідок нема? :D Яка різниця чим дружина у вільний час займається, якщо тобі достатньо уваги приділяє?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...