Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня Sheridan,порадьте будь-ласка автоматику на наподачу пов1тря в конвективну топку,бачив таку в ютюб1 на йотул,таку щоб оптимальн1ше ц1на як1сть

Дякую

Доброго дня, sergiy1100!

Ми зараз працюємо над цим питанням, спільно з Tech розробляємо таку авоматику. Також приглядаємось до Plum та Tatarek. Зокрема, Татарек хоч і практикується в Україні і має достатньо широкий функціонал, але має неприйнятний дизайн. Як тільки будуть новини та зміни, я повідомлю тут, на форумі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня Sheridan,ще хот1в почути вашу думку на рахунок прямого димоходу,димох1д Верс1я люкс 4м нержав1ючого одност1нного в прим1щенн1,три метри з 1золяц1ею.Верс1я люкс мае конденсатозб1рник на прямий димох1д,може знаете чи хтось такий ставив , чи в1н реально працюе?маю на уваз1 чи не забиваеться

Чистку димоходу зд1йснювати з середини топки,знявши дефлектор.

Дефлектор додатково захистити листом нержав1йки в1д конденсату(топка в600).

Прямий димох1д вир1шить для мене багато конструктивних питань.

Буду дуже вдячний за в1дпов1дь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив топку с 700 кутову думаю про акумуляційні кільця якої фірми підійдуть і яку потрібно кількість
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня Sheridan,ще хот1в почути вашу думку на рахунок прямого димоходу,димох1д Верс1я люкс 4м нержав1ючого одност1нного в прим1щенн1,три метри з 1золяц1ею.Верс1я люкс мае конденсатозб1рник на прямий димох1д,може знаете чи хтось такий ставив , чи в1н реально працюе?маю на уваз1 чи не забиваеться

Чистку димоходу зд1йснювати з середини топки,знявши дефлектор.

Дефлектор додатково захистити листом нержав1йки в1д конденсату(топка в600).

Прямий димох1д вир1шить для мене багато конструктивних питань.

Буду дуже вдячний за в1дпов1дь.

Доброго дня, sergiy1100!

1) Якщо Ви вирішили монтувати нержавіючий димохід, то слід подбати про товщину сталі (не менше 0.8мм, а за TR-OL 2006 1мм) та марку сталі (AISI 304, а краще AISI 321). Якщо димохід Версії задовільняє ці умови, то без проблем.

2) Розміщення димоходу на топці не бажане, оскільки усе навантаження димоходу буде на топці. Окрім того, під час роботи топка розширюється, після остигання звужується, тобто вона повинна бути незалежною від димоходу та облицювання для здійснення цього розширення.

3) Нержавійка не вирішить питання з конденсатом димоходу, слід встановити для цього конденсатозбірник. Нержавійка тільки захищає від конденсату, що формується при старті на водяних топках та модулях.

Можливо, спробуйте змістити димохід достатньо для встановлення конденсатозбірника.

 

Купив топку с 700 кутову думаю про акумуляційні кільця якої фірми підійдуть і яку потрібно кількість

Доброго вечора, romgas!

Найкраще обрати кільця від Ortner KAM з подвійною стінкою 444x100 5 шт. та кришкою. Кришка може бути з двох частин з боковим виходом, а може бути з однієї частини з прямим виходом. Остання вдвічі дешевша. У будь-якому разі діаметр виходу 180мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як нарахунок кілець cebud cma-r 5 штук набагато нижча ціна чи підійдуть і чи кільця дадуть взагалі хороший результат по економії топлива і часу загрузки. Може не морочити собі з ними голову ціна ж немала
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як нарахунок кілець cebud cma-r 5 штук набагато нижча ціна чи підійдуть і чи кільця дадуть взагалі хороший результат по економії топлива і часу загрузки. Може не морочити собі з ними голову ціна ж немала

 

На мой взгляд и по моим наблюдениям, кольца будут препятствовать теплообмену, а, следовательно, сделают систему менее эффективной и экономной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як нарахунок кілець cebud cma-r 5 штук набагато нижча ціна чи підійдуть і чи кільця дадуть взагалі хороший результат по економії топлива і часу загрузки. Може не морочити собі з ними голову ціна ж немала

Доброго дня, romgas!

На жаль, я не можу відповідально відповісти на це питання.

З однієї сторони, Ortner раніше пропонував кільця тільки одностінні з суміші з низьким вмістом глинозему. Зараз вони перейшли на подвійні кільця та радять їх навіть на камінні топки, де сердечник вилитий зі збагаченої глиноземом суміші. Cebud наразі має тільки одностінні конструкції з низьким вмістом глинозему.

Чому це важливо? Низькоглиноземисті суміші витримують 600С, тобто для номінальної роботи цього має бути достатньо, але усі ці системи мають кепсько продуману ситуацію з чисткою, тому найчастіше їх просто пропалюють з хімією чи без. Але от температура горіння сажі у такій системі вже значно вища, тому надійність одностінної акумуляції вже ставиться під питання.

Альтернативою може бути наш акумодуль з насипною акумуляцією з шамотної крихти. Такий модуль має таку ж акумуляційну масу, у номінальному режимі працює надійно та довговічно, є можливість прочистки з топки. Ну і ціна: система ще на початку проекту обиралась з точки зору доступності на вітчизняному ринку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акумодуль іде разом з шамотною крихтою чи як. Це що звичайна металева коробка з наскрізною трубою. Дайте розміри, характеристики Змінено користувачем romgas
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акумодуль іде разом з шамотною крихтою чи як.

Ні, шамотна крихта у комплект не входить.

 

Це що звичайна металева коробка з наскрізною трубою.

Для мене вона не дуже звичайна.

 

Дайте розміри, характеристики

Подано у додатку.

Accumodul-slice.PNG.58fe1c613d37708913ae12a8cb9e3006.PNG

Accumodul-tech.thumb.PNG.0cd7aa1cb70b03d548b023871f5e33bf.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Замовив цього тижня топку С740 кутова з аквамодулем черз одного з Ваших Київських дилерів. Хтів би уточнити чи дійсно в кутовому варіанті подвійне скло не можливе?

І також питання по аквамодулю. водному з ваших відео є опис байпасу, чи передбачений вихід на байпас за замовчанням в аквамодулімодулі чи це потрібно уточнювати при замовленні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Замовив цього тижня топку С740 кутова з аквамодулем черз одного з Ваших Київських дилерів. Хтів би уточнити чи дійсно в кутовому варіанті подвійне скло не можливе?

І також питання по аквамодулю. водному з ваших відео є опис байпасу, чи передбачений вихід на байпас за замовчанням в аквамодулімодулі чи це потрібно уточнювати при замовленні?

 

Доброго дня!

Так, вірно, на даний час опція подвійного скла для кутових топок є недоступною.

 

Щодо байпасу, то за замовчуванням його немає. Його довелось прибрати, оскільки більшість монтажів не передбачали його використання, зате він присутній як додаткова опція. Зверніться до Вашого дилера для замовлення цієї опції.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, шамотна крихта у комплект не входить

 

А если заполнить слоями шамотным кирпичом с просыпкой шамотной крошки? Если-да, то можно ли заменить шамотный на обычный, полнотелый кирпич?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Так, вірно, на даний час опція подвійного скла для кутових топок є недоступною.

 

Щодо байпасу, то за замовчуванням його немає. Його довелось прибрати, оскільки більшість монтажів не передбачали його використання, зате він присутній як додаткова опція. Зверніться до Вашого дилера для замовлення цієї опції.

щодо скла дуже шкода.

по байпасу є питання, чи можна за допомогою байпасу організувати аварійний режим, коли по заданій температурі води автоматика перемикає байпас щоби дим йшов не через аквамодуль?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если заполнить слоями шамотным кирпичом с просыпкой шамотной крошки? Если-да, то можно ли заменить шамотный на обычный, полнотелый кирпич?

Можливо, краще зверніться у головний офіс, зробіть запит на шамотну крихту і ми допоможемо.

 

по байпасу є питання, чи можна за допомогою байпасу організувати аварійний режим, коли по заданій температурі води автоматика перемикає байпас щоби дим йшов не через аквамодуль?

 

Ні, у нас відсутня така автоматика. Для її виробництва потрібні об'єми у розмірі від 10000 од., що більше за весь ринок камінної автоматики України разом взятий.

Такі автоматизовані рішення є у Schmid та Brunner з вартістю автоматики 1500-2000Є. Зате можна організувати таку роботу ручними байпасами димовідводу та притоку для горіння. До речі, Ви можете подивитись на реалізований робочий стенд такої інсталяції у нашого Київського дилера у Тарасівці.

media-share-0-02-04-8837f9aff1bd1a445848970f15151127778fe36e4c3f90a242f3b222a07ccf71-e8c83e98-85.thumb.jpg.00b4d79dedad7dde7fc4946e473c7174.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Всех с наступающим Новым 2018 годом!

Пусть следующий год будет более ярким, счастливым и мирным!

Последняя неделя, включая сегодня, как-то вся была в рабочей суете связанной с топками G&S. И вот захотелось поделиться впечатлениями, своими, субъективными, о нашем украинском производителе.

Когда мы ставили в салоне два действующих образца, была задумка сделать один на базе чугунной топки, а второй – на базе металлической. С первым определились быстро, а вот со вторым было достаточно сложно – Spartherm, Schmid, Romotop, G&S…

Долго думали, и решили таки рискнуть, и испытать самим новые модели Gavryliv&Sons, прежде чем рекомендовать нашим Заказчикам. Немного пришлось подождать, пока новые заявленные модели появятся в реальной жизни. Старые модели мы не рассматривали – уж простите, но как есть! Хотели забрать со стенда на осенней строительной выставке новую модель, но не успели.

Дождались, и в средине ноября мы таки подключили G&S 70*52.

Месяц топили ее 5-6 дней в неделю с 10-00 до 17-00/18-00.

Не впадая сейчас в техническую часть, хочу поделиться главным, что всем нам в ней очень понравилось:

1) Внешний вид. В комплексе: и формат, и стекло, и шамот, и ручка. Выглядит топка очень даже неожиданно круто!

2) Ручка. Очень удобная. Не нагревается! За месяц пользования не использовали перчатку вовсе. Это очень удобно.

3) Глубокое дно. Можно пепел не выбирать целую неделю. При этом же топка горит шикарно, нет ощущения, что масса пепла мешает нормальному горению. Дрова не падают на стекло.

4) Греет она просто шикарно. Если не ставить в режим тления, то стекло всегда чистое.

Не думали, что она так быстро уедет на объект, но сегодня закончили техническую часть монтажа дымохода и топки – впереди еще отделка. Топка уже не наша.

Взамен ее решили поставить модель 76*62 с двойным остеклением.

Думали порадовать себя и Вас новыми впечатлениями и новым видео к Новому году, но вот пока 76*62 к нам доехала, ее у нас забрали прямо с транспортной компании. Мы остались снова без источника тепла для тела и души.

К чему это я?

Хочу сказать спасибо огромное компании G&S за их труд!

Судить всегда легче, чем сделать что-то самим!

Спасибо, что в этом году Вы удивили многих своими новыми моделями!

Радуюсь, что в Украине уже прогрессируют/развиваются компании по изготовлению мраморных изделий, каминных топок, аккумуляционных материалов!

Недавно общаясь с Заказчиком про автоматику к воздушной топке, он мне вдруг говорит, что если будет спрос и желание, его фирма могла бы разработать и воплотить в жизнь автоматику не хуже.

И пусть так будет! Пусть не смотря на все, и вопреки всему, в Украине возродятся все виды производства!

Спасибо Вам, Gavryliv&Sons, за ту радость, что Вы нам подарили в конце этого года!

Всем успехов и хороших праздников!

IMG_1876.thumb.JPG.dd8149cacf7b832c3a40a18d162ee51b.JPG

IMG_2266.thumb.JPG.226be8e36e068748525e2ae706978e00.JPG

IMG_2279.thumb.JPG.a39c4a014ac04b92dd108ae8dfeb365f.JPG

IMG_2361.thumb.JPG.b1aaf6cddb0201c3d7f615652ed77ab4.JPG

IMG_2871.thumb.JPG.97c0369d08265aab02f31706b4d3b3c6.JPG

gns76-62.jpg.6aff901173bcbc335d4ee43826e2d64c.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до привітань. Моїй С500 вже третій рік. І я ні разу не пожалів що взяв саме G&S. :flag1:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, не планируется ли производство топок с дверью гильотинного типа? Спасибо.

 

Усіх з Новим Роком!

Дякую за запитання, dushes86! Так, ми плануємо цього року впровадити асортимент топок з дверцятами гільйотинного типу. Як тільки ми впровадимо нову серію, ми повідомимо усіх наших дилерів, зробимо анонс на сайті та на форумі stroimdom.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що це за звір такий. На Ваших сайтах навіть не згадується. Обновляйтесь частіше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що це за звір такий. На Ваших сайтах навіть не згадується. Обновляйтесь частіше.

 

Це модель С700х520, що випускалась у 2015-2016рр. З літа 2016р. до осені 2017р. ця модель не випускалась і з осені 2017р. вона виходить з оновленим дизайном під номенклатурою 70х52ТМ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ще таке питання. Точніше вийшло два.

Чим відрізняється шамот в В і С серіях (крім кольору)?

З якого матеріалу виготовлено дефлектор в В, С серії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

В мене таке питання. Що ви можете порекомендувати зі свого асортименту на димохід розміром 120х140мм? Цікавить повітряна топка. Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим відрізняється шамот в В і С серіях (крім кольору)?

Доброго дня!

Дякую за запитання! В В-серії встановлений спеціальний жаростійкий бетон, а у топках С та М серій - шамотні плити Wolfshoeher 40мм.

 

 

З якого матеріалу виготовлено дефлектор в В, С серії?

 

В В-серії - вермикуліт 600.

В С та М серіях вермикуліт 600 + AISI 430/AISI321.

 

Доброго дня, дякую за зацікавленість нашою продукцією!

В мене таке питання. Що ви можете порекомендувати зі свого асортименту на димохід розміром 120х140мм? Цікавить повітряна топка. Наперед дякую.

Доброго дня!

Для завуженого димоходу я б радив В600, якщо ж димохід не є надто високим, то топку з меншим опором, але у конвективному режимі з відповідними модулями: С600. Якщо є бажання пощупати, то обидві топки є у наявності у дилера в Тарасівці: вул. Шевченка 2В, 0934591174.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж за знайденою мною інформацією топка С600 має діаметр димоходу 200мм. Чи я не правий? І я тільки що замітив що я не вірно вказав розмір каналу. Реальний розмір 150х140мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж за знайденою мною інформацією топка С600 має діаметр димоходу 200мм. Чи я не правий?

Вірно, це передбачено для використання з акумуляцією. Якщо без - опір буде меншим.

 

І я тільки що замітив що я не вірно вказав розмір каналу. Реальний розмір 150х140мм.

Я теж не помітив, бачив розмір у сусідній темі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...