Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Потрібно забезпечити січення 125мм у діаметрі. Краще зараз зробити добре, ніж потім камін буде гаснути з зачиненими дверцятами.

Якщо прокласти магістраль 160мм каналізаційною трубою не буде дрова у димохід затягувати??:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброй ночи, вам сегодня звонил ваш дилер продавший мне 740 топку и скидывал видео с моей проблемой. Топка была куплена 2 года назад, но пользоваться начали этой зимой, первая протопка была демонстративная-пару поленьев, вторая сегодня. После третьей закладки перестала закрываться дверь, её перекосило. Ваш ответ-после остывания топки подтянуть петли двери. Вам не кажется, что это всё же гарантийный случай и лучше прислать человека, который знает как и куда тянуть петли?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброй ночи, вам сегодня звонил ваш дилер продавший мне 740 топку и скидывал видео с моей проблемой. Топка была куплена 2 года назад, но пользоваться начали этой зимой, первая протопка была демонстративная-пару поленьев, вторая сегодня. После третьей закладки перестала закрываться дверь, её перекосило. Ваш ответ-после остывания топки подтянуть петли двери. Вам не кажется, что это всё же гарантийный случай и лучше прислать человека, который знает как и куда тянуть петли?

 

Так, мені здається, це проблема продукту. Петлі не повинні з'їжджати.

Якщо вже самі підтягли, то це гідний вчинок, але дилер міг би приїхати, а виробництво могло б і зробити висновки про проблему. Я повідомлю їх, щоб в понеділок відправили ключ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, мені здається, це проблема продукту. Петлі не повинні з'їжджати.

Якщо вже самі підтягли, то це гідний вчинок, але дилер міг би приїхати, а виробництво могло б і зробити висновки про проблему. Я повідомлю їх, щоб в понеділок відправили ключ.

 

Не беспокойтесь, я честно говоря запаниковал, читал что у стальных топок случается перекос от нагрева, с другой стороны стекло осталось целое, значит всё таки петли. Верхние болты ослабли, выставил, подтянул, протопил, всё-ок.

Топка очень нравится, стекло чистое, плиты самоочищаются при протопке, ручка холодная, с розжигом вообще нет проблем-с одной спички, спасибо Алексею (думаю Sheridan знает о ком говорю), за грамотно собранный подвод и отвод.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не заперечує шоновне панство, додам свої "5 коп" відносно труби підводу повітря до топки. Я собі заклав 110 трубу (2,5 м) з невеличким нахилом в бік вулиці. Розуміючи, що діаметр малуватий, на виході труби поставив пластиковий ящик-дощоприймач. Верхня решітка (кришка ящика) на рівні підлоги. До кришки приєднав трійник 125 мм з якого іде забір повітря в топку і до стабілізатора тяги. Це для того, щоб стабілізатор забирав повітря холодне на рівні підлоги, а не тепле над топкою. В гофрі, що йде до стабілізатора зробив додатковий отвір на рівні +30-40 см вище підлоги, інакше топка та стабілізатор починають "змагатися" за повітря. З оглядом на це радив би закладати в підлогу саме 150-160 трубу.

Фото вже застаріле... під топкою кишка з плівки замінена на оцинковку.

IMG_20181127_115509.thumb.jpg.1aa2bb47d2f5bc5a49ae81f7038967ba.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже заложил 110 трубу. Буду менять пока не поздно на 160. В четверг приедут перебурят цоколь.

А есть смысл в сливе конденсата в канализацию??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раз уж заговорили о подводке воздуха, спрошу и я. Какой выход у топки 70x52TM? В технической документации не указано.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якшо Ви про той конденсат, що влітку буде утрорюватись в трубі повітроподачі, то я зробив наклон назовні і під відмостку закладу 40-50 ку також з наклоном від будинку. В каналізацію то дуже круто як на мене. Це ж просто вода. А конденсату в трубі комина за рік збирається 100-150 г разом з дощем (вихід комина у мене відкритий, труба утеплена нержавійка).

Стоїть під ревізією половина бутля 6-ти літрового. Це другий сезон, зливав 2 рази.

 

 

Вхід 125-130, (125 оцинковка налазить дуже суперщільно) вихід 200.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вхід 125-130, (125 оцинковка налазить дуже суперщільно) вихід 200.

Я имел ввиду вход воздуха, если это конечно адресовано мне, спасибо.

А у вас именно 70х52ТМ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще один момент. Я в стандартній номенклатурі не знайшов адекватної ревізії для прочистки труби комина. Такої шоб можна було скористатися штангами-подовжувачами з пластиковою щіткою на робочому кінці і дрелькою чи шуриком на протилежному кінці.

Прийшлось зробити дверцята 150х170 мм з нержавійки на кінці труби.

Вийшло класно, але цю фігню краще робити до того як трубу встановлено (або вмуровано в стіну, як у мене). Зате тепер прочистка майже стерильний процес. Дверцята відкриваються, на їх місце кріпиться технологічна кришка з ущільненням і проходом для прочисних штанг, далі шурик і вперед до самого верху. В кінці чекаєм поки сажа в комині сяде і циклоном все зібрати. Рекомендую!

 

Добавлено через 7 минут

А у вас именно 70х52ТМ?

У мене 70х52 WM (водяний контур). Я на вхідний фланець одів 125 коліно. Без всяких хомутів і кріплень. Сідає суперщільно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так если производителем предусмотрено 125 вход, стоит ли увеличивать до 160? Мне вот-вот придётся трубу закладывать в стяжку, не хочется промахнуться, или тут тот случай, пусть лучше больше, топка возьмёт нужное? А что на это скажет уважаемый Sheridan.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І шоб повітря не з кімнати в трубу, а з вулиці?

Может я чего-то недопонял, подводка воздуха к топке через трубу, и подразумевается с улицы. А про стабилизатор тяги не знаю, отговаривают. Да и ставить я буду Шидель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... отговаривают. Да и ставить я буду Шидель.

Це, звичайно, на Ваш розсуд, ставити стаб. чи ні. Я ставив після сезону без стабілізатора. Мені більше подобається картинка горіння з ним. В принципі, можна зробити відео з стабілізатором і без поки обудову каміна не зроблено...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю, я не разбираюсь, сказали, что на самой топке есть регулировка, которая и заменяет стабилизатор.

А видео конечно же сделайте, думаю многим будет интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може не показово вийшло, але поки так:

we.tl/t-nTZEFGQaWT

VID_stab.mp4 знято з працюючим стаб-ом, потім стаб. заблоковано і знято VID_no_stab.mp4 це вже не горіння, а "шашлична" стадія. Проте видно на відео з залоченим стабом як іскри стартують "в космос" і розжарення вугілля збільшилось. З працюючим стабом іскри не летять і, напевно, відбір тепла в водяному контурі кращий за рахунок меньшої швидкості вихідних газів. Хоча, можливо, що спрацює зворотній зв'язок і контролер прикриє вхідний потік і зменьшить інтенсивність потоку газів...? Але там ще треба враховувати постійні часу контролера, нагріву датчика темп. вихідних газів... Все не просто.

Якось ще спробую повторити коли ще більше "живого" вогню в каміні і таки помию скло.

 

Добавлено через 14 минут

... коли вхідний дросель зменьшує кількість повітря на вході топки, то зменьшується і кількість вихідних газів, а, значить, і теплопередача зменьшиться. Здається мені, що система, все ж, буде більш ефективною із стаб-ом. Можу помилятись, звичайно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может я чего-то недопонял, подводка воздуха к топке через трубу, и подразумевается с улицы. А про стабилизатор тяги не знаю, отговаривают. Да и ставить я буду Шидель.

 

По поводу подвода воздуха к потребителю,что бы не заморачиваться с покупкой труб и других расходов и хлопот по работе,обратите внимание на дымоходы Heluz c внутренней системой самозабора воздуха в одноходовом дымоходе IZOSTAT DUO -https://www.youtube.com/watch?v=qYXLkvah9Yo

P4160993.thumb.JPG.eec452597e6a7ed28488236301ff80cb.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обратите внимание на дымоходы Heluz c внутренней системой самозабора воздуха в одноходовом дымоходе IZOSTAT DUO

Как же работает этот самозабор воздуха, если вывести на крышу, то самозабор воздуха будет из топки, а не с улицы в топку.

Да ладно, не хочу вникать, дымоход будет Шидель, и двухходовой, в одном канале фановая труба пойдёт. Всё равно, спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как же работает этот самозабор воздуха, если вывести на крышу, то самозабор воздуха будет из топки, а не с улицы в топку.

Да ладно, не хочу вникать, дымоход будет Шидель, и двухходовой, в одном канале фановая труба пойдёт. Всё равно, спасибо.

 

Очень просто работает,посмотрите еще раз видео-ссылка в ютубе по этим дымоходам выше я писал. Если Вы предпочитаете переплачивать и делать двойную работу,это дело Ваше. На картинке хорошо показано как работает одноходовой дымоход. Подробнее узнавайте здесь - https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=215582

10246468_286155424881552_9008393874443076551_n.jpg.243e456914ddfa95f044303005ba0626.jpg

kominova-souprava-ciko-gas-6m-pr-80mm-s-patnim-kolenem-zakladni-nadstr-c.thumb.jpg.f88431d350c45d99a7af4ad77727f321.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На картинке хорошо показано как работает одноходовой дымоход.

 

attachment.php?attachmentid=651252&d=1551301135

И ледяной входящий воздух вымораживает как наружные стенки конструкции так и сам керамический дымоход? Такое себе решение...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ледяной входящий воздух вымораживает как наружные стенки конструкции так и сам керамический дымоход? Такое себе решение...

 

А рекуператор зачем придумали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ледяной входящий воздух вымораживает как наружные стенки конструкции так и сам керамический дымоход? Такое себе решение...

__________________

 

Вы же не знаете эту систему,зачем коментировать то,что Вы не знаете.

 

А рекуператор зачем придумали?

 

Рекуператор нужен в домах из газо-бетона,где плохо с паропроницаемостью,чтобы повышать расходы для застройщиков.

 

NEX-HELP У вас установлен Heluz?

 

Если Вам интересен этот вариант то в Киеве можно посмотреть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...