Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Почему IP лучше аналога и гибридов

uafisher

Рекомендовані повідомлення

наверно в русской раскладке набрали, на этом все ловятся

 

щось непригадую щоб віртуальна клава в відеореєстраторі була на кирилиці, терба буде глянути :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго дня!

Збираюсь поміняти стару аналогову систему відеоспостереження на IP.

Вибираю між Дахуа і Хіком. Зараз маю аналоговий Хік, дуже задоволений інтефейсом, але Дахуа IP guardmaster.com.ua/ip-videoregistrator-dahua-dh-nvr2108-s2.html виграє по параметрах.

Система буде складатись з 8 камер по 2 мп, комутатора з POE на 10 портів ну і реєстратор, і буде докуплятись поступово.

Порадьте, будь ласка, з наступним:

1. яку марку реєстр вибрати? (зручний інтерфейс, перегляд он лайн через телефон, підтримка камер іншого виробника). З poe не розглядаю, тому що хочу підключити все на горищі і підвести двома кабелями)

2. чи можна поєднувати камери різних виробників без втрати всіх функцій(особливо важлива- детекція руху)

3. чи можна кидати кабелі такого типу magazun.com/kabel-odeskabel-ftp-cat.6-4x2x0.55-cu-naruzniy-med-305m/ без гофри?

4. що означає вхідний потік 80мб і як він розраховується? кожна камера має свій потік?

5. відповідно, що таке Поток Playback/Preview (Мб/с), і як його розрахувати, щоб потім не підвисало відео при перегляді.

6. чому на моніторі при перегляді вживу, в ip системах підвисає відео і чи можна цього уникнути?

Буду дуже вдячним за Ваші відповіді!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Збираюсь поміняти стару аналогову систему відеоспостереження на IP.

Вибираю між Дахуа і Хіком. Зараз маю аналоговий Хік, дуже задоволений інтефейсом, але Дахуа IP guardmaster.com.ua/ip-videoregistrator-dahua-dh-nvr2108-s2.html виграє по параметрах.

З чим Ви порівнювали?

Особисто я, порівнюючи САМЕ ЦІ два бренди, точніше їх реєстратори, - за Хік.

У мене є певний досвід щодо лінійки Дахуа, до якої відноситься вказаний Вами НВР. Мені не сподобалась..

Порівнюючи наприклад цю Дахуа 2108 та Хік 7608 - я би вибрав Хік, тим більше, якщо інтерфейс у Хіка Вам знайомий і прийнятний. Хік ще й дешевше..

Да, є декілька + за Дахуа, но в цілому - по НВРам я за Хік.

 

Система буде складатись з 8 камер по 2 мп, комутатора з POE на 10 портів ну і реєстратор, і буде докуплятись поступово.

Порадьте, будь ласка, з наступним:

1. яку марку реєстр вибрати? (зручний інтерфейс, перегляд он лайн через телефон, підтримка камер іншого виробника). З poe не розглядаю, тому що хочу підключити все на горищі і підвести двома кабелями)

Про марку і модель див. вище. Но не раджу для вулиці 2 Мп камери взагалі, тобто у більшості випадків. При широкому куті огляду і бажанні мати більше, ніж загальний фон - мінімум 3-4 Мп.

І не зовсім зрозумів щодо 2 кабелів. І 10 портів - Ви розумієте, що скоріш за все там 8РОЕ, інші- це аплінк, і не факт, що всі під мідь (виту пару). Загалом - вибір РОЕ свіча - окрема історія.

 

2. чи можна поєднувати камери різних виробників без втрати всіх функцій(особливо важлива- детекція руху)

Якщо камери/реєстратор підтримують відповідні версії Onvif, то теоретично - можливо. На практиці - також можливі і нюанси. У тому числі щодо втрати ряду функцій/корректності роботи. І детекція руху - не саме складне завдання. Загалом, на Духа НВРах "стандартні" камери Хік зазвичай працюють, хоча б у межах ОСНОВНИХ функцій.

Звісно простіше "дружити" пристрої для не вахівця у межах одного бренду.

3. чи можна кидати кабелі такого типу magazun.com/kabel-odeskabel-ftp-cat.6-4x2x0.55-cu-naruzniy-med-305m/ без гофри?

Так, такий кабель призначений для вуличного використання. Тобто він стійкий до УФ. Але - у ГАРНІЙ гофрі йому буде краще, довше проживе.

А от відносно категорії кабеля - 6-ту не має сенсу, достатньо 5е.

4. що означає вхідний потік 80мб і як він розраховується? кожна камера має свій потік?

5. відповідно, що таке Поток Playback/Preview (Мб/с), і як його розрахувати, щоб потім не підвисало відео при перегляді.

Навіть прости моделі генерують мінімум 2 потоки. Основний - для запису на вінчестер, у якості яку забажали (у межах ТТХ). Другий (вторинний) - для перегляд через мережу, у т.ч. інтернет - у меньшій якості і з меньшими Мп.

Відповідно НВР має обмеження по кожному з цих параметрів.

 

6. чому на моніторі при перегляді вживу, в ip системах підвисає відео і чи можна цього уникнути?

Буду дуже вдячним за Ваші відповіді!

Підвисає?)..

Мова не про те, що події на екрані відбуваються через Х секунд, після того як вони реально відбулись?

Тобто - як і ми бачимо сонячний світ/зірки, а справді це відбулось Х часу тому. Це нормально, зумовлено протоколом з перевіркою даних, а от саме значення цієї затримки вже частково залежить від суб'єктивних параметрів обладнання/мережі. Але при гарно спроектованій/збудованій системи затримка (відставання) невелике.

 

Якщо ж мова про "підвисання" таких як "тормоза", втрата цілих кадрів/епізодів, то причин - 1 000.

Розумієте - 8 камер навіть по 2 Мп, це трансляція 16 он-лайн відео одночасно , з яких 8 з них ще й записуються. Це навіть якщо потоків з камер 2, а їх буває і три, і п'ять, при цьому 8 відео з роздільною здатністю Full HD. Звісно, якість не Голівудська, но математично - це так. Тому вся СИСТЕМА з початку має бути ЗАПРОЕКТОВАНА, а компоненти системи і мережі мають бути підібрані вірно, і бути якісними та відповідними. Тобто самий золотий жорсткий диск для офісного ПК просто може не підходити і не "витягувати" у системі IP відеоспостереження (а коли Ви принесете НВР з таким диском у сервіс - Вам запросто можуть відмовити у гарантії).

До речі, одна з причин "підвисання" - коли жорсткий диск сильно навантажений. У такому випадку, коли їде запис на диск, і одночасно відбувається спроба продивитись архів - диск може відповідному запиту на ЗЧИТУВАННЯ надати меньший пріоритет і відпрацювати його ... при можливості. Тобто можлива пауза в виконанні операції перегляду. Це нормально, точніше вимушений засіб - основне завдання - запис, запис, запис..

От і наш організм, коли ми мерзнемо розставляє пріоритети - руки/ноги нехай мерзнуть, в пріоритеті серце/голова.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чим Ви порівнювали?

Особисто я, порівнюючи САМЕ ЦІ два бренди, точніше їх реєстратори, - за Хік.

У мене є певний досвід щодо лінійки Дахуа, до якої відноситься вказаний Вами НВР. Мені не сподобалась..

Порівнюючи наприклад цю Дахуа 2108 та Хік 7608 - я би вибрав Хік, тим більше, якщо інтерфейс у Хіка Вам знайомий і прийнятний. Хік ще й дешевше..

Да, є декілька + за Дахуа, но в цілому - по НВРам я за Хік.

 

Можливо є щось краще з хіків до 4000, але щоб 8 каналів писалось в 1080?

 

 

Про марку і модель див. вище. Но не раджу для вулиці 2 Мп камери взагалі, тобто у більшості випадків. При широкому куті огляду і бажанні мати більше, ніж загальний фон - мінімум 3-4 Мп.

І не зовсім зрозумів щодо 2 кабелів. І 10 портів - Ви розумієте, що скоріш за все там 8РОЕ, інші- це аплінк, і не факт, що всі під мідь (виту пару). Загалом - вибір РОЕ свіча - окрема історія.

 

Хочу охопити все подвір"я, тому міняю систему. Літом два рази вже були гості вночі(нічого не вкрали, вчасно замічав, але й зловити не встиг(() Сумніваюсь в потребі 3-4мп камер, адже обличчя вони навряд добре зафіксують(а навіть як і зафіксують, доблесна міліція -нікого не знайде).

Poe 8 каналів на камери, по 1 на реєстратор і модем.

Навіть прости моделі генерують мінімум 2 потоки. Основний - для запису на вінчестер, у якості яку забажали (у межах ТТХ). Другий (вторинний) - для перегляд через мережу, у т.ч. інтернет - у меньшій якості і з меньшими Мп.

Відповідно НВР має обмеження по кожному з цих параметрів.

 

На хлопський розум - 80 мб вистачить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Вчера в спешке подбирали оборудование для видеонаблюдения. Ориентировочно нужно 5 камер. Задача - "чтоб было видно, если кто-то лезет..." :) Расстояние наблюдения - от 0 до 15 метров. Удаленность камер от регистратора - до 25 метров.

 

Поскольку опыта маловато, понадеялись на "своего" продавца. Он посоветовал (или "впарил" :) ) такой комплект:

Регистратор DH-HCVR5108HS-S3 - около 130 usd

камеры DH-HAC-HFW1200RP-S3 - около 30 usd

камеры DH-HAC-HDW1200MP-S3 - около 30 usd

также жесткий диск на 2 Тб за 90 usd и мелочевка...

 

Ориентировочная стоимость системы 550 usd. Я раньше просматривал эту тему, и задал вопрос о комплекте на IP-камерах. Продавец отговорил, по его словам аналогичные IP-камеры начинаются от 85 usd, и суммарная стоимость выйдет на 250-300 usd дороже.

 

Мы пока взяли две разные камеры на тест, остальные будем докупать позже.

 

Я понимаю, что продавцы советуют то, что им нужно продать в настоящий момент. Наверное, предложенная система справится с поставленной задачей. Но на будущее хотелось бы понять, где нас нае... надули. :)

 

Теоретически, я могу со скандалом вернуть купленное. Есть ли смысл заморачиваться?

 

П.С. Ссылки на магазин - не реклама, мы брали не там. Просто первое, что нагуглилось.

Змінено користувачем cooler.od
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо є щось краще з хіків до 4000, але щоб 8 каналів писалось в 1080?

В якому сенсі краще? Підтримка більш високої роздільної здатності, підтримка більшого числа ХДД, більший максимальний бітрейт, наявність тривожних входів, - виходячи з цього і можливо підбирати.

Хочете трошки більше, з можливим запасом, - візьміть Hik 7616NI-E2 - він також вартує до 4 000 грн, але вже 16 каналів, до 6 Мп, бітрейт 160 мбітс, 2 ХДД.

Якщо брати більш дорогі бренди, то там будуть свої фішки.

А так - навіть Хік 7608 буде записувати 8 *1080 (2Мп).

 

 

Хочу охопити все подвір"я, тому міняю систему. Літом два рази вже були гості вночі(нічого не вкрали, вчасно замічав, але й зловити не встиг(() Сумніваюсь в потребі 3-4мп камер, адже обличчя вони навряд добре зафіксують(а навіть як і зафіксують, доблесна міліція -нікого не знайде).

Коли з'явились у 2015 р. камери 4 Мп від Хіка, мені вони сподобались, створив невеличку тему на форумі у нас. Обертаючись назад, скажу я не розчарований. Справа у тому, що ця лінійка (ні кінці індекс WD) має кодек Н.264+, який жме набагато краще - тобто трафік менше, архів - більший. Також є WDR, що цен таке - посилання. Але краще раз побачити) Чи буде сенс - треба дивитись по місту. Також в наявності збільшений кут огляду - на тій самій фокусній відстані.

Poe 8 каналів на камери, по 1 на реєстратор і модем.

Модель покажіть.

На хлопський розум - 80 мб вистачить?

Для 8 камер 1080Р реальні 80 Мбітс у більшості випадків достатньо з головою.

 

Добавлено через 1 час 36 минут

Здравствуйте!

Вчера в спешке подбирали оборудование для видеонаблюдения. Ориентировочно нужно 5 камер. Задача - "чтоб было видно, если кто-то лезет..." :) Расстояние наблюдения - от 0 до 15 метров. Удаленность камер от регистратора - до 25 метров.

 

Поскольку опыта маловато, понадеялись на "своего" продавца. Он посоветовал (или "впарил" :) ) такой комплект:

Регистратор DH-HCVR5108HS-S3 - около 130 usd

камеры DH-HAC-HFW1200RP-S3 - около 30 usd

камеры DH-HAC-HDW1200MP-S3 - около 30 usd

также жесткий диск на 2 Тб за 90 usd и мелочевка...

 

Ориентировочная стоимость системы 550 usd. Я раньше просматривал эту тему, и задал вопрос о комплекте на IP-камерах. Продавец отговорил, по его словам аналогичные IP-камеры начинаются от 85 usd, и суммарная стоимость выйдет на 250-300 usd дороже.

 

Мы пока взяли две разные камеры на тест, остальные будем докупать позже.

 

Я понимаю, что продавцы советуют то, что им нужно продать в настоящий момент. Наверное, предложенная система справится с поставленной задачей. Но на будущее хотелось бы понять, где нас нае... надули. :)

 

Теоретически, я могу со скандалом вернуть купленное. Есть ли смысл заморачиваться?

 

П.С. Ссылки на магазин - не реклама, мы брали не там. Просто первое, что нагуглилось.

То что кто-то лезет смогут отобразить даже предложенные камеры. Ключевое слово "кто-то". Кроме того, это аналоговая система (несмотря на большее разрешение), со всеми вытекающими "плюсами". В цепи аналоговая камера - запись на ХДД происходит преобразование аналог-цифра-аналог-цифра. IP камера генерирует цифру сразу.. ДАЖЕ если изначально результат один, то как бы понимаем цепочка преобразований на аналоге его не улучшает.. Кроме того цифре значительно сложнее поймать наводки и помехи от внешних факторов. И сегодня их может не быть - а завтра они могут появиться (установка кондиционера, мощных люминесцентных светильников и т.п.)

 

Функций, возможностей больше на IP. Стоимость IP дороже- если сравнивать указанные модели. Зато если речь идёт о дублировании записей (повредили/похитили регистратор), о гибкости системы - аналог далеко позади.

Скорость записи предложенного Вам регистратора -12 к/с при 2 Мп.

IP система из регистратора 8 каналов 25/с и 5 IP камер 2 МП - 500$ (без учёта жёсткого диска/свича/блоков питания ). Блок питания - 4,5$ шт*5=22,5+15$ свич+88$ правильный диск 2 Тб=125$. Итого 625$.

Разница в 125$ между аналоговой системой не реал тайм (не полная скорость записи) и реалтаймовской IP.

Если добавить ещё 50$ - получим камеры 3 Мп и регистратор до 6 Мп включительно... На 15 м. 2 мП что аналог что цифра лицо не отработают (при среднем и больше угле).

Стоит ли разница - ... Себе бы я ставил только IP.

НО. Очень важно не только разрешение и тип матрицы. Важна хорошая подсветка и наличие WDR. Такие камеры дороже (от 120- 125$), но это значительно может улучшить качество снимка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разница в 125$ между аналоговой системой не реал тайм (не полная скорость записи) и реалтаймовской IP.

 

Как инженер инженера, я Вас понимаю, но заказчику я все это не объясню. )))

И эти 125$ (а у моего поставщика разница побольше) - решающий аргумент. )

Заказчик вообще просил меня самые простые камеры взять. Пару лет назад я ставил ему домофон с доп. камерой и записью на 30 сек., и его вполне устраивает. )

 

В любом случае, спасибо за ликбез. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Модель покажіть.

viatek.com.ua/product/pfs3110-8p-96 ось такий для прикладу

 

 

В якому сенсі краще? Підтримка більш високої роздільної здатності, підтримка більшого числа ХДД, більший максимальний бітрейт, наявність тривожних входів, - виходячи з цього і можливо підбирати.

Хочете трошки більше, з можливим запасом, - візьміть Hik 7616NI-E2 - він також вартує до 4 000 грн, але вже 16 каналів, до 6 Мп, бітрейт 160 мбітс, 2 ХДД.

Якщо брати більш дорогі бренди, то там будуть свої фішки.

А так - навіть Хік 7608 буде записувати 8 *1080 (2Мп).

 

2мп може чуть не вистачити, 2 камери на огляд загальної вулиці хочу взяти кращі.

на 16 камер це вже перебор, напевно візьму Дахуа все таки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

viatek.com.ua/product/pfs3110-8p-96 ось такий для прикладу

Моє припущення підтвердилось)

Цей свіч має 8 РОЕ портів+ 2 аплінка. АЛЕ. 1 аплінк з них - під виту пару, а другий під оптичний модуль (тобто або пачкорди і медіаконвертори ставити, або оптіку). Тобто під'єднати 8+2 вітухі не вийде просто. Ви це знали?

 

на 16 камер це вже перебор, напевно візьму Дахуа все таки)

Дахуа так Дахуа. Но перебор чи ні - питання не однозначне. Наприклад різниця між 8 та 16 портів може бути 15$, але запас по ТТХ в два рази..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моє припущення підтвердилось)

Цей свіч має 8 РОЕ портів+ 2 аплінка. АЛЕ. 1 аплінк з них - під виту пару, а другий під оптичний модуль (тобто або пачкорди і медіаконвертори ставити, або оптіку). Тобто під'єднати 8+2 вітухі не вийде просто. Ви це знали?

Ні не знав) Візьму на 9 портів тепер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

uafisher подскажите аналоговая система не хочу отдельно тянуть линк, можно ли одной витой парой utp через балуны подключить 2 камеры и как скажется на качество сигнала, питание к камерам пойдёт отдельным проводом (шввп2*0.75). Балуны NVL-201 регистратор такой ru.aliexpress.com/item/JOOAN-Full-D1-H-264-HDMI-Security-System-CCTV-DVR-4-Channel-Mini-DVR-Digital-Video/32258793210.html?spm=2114.13010608.0.0.8A4CgK

IMG_20170217_082130.jpg.06516b1b76f0de89d355cb7faa43250b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От безысходности приходилось на одну витую подключать две купольные наружные камеры, питание по тому же кабелю. Пролёт около 30 м.п., всё работает не первый год. Кабель медь, с правильным сечением.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От безысходности приходилось на одну витую подключать две купольные наружные камеры, питание по тому же кабелю. Пролёт около 30 м.п., всё работает не первый год. Кабель медь, с правильным сечением.

Спасибо, кабель 100% медный попробую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

uafisher подскажите аналоговая система не хочу отдельно тянуть линк, можно ли одной витой парой utp через балуны подключить 2 камеры и как скажется на качество сигнала, питание к камерам пойдёт отдельным проводом (шввп2*0.75). Балуны NVL-201 регистратор такой ru.aliexpress.com/item/JOOAN-Full-D1-H-264-HDMI-Security-System-CCTV-DVR-4-Channel-Mini-DVR-Digital-Video/32258793210.html?spm=2114.13010608.0.0.8A4CgK

Можно.

На качестве сигнала скажется расстояние, качество кабеля и балуна.

Больше расстояние-слабее сигнал. Хуже кабель-слабее сигнал. Слабее сигнал-хуже картинка.

Скажу так: при хорошем сигнале и если не проблема доставить балун позже, то иногда и балуны не ставят. Я так делал один раз, своему другу, но вообще это не редкий случай.

А если картинка плохая-тогда балун. Не помогает-больше пар витухи на видео. Это для начала.

Т.е. вообще я в основном аналог по витухе через балуны и пускал. ИМХО во многих случаях значительно более удачный вариант, нежели коаксиальный+питание. По той же витухе и питание подавал.

Несколько камер на одной витухе с балунами и питанием по ней же- тоже было.

Так что иногда и силовой кабель подводить не принципиально. Для монтажника конечно выгодно тянуть по два кабеля, но для заказчика смысл в этом далеко не всегда. На своих объектах у меня были случаи коаксиальный+питание, но витуха/балуны+питание-не помню такого.

Единственно, вот балуны на снимке лично мне как то не нравились.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажу так: при хорошем сигнале и если не проблема доставить балун позже, то иногда и балуны не ставят. Я так делал один раз, своему другу, но вообще это не редкий случай.

 

Ну это если только одна камера. А если в один кабель надо пару или больше сигналов утоптать - то без балунов не взлетит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это если только одна камера. А если в один кабель надо пару или больше сигналов утоптать - то без балунов не взлетит.

 

Поверю.

Повторю, ОДИН единственный раз я ставил без балуна. Это был мой друг, в другом городе, банально может пары балунов не хватило.

Почему не ставил без них? Изначально это не правильно, поэтому и не ставил. Так возможна ситуация при монтаже проблем нет, через времч-появяться.

В моей ситуации выхода не было, поставил без них, картинка хорошая, расстояние 15 (!) м. может, если что-переслал бы балун и дело с концом. Но уже сколько лет, работает..

 

А вообще тема не о балунах, да и человек всё понял по своему вопросу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

uafisher подскажите аналоговая система не хочу отдельно тянуть линк, можно ли одной витой парой utp через балуны подключить 2 камеры и как скажется на качество сигнала, питание к камерам пойдёт отдельным проводом (шввп2*0.75). Балуны NVL-201 регистратор такой ru.aliexpress.com/item/JOOAN-Full-D1-H-264-HDMI-Security-System-CCTV-DVR-4-Channel-Mini-DVR-Digital-Video/32258793210.html?spm=2114.13010608.0.0.8A4CgK

Вылезла ещё одна бяка, метров десять не хватает линка:(, как правильно соеденить? В моем понимании делаю длинные скрутки края свариваю с помощью трансформатора и угольной щётки, надеваю термоусадку, место скрутки хорошо гидроизолирую. Неприятно но посмотрю, как поведёт себя система с двумя камерами на одной витой паре да ещё и на пути видеосигнала скрутка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вылезла ещё одна бяка, метров десять не хватает линка:(, как правильно соеденить? В моем понимании....

 

Да не переживайте Вы так)

Обычная пайка+гидроизоляция, всё будет хорошо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу докупить ещё одну AHD камеру, есть два варианта в обеих сенсор Sony IMX323 2Мп 1080P но разная подсветка. В первой 24шт ИК диодов подсветка до 20м, в второй 3шт больших диода и китаец декларирукет, что подсветка до 30м. Что посоветуете, какую брать, может вариант 2 действительно лутше?

1433052203_.jpg.e6b13ee946ad4d0578d217e909a1a298.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вывели в частном доме под камеры кабель 5Е UTP, расстояние до регистратора 15-20 метров. Переживаю за качество сигнала. Стоит ли заменить кабель на FTP ? Камеры аналоговые Turbo HD Hikvision DS-2CE16D0T-IR.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

З КВНу - ви єто дєло нє чєшіте і оно вас беспокоіть перестанєт :)

 

По перше, ныхто ы ныколи не париться подыбними питаннями. Довго писати чому :)

По друге - якщо "хвіст" зі стіни не в труху - проблем ніяких.

Ваша основна проблема - AHD. Це розвод на лоха і давно забута історія галузі ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не спорю что, возможно, я излишне дотошно подхожу к делу.

А что не так с AHD?

Вроде как пишут что дает хорошее качество.

Возможно, есть какие-то альтернативы AHD, но тут главный вопрос в том что у меня есть только коаксиал и питание...потому от этого и приходиться плясать. Сейчас бы конечно уже заложил витую пару, но увы...уже что есть, то есть.

Вообще я смотрю что есть преобразователи витая пара-коаксиал. Это бы позволило, я так понимаю, использовать современные IP камеры...но цены сильно уж кусаются на эти переходники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

pasha_a, AHD було проміжним рішенням між вмираючим аналогом і дорогою цифрою. Причому, рішення було більш маркетинговим ніж інженерним. Воно було дорогим і мало ефективним, - що підтверджували реальні тести.

 

Альтернатива - кргов повно TVI CVI рішень. Маєте цифру в реальних 2 мегапікселя (фул ХД) по каоксіалу і гуманний бютжет. при потребі і звук у деяких брендів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо огромное за информацию по поводу TVI-CVI!

Остановлюсь на CVI. Я использовал когда-то Dahua аналоговые регистраторы, вроде неплохо себя зарекомендовала эта фирма.

Сейчас смотрю для камер CVI активно продаются регистраторы двух производителей Atis и Dahua.

Что из них более предпочтительно? Или они толком не отличаются по качеству?

Или лучше смотреть на TVI от Hikvision?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

pasha_a, Якщо тре звук по каоксіалу - Dahua. Якщо звуку не потрібно - монопенісуально що брати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...