Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом соседа на моем участке. Посоветуйте что делать?

vrmsumy

Рекомендовані повідомлення

он построил дом, выдвинув его на 0,5 метра на мою землю. Он считает, что это не страшно, потому как не очень много - всего-то 50 см..Он уверен, что я должна подарить ему еще метр на обслуживание дома.. короче говоря - наглость соседа не знает границ... а подавать на меня в суд за что? его я не трогаю. Пусть все делают органы, которые за этим должны следить по Закону.

 

думаете сложно найти причину что б подать на вас в суд и тянуть время? ))))))))

 

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

он построил дом, выдвинув его на 0,5 метра на мою землю. Он считает, что это не страшно, потому как не очень много - всего-то 50 см..Он уверен, что я должна подарить ему еще метр на обслуживание дома.. короче говоря - наглость соседа не знает границ... а подавать на меня в суд за что? его я не трогаю. Пусть все делают органы, которые за этим должны следить по Закону.

 

 

делайте что хотите, но еще нет в украине случая что б снесли дом

и есть масса вариантов что б этого избежать законными методами.

 

вы тратите нервы и деньги а результата не будет, увы.

 

уверен, что через лет 5 зайду в эту ветку, а воз и ныне там....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если сосед украл пол метра, а плюс 1 метр от межи должно быть минимум, это надо 1.5 метра дома убрать, кто его будет убирать) это как случай с выносным балконом на 1 метр, незаконным, суд постановил убрать его, но хозяин потратил все деньги на вынос этого балкона, а денег что б убрать его у него не осталось, а государство за свои деньги этого делать не будет.

 

Циничный варинат ждать пока соседа не станет, а потом что-то делать силой, убрав кусок мешающий сносом частично, но почему битый должен за свои деньги решать проблему не битого не понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делайте что хотите, но еще нет в украине случая что б снесли дом...

 

Ви не праві, рідко-рідко, але має місце бути.

В випадку ТС - каністра бензину і закос під "бомжи грілися" - а там хай шукає, доказує, судиться.... Результат знову затягнеться на роки - з тою відмінністю що проблеми вже не буде. Ну або хоч стіну обсмалити (без критичних пошкоджень) - але щоб серед ночі вискочив з хати в одних трусах а потім рік срався по ночам тільки де собака загавкає. І нащо ті суди - все можна вирішити по-тихому, ви ж сусіди....

Я двічі садив горіх на своїй землі - сусід двічі його зрубав (щоб тіні на город йому не було), я погавкав на нього, він мене послав і вирішив що все добре ( горіха ж нема!). Аж поки якоїсь червневої ночі хтось неполінувався скосити йому весь город. Сидить думає. Весною знову посаджу горіх - може дійшло....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не праві, рідко-рідко, але має місце бути.

В випадку ТС - каністра бензину і закос під "бомжи грілися" - а там хай шукає, доказує, судиться.... Результат знову затягнеться на роки - з тою відмінністю що проблеми вже не буде. Ну або хоч стіну обсмалити (без критичних пошкоджень) - але щоб серед ночі вискочив з хати в одних трусах а потім рік срався по ночам тільки де собака загавкає. І нащо ті суди - все можна вирішити по-тихому, ви ж сусіди....

Я двічі садив горіх на своїй землі - сусід двічі його зрубав (щоб тіні на город йому не було), я погавкав на нього, він мене послав і вирішив що все добре ( горіха ж нема!). Аж поки якоїсь червневої ночі хтось неполінувався скосити йому весь город. Сидить думає. Весною знову посаджу горіх - може дійшло....

 

угу) и посадят в сизо т.к. криминал(подпал) и будут судиться)))

 

давая такие советы вы не понимаете на что толкаете человека....и чем это может закончиться.

 

у нас в стране легче посадить чем снести

 

а по поводу что редко но бывает....покажите мне хоть один случай? хоть один...много не прошу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

угу) и посадят в сизо т.к. криминал(подпал) и будут судиться)))

 

давая такие советы вы не понимаете на что толкаете человека....и чем это может закончиться.

 

у нас в стране легче посадить чем снести

 

а по поводу что редко но бывает....покажите мне хоть один случай? хоть один...много не прошу

 

В новинах бачив кілька разів (Крим), з особистого - десь в 98-99роках у наших краях на хуторі Залібовка по рішенню суду знесли будинок-самовол, і це 100% правда - мої співробітники були там присутні (як співробітники органів архітектури). Так що - рідко - але буває.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В новинах бачив кілька разів (Крим), з особистого - десь в 98-99роках у наших краях на хуторі Залібовка по рішенню суду знесли будинок-самовол, і це 100% правда - мої співробітники були там присутні (як співробітники органів архітектури). Так що - рідко - але буває.

 

 

да, но тут самострой вроде узаконен но не введен в эксплуатацию.

 

тут свои тонкости

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весною знову посаджу горіх - може дійшло....

А що, іншого місця для горіха немає? По-моєму помста має бути адекватна шкоді...

По темі, радив би ТС через суд забрати 0,35сотки, чи скільки там треба з компенсацією, тільки в іншому місці межі, це більш реально ніж палити будинки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і я про шо? І нащо в ті всі нюанси вникати? за місяць - накатати участковому дві заяви на "бомжів" що ошиваються на ділянці за відсутності хазяїв, а потім якоїсь ноч розкласти ватру поближче до проблимної хати. А вранці пожалітися сусіду - що він миритися і вирішувати щось не хоче - значить ділянкя ще довго буде стояти пусткою, і х... зна хто і що зробить наступного разу, попередити по-сусідськи - щоб запасався вогнегасниками.....

 

А загалі - якби був нормальний сусід - уступити той метр від хати з умовою що він уступає аналогічну свою територію в іншому місці.

 

Добавлено через 5 минут

А що, іншого місця для горіха немає? По-моєму помста має бути адекватна шкоді...

 

 

Будете сміятись - та реально немає, Дуже вже люблю садоводство - ніби і землі немало - а вже все занято.

З моєї сторони це була не помста (бог з ним, з тим горіхом) - а попереджувальний удар - на предмет того що якщо і третього зрубає - то таке може бути кожен рік. Я на його землю не лізу - хай і він не лізе на мою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бульдозер на ночь можно загнать к себе на участок, сосед должен прибежать договариваться. Сносить он точно не будет, а вот договорится о компенсации реально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Так вышло, что ни упр. юст по месту, ни МинЮст, ни известный институт Бокариуса не согласились прорицензировать липовую экспертизу. Что еще попробовать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

ситуация на сегодня.

В мае 2014 года опять повторно дело ушло в Киев на кассацию.

В итоге имеем решения: 1-й круг райсуд - снести, аппеляционный - снести, кассационный - "а сделайте-ка судову экспертизу"

2-й круг райсуд - снести, аппеляционный - "да, снести. согласно экспертизе", кассационный - пока ждем 5-й месяц все изучают дело....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делайте что хотите, но еще нет в украине случая что б снесли дом

и есть масса вариантов что б этого избежать законными методами.

 

вы тратите нервы и деньги а результата не будет, увы.

 

уверен, что через лет 5 зайду в эту ветку, а воз и ныне там....

такой случай как раз есть в г.Хмельницком,снесли шикарный дом с ремонтом,забор каменный по всему периметру,видео можно глянуть и инете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ситуация на сегодня.

В мае 2014 года опять повторно ....

 

и как Вы живете на участке? ничего не строите? все смотрите на стену соседского дома? 5 лет йолыпалы :shock::o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Можна трохи грошей "зрубити" з держбюджету.

ЯК БОРОТИСЯ З ТРИВАЛИМ НЕВИКОНАННЯМ СУДОВИХ РІШЕНЬ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...