Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

А чому відразу не лили плиту з фундаментом, якраз би була перша сходинка? А потім вже поверх плити наступні сходинки можна заливати.

Поверх плити чи поруч з фундаментом?;)

Якщо поруч то може тріснути. По червоній лінії на верхніх сходах, при усадці.

А там плита буде сходи тримати.

А так зараз плита буде переходити у сходи
До речі я вірно зрозумів ідею?

Зберегти

305477960_.thumb.jpg.919c3e6d5499736a71078f670dae210c.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А там плита буде сходи тримати.

До речі я вірно зрозумів ідею?

 

так, нижній варіант правильний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли в себе розбирав старий вхід то було ось так як на фото. Фактично плита на грунті, правда замість грунту була засипка буд. сміття, по периметру фундамент нижче рівня плити. Вже поверх засипка та відлиті сходинки.

1706987766_1.jpg.208b8d7e855bc52404f3d606414dd0e1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли в себе розбирав старий вхід то було ось так як на фото. Фактично плита на грунті, правда замість грунту була засипка буд. сміття, по периметру фундамент нижче рівня плити. Вже поверх засипка та відлиті сходинки.

 

Зрозуміло, ми зробили високий фундамент, тому зверху ляже плита, разом зі сходами до фундаменту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З вікнами стало трохи краще:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87748

Какой толщины шпросы на окнах делали ? И какое предназначение башенки ? Хотите запереть там кого то ? :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой толщины шпросы на окнах делали ? И какое предназначение башенки ? Хотите запереть там кого то ? :D

 

Шпроси 8мм

Вежа - частина архітектурного елементу будинку

Можна заперти когось, можна ще якось познущатись. І вигляд з неї гарний

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякуючи vitalman, завіз дрова на зиму.

picture.php?albumid=7164&pictureid=87771

З Черкащини виявилось дешевше, ніж з нашого району... Інколи я цих місцевих "бізнесменів" не розумію ніяк...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвід - це коли на металобазу приїжджаєш зі своєю драбиною, щоб зручно закріпити метал )

picture.php?albumid=7081&pictureid=87785

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З доставкою 700 грн / м3

Гарна ціна навіть якщо за складометри. В нас цього року ціна на авто зіл (кажуть 4 складометри) 4000 грн, минулого року ціни були на рівні 2500-2700 грн за авто дров.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна ціна навіть якщо за складометри. В нас цього року ціна на авто зіл (кажуть 4 складометри) 4000 грн, минулого року ціни були на рівні 2500-2700 грн за авто дров.

 

Так, складометри. Ніяк не звикнути до цієї одиниці виміру.

Уявляю які ціни взимку будуть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можеш описати нюанси підключення електроенергії до ділянки?

Мені от вже стовп поставили і десь скоро дріт будуть кидати. Згідно договору лічильник має стояти на стовбі. Будуть три фази - 17кВт. Тобто від лічильника до хати я сам мушу кинути свій дріт. Наскільки розумію на стовпі треба поставити свій розподільчий щиток із своїми вхідними автоматами. Номінал напевне 3х32А. Заземлення треба зробити своє. Напевне відразу в туж траншею з кабелем і втикну штирі 3х2м і зєднаю послідовно. А от в яку сторону звідти тягнути заземлення не розумію. Чи до хати чи до щитка чи в обидві сторони? В хаті теж напевне треба ще один щит ставити, але то вже буде пізніше бо хата ще не накрита навіть і все тече по стінах. Хіба що розетку треба би десь причепити. Може ще якісь є нюанси ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна ціна навіть якщо за складометри. В нас цього року ціна на авто зіл (кажуть 4 складометри) 4000 грн, минулого року ціни були на рівні 2500-2700 грн за авто дров.

ЗІЛ хоча б не колгоспник 130й,

zil_131__144824927f.jpg

а 131й?

65b3be27d6416e450f3ebbdb08541f46.jpg

 

Добавлено через 4 минуты

Можеш описати нюанси підключення електроенергії до ділянки?

Мені от вже стовп поставили і десь скоро дріт будуть кидати. Згідно договору лічильник має стояти на стовбі. Будуть три фази - 17кВт. Тобто від лічильника до хати я сам мушу кинути свій дріт. Наскільки розумію на стовпі треба поставити свій розподільчий щиток із своїми вхідними автоматами. Номінал напевне 3х32А. Заземлення треба зробити своє. Напевне відразу в туж траншею з кабелем і втикну штирі 3х2м і зєднаю послідовно. А от в яку сторону звідти тягнути заземлення не розумію. Чи до хати чи до щитка чи в обидві сторони? В хаті теж напевне треба ще один щит ставити, але то вже буде пізніше бо хата ще не накрита навіть і все тече по стінах. Хіба що розетку треба би десь причепити. Може ще якісь є нюанси ?

Я в себе щит зробив в хаті.

Якщо виб'є то не треба на вулицю гасати.

Заземлення в канаві з кабелем мені здається не самою кращою ідеєю. До речі подивіться як робити контури заземлення. Чи підійде Вам прямий контур. Може краще трикутник, або купа штирів але не в пряму лінію, а також поєднаних в контур. І вести контур до стовпа також на мою думку не краща ідея. В мене від лічильника йде 4 жилка. А заземлення заходить в щиток. в гаражі. До речі ресівці при заведені землі до стовпа можуть захотіти до неї нуль заземлити. І у випадку відгорання нуля на трансформаторі буде дуже цікаво. Був у нас випадок все що в хаті було в розетці перегоріло, коли під час грози фазу на нуль коротнуло (там ще не СІП, а прості дроти були) а нуль на трансі був гірший за нуль в хазяїна на стовпі.

Розетки є захищені для вуличного виконання, тут головне кабель в неї не зверху, а знизу заводити, щоб вода не затікала.

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можеш описати нюанси підключення електроенергії до ділянки?

Мені от вже стовп поставили і десь скоро дріт будуть кидати. Згідно договору лічильник має стояти на стовбі. Будуть три фази - 17кВт. Тобто від лічильника до хати я сам мушу кинути свій дріт. Наскільки розумію на стовпі треба поставити свій розподільчий щиток із своїми вхідними автоматами. Номінал напевне 3х32А. Заземлення треба зробити своє. Напевне відразу в туж траншею з кабелем і втикну штирі 3х2м і зєднаю послідовно. А от в яку сторону звідти тягнути заземлення не розумію. Чи до хати чи до щитка чи в обидві сторони? В хаті теж напевне треба ще один щит ставити, але то вже буде пізніше бо хата ще не накрита навіть і все тече по стінах. Хіба що розетку треба би десь причепити. Може ще якісь є нюанси ?

 

В ідеалі, звісно, одразу свій кабель з хати під"єднати до лічильника, якщо можливо. Навіть якщо вони змонтують кабель - це не означає, що вони одразу опломбують щиток на стопбі.

Тому свій розподільчий щиток на стовбі можливий, але не обов"язковий елемент. Та й лічильник....думаєш це вже остаточний варіант? А двозонний? А двонаправлений під зелений тариф? ;)

 

Заземлення біля стовба в ідеалі має РЕМ робити, але життя у нас таке, що не завжди роблять. У мене теж немає.

 

Заземлення я робив своє, воно окремо для моєї ділянки, і з"єднано лише в щитку в будинку.

 

Який кабель будеш в будинок кидати?

 

Добавлено через 5 минут

Я в себе щит зробив в хаті.

Якщо виб'є то не треба на вулицю гасати.

 

Вхідний щит і вхідний автомат в хаті?? Це точно зараз не дозволено. Та й це власність РЕМу...

 

Та й у надзвичайних ситуаціях, потрібно все вимкнути, тому на стовбі має бути доступ для людей, що не можуть потрапити на ділянку.

 

А щоб не вибивало на стовбі спочатку, потрібно правильно підбирати класи автоматів -> на стовбі клас D, в основному щитку розподільчі класу С, кінцеві споживачі класу В

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вхідний щит і вхідний автомат в хаті?? Це точно зараз не дозволено. Та й це власність РЕМу...

 

Та й у надзвичайних ситуаціях, потрібно все вимкнути, тому на стовбі має бути доступ для людей, що не можуть потрапити на ділянку.

 

А щоб не вибивало на стовбі спочатку, потрібно правильно підбирати класи автоматів -> на стовбі клас D, в основному щитку розподільчі класу С, кінцеві споживачі класу В

Не вхідний, а цей

Мені от вже стовп поставили і десь скоро дріт будуть кидати. Згідно договору лічильник має стояти на стовбі. Будуть три фази - 17кВт. Тобто від лічильника до хати я сам мушу кинути свій дріт. Наскільки розумію на стовпі треба поставити свій розподільчий щиток із своїми вхідними автоматами.

 

 

В ящику з лічильноком автомат від РЕСа. Ящик на фасаді. А от мій, той що за лічильником вже в мене в хаті. Їх треба підтягувати. А ящик опломбований. Якщо згорить, а ящик опломбований. Ходи пиши заяви, чекай на розпломбування ящика, потім знову на опломбування. Навіщо мені той гімор. Тому автомат той що після лічильника в мене в середині і я маю до нього доступ.

До речі клас Д треба купувати самому. Коли буду ставити багатотарифний тоді куплю і заміню. РЕС ставить С ноунейм. Саме дешеве.

Зберегти

 

Добавлено через 1 минуту

 

Заземлення біля стовба в ідеалі має РЕМ робити, але життя у нас таке, що не завжди роблять. У мене теж немає.

 

В нас є на всіх стовпах. Не знаю чи нормально підєднані. Але є. Лінія нова їй всього 2 роки.

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а 131й?

На жаль тільки такий як на першому фото. Раніш ціни були значно менші, була стандартна ціна за авто дров, за +50 грн ставили по бокам високі дошки, щоб більше накладати дров, але попит виріс і ціна також і вже не намагаються більше нагрузити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вхідний, а цей

 

 

 

В ящику з лічильноком автомат від РЕСа. Ящик на фасаді. А от мій, той що за лічильником вже в мене в хаті. Їх треба підтягувати. А ящик опломбований. Якщо згорить, а ящик опломбований. Ходи пиши заяви, чекай на розпломбування ящика, потім знову на опломбування. Навіщо мені той гімор. Тому автомат той що після лічильника в мене в середині і я маю до нього доступ.

До речі клас Д треба купувати самому. Коли буду ставити багатотарифний тоді куплю і заміню. РЕС ставить С ноунейм. Саме дешеве.

Зберегти

 

Добавлено через 1 минуту

 

В нас є на всіх стовпах. Не знаю чи нормально підєднані. Але є. Лінія нова їй всього 2 роки.

Зберегти

 

Розмовляв сьогодні з тими монтерами, кабель вони сьогодні тягнули по стовбах 35 квадратів от тільки скільки жил я не второпав, чи то чотири чи то пять. Розпитав дещо. Траншею копати можна не глибоко. Достатньо штик лопати. Щит свій справді можна в хаті а до лячильника прямо дротами підвести. Заземлення сказали вести не до хати , а до стовба :-(. А від лічильника кидати до хати пяти-жильний кабель. Буде поганенько якщо до моєї землі захочуть нуль єднати. Хоча з кожним стовбом закопаний кавалок арматури метра півтора і заварений до арматури самого стовба при основі. Також напевне якесь заземлення має бути. Завтра сказали будуть лічильники ставити. Пломби будуть їхні, а вже коли мій кабель буде РЕМ підключати , то їхні пломби зірвуть і свої поставлять. Якось так. Завтра при нагоді ще спитаю чи нуль на мою землю будуть єднати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточніть якою нормативною документацією вказано що Ви маєте землю до щитка завести.

До речі в ТУ які Вам давали має бути сказано що Ви маєте зробити до підключення. Там є вимога дати землю до автомата?

П.С. По стовпах іде 4 жили. 3 фази і нуль.

 

Добавлено через 4 минуты

На штик я б не копав.

Поверх кабелю на штик пісок потім стрічка а ще краще цегла. А вже зверху зворотня засипка.

Треба в ПУЕ подивитись як кабель в землю закладати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Завтра при нагоді ще спитаю чи нуль на мою землю будуть єднати.

 

Пртавильно нуль на землю пускати до лічильника, але вони так не роблять, боятьсяькрадіжок.

Вангую, якщо і будуть робити гзш то вже після вашого лічильника, або взагалв нічого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пртавильно нуль на землю пускати до лічильника, але вони так не роблять, боятьсяькрадіжок.

Вангую, якщо і будуть робити гзш то вже після вашого лічильника, або взагалв нічого.

 

на столбе, где счетчик или отвод в дом, ноль наверху заземлен.

а это точно ДО счетчика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А телефоном не поделитесь?) заранее спасибо

 

Написав в приватні повідомлення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...