Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Після монтажу вікон був етап штукатурки.

 

Все почалось з пошуку бригади. Спочатку хотів ручну, потім зрозумів, що це буде дуже довго, площа не маленька і вирішив шукати машинну штукатурку.

 

Виявилась цікава деталь, що існує така собі "профспілка шахраїв штукатурів". Звісно задача цієї "профспілки" тримати ціну на певному рівні і майже однакові для всіх. Як на мене, ціну має ринок диктувати, а не домовленність певних людей. Тому шукав людей, які не в цій профспілці, і ціна вже виявляється нормальна...

 

Матеріал думав сам привозити. Почали рахувати і вийшло майже 7,5т!

picture.php?albumid=7081&pictureid=87799

 

Заїхали штукатури - перші люди, що в цьому будинку жили. За день утеплили відкоси і виставили більшість маяків:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87800

 

А за наступні 3 дні взяли і поштукатурили 400м2 :shock:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87801

Якістю задоволений, все пройшло чудово, хлопці поїхали на наступний об"єкт.

 

Важливо також розповісти про воду. Одного дня хлопці використали 1.8м3 води. Звісно для нашої криниці це перебор, дощову воду використали на полив (дощів тоді не було)... Спасла сусідська скважина. Тому, кому це важливо, не забувайте.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А за наступні 3 дні взяли і поштукатурили 400м2 :shock:

Да, штукатуры работают как метеоры.

 

Зря не прибили паробарьер на втором этаже до штукатурки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зря не прибили паробарьер на втором этаже до штукатурки.

 

Не було часу. Та й ще не до кінця з фініш визначився: скоріш за все буде вагонка, а під неї спеціальний паробар'єр потрібен.

 

І боюсь весь паробар'єр був би в штукатурці біля стін :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скоріш за все буде вагонка, а під неї спеціальний паробар'єр потрібен.

Это еще почему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это еще почему?

 

Ще не розбирався. Вагонка дерев'яна

Колись з Кришніком розмовляли, він під дерево іншу пароізоляцію рекомендував

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще не розбирався. Вагонка дерев'яна

Колись з Кришніком розмовляли, він під дерево іншу пароізоляцію рекомендував

 

Они же все из полиэтилена делаются, и принципиальной разницы между ними нет. Интересно о какой он пленке говорил, и почему именно она подходит для укладки вагонки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они же все из полиэтилена делаются, и принципиальной разницы между ними нет. Интересно о какой он пленке говорил, и почему именно она подходит для укладки вагонки.

 

Знайшов, ось таку рекомендував:

juta-ukraine.com.ua/produkcziya/parobarer/parobarer-vap

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов, ось таку рекомендував:

juta-ukraine.com.ua/produkcziya/parobarer/parobarer-vap

 

Почему-то про него и подумал.

Это паробарьер из нетканного материала (полипропилен), что-то типа геотекстиля высокой плотности. У него немного другое назначение, вагонку можно стелить и на обычный полиэтиленовый паробарьер.

Если хотите перестраховаться, киньте лаги на балки, а потом уже вагонку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему-то про него и подумал.

Это паробарьер из нетканного материала (полипропилен), что-то типа геотекстиля высокой плотности. У него немного другое назначение, вагонку можно стелить и на обычный полиэтиленовый паробарьер.

Если хотите перестраховаться, киньте лаги на балки, а потом уже вагонку.

 

Це добре, що можна будь який.

Знизу і зверху буде по 5см утеплення перпендикулярно балкам перекриття. Щоб в сумі вийшло 30см

Ще нижче вже не хочеться опускати стелю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це добре, що можна будь який.

Знизу і зверху буде по 5см утеплення перпендикулярно балкам перекриття. Щоб в сумі вийшло 30см

Ще нижче вже не хочеться опускати стелю...

Я дав 10 см зверху. Просто щоб не ставити вату знизу. На голову сиплеться. В окулярах і респіраторі не зручно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дав 10 см зверху. Просто щоб не ставити вату знизу. На голову сиплеться. В окулярах і респіраторі не зручно.

 

Ідея в тому, щоб повністю балки були в утеплювачі :)

Та й перестінки вже так зроблені, щоб потрібно опускатись

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще не розбирався. Вагонка дерев'яна

Колись з Кришніком розмовляли, він під дерево іншу пароізоляцію рекомендував

Материал внутренней обшивки потолка и пароизоляция - вещи НЕ взаимосвязанные.

 

VAP и иные пароизляционные мембраны с частичной паропроницаемостью применяются при реновациях, когда нужно пароизоляцией обернуть балки или в зданиях с нестандартными условиями эксплуатации.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті дійшли руки зробити аналіз води.

Що скажете, як для води з криниці? Поки в будинку стоїть лише фільтр грубої очистки.

Аналіз робив води з самої криниці.

Результат:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87819

Що порадите?

Бачу, що потрібно жорсткість зменшувати серйозно. Інше ніби в нормі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почали робити фасадний паркан. На жаль, від наших людей потрібно огороджуватись капітально, хоча мені ближче до душі 40см дерев'яний штахетник.

 

Паркан не маленький - фасад 36м. На всій довжині 1.2м перепад висот. Земля просто камінь - декуди лише перфоратором працювали.

 

Спочатку викопали траншею і зробит отвори під стовпчики. Забетонували їх:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87826

 

В паркані планується двоє воріт. Робимо місце під них:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87827

 

І залили це все по рівень з землею:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87828

 

Спека нереальна. Далі продовжуємо з виставлянням опалубки.

 

Питання до всіх: як зробити так, щоб не було пустот під швелером, коли будемо заливати бетон? Бо щось я поки не розумію, як туди "запхати" бетон...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почали робити фасадний паркан. На жаль, від наших людей потрібно огороджуватись капітально, хоча мені ближче до душі 40см дерев'яний штахетник.

 

Паркан не маленький - фасад 36м. На всій довжині 1.2м перепад висот. Земля просто камінь - декуди лише перфоратором працювали.

 

Спочатку викопали траншею і зробит отвори під стовпчики. Забетонували їх:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87826

 

В паркані планується двоє воріт. Робимо місце під них:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87827

 

І залили це все по рівень з землею:

picture.php?albumid=7081&pictureid=87828

 

Спека нереальна. Далі продовжуємо з виставлянням опалубки.

 

Питання до всіх: як зробити так, щоб не було пустот під швелером, коли будемо заливати бетон? Бо щось я поки не розумію, як туди "запхати" бетон...

Самий простий варіант рідкий бетон і жорстка штиковка, але при висиханні усяде. Я так розумію зараз він стирчить над вже залитим бетоном? Може варто було його сходу заливати в опалубку і вже в залитий бетон опускати конструкцію швелер+арматура.

До речі а який паркан буде? А то собі поки зупинились на стовбчиках з клінкеру-гіперпресу і між ними бляха. Я так розумію раз у Вас залито в землю, то паркан буде важкий?

Сусіду рахували наш гіперпрес, треба всього то 20 000 грн на саму цеглу. Плюс стільки ж за кладку. І це ГП дешевий місцевий, якщо брати ЛІтос, то ціна самого матеріалу на 60% вища. :o Якось мені наф не треба такого дорогого задоволення. Краще на зекономлені гроші поїхати відпочити.;) А потім інколи висоли лізуть з швів....

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до всіх: як зробити так, щоб не було пустот під швелером, коли будемо заливати бетон? Бо щось я поки не розумію, як туди "запхати" бетон...

Ваня, витаю

1. У меня швеллер примыкает, но не слитный с лентой

2. Опалубка под швеллер по ширине шире швеллера - через эту дельту бетон и зашел

3. При швеллере предусмотри распредкоробку под кабеля в гофре

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий простий варіант рідкий бетон і жорстка штиковка, але при висиханні усяде. Я так розумію зараз він стирчить над вже залитим бетоном?

Замість штиковки є вібратор :)

Зараз стерчить над бетоном....попробуємо лити саме між швелером і вібрувати...

Якби залити стільки бетону і потім вставляти - не знаю чи вдалось би його нормально виставити.

До речі а який паркан буде? А то собі поки зупинились на стовбчиках з клінкеру-гіперпресу і між ними бляха.

 

Стопчики кутові+ворота+калітка з цегли. Між стовпчиками також цегла 5 рядів. Вище профнастил як по бокам. Можливо з буту - але не впевнений, що знайду людей і бут...

 

Добавлено через 1 минуту

Ваня, витаю

1. У меня швеллер примыкает, но не слитный с лентой

2. Опалубка под швеллер по ширине шире швеллера - через эту дельту бетон и зашел

3. При швеллере предусмотри распредкоробку под кабеля в гофре

 

Привіт, Юра!

Я вирішив все цільне робити - як на мене, має бути міцніше, коли все зв'язане.

Як раз спочатку по рівень землі залили, далі з опалубкою і всі труби під комунікації залишу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до всіх: як зробити так, щоб не було пустот під швелером, коли будемо заливати бетон? Бо щось я поки не розумію, як туди "запхати" бетон...

Залить сперва в перевернутый швеллер с горкой, потом его поставить и залить остальное. Такая вот шальная мысль мелькнула.

Конечно может помощь понадобиться при его установке.

 

Или приварить внутрь коротыши из арматуры, загрунтовать два раза, и заливать как получится. Коротыши заанкерятся, и будет крепчее держаться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замість штиковки є вібратор :)

 

На мою думку, якщо робити з вібратором то опалубка для бетону має бути трохи вище рівня швелера і мати замкнутий об'єм. Тоді можна потоху додавати бетон і добре вібрувати його, чекаючи поки він рівномірно заповнить простір під швелером. Таким чином, потроху додаючи і вібруючи бетон можна вийти на необхідний рівень врівні зі площиною швелера. Але тут є один підводний камінь. Щоб зробити так бетон має бути пластичним, а такий бетон дає усадку. Вийти з цієї ситуації допоможе фібра яку потрібно додати в бетон. Але як не крути а мікротріщина за часом там все рівно буде, Сонце нікуди не дінеш.

 

PS!То ж всьго навсього закладна під ворота, а не дамба гідроелектростанціі, і мабуть 95% аналогічних робіт у нас зроблено штикуванням і кельмою.

 

Добавлено через 1 минуту

Залить сперва в перевернутый швеллер с горкой, потом его поставить и залить остальное..

 

Швеллер уже приварений до забетонованого армокаркаса нижче рівня землі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спека нереальна.

У нас тоже, после 9 давило уже так, шо ноги подкашивались! Два часа пытался стропильную балку затащить на крышу, чуть не лег... :p Еле дополз до кондера, лежу, жду вечера и продолжения... :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швеллер уже приварений до забетонованого армокаркаса нижче рівня землі.

На фотке он лежит рядом с канавой. Судя по вопросу, я так понял что Иван пока его не заливал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фотке он лежит рядом с канавой. Судя по вопросу, я так понял что Иван пока его не заливал.

 

Фото до монтажу в землю :)

Можливо дійсно його монтують просто в бетон, а ми будемо якось проштовхувати бетон під нього

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...