Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

я замість сітки клав 10мм арматуру у вигляді сніжинки та до неї стяжками кріпив 18 трубу.кріпити треба було лише на поворотах та на середині прямой ділянки (кімнати по 22м2).

 

А я так "зірочкою" розкладав сітку 0,5х2м. Получилось теж саме, тільки в поворотах можна було дать 2 стяжки і трималося купи воно краще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжуємо утеплятись:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88098

 

Питання до знавців - яким герметиком заповнити шов між газоблоком і віконною рамою? (ми заходимо газоблоком на 1.5см на віконну раму і є місця, де гб не щільно прилягає).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яким герметиком заповнити шов між газоблоком і віконною рамою? (ми заходимо газоблоком на 1.5см на віконну раму і є місця, де гб не щільно прилягає).

 

А нужен там герметик? Ты же потом будешь щикатурить, так может просто достаточно закрыть вот таким профилем:

%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%8B%D0%BA.%20%D1%81%20%D0%B0%D1%80%D0%BC.%20%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B9.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нужен там герметик? Ты же потом будешь щикатурить, так может просто достаточно закрыть вот таким профилем

 

Дякую за ідею.

Думав ще додатково ту щілину чимось пароізолючим заповнити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за ідею.

Думав ще додатково ту щілину чимось пароізолючим заповнити

 

Герметик снаружи должен быть паропроницаем!

Паропроницаемость слоев должна увеличиваться изнутри наружу.

 

Но если появится такой профиль, то получится что герметик уже работать не будет. Остается только тщательно пароизолировать пену изнутри, и надеяться на паропроницаемость аэрок-энерджи и декоративной штукатурки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікна ззовні герметизують наприклад Стиз-а варто подивитися чи підійде. Треба подивитись як в нього з паропроникністтю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікна ззовні герметизують наприклад Стиз-а варто подивитися чи підійде. Треба подивитись як в нього з паропроникністтю.

 

Согласно описанию он паропроницаем. Хотя как по мне - обычный акриловый герметик.

Но из-за профиля примыкания смысл в нем пропадает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласно описанию он паропроницаем. Хотя как по мне - обычный акриловый герметик.

Но из-за профиля примыкания смысл в нем пропадает.

 

Моє ІМХО.

Все що можна запінити- запінити. Зрізати лищок перед штукатуркою, поставити профіль примикання (як на фото вище) і заштукатурити. Надійне перевірене, а головне правильне рішення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моє ІМХО.

Все що можна запінити- запінити. Зрізати лищок перед штукатуркою, поставити профіль примикання (як на фото вище) і заштукатурити. Надійне перевірене, а головне правильне рішення.

 

Поддержу............

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нужен там герметик? Ты же потом будешь щикатурить, так может просто достаточно закрыть вот таким профилем:

%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%8B%D0%BA.%20%D1%81%20%D0%B0%D1%80%D0%BC.%20%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B9.png

 

а эта штука внешняя ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Із цікавого.

В піддони енерджі під блоки додають пінопласт:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88101

Думаю, було б більше цілих блоків, якби і до Д300-400 теж знизу клали пінопласт.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В санвузлі другого поверху вирішив зробити електричну теплу підлогу в додачу до радіатора (функція підтримки плитки на підлозі в теплому стані).

 

Змонтував згідно інструкції:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88117

 

Підключив контроллер, датчик температури працює, кабель нагрівається:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88116

 

Пізніше перевірю як воно в житті працює

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчик лучше спрятать в гильзу из ПЭ трубы, чтобы можно было сменить в случае его поломки. Они не вечные. Трубу поднять по стене до термостата, чтобы можно было менять через установочную коробку.

А сверху стяжка толстая будет? Обычно ликтрический кабель сразу под плитку кладут, так инерционность ниже намного. Иначе придется держать постоянно включенным.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчик лучше спрятать в гильзу из ПЭ трубы, чтобы можно было сменить в случае его поломки. Они не вечные. Трубу поднять по стене до термостата, чтобы можно было менять через установочную коробку.

 

Все так і є, тільки замість ПЕ труби - гофра (на фото зелена).

Цікаво чому вони не надійні - це ж по суті простий терморезистор

 

Добавлено через 2 минуты

А сверху стяжка толстая будет? Обычно ликтрический кабель сразу под плитку кладут, так инерционность ниже намного. Иначе придется держать постоянно включенным.

 

5см. Згідно з інструкцією виробника, мінімальний шар стяжки над кабелем повинен бути 2см.

Час залежить від того яку різницю температур потрібно буде покрити. Попередні плани, що підлога буде ввімкнена годну зранку і годину ввечері (=1.2кВт на день)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все так і є, тільки замість ПЕ труби - гофра (на фото зелена).

Цікаво чому вони не надійні - це ж по суті простий терморезистор

 

Основная причина - влага. "Уплывает" характеристика, и терморегулятор некорректную информацию получает. Плохо понимаю может ли откуда-то взяться влага в полу, но кусок гофры копейки стоит, так что проще заложить.

 

5см. Згідно з інструкцією виробника, мінімальний шар стяжки над кабелем повинен бути 2см.

Час залежить від того яку різницю температур потрібно буде покрити. Попередні плани, що підлога буде ввімкнена годну зранку і годину ввечері (=1.2кВт на день)

 

Для производителя эти 2 см играют роль механической защиты, я так думаю.

5 см стяжка, плюс 1,5 см плитка с клеем, уже почти 7. По хорошему в терморегуляторе тогда таймер должен быть, или недельное расписание чтобы включать кабель заранее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основная причина - влага. "Уплывает" характеристика, и терморегулятор некорректную информацию получает. Плохо понимаю может ли откуда-то взяться влага в полу, но кусок гофры копейки стоит, так что проще заложить.

 

Для производителя эти 2 см играют роль механической защиты, я так думаю.

5 см стяжка, плюс 1,5 см плитка с клеем, уже почти 7. По хорошему в терморегуляторе тогда таймер должен быть, или недельное расписание чтобы включать кабель заранее.

 

Значить інструкція Nexans все правильно пише :)

Гофра закладена, ще раз перевірю, що датчик в ній спокійно ходить.

Програматор теж з функцією недільного розкладу. Сильно ще його специфікацію не вичитував, але там ніби є 6 режимів дня

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5см стяжки буде мати інерцію, але то не проблема. Налаштування програматора зробити так щоб ТП вмикався за годину-дві до пробудження та повернення з роботи.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дивувався, коли штукатури зробили свою роботу за повні 3 дні.

Але ще більше я здивувався, коли закінчили стяжку.

 

Вибрав машинну напівсуху стяжку. Захотіли працювати лише із Здолбунівським Дікергоффом. Підготовка:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88140

 

І процес пішов. Перше - це позакидали розчином труби, щоб по ним нормально можна було ходити:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88141

 

І результат після вертольоту:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88142

 

Так от тепер про здивування: 135м2 = 6годин роботи

  • Лайк 27
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дивувався, коли штукатури зробили свою роботу за повні 3 дні.

 

Так от тепер про здивування: 135м2 = 6годин роботи

 

Добрий день! Можете поділитися контактами штукатурів і майстрів по стяжці.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Можете поділитися контактами штукатурів і майстрів по стяжці.

Дякую!

 

096 152 89 70 Віктор, штукатурка

097 464 84 88 Микола, стяжка

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб продовжувати утеплення другого поверху потрібно було зробити стопчик на ґанку і трохи даху. Поки зробити лише стовпчик і кинули мауерлат :)

 

Вирішив спробувати безшовну цеглу з пазами:

picture.php?albumid=7081&pictureid=88180

 

В роботі дуже сподобалась: накинув пару рядів і залив середину бетоном. Для стовпчика ідеально. Єдине, що варто пам'ятати, що ця цегла йде лівостороння і правостороння.

 

picture.php?albumid=7081&pictureid=88181

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...