Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Я робив інакше. Зразу натягнув паробар'єр і 50 просовував зверху. Зверху і вкладати легше і не падає нічого в очі.

 

Зверху рачки лазити теж не дуже ) Але нічого в очі не летить, це точно.

 

Добавлено через 1 минуту

Мне также делали. Только паробарьер сразу снизу подбили досками 100*25

 

а що по дошкам буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

а що по дошкам буде?

 

Пирог снизу вверх: гипсокартон/натяжной потолок, доска 100*25, паробарьер(проклеенный лентой К2), утеплитель 50 мм (между брусками 50*50), утеплитель 200 мм (между лагами 200*50), мембрана Стротекс

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а який утеплювач вибрали?

 

Техноніколь Роклайт.

Майже основний критерій було те, що мені від неї не погано по досвіду минулого будинку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S1LENCE, Вы в моей теме смотрели этот узел, и "Спасибо" ставили.

Стелить удобнее сверху.

Зверху рачки лазити теж не дуже ) 

У Вас же позволяет высота чердака, в углах да неудобно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста, нужен ли паробар'ер при утеплении бетонного перекрытия
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста, нужен ли паробар'ер при утеплении бетонного перекрытия

 

Если утепляется бетонная плита от улицы, то нужен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста, нужен ли паробар'ер при утеплении бетонного перекрытия

 

Потрібен, так як бетон не є пароізолятором

В дешевому варіанті можна просто ПЕ плівку кинути

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне также делали. Только паробарьер сразу снизу подбили досками 100*25

 

Я дошки бив через 40 см. Якраз крок підвісів ГК. Можна взагалі погратися і дошки виставити в рівень і потім прямо до них ГК крутити. Це якщо є бажання зекономити. Я нема боязні що їх покрутить і стеля буде кривою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідею взяли від відомого форумчанина

Стрічку де купували? По метру купували чи цілим мотком? Ідея мені сподобалась, так як нитка тонша, а стрічка ширша то в утеплювач стрічка не буде втискатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

т.е. пароизоляция оставляет влагу в бетоне, но не дает выходить в утеплитель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. пароизоляция оставляет влагу в бетоне, но не дает выходить в утеплитель?

 

Да, потолок из плит - это часть утепленного контура дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дошки бив через 40 см. Якраз крок підвісів ГК. Можна взагалі погратися і дошки виставити в рівень і потім прямо до них ГК крутити. Це якщо є бажання зекономити. Я нема боязні що їх покрутить і стеля буде кривою.

 

Одразу балки перекриття старались в рівень класти :)

У мене плани - одразу на бруски набивати вагонку

 

Добавлено через 59 секунд

Стрічку де купували? По метру купували чи цілим мотком? Ідея мені сподобалась, так як нитка тонша, а стрічка ширша то в утеплювач стрічка не буде втискатись.

 

Не повірите, як раз на весь будинок вистачило стрічок зі всіх раніше куплений піддонів ГБ, цегли і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, потолок из плит - это часть утепленного контура дома.

 

это я понимаю.

я не понимаю, зачем в нём накапливать влагу.

 

Добавлено через 44 секунды

Не повірите, як раз на весь будинок вистачило стрічок зі всіх раніше куплений піддонів ГБ, цегли і т.п.

 

вы пластиковые ленты набивали?

как\чем ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..

Не повірите, як раз на весь будинок вистачило стрічок зі всіх раніше куплений піддонів ГБ, цегли і т.п.

 

Вот это экономика. Все идет на стройку. Пленка от газоблока тоже вся пристроена? :)

 

Добавлено через 1 минуту

это я понимаю.

я не понимаю, зачем в нём накапливать влагу.

...

Не будет она накапливаться. Как впитает, так и отдаст.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы пластиковые ленты набивали?

как\чем ?

 

Так, маленькими цвяшками

 

Добавлено через 35 секунд

Вот это экономика. Все идет на стройку. Пленка от газоблока тоже вся пристроена? :)

 

Звісно, як плівка під ЕППС в стяжці

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будет она накапливаться. Как впитает, так и отдаст.

 

так смысл тогда в паробарьере?

 

 

его классическое применение - это отсечка пара в воздухе от строительных конструкций.

и тогда уж барьер надо делать под бетоном, отсекая влагу, могущую конденсироваться в бетоне перекрытия.

всё так же, как с деревом.

 

а если же барьер отсекает влагу от утеплителя, но способствует влагонакоплению в конструкция - шось тут нэ тэ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Техноніколь Роклайт.

Почем выходит 1 м2?

 

так смысл тогда в паробарьере?

его классическое применение - это отсечка пара в воздухе от строительных конструкций.

и тогда уж барьер надо делать под бетоном, отсекая влагу, могущую конденсироваться в бетоне перекрытия.

всё так же, как с деревом.

а если же барьер отсекает влагу от утеплителя, но способствует влагонакоплению в конструкция - шось тут нэ тэ.

 

Влага в бетоне будет накапливаться только если его температура будет ниже температуры точки росы для параметров воздуха в помещении зимой.

Учитывая что влажность в помещении в сильные морозы ниже чем обычно, температура точки росы будет довольно низкой.

А т.к. теплопроводность бетона достаточно высокая, то плита перекрытия будет иметь температуру выше, чем необходимо чтобы происходила конденсация.

Так шо усьо тут тэ. То ви елементарних речей не розумієте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дошки бив через 40 см. Якраз крок підвісів ГК. Можна взагалі погратися і дошки виставити в рівень і потім прямо до них ГК крутити. Це якщо є бажання зекономити. Я нема боязні що їх покрутить і стеля буде кривою.

 

Зекономити це звісно добре,але підвіси мають кріпиться не до дошок,а до балок,тому Ваше розташування досок не мае ні якого сенсу.Тай ще один нюанс-по нестабільних основах мае використовуватись плаваючий каркас,чисто по пам'яті це П 113 у Кнауфа,вивчайте основи.Звісно,якщо для Вас нерівність стелі через рік-другий в пару см не грае ні якої ролі,то можете не звертати уваги на мій пост.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зекономити це звісно добре,але підвіси мають кріпиться не до дошок,а до балок,тому Ваше розташування досок не мае ні якого сенсу.Тай ще один нюанс-по нестабільних основах мае використовуватись плаваючий каркас,чисто по пам'яті це П 113 у Кнауфа,вивчайте основи.Звісно,якщо для Вас нерівність стелі через рік-другий в пару см не грае ні якої ролі,то можете не звертати уваги на мій пост.

Якщо дошки поставити з іншим кроком ніж підвіси. То одні підвіси будуть нехай 4 см, а інші 7. І воно нічого. Але от в місцях де дошка йде в акурат посередині Побразки, там доволі весело. Одна частина вкручена в балку через дошку, а інша або вигинається, щоб повторити контур основи, або висить на саморізах.

Звісно що ніхто і не думає підвіс до дошки крутити. Вони крутяться через дошку до балки. Або без дошки в балку. Ідея в тому щоб не мати цурису з тим що основа до якої крутиться підвіс має різну висоту.

Якщо висота дозволяє використати підвіс не Пподібний, а з зажимом то цих проблем немає, там точка кріплення одна. Але якщо стеля не опускається низько і підвіс з зажимом просто по висоті не втулиш, доводиться брати Пподібні підвіси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почем выходит 1 м2?

 

Вийшло 22грн / м2 / 5см товщини

Або при моїх майбутніх 30см - 132грн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вийшло 22грн / м2 / 5см товщини

Або при моїх майбутніх 30см - 132грн

 

Я утеплял Пароком, из всех что перепробовал это пока самая клевая вата. Но, конечно, выходит дороже чем Технониколь.

Для удешевления два слоя стелил Парок, и третий слой поперек балок рулонный Изовер Профи. Рулон удобно резать пока он еще в пленке, и потом просто раскатываешь его. Но расстояние между балками должно быть одинаковое.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Шановні виноградні знавці :)

 

Підкажіть, після першого року вирощення винограду, потрібно обрізати всі гілки, і залишити 2 рукава (на деяких буде лише один :() і прищіпити ці рукава до землі і чекати поки їх не засипе снігом?

 

Або укрити чимось, якщо будуть прогнозувати холодніше за мінус 10 ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...